Yükselen BoğaBoğa Burcu Haziran 2014

Mayıs 26, 2014by Zafer Ceyhun0

Boğa burcu haziran ayı yorumunda; astroloji mucizesinin, boğa burcu için haziran ayını nasıl gördüğünü detaylarıyla öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek, dört gün boyunca Yeni Ay’ın enerjisi birikerek artacak, 1 Haziran günü  zirve yapacak ve ertesi gün kaybolacak. Haziran ayına girerken oluşacak enerji ile, önceki aylarda aldığınız kararlar ve attığınız adımlara yeni bir boyut kazandıracak olan önemli bir adım atacaksınız.
Yeni ay 2. evinizde olacak, 2. ev zaten boğa burcunun temsil ettiği alandır, bu nedenle seveceksiniz. İşiniz ve gelirinizle ilgili bir gündeminiz varsa, yeni bir başlangıç yapmak için Yeni Ay’da harika bir fırsatınız var, boşa gitmesin. Gelir getirici veya artırıcı bir girişiminiz varsa, en geç 1 Haziran’da başlamış olun.
Boğa burcu, Haziran ayında geleceğini inşa ediyor, Yeni Ay’ın enerjisi ise, yeni bir başlangıç yapmanız için taze bir enerji veriyor. Bu nedenle, “boğa burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi, Haziran boyunca gerginlik kaynağınız ve odaklandığınız konu olan işiniz ve kazancınız ancak Yeni Ay harekete geçmek için yılın en doğru zamanı.

Boğa burcu Yeni Ay’da bunu yapsın 

Umarım ki önceki yazımı zamanında okudunuz ve yorgunluğunuzu atmanın bir yolunu buldunuz. Eğer bir projeniz varsa, Yeni Ay dinlenme zamanı olmayacak, olmasın da…Daha iyi bir gelecek inşa etmek için yeni temeller atmanın tam zamanı, 1 Haziran’a kadar ilk direkleri dikmiş olun. Gündeminizde iş veya kazanç yoksa, kendinizi daha değerli hissetmek, daha saygın bir insan olmak için verdiğiniz kararları uygulamaya başlayın. Siz değerlisiniz, bunu kendinize hissettirmenin tam zamanı.

Boğa burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Yeni başlangıçlar yapmak için Yeni Ay ne kadar uygunsa, Haziran ayında başka bir tarihe ertelemek de o kadar ters olacak, sakın ertelemeyin.
20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda olan kızgın Mars, Yeni Ay enerjisiyle birleştiğinde, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın hatalarına tahammül etmeniz zorlaşacak. Bu önemli dönemde, herkes işini düzgün ve eksiksiz yapsın isteyeceksiniz. Ancak, olumsuz etkileşimde olan Neptün kafanızı karıştırabilir. Nasıl bir adım atmak istediğinize, hangi işin öncelikle olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendi dağınıklığınız nedeniyle birlikte çalıştığınız ve/veya sizin için çalışan insanlara kızabilirsiniz. Sonuçta kesin talimatlar vermediğiniz ve net olamadığınız için oluşabilecek yanlış anlamalara karşı dikkatli olun. Ne istediğinizden emin olmadan harekete geçmeyin. Yine gündeminde iş/kazanç olmayanlar, arkadaşlarının/sevdiklerinin kendilerine değer vermediğine dair yanılgıya düşebilir, emin olmadan tepki vermeyin. Kural şu: Aylardır size değer vermediğini düşündüğünüz kişilere karşı harekete geçmekten çekinmeyin ancak bunu ilk defa Yeni Ay’da hissettiyseniz, 2 defa düşünün. Size daha önce değer veriyordu ama artık vermiyor mu, emin misiniz?

Dolunay 

13 Haziran’da gündeminize noktayı koyacak olan Dolunay yay burcunda yaşanacak.
Öncelikle, para-kredi-borç konularını gündeme getiren 8.evinizde zorlu bir Dolunay yaşayacaksınız. Zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, gerileme sürecindeki Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Buna terazi burcundaki Mars’ın, sizi her detaya karşı hassas ve endişeli yapan sinirli enerjisini de eklersek şu sonuca varabiliriz: işinizle ilgili para ihtiyacınızı karşılamak için bankaya gittiğinizde sinirlenmeniz için türlü olaylar yaşayabilirsiniz. Maaşlı bir işiniz varsa, iş yerinde yaşanacak bir güç mücadelesinde kılıçlar çekilebilir. Hatırlatayım, merkür gerilemesi nedeniyle herkes sinirli ve çatışmaya yatkın olacak. Siz sakin ve oturaklı insanlarsınız, ne yapacağınızı biliyorsunuz ancak ben yine de kötü ihtimallere hazırlıklı olmanızı öneriyorum. Son olarak, iş/para meseleleri yaşamayan değerli okurlarım da, ilişkilerinde tahammülsüz olacaklar. Yeni Ay bölümünde vurguladığım gibi, saygı ve değer meseleleri yaşadığınız eşiniz/arkadaşlarınız/sevgilinize haddini bildirmek için derinlerden gelen karanlık ve yoğun enerjiye karşı koymakta zorluk çekeceğinizi düşünüyorum. Sonuçta yaşadıklarınızı en iyi siz biliyorsunuz. Bana düşen, hazırlıksız yakalanmanızı önlemek, “anne-baba tavsiyesi” vermek değil. Bu nedenle “aman ha sakın kimseyle kavga etmeyin” demeyeceğim, gerekiyorsa elbette ki edeceksiniz ancak en azından şunu bilin: belki o dönemde yaşayacağınız hislerin kaynağı “birisi” değildir, sadece Dolunay enerjisidir. Belki de kimsenin suçu yoktur..

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
 
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin