Boğa burcu Aralık 2017 yorumu, Aralık ayındaki gelişmeleri haritanıza özel anlatımla bilgilerinize sunuyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Diyelim ki burcunuz boğa olduğu için bu yazıyı okuyorsunuz fakat yükselen burcunuz terazi. Bu durumda sizi terazi burcu yorumuna alalım. 😊 En isabetli astroloji yorumları ancak yükselen burca göre yapılabilir. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım.✍

Boğa Burcu Aralık 2017

Doğduğumuz tarih, saat ve şehre göre yükselen burcumuzun derecesi değişir. Ne zaman ne yaşayacağımızı da yükselen burcumuz ve derecesi belirler.

Yükselen 0-5 Derece Boğa Burcu

Geçtiğimiz 2 yılı kolay kolay unutmayacağınıza eminim! Ekonomik baskıların, güven sorunlarının, ihanetlerin ve bunlara karşı giriştiğiniz mücadelenin yarattığı kaos ile baş etmeye çalışmak güzel hissettirmiyor. Fakat işin güzel yanı, baş etmeye yetecek gücü ve enerjiyi buluyoruz. Umuyorum ki yaşadığınız olaylar sonucunda ilişkilerinizi ve maddi konumunuzu güçlendirmeyi başarmış olun. 2 yıllık dönem sona erdi, şimdi yeni şartlar, yeni duygular ve yeni olaylar başlıyor. Öyle ki, hepsi önümüzdeki 40 gün içinde başlayacak gibi görünüyor. Aralık ayında bu çerçevede önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Zaten birkaç aydır gündemi meşgul ediyor olmalı. Artık insanlarla değil kendinizle rekabet etmeye başlayacaksınız. İşin içinde rekabet yokken hayat daha keyifli oluyor. Siz de bu yöndeki değişimi fark edeceksiniz, rahaylayacaksınız. Yaşanacak olayları şu şekilde değerlendirebiliriz:
 1. daha az çalışıp daha çok eğlenmeye odaklanacaksınız
 2. ekonomik baskı sona erecek, rahat hissedeceksiniz
 3. şehir/ülke değiştirme planı varsa harekete geçeceksiniz
 4. farklı ülkeden biriyle ilişki yaşamaya başlayacaksınız
 5. yaşadığınız yerden uzakta yatırımlar yapacaksınız
 6. çalışma hayatınıza farklı bir ülkede/yabancı bir firmada devam edeceksiniz
Eğer çalışma hayatınız henüz başlamadı ise, eğitim hayatınız birincil odak noktası olacaktır. Yurt dışı eğitime başlamak dahil, eğitimi master/doktora seviyesine taşımak da dahil. Ayrıca öğretmenlik, avukatlık mesleği ile ilgileniyorsanız, kariyerinizde hızlı bir yıl başlıyor diyebiliriz. 2018 yılındaki gündemi, Aralık sonunda başlıyor.

Yükselen 6-29 Derece Boğa Burcu

Aralık 2016’da attığınız adımları ve 2017 yılında yaşadıklarınızı bir düşünün lütfen. Benzer temalar yeniden yaşanacak, yine Aralıkta start verilecektir. Bazı olasılıklarla Aralık ayını değerlendirelim:
 1. bir ilişkinin temelleri atılabilir, coşkulu olacaktır
 2. kötü giden ilişkilerde sarsıntı kaçınılmaz görünüyor
 3. iş hayatınızda baskı artabilir, gelirinizi etkileyecek bir gelişme olabilir
 4. borçlanmanız gerekebilir
 5. birikim/yatırım yapmak için harekete geçebilirsiniz
 6. iş kurmak, işi büyütmek, daha çok kazanmak önemli bir gündem olur
Diğer yandan, bir ilişkide krize doğru gittiğinizi hissediyorsanız, Aralıkta bu beklentiniz gerçekleşecektir. Güven sorunları artınca, oluşan şüphe ile birlikte sert önlemlere başvuruyoruz. Siz de buna benzer bir durum yaşayabilirsiniz. Özetleyecek olursak, ilişki ve para/kazanç konusunda yaşanacak gelişmeler, Aralıkta bir dönem başlatacak. Hangi istikamete doğru ilerlediğinizi en iyi siz biliyorsunuz, ne dersiniz, bugünden belli mi? Doğrusu geçen yıl yaşadıklarınıza bakıp doğru tespiti yapabileceğinizi düşünüyorum.

3 Aralık Dolunay

3 Aralıkta gerçekleşecek olan Dolunay gündemi en geç 9 Aralıkta netleşecektir. Temel olarak 4 ihtimal var:
 1. parayla ilişkili bir konu olur, harcama yaparsınız
 2. iş hayatınız gündem olur, konum değiştirirsiniz
 3. sağlıkla ilgili konu sonuçlanır
 4. eş/sevgili ile gündem oluşur, gerekli adımları atarsınız
İlişkisi olmayan okurlarıma güzel bir haber vermeliyim: Aralıkta başlayacak bir ilişki, doğru zamanda başlamış ilişkidir. Zaten bir şeyler ancak bazı zamanlarda oluyor, Aralık işte o zaman! İş veya sağlıkla ilgili bir gündem varsa farklı konuşmak zorundayım çünkü ne olursa olsun sizi yorma potansiyeli taşıyor. Eğer sağlıkla ilgili tek konu, spora gidip fit olmak/kilo vermekse veya sigarayı bırakmak gibi hayırlı işlerse, daha iyi zamanlama da yok tabi. Mutlaka harekete geçin.

18 Aralık Yeniay

Yeniayda oluşacak enerji, yazının başında belirttiğimiz yeni dönemi başlatacak ilk enerjidir, Aralık sonunda pekişecek! İhtimallere yükselen burcunuzun derecesine göre detaylı olarak değindiğimiz için tekrar etmeyelim. Şunu biliyor olmanızı önemsiyorum: Aralık boyunca Merkür gerilemesi yaşanıyor, Yeniay gerçekleşiyor, işin içinde Satürn de olacak. Bunların hepsi aynı burçta gerçekleşiyor. Aralıkta hayatınızda yeni bir sayfa açılacaktır. Boğa burcu Aralık 2017 yorumu burada sona eriyor. Önümüzdeki 40 günde yaşanacaklar, hayatınızda çok önemli bir yer tutacak. En güzelini yaşamanızı diliyorum. Yeni yıla girerken haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Biliyorsunuz birkaç aydır görüşmelere ara vermiştim, tekrar başlıyorum. Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu’ya mail ile ulaşmanız halinde görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>