14 Eylülde balık burcunun 21 derecesinde bir dolunay oluşacak değerli okurlarım. Etkisini 13-20 Eylül arasında yaşamış olacağız.

Dolunay zamanları ay ve güneş karşıtlık oluşturduğu için geçmişin, şimdinin çözülmemiş sorunlarını çözmek, yarım kalmış meselelerle yüzleşmek gerekebilir. Çoğu zaman yaşadığımız bir süreç / dönem sona erer.

Dolunayla birlikte şartlar değişebilir ve sonuçta eski düzeni sürdüremeyebiliriz, yeni koşullarda yolumuza devam ederiz. Sürekli görüştüğümüz bir arkadaşımızla Dolunayda yaşanan bir olay neticesinde görüşmeyi kesmek gibi mesela..

Dolunay sırasında Ay ve Neptün balık burcunda kavuşumda olacaklar.

Gelelim size özel etkilerine;

  • Sosyal ilişkilerinizin tat vermeyeceği bir dolunay olacak gibi görünüyor, özellikle bir arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir
  • Yakın bir arkadaşa veya kardeş/kuzen gibi akrabanıza destek olmanız gerekebilir, sizden bu yönde bir talep gelebilir ya da siz bu yönde bir adım atmak isteyebilirsiniz
  • Bir hizmet/danışmanlık almanız gerekebilir, nedeni ise sağlık olabileceği gibi ilişkileriniz de olabilir
  • Zaten çalıştığınız ya da hizmet aldığınız kişi ya da kurumlarda tam olarak istediğimizi bulamadığınızı, size yanlış bilgi verdiklerini fark edebilirsiniz. Örneğin; yanlış doktor, eğitimci tercihi yapmış olduğunuzu görüp süreci sona erdirebilirsiniz.
  • Sahip olduğunuz bir teknolojik üründen memnun kalmayabilirsiniz, geri iade etmek durumunda kalabiliriz. Bu süreçte almamak da gerekiyor.
  • Sizin ya da sevdiklerinizin çocuklarıyla ilgili gelişmeler olabilir; sağlık, eğitimde kayıt gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.  yanlış anlaşılmalar oluşabilir dikkatli olmakta fayda var.