DOLUNAYYükselen BoğaBOĞA BURCU: DOLUNAY

Mayıs 13, 2014by Zafer Ceyhun0

Boğa burcuna göre dolunayın etkisini okumadan önce, DOLUNAY ASTROLOJİSİ  yazısını okumalısınız, dolunayın duygusal etkisini iyi anlamanız çok önemli.
Yorumlarımı okurken, hayatınızdaki mevcut gelişmeleri düşünerek okuyun lütfen. Ayrıca, benim öncelikle kötü olasılıkları anlattığımı, olası olumsuzluklara karşı önlem almanızı kolaylaştırmaya çalıştığımı unutmayın lütfen. Bazılarımızın hayatında harika gelişmeler yaşanırken, bazılarımız ciddi yıkımlar yaşıyor. Bu yazıyı, hayatınızın mevcut gidişatına göre değerlendirin:

  1. gelişmeler olumsuz ise, dolunayda yaşayacağınız duygular karanlık ve yıkıcı olabilir.
  2. gelişmeler olumlu ise, dolunayda büyük bir coşku hissedebilirsiniz.
 
Dolunay akrep burcunda gerçekleşecek, yani güneş boğa burcunda iken, ay akrep burcunda karşıt konumda olacak ve birlikte olumsuz etkileşim yaratacaklar.
Her dolunay -kişinin burcuna göre değişen bir alanda – süregelen bir gelişmenin sonuca bağlanmasına neden olur. Dolunaylarda bir karar veririz ve “bir dönemi” bitiririz.
Örneğin, bir süredir araba almak için otomobil galerilerini gezip araştırmalar yapıyor, ikinci el araç pazarında uygun aracı arıyorsanız, dolunayla birlikte arayışınıza devam edemezsiniz. Dolunayı takip eden 5 gün içinde muhtemelen bir araba almış olursunuz veya araba almaktan vazgeçebilirsiniz, gibi.

Akrep-Boğa Dolunayı 

Akrep ile boğanın dolunayında, bizim için değerli olan her şey, karanlık tutkularımızla çatışır. Çoğu zaman, öfke, kıskançlık veya aşırı sahiplenme gibi çok yoğun duygulara neden olur.
Özellikle, sert esen değişim rüzgarlarının bizleri strese soktuğu bir dönemde, uzun zamandır kontrol ettiğimiz duygularımızı artık kontrol edemeyebiliriz.
Bu nedenle, hayatınızdaki gelişmeler çok olumsuz ise, bu dönemde oluşacak duygusal yoğunluğa, öfke patlamalarına ve hatta şiddete meyilli ruh haline karşı dikkatli olunmalı.

Boğa Burcuna Göre Dolunay: 14 Mayıs

Boğa burcu mayıs ayı yorumunda ve güneş tutulması özel yazımda belirttiğim gibi, mayıs ayında gündeminizdeki birinci konu, benliğiniz, hayatınızın anlamı ve yönü (yani geleceğiniz) veya öncelikleriniz..Bu nedenle, hayatınızda şunları yapmak istediniz:
  1. bağımsızlığınızı kazanmak istediniz.
  2. kendinizi sorguladınız, belki hatalarınızı aradınız.
  3. hayatınızı değiştirmek için adımlar attınız.
  4. önceliklerinizi değiştirdiniz.
Bu konulardaki çözüm bulmak için ise şu konulara odaklandınız:
  1. sevgiliniz oldu veya ayrıldınız.
  2. evlendiniz/nişanlandınız veya boşandınız.
  3. eşinizle/sevgilinizle sorunlarınızı çözmek için harekete geçtiniz.
  4. güvendiğiniz birisiyle ortaklık kurup yeni bir yola girdiniz.
14 mayıs dolunayı ile birlikte, yukarıda saydığım “çözüm aradığınız konulardan birinde” bir sonuca ulaşacaksınız. Her neyin peşinde gidiyorsanız, en geç 19 mayıs’ta sonuçlanacak. Kasım ayına kadar bir daha bu konuya aynı şekilde odaklanmanız mümkün olmayacak. Bu nedenle işinizi şansa bırakmayın, fırsatları iyi değerlendirin.
Unutmayın, güneş tutulması sizin burcunuzda gerçekleşti, bu nedenle en çok sizin iç dünyanızda yankılandı. Şimdi ikinci perde oynanıyor. Güneş tutulmasıyla başlayan gündeminiz burada olumlu sonuçlanabilir, adımlarınızı dikkatli atın.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin