Yükselen BoğaBoğa Burcu Eylül 2016 Yorumu: Bir Dönem Böylece Sona Eriyor

Ağustos 30, 2016by Zafer Ceyhun55

Boğa burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile Eylül ayındaki diğer astrolojik etkileri anlatıyor. 2016 yılının kasvetli havası sona ermek üzere değerli dostlar. Ağustos umuyorum ki iyi gelmiştir. Eylül 2016 ile birlikte atılımlar ve açılımlar için fırsatlar doğacak. Belirsizlik ortadan kalkacak, ne olacaksa olacak. Geçmiş aylarda yaşananlar sonucunda vardığınız yer/sonuç ve aldığınız kararlar sayesinde bundan sonra seneye Marta kadar rahatlama imkanı bulacaksınız. Bu noktada Ekim ayını bir miktar riskli bulduğumu belirtmem gerekiyor. 🙄 Ekimde gerçekleşecek Güneş – Uranüs karşıtlığı boğa burcuna özel olarak zorluklar getirme potansiyeli taşıyor. Ne diyelim, kaderden kaçılmıyor. Biz iyi düşünelim iyi olsun! 🍀 🍀 🍀 Peki Eylül 2016 nasıl bir ay olacak? Öncelikle, Eylül’de Güneş ve Ay tutulması gerçekleşiyor: 1 Eylülde başak burcunda Güneş tutulması, 16 Eylülde ise balık burcunda Ay tutulması var. 1 Eylül’de başaktaki tutulma ile balık-başak Güneş tutulmaları serisi sona eriyor. Mart 2017’de son kez balıkta tutulma olacak, sonraki birkaç yıl boyunca Güneş ve Ay tutulmaları aslan-kova ve yengeç-oğlak burçlarında olacak. 1 Eylüldeki tutulmanın etkilerini net olarak anlayabilmeniz için – referans olması açısından- size bir tarih vermek istiyorum: 1 Eylül 1997. Söz konusu tarihte gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri, bir ölçüde Eylül 2016’daki tutulma ile benzer olacaktır. Hatırlıyor musunuz, Eylül 1997’de ne olmuştu? Ayrıca, 97 sonrasında başak burcunda gerçekleşen tutulmalar 2006-2008 arasında olmuştu, Eylül aylarında. Bu bilgileri veriyorum ki geçmişte yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun. 🕵 Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 
Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

Boğa Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Eylül ayının ilk günü Güneş tutulması yaşanacak kıymetli okurlarım, bu önemli haberdir! Her Güneş tutulması güçlü bir enerji açığa çıkarır ve şunlar yaşanır:
 1. yepyeni bilgiler alırız, bazı şeyler netleşir
 2. bir şekilde yeni bir farkındalık ediniriz
 3. hiç gündemde olmayan konular ışık hızıyla gündeme girer
 4. aniden bir karar alırız ve hayatımıza yeni bir yön veririz
 5. yaşanan bir olay, bakış ve motivasyonumuzu değiştirir
 6. bizim dışımızda gerçekleşen olaylar hayatımıza yeni bir boyut katar
Kısacası tutulmalar önemlidir ve sonrasında önemli şeyler olur. Öncelikle Güneş tutulmasının boğa burcuna özel etkilerine ve sonuçlarına dair -konu başlıkları üzerinden- genel bir çerçeve çizelim.
 1. kendiniz veya sevdikleriniz için cesur kararlar almak
 2. kontrolü ele almak, girişken davranmak
 3. sosyalleşmek için açılımlar yapmak
 4. bir ticari/sosyal girişime öncü olmak, bir projeye başlamak
 5. beğenilmek ve takdir edilmek için çabalamak
 6. aşık olmak, bir ilişkiye başlamak
 7. enerjinizi cinsellik, spor, dans, müzik vb alanlara yöneltmek
 8. var olanın ilişkinin uyumsuzluk nedeniyle sonlanmasına karar vermek
 9. çocuk kararı almak, çocuklarınızın geleceğiyle ilgili harekete geçmek
Öte yandan, Güneş tutulmasının ertesi günü gerçekleşecek 2 önemli olay daha var: Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş ile temas edecekler. Peki bu ne demektir, nasıl etkiler getirir? Önce yine konu başlıklarını sıralayalım, sonra olasılıklardan topluca bahsederiz. Bu konular, yıl boyunca zaten gündemdeydi.
 1. parasal darlığı aşmak
 2. yatırımların karşılığını almak
 3. parasal konudaki ihtilafı çözmek
 4. yaşanan çatışmada elinizi güçlendirmeye çalışmak
 5. hırs veya tutkunun peşinden gitmek veya dizginlemek
 6. profesyonel destek almak
 7. arkadaşların görüşlerine başvurmak
 8. yeni bir sosyal çevreye girmek
Bazı olasılıklardan bahsederek mantığı anlatmaya çalışayım. Olasılık 1 Bir anlaşmazlık nedeniyle süren dava varsa, gerekiyorsa risk de alarak davanın sona ermesi için avukatınız/mahkeme nezdinde girişimlerde bulunabilirsiniz. Dava sonuçlanırsa her koşulda rahatlayacağınızı söylemek de mümkün. Olasılık 2 Aşık olabilirsiniz! Aşkın ve tutkuların peşinden gitmek için hiç olmadığınız kadar cesur/keskin adımlar atmanız mümkün. Olasılık 3 Finansal sorunlarınızı aşmak veya ihtiyacınız olan parayı elde etmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu durumda kendinizi insanlara/kurumlara anlatmanız gerekebilir. Olasılık 4 Çocuk sahibi olmak için tıbbi tedaviye başlayabilir, tedaviden sonuç alabilirsiniz. Çocuklarınızın varsa, daha iyi bir gelecek sunmak/rahat ettirmek için eğitim/spor gibi hizmetlere veya bakıcıya ihtiyacınız olabilir. Bu süreci yönetmeye çalışırsınız, belki de okul değişikliğine gidersiniz. Bu noktada bir hatırlatma yapayım:
Güneş tutulması; yepyeni bilgiler ve/veya motivasyon getirerek hayatımızı değiştirir, yeni bir dönem başlatır.
Yukarıda saydığım konulardan bağımsız olabileceği alakalı da olabilecek bir konudan bahsetmek istiyorum değerli okurlarım. Tutulma sırasında Merkür gerilemesi yaşıyor olacağız. Bu nedenle geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelebilir veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Tutulma enerjisiyle birlikte epey yoğun enerji olacak. Eğer ki olumsuz bir gündem içindeyseniz, keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, yeterince hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek akılcı olur! Gerileme 22 Eylülde sona erecek, takip eden günlerde ise Güneş-Jüpiter kavuşumu olacak. En iyi başlangıçlar için en ideal zaman Eylül sonu gibi görünüyor.

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor diyebiliriz! Jüpiter etkisini detaylıca anlattığım bir yazı yazacağım için bu bölümü uzun tutmayacağım. Bundan sonraki 1 yıl boyunca Jüpiter’in açılımlar getiren etkisini şu alanlarda hissedeceksiniz:
 1. çalışmıyorsanız işe girmek ve çalışmak
 2. daha çok kazanmak için fırsatlar bulmak
 3. güzel ve keyifli bir çalışma ortamı, iş yerinde ferahlık
 4. endişelerden arınmak, işleri oluruna bırakabilmek
 5. varsa sağlığınızla ilgili sorunları aşmak
 6. kilolu iseniz kilolardan kurtulmak, fit olmak
Bu etkileri getirecek olan Jüpiter, 26 Eylül’de Güneşle bir araya geliyor. Jüpiter kaynaklı gündemi şekillendirecek güçlü ve pozitif bir enerji açığa çıkacaktır. Bu nedenle Eylül’ün son haftasında başlangıçları tetikleyen bir hareketlenme olması güçlü ihtimaldir. Eğer yukarıda saydığım konularda bir gündeminiz varsa ve süreci başlatmak sizin elinizde ise, 26 Eylül civarında harekete geçmenizi öneriyorum. Yok eğer mümkün değilse hiç sorun değil, daha erken/geç de olabilir. Eylül’de bu konular çerçevesinde atacağınız adımlar Venüs’ün koruyucu şemsiye altında olduğu için güvendesiniz. Merkür gerilemesi var diye endişe etmeye gerek yok. 😊 Sadece en doğru zamanlama için Eylül sonu ideal diyorum, o kadar!

16 Eylül Ay Tutulmasının Boğa Burcuna Etkileri

Güneş tutulması kadar olmasa bile Ay tutulması da önemlidir; içsel bir enerji, odaklanma gücü verir. Aslında Ay tutulması bir Dolunaydır. Bu nedenle, Dolunayda olduğu gibi, bir gündemin sonuçlanması veya netleşmesi, kararın verilmesi veya beklenen haberin alınması ile sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, bir dönem kapanır ve önümüze bakma imkanı buluruz. 16 Eylüldeki Ay tutulmasını da bu gözle görmek gerekiyor! Öte yandan, tutulmadan birkaç gün önce, 13 Eylül’de gerçekleşecek Güneş-Mars karesi de son derece önemli bir olay. Neden? 2016 yılının ana gündemi, Aralık 2015’te başlamış, Mart-Nisan’da gelişmeler kendini göstermeye başlamış, Mayıs sonu-Haziran başında konu zirve yapmıştı. Tüm bunlar, eş zamanlı gerileyen Mars/Satürn etkilerinin ürünüydü. Ağustos başındaki Güneş-Satürn etkileşimi ve Ağustos’un son haftasındaki Mars-Satürn kavuşumu, bu sürecin istediğimiz yola girmesi açısından imkan/güç vermişti bizlere. 2 Eylül’deki Güneş-Satürn karesi ve 13 Eylül’deki Güneş-Mars karesiyle birlikte, yıl boyunca yaşadığımız gelişmeler tamamen sonuçlanıyor, gündem netlik kazanıyor. Çünkü artık gündem sona erdi, düzeltme hamlelerini yapmak için son bir fırsatımız daha var Eylül’de. Konu başlıkları mı? Parasal konular, hırs ve tutkular, mücadele ve anlaşmazlıklar, yatırımlar ve geri dönüşü, ölüm veya başarısızlık korkusu.. 2016 yılı boyunca demlenen konu, nihayet olgunlaşacak. Eylülün ilk haftasında Güneş tutulmasıyla birlikte açılacak yeni kapılar, Ay tutulmasını takip eden günlerde (17-19 Eylül) vereceğiniz kararla artık geleceğinizi şekillendirecek. Son olarak, Ay tutulmasının etkilerinden ayrıca bahsedelim:
 1. sağlık, eğitim, hukuki konularda uzmanlardan alacağınız görüş gündemi netleştirecek
 2. yeni bir sosyal/profesyonel çevreye girmeniz veya birinden çıkmanız gerekecek
 3. arkadaşlardan biriyle aranızdaki mesele çözülecek
Son olarak zamanın değişen ruhunu özetlemek istiyorum kıymetli okurlarım. 2016 yılındaki temel gündeminiz her ne olduysa, Eylül’le birlikte artık geride kalıyor! Kesin olarak söylemek mümkün: Yeni bir dönem başlamak üzere. Bundan sonra ileriye bakmak zorundasınız, aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkmalı. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, gerekli adımları atıp, kararı verip siz çıkarmalısınız. Muğlak/belirsiz bir şey kalmamalı! Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi! Bu noktada bir de bilgi vermek istiyorum: Eğer ki doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz:  burcunagore@gmail.com Kişisel analiz sürecinin nasıl işlediğini size yardımcım Burcu hanım anlatacak, görüşme gününü ve saatini belirlerken de yardımcı olacaktır. Boğa burcu Eylül 2016 yorumunu, boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır. 👍 En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

55 comments

 • merve

  Ağustos 30, 2016 at 8:31 am

  Merhabalar Ceyhun Bey
  Oncelikle yaziniz icin cok tesekkur ederim. 2012-2015 arasi Saturn zaten Akrepteydi. Iliskilerimde anamdan emdigim sut burnumdan geldi. Dedim ohh tamam Jupiter uzun sure Basakta, Venus de basakta kesin gercek aski bulurum. Cok verimli bir donem olmaliydi bu benim icin ama bu firsati da degerlendiremedim sanirim. Yeni bir iliskim oldu evet ama cok problemli 🙁 Sanki benim icin saturn akrepte kaldi ordan da cikmayacak gibi. Halbu ki cok onemli dersler de almistim saturn akrep gecisinden. Bogalar gercek aski ne zaman yakalayacak? Iliskilerle ilgili cilem ne zaman bitecek 🙂
  Sevgilerle..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 30, 2016 at 12:49 pm

   Merve hanım merhaba,
   Bazı gezegen etkileri vardır ki, doğduğunuz anda varsa, sağlıklı ilişkiler kurmakta sizi her zaman zorlar. Venüs başakta da olsa, boğada da olsa…
   Haritanızın getirdiklerini öğrenme imkanı buldunuz mu hiç? Farkında olmadığınız sürece kalıcı olmaya meyillidir bu etkiler.
   sevgiler, Zafer Ceyhun

 • Alper

  Ağustos 30, 2016 at 10:45 am

  Merhaba Terazi burcuyum yükselenim Boğa ay Burcu’m akrep kariyerim de güzel günler ne Zaman gelecek çok stresli ve zor yıllar yaşadım artık ne Zaman huzur bulacam Tşkler ayrıca artık anne de olmak istiyorum

  Reply

  • Yeşil

   Ağustos 30, 2016 at 12:57 pm

   Elinize sağlık ceyhun bey bende yükselen boğa teraziyim alperle aynı olayları yaşıyorum birde dediğiniz gibi ölüm korkusu heran biley olucakmış gibi yaşıyorum araçlarda çok tedirginim resmen koltuğu tırnaklıyorum 2 yıldır bütün astrologların müjdelediği jupiter umarım biz terazilere iyi gelir bittik tükendik artık

 • Esma

  Ağustos 30, 2016 at 2:27 pm

  Merhaba. Facebook üzerinden esma sultan adıyla derdimi paylasmistim ancak cevap alamadım… ağustos ayı çok acı bir kayıpla bitti benim için. Ve hiç çaresi yok. Hiç yolu kalmadı. Rica etsem o mesajıma bakabilir misiniz zafer bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 30, 2016 at 3:44 pm

   yazıları bitirince döneyim size, olur mu?
   sevgiler, Zafer Ceyhun

  • Esma

   Ağustos 31, 2016 at 8:57 pm

   Unutmazsaniz sevinirim. Hepimizin sorunu kendisi için çok önemli farkındayım lakin tüm ugraslarim boşa çıktığı için iyice çıkmaza girmiş haldeyim.

 • Rüya

  Ağustos 30, 2016 at 4:55 pm

  Merhaba Zafer bey, eylül 97 sıralarında annem kötü bir teşhis aldı ve Zaman içinde vefat etti. Yükselenim boğa, balık 12. Evime düşüyor. Annem balık burcuydu. Şimdi ne olabilir ki ya çok endişe ettim. Bir ölüm haberi daha mı gelecek?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:48 pm

   Allah esirgesin..
   elbette öyle olmaz zorunda değil fakat sağlık/ölüm ihtimallerden biri midir, evet..
   Annenizin mekanı cennet olur inşallah.
   sevgiler ZC

  • Rüya

   Eylül 2, 2016 at 8:09 pm

   Hepimize güzel şeyler diliyorum. Amin inşallah çok sağolun. Yorumlarınız için de teşekkür ediyorum.

  • Rüya

   Eylül 3, 2016 at 12:30 pm

   Zafer bey tekrardan merhaba, tutulmalar zinciri demiştiniz. 2007-2008 yılları arasında mesleki ilerlememi haksız bir şekilde engellemek isteyen insanların bugün kendilerinin en dibe düştüğünü gördüm. İnanılmaz şoktayım. O zamanlar çok üzülmüştüm. Şimdi diyorum ki iyi ki o zaman bağlarımı kopartmışım bu insanlarla. Yoksa bugün ben de çok kötü bir noktada olacaktım. Görünenin ardındakini gördüm bu tutulmada.

  • ozlem

   Eylül 8, 2016 at 12:13 am

   ben de 97 yılında aynı dönemde babamın kötü teşhis haberini aldım. ve 98’de de vefat etti. benim babam da balık burcuydu ve o yıl içerisinde(97de) 1 eylülde karşıt burç başakta yine tutulma vardı. Bence bu tutulmadan onlar direkt etkilemişler. Bize gelince bir teşhis, bitiş, işten çıkış gibi hayatımızı etkileyecek her türlü konu gündemimizde olabilir diye yorumluyorum Zafer Beyin makalesinden. mesela ben bu yıl 2 eylülde eşimin işiyle ilgili olumsuz bir haber aldım ve bu tutulmaya yordum. Allah herşeyin hayırlısını versin. Saygılar

 • ekrem

  Ağustos 30, 2016 at 7:49 pm

  esimin dogum gunu 11-10-1974 yukseleni aslan, cok kotu gecti gectigimiz aylar ve yillar simdi ne olacak

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:48 pm

   siz boğa burcu musunuz Ekrem bey?

 • Christina

  Ağustos 30, 2016 at 10:40 pm

  Zafer bey merhaba
  Öncelikle yorumlarınız yine çok açıklayıcı ellerinize sağlık
  Gerçekten 2016 beni hiç zorlamadığı gibi zorladı. Ani değişimler yaşayıp durdum ve ayak uydurmak gerçekten de zor oluyor. Etkileri hem yükselenimden hemde güneş Burcu’mdan mı alıyorum ne Zaman her şey düzelecek çok merak ediyorum.
  03.12.1994 15.29 Krım Ukrayna doğumluyum ve tam olarak doğum haritamı çıkartamıyorum emin olamıyorum doğruluğundan.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:51 pm

   Merhaba Christina, Türkçe kullanımınız harika, tebrik ediyorum..
   etkileri temel olarak burçtan alırız, yükselene göre sonuçlanması güçlü ihtimaldir.
   yay burcu olan herkes gibi siz de çok yakında, Eylül sonunda rahatlarsınız.
   sevgiler ZC

  • Christina

   Eylül 13, 2016 at 1:55 am

   Öncelikle çok teşekkür ederim, sizi keşfettiğimden beri gerçekten soru işaretlerime cevap ve yoluma ışık oluyor yorumlarınız. Umarım gerçekten güzel günler kapıdadır. Sağlık, huzur ve mutlulukla kalmanız dileklerimle,

 • Sultan

  Ağustos 30, 2016 at 11:11 pm

  Tamda ben bu kadar net çok teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 31, 2016 at 12:40 am

   ben tşk ederim ilginiz için Sultan hanım 🙂

 • Mehtap

  Ağustos 31, 2016 at 1:03 pm

  2016 yılında yaşayacağım herhangi bir problemi daha kaldıracak gücüm kalmadı 🙁 Ne zaman düzelir , düzelir mi ? Yorumlarınız için teşekkürler çok açıklayıcı ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:52 pm

   düzelmesini beklediğiniz tam olarak nedir Mehtap hanım, detay verir misiniz?

 • Bengü

  Ağustos 31, 2016 at 7:42 pm

  Merhaba Ceyhun bey , yorumlarınız çok başarılı umarım ki doğum haritama göre bu şanslı dönem bana da uğrar 🙂 emeğinize sağlık Sevgi’yle kalın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:52 pm

   yolunuz açık olsun 🙂
   ZC

 • Özlem

  Ağustos 31, 2016 at 7:52 pm

  2016 da hayatımda hiç olmayacak dediğim Şeyler yaşadım elimden boşandım arkasından kızım çok kötü bir kaza geçirdi inşallah bundan sonra iyi günler görürüz 7558@

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:54 pm

   umarım kızını iyidir Özlem hanım..
   bazı dönemler diğerlerinden çok daha zor olabiliyor..
   boğa için 2016 öyle bir dönem!
   çok daha iyi günler diliyorum
   sevgiler ZC

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:54 pm

   umarım kızınız iyidir Özlem hanım..
   bazı dönemler diğerlerinden çok daha zor olabiliyor..
   boğa için 2016 öyle bir dönem!
   çok daha iyi günler diliyorum
   sevgiler ZC

 • ayfer

  Ağustos 31, 2016 at 8:04 pm

  Bilginize emeginize saglık. Yazılarınızı zevkle okuyorum. Yalnız 2 senedir yaşadıklarım beni usandırdı. Inşallah artık rahatlarım. 18 05 1972 dogumluyum. Saat 17 ,30. Şans banada gülermi acaba.

  Reply

 • Gizem

  Ağustos 31, 2016 at 8:24 pm

  Son 2 aydir inanilmaz derecede kismetler yagiyo diyebilirim ki saturn akrepteyken hic mutlu olamadim 2 sene boyunca yukselen aslan ay basak venus/merkur koc ! artik karar vermem lazim ve ben kararimi verdim ama 26 sina kadar bekleyin demissiniz malum gerilemeyi beklemeli mi ne dersiniz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:56 pm

   ne güzel haberler…
   Ay başakta olunca tabi Jüpiter kendisini göstermeden gitmek istememiş..
   Mümkünse bekleyin Gizem hanım, yazıda belirttiğim gibi, mümkün değilse hiç sorun değil 🙂
   mutluluk diliyorum
   ZC

 • Esma

  Ağustos 31, 2016 at 8:56 pm

  Unutmazsaniz sevinirim. Hepimizin sorunu kendisi için çok önemli farkındayım lakin tüm ugraslarim boşa çıktığı için iyice çıkmaza girmiş haldeyim.

  Reply

 • nuray

  Ağustos 31, 2016 at 9:27 pm

  İyi günler ceyhun bey ben boğa burcuyum yükselenim terazi ben dis hekimi olmak istiyorum bunun icinde cok calısiyorum acaba basari durumu hakkinda bilgi verirmisinz

  Reply

  • nuray

   Ağustos 31, 2016 at 9:33 pm

   Genel olarakda bilgilendirirseniz cok sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:57 pm

   sınav ne zaman Nuray hanım?

 • sevil

  Ağustos 31, 2016 at 9:37 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Emeklerinize sağlık her şeyi tek tek anlaşılır bir biçim de yazmışsınız. Okumaktan çok keyif aldım, sevgiyle kalın.
  Venüs Kızı

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:57 pm

   siz de sağ olun Sevil hanım..
   kalp kalp 🙂

  • sevil

   Eylül 8, 2016 at 1:34 pm

   Mutlu Mutlu :))
   Venüs Kızı.

 • meryem yaman

  Ağustos 31, 2016 at 9:55 pm

  benim burcum boğa yükseıenimde koç okadar sıkıntıdayımki inşallah herşey yoluna girer artık dayanacak gücüm kamadı aldatıldım yalanlar dolanlar hepsi anlatamam ve hiç bir şey olmamış gibi davranışlar beni çıldırtıyor bunlar ne zaman bitecek ve rahatlıycam bilmek istiyorum kişisel haritam bunu ortaya koyabilirmi 25 04 1971 ankara doğumluyum

  Reply

  • ipek

   Eylül 1, 2016 at 3:44 pm

   25 Nisan 1985 İstanbul doğumluyum. Burcum boğa yükselenim koç! ve aynen dediğiniz şeyleri yaşadım! inanılmaz bir şaşkınlık yaşadım şu an!

 • selgunn

  Ağustos 31, 2016 at 11:24 pm

  Merhaba Ceyhun bey 21.04.1962 saat gece yarısı 24.20 İstanbuldoğumluyum dolayısıyla dakika farkıyla Boğa burcu oluyorum.Yükselenim oğlak böyle burc değişimlerinde doğan kisilerin etkilenimleri dahamı yogun oluyor cok merak ettigim bir konu benim gibi olanlar adınada bir iki satırda olsa bilgi alabilirmiyim..Tesekür ederim 🙂

  Reply

 • Rüya

  Eylül 1, 2016 at 12:20 am

  Harikasınız ! Ağzınıza sağlık 🙂 senenin başından beri zor bir yıldı evet çok sevdiğim eski sevgilimle okul durumu yüzünden ayrılmıştık bu sene martta. Geçen haftalarda yeniden konuşmaya başladık. Onun burcu balık. Durum ne olur yeniden başlama için gezegenler olumlu yönde midir ? Eğer başlayacak olursak hangi zamanı beklemeliyim ? Cevap verirseniz çok memnun olacağım şimdiden teşekkürler 🙂 Umarım gelir artık güzel günler…

  Reply

  • Rüya

   Eylül 1, 2016 at 12:21 am

   Benim burcum Boğa 🙂

 • Elif

  Eylül 1, 2016 at 2:03 am

  Merhaba zafer bey , 2016 gerçekten çok zor geçiyor , nisan ayında eşimi kaybettim , şimdi benim hayatimda çok önemli bir yer tutan arkadaşımin tayini çıktı , is değiştirdim , çocuğum yeni bir okula başlıyor , bütün hayatım değişiyor ve ben çok güçsüzum , ne zaman bir şeyler yoluna girecek, 03 /05 /1976 Burhaniye Balıkesir, 06;02 doğumluyum ve cevaba çok ihtiyacım var

  Reply

 • Aslı

  Eylül 2, 2016 at 12:57 am

  Merhaba ceyhun bey.bu guzel yaziniz icin oncelikle tesekkur ederim:)ağustos sonu yakin arkadaslarimdan biriyle bir anlasmazlik yasadik.ve arkadasligimiz noktalanma derecsine geldi.ve beni derinden etkiledi:(eylul sonuna doğru arkadaşlarla ilgili sorunlarin cozumune dair yorumuz beni mutlu etti.olumlu bi surec isler mi yada biseyleri gercekten toparlayabilir miyiz ?burcum boğa arkadasimin terazi.simdiden tesekkurler

  Reply

 • Selin

  Eylül 3, 2016 at 3:29 pm

  Ceyhun bey yorumlarnizi merakla beklior okuyorum ben yay burcuyum ne is ne ask konusunda bi kaniya varamadim eski iliskimden kopamiyorum guzel gunler ne zaman gelecek cok ezildim cok yipratildim su 2 senede .tes ederim

  Reply

 • Neslihan

  Eylül 7, 2016 at 6:31 pm

  12 5 1983 gece 2 de doğumuşum harıtamı bulmuyorum ama ne şans ne bi değişiklik yok hayatımda 2014 şubatta zor bir boşanmam oldu şimdi ise hep ihanet yasıyorum insanlardan ötürü hep bencillik ve kıskançlık kimse beni anlamıyor ve hep mutsuzum evden çıkmıyorum polyanacılık oynuyorum hep 2 yıldır ne iş ne para ne aşk hiç biri yok Lütfen bana bişeyler söyleyin Ceyhun bey ne bu boğanın şansızlığı…

  Reply

 • seyda

  Eylül 9, 2016 at 7:51 pm

  Bana cvp vermediniz cok uzuldum zafer bey is ariyorum ne zamandir artik cok skildim yok yok hep yok ne olacak halim

  Reply

 • Özlem

  Eylül 10, 2016 at 10:16 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Yorumlarınızı her ay sabırsızlıkla bekliyorum ☺️ Bir konuda beni aydınlatmanızı rica ediyorum. Burcum boğa yükselenim Aslan ve ay burcum balık. Doğum haritamda Merkür rx boğada ay Burcu’m da balık Bu dolunay beni çok üzer mi ?
  Sevgiler ve iyi Bayram’lar diliyorum

  Reply

 • leyla

  Eylül 11, 2016 at 11:07 pm

  merhabalar
  burcum boga yukselenim oglak,40 yasindayim,uc yasinda bir kizim var
  16.eylulde bosanmam gerceklesek.son iki yil benim icin cok yipratici oldu manevi olarak,hakliyken haksiz oldum,haksizliklara mahruz kaldim,ve halen
  Nafaka davasi acmak istiyorum,acaba olumlu karar olacakmi ??
  gelecekle ilgili cok bu<yuk endiselerim var

  Reply

 • Asena

  Eylül 12, 2016 at 12:49 am

  Bir arkadaşım sitenizi tavsiye etti. Yazılarınızı okuyasıya kadar burçlarla hiç ilgilenmezdim fakat hâlâ anlamadığım şeyler var.30 Nisan 1998de 13.00 civarı İzmirde doğdum. Doğum haritası ne oluyor ve ne işime yarar? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 26, 2016 at 6:48 pm

   Doğum haritası doğduğunuz anda gezegenlerin konumudur.
   Gezegenler karakterimizi ve kaderimizi belirler.
   Astroloji de kendimizi ve geleceği anlamayı kolaylaştırır.
   Her zaman beklerim sizi de Asena hanım, arkadaşınız iyi ki tavsiye etmiş, sizi çok seviyormuş 🙂
   sevgiler ZC

 • Merve

  Eylül 12, 2016 at 4:06 am

  Ceyhun bey burç uyumuna nasıl bakılıyor size gerekli bilgileri versem bakabilir misiniz lütfen cikmazlardayim artık aklım çok karışık

  Reply

 • Gamze

  Eylül 15, 2016 at 4:23 pm

  Selamlar çok rica etsem 13.05.1989 osmaniye saat17.30 benim haritama bakar mısınız.Cok önemli benim için.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 27, 2016 at 3:59 pm

   Gamze hanım doğum haritanıza bakıp hayatınızda ne olup bittiğini anlayıp çözüm sunma imkanım olsaydı hemen bakar ve cevap verirdim…
   Fakat astroloji şöyle çalışıyor: haritanıza bakıyorum, sizinle görüşüp şartlarınızı anlıyorum ve en doğru adımı atmanıza yardımcı oluyorum.
   bu nedenle de astrolojik analizleri 2 saatlik görüşmelerle yapıyorum.
   lütfen bağışlayın, bu şekilde yardımcı olmam mümkün değil.
   sevgiler ZC

 • RN

  Eylül 23, 2016 at 4:24 pm

  Yükselen boğa olan bir ikizler olarak bu dönemde yeni iş başlamayı ummuştum yorumlarınızı okuduktan sonra ama hiçbir gelişme olmadı. Diğer yorum yapanların aksine bana uymuyor burada yazanlar 🙁

  Reply

 • Sore

  Eylül 28, 2016 at 1:23 pm

  23.04.1990 doğumluyum yükselenim oğlak ayım
  Koç burcunda bu ay işe girmeyi bekliyordum
  Bir yıldır olumsuzluklarla karşılaşıyorum işimden
  Ayrıldım temmuz ayında bu ay işe girmeyi umut ettim
  Dün haber geldi alım durduruldu kimse alınmayacak diye
  Ne zaman mutlu bir işe sahip olup rahatlayacam

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin