Boğa Burcu Aralık 2016 Yorumu: Maddi Konular Temel Gündem

Boğa Burcu Aralık 2016 Yorumu: Maddi Konular Temel Gündem

Yazar 

Boğa burcu Aralık 2016 yorumu, 10 Aralık Güneş-Satürn kavuşumu, 14 Aralık Dolunay ve 29 Aralık Yeniay etkilerini içeriyor.

Boğa burcu olmanın çok ilginç hissiyatlar getirdiği, tutku ve hırsın olduğu, korkularla yüzleşmek zorunda kaldığınız benzersiz yıllar yaşıyorsunuz değerli dostlar.

Özellikle 2016 yılında yaşadıklarınıza dönüp bakınca belki de şaşırıyorsunuz, ben mi yaşadım onca olayı diyorsunuz. Şahsi fikrim, ölüm gibi sarsıcı kayıplar yaşamadıysanız, bu sürecinin nihai olarak size çok iyi geleceği yönünde!

Büyük dönüşüm yılları! Güç, tutku, para, kıskançlık, kayıplar, çaresizlik, korku ve sonunda tüm engelleri aştığınız anın hayaliyle hayata daha sıkı tutunmak! Size imreniyorum desem inanır mısınız?

“Manyak mısın Zafer Ceyhun, bu saydığın maddelerin hangisine imreniyorsun” diyen olacak mutlaka. Bazılarınız ise yaşadığı sarsıcı olayları düşünüp “benim yerime sen yaşayabilirsin” diyecek belki de. Haklı tabi 😊😊

Fakat bir zamanlar bunları ben de yaşadım, nasıl olduğunu, neler hissettirdiğini çok iyi biliyorum. (Yaşamamış olsam da bilirdim, astroloji böyle bir şey zaten ❤️)  Bugün sahip olduğum hayat algımı o günlerde inşa etmiştim çünkü mecbur kalmıştım. Yüzleşmek kolay değil fakat kadersel olarak kaçınılmaz!

Boğa burcunun zor gerçeklerle yüzleştiği zamanlardayız!

“The Ugly Truth” isimli bir komedi filmi vardı, izlediniz mi? Filmin adının birebir çevirisi “Çirkin Gerçek” ve gerçek hayatta çirkin gerçeklerden öyle kolayca komedi filmi çıkmayacağını da çok iyi biliyorum.

Çirkin gerçeklerle yüzleşme gerektiren son 1 yıla giriyorsunuz kıymetli dostlar! Gelecek yıllarda bu kadar hırslı, kararlı ve tutkulu olmayacaksınız. Edineceğiniz kazanımlar ileride çok işe yarayacak.

Hadi Aralık 2016 yorumunuza başlayalım.🌼 🌼

Boğa Burcu Aralık 2016 Yorumu

Yazının girişinde bahsettiğim konuları elbette her boğa birebir yaşamıyor, doğum haritası olayın boyutlarını değiştirir.

Fakat maddi konularda hassasiyet ve kazanma hırsı oluşması, kaybetme ihtimalinin belirmesi, krediler kullanarak yatırımlar yapmak vb. finansal girişimler bu dönemin tipik olayları arasında yer alır.

Diğer yandan, yukarıda saydığım gibi hırs, korku ve tutkuları tetikleyen sosyal meseleler de klasiktir.

29 Kasım’da gerçekleşen Yeniay, bu kapsamda bir gündem oluşturuyor. Takiben 10 Aralıkta Güneş-Satürn kavuşumu olacak ve enerjisi 17 Aralık’a uzanacak.

Diyebiliriz ki 29 Kasım – 17 Aralık arasında önemli bir gündem oluşacaktır: bir karar alınır, bir olay yaşanır gibi..

2015 Aralıkta benzer bir kavuşum olmuştu, etki ve sonuçlarını Eylül ayına kadar yaşadınız. Özellikle Mart-Haziran 2016 arasında bu süreç evrilerek farklı boyutlar kazanmıştı.

Peki boğa burcu için hangi konularda gündem oluşur:

 1. para ihtiyacınızı karşılamak için bağlayıcı bir adım atarsınız (borç almak, çalışmak gibi)
 2. işe girmek, işten ayrılmak gibi geliri etkileyecek bir gelişme yaşanır
 3. bir gayrimenkul satın alımı veya işi büyütmek için kredi kullanırsınız
 4. bir anlaşmazlık mahkemeye taşınır
 5. dava aşamasında bir anlaşmazlık varsa, dava sürecinde önemli bir gelişme olur

Finansal boyutları olan bu süreci farklı konularda yaşayacak olanlar da var elbette, 8. evdeki gelişmelerin kapsama alanı çok geniştir.

Cinsel yönü ağır basan bir ilişkiye başlamak, ilişkinizi cinsellik anlamında sorgulamaya başlamak, talepkar olmak, heyecansız insanlardan ve olaylardan soğumak, iyi gitmeyen ilişkiden sıkılmak, birileri ile stratejik güç birliği yapmak, bir nedenle korku ile yüzleşmek, güç mücadelesine girmek vs.

Referans tarihleri hatırlatayım: 29 Kasım – 17 Aralık. Bu zaman dilimindeki gelişmeler Satürn kaynaklıdır ve 2017 yılın önemli gündem maddelerinden biri olacaktır.

Doğum haritanıza göre yukarıda saydığım konulardan farklı konular da yaşanabilir; doğaldır! Önemli olan, bu tarih aralığında gerçekleştiği müddetçe aynı gözle değerlendirilmeli.

Bu noktada Satürn enerjisini doğru anlamak şart!

Her şeyden önce Satürn pozitif bir enerjidir! Yeni bir heyecan getirir, somut atılımları tetikler, fazladan sorumluluk almaya yönelik istek oluşturur. Hedef büyütürüz, gerekli görüyorsak riske gireriz. İyidir yani, gelişim ve ilerleme için gereklidir!

Fakat gerileme dönemleri başka bir hikayedir çünkü ilerlerken türlü engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorunda kalırız. Birkaç ay boyunca belirsizlik olur, arafta kalırız ve çok yoruluruz.

Şunu bilmenizi istiyorum kıymetli okurlarım:

Mart 2017’ye kadar engelsiz, net bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki 3 ay ilerlemelisiniz!

Zamanın enerjisinin aylar içinde nasıl aktığının farkında olan ve bu paha biçilmez bilgiyi tüm detayları ile okurlarıyla paylaşan Türkiye’nin tek astroloji sitesini okuyorsunuz.

Burcuna Göre’yi okuyor olmanın ayrıcalıklarını kullanmalısınız! Bu farkındalık bir işe yaramalı, önerilerimi dikkate alın olur mu? ❤️❤️

Harika! Devam edelim öyleyse 👍

Aralıkta paralel seyreden bir gündem daha olacak: Mars/Venüs

Aralıkta kariyerinizdeki gelişmeler, işteki değişimler, çalıştığınız insanların değişmesi iyi sonuçlar getirme potansiyeli taşıyor. Özellkle Aralık ayının ilk 15 günü!

Bu konular çerçevesinde alınacak kararlar, atılacak adımlar pişman etmez. Tabi pozitif motivasyonla atılması şart! Mesela müdüre kızıp istifa etmek kapsam dışında..

14 Aralık Dolunay: Boğa Burcuna Etkisi

Dolunay 14 Aralık’ta ikizler burcunuzda gerçekleşiyor değerli okurlarım! Gündeminiz 11-12 Aralık gibi belirgin hale gelecek, 19-20 Aralık gibi netleşecektir.

Gündem maddeleri ise şunlar:

 1. parayla ilgili konu sonuçlanır (borç/alacak vb)
 2. satın alma süreci tamamlanmış olur, ev alırsınız mesela.
 3. işe girme arifesinde iseniz haber gelir, netleşir
 4. iş değişimi, işten ayrılmak da benzer şekilde bu tarihlere denk gelir

Dolunay’ın olumlu bir enerjisi olacağını ve sonuçlarından memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Dilekleriniz gerçekleşir inşallah. 🙏

29 Aralık Yeniay: Boğa Burcuna Etkisi

Yeni yıla girerken -önceki bölümlerde anlatığım- gündem başlamış olacak ve onun heyecanı ile meşgul olacaksınız. Fakat Aralık sonundaki Yeniay zamanın ruhunu bir ölçüde değiştirecektir.

Boğa burcu için Yeniay gündemine değinelim öncelikle:

 1. bir tatil ihtiyacı oluşabilir, yılbaşını değerlendirirsiniz
 2. zihninizi dağıtmak, daha keyifli hissetmek için bir yeni bir uğraş edinirsiniz
 3. eğitim hayatınız devam ediyorsa o konuda bir karar alırsınız veya bir gelişme olur
 4. yurt dışına yerleşmek veya yurt dışı kaynaklı gündemdeki konuda bir adım atarsınız
 5. dil öğrenmek, master/doktorada ilerlemek için girişimlerde bulunursunuz

Bir hatırlatma yapmak istiyorum: Yeniay sırasında oluşan fikirlere mesefali yaklaşın! Her ne yapmanız gerekiyorsa Ocak ortasına ertelemenizi öneriyorum. Böylece Ocakta ikinci bir değerlendirme yapma fırsatı bulursunuz.

Elbette önceden planlanmış, şartları önceden belirlenmiş konularda sorun yok. Sadece son dakikada fikir değiştirmeyin, eski karara sadık kalın!

19 Aralık: Merkür Gerilemesi

Her ne kadar Merkür 19 Aralık sonrası geri gitmeye başlayacak olsa da, öncesindeki 1 hafta boyunca yavaşlamış olacağı için tipik Merkür gerilemesi olaylarını 12 Aralık gibi yaşamaya başlayacaksınız.

Bu nedenle hayat hızlanacak, işler yoğunlaşacak, iki ayağınız bir pabuca girecektir. Ya siz bir yerlere geç kalmamak için koşturacaksınız, ya da başkaları söz verdiği işleri yetiştiremeyecek ve yine işler sıkışacaktır.

Bu süreci atlatmanın en iyi yolu olabildiğince planlı olmak, zamanı verimli kullanmak ve en önemlisi telaş yapmamaktır. Merkür gerilemesinde <telaş eşittir sorun> tanımı aklınızda kalsın. 👍

Boğa Burcu Aralık 2016 yorumunu, boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin, bu önemli zamanlarda farkındalık edinmek büyük fark yaratır.

Son olarak, 2017 yılını birlikte planlamak ve önemli kararlarınız öncesinde en doğru seçimi en doğru zamanda yapmak için benimle konuşmak isterseniz, yardımcım Burcu hanımla iletişime geçerek bir görüşme talep edebilirsiniz. Mail adresi: burcunagore@gmail.com

En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.. ❤️

Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

70 Yorum

 1. Buket

  01/12/2016

  Sonundaaaaa okundu.:-) lütfennn cvp verin zafer bey… ask konusunda evlilik ne zaman öngörülür konuşmak için bu ay uygunmu yada aralık ayında hangi gün mesela yarın 🙂 lütfen doğum haritama bakin nolurrr lütfennn. 18 mayis 1979. Doğum saatim öğleden sonra deniliyor. Emin değilim. Ama 96 da aile bireyimi kaybettim. 2005 de de işimden oldum. Sevdiğim kişide 22 temmuz 1982 doğumlu. Yüksele nı yengeç…..olurumuz varmı zaman kaybimi kafam çok karışık….Biliyorum vaktiniz kıymetli ama nedense umudum var cvp vereceğinize. Nolurrr ….. yolunuz ışık ve sevgi olsun her daim

  • Zafer Ceyhun

   01/12/2016

   Buket hanım merhaba, yükselen burcunuz nedir sizce: aslan, başak, terazi?

   • Buket

    01/12/2016

    Terazi diye biliyorum zafer bey

   • Buket

    01/12/2016

    Yani babam öğleden sonra doğduğumu söylüyordu. Tam saati bilmiyorum ama terazi diye hissediyorum komik ama…

   • Buket

    01/12/2016

    İstanbul doğumlu oldugumu yazmayı unuttum heyecandan siz cvp verince… Çok yoğunsunuzdur ama gerçekten cvp bekliyorum 4 gözle hatta gözüm sürekli burda…

   • Zafer Ceyhun

    01/12/2016

    Buket hanım içiniz rahat olsun, cevap vereceğim mutlaka 🙂 şimdi yazıları bitirmeye çalışıyorum, hala 3 burç yazısını bekliyor.

   • Buket

    01/12/2016

    Nolur unutmayın zafer bey beni ….:’-(

   • Buket

    02/12/2016

    Ceyhun bey yoğunluğumuz azaldı mi meraktan çatladım sanırım nolur unutmayin. İlk defa boyle birşey yapıyorum. Samimiyetiniz insanlara elinizden geldiği kadar cvp verisinizi görmek içindeki hadi şansını dene sesini tetikledi. nolur nolurrrr…değerli valinizden minicik ayırsanız olur mu

   • Buket

    22/12/2016

    Ama ben hala değerli vaktinizden ayiracaginiz minik arayi bekliyorum. Sürekli bakıyorum bugün cvp varmidir diye. Çok yogunsunuz biliyorum ana belki bi fırsat bulup bakarmısınız ki acaba diye düşündüm. Zafer beyy nolur su mübarek geçenln hatrina nolur cvp verin. Allah kolaylık versin ne muradiniz varsa versin…

  • İrem

   03/12/2016

   Zafer bey burcum boğa yükselen aslan 14.05.1990 doğumluyum dedikleriniz 2016 da tamamen yaşadım ve hatta anne yerine koyduğum birini kaybettim işimden ayrıldım 2017 de kariyer hedeflerine ulasacakmiyim lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim

  • Aslı

   11/12/2016

   20.05.1983 sa:11 gibi doğmuşum ve bir yıldır evliliğim berbat gidiyor 2017 de iyi gelişmeler olacakmı acaba

 2. Mehmet

  01/12/2016

  Merhaba Zafer Bey . Ben bi boğa burcuyum ve ne işte ne aşkta yüzüm gülmüyor bi türlü. Ne zaman düzelecek hayatım,hep böyle mi devam edecek? Lütfen bana yardımcı olur musunuz ? 23.04.1989 sivas doğumluyum 6 civarında doğmuşum

  • Zafer Ceyhun

   01/12/2016

   Mehmet bey sabah 6 mı? teyit eder misiniz?
   eğer 6 gibi doğduysanız sorunsuz bir hayatınız olur, ya da şöyle diyeyim: bir şekilde çıkış yolu bulursunuz.

   • Mehmet

    01/12/2016

    Aslında 6-6.30 gibi diyolar ama tam bilmiyorum. Genelde suskun bi yapım vardır ve konuştuğum zamanda çok konuşurum. (genelde bunu sorduğunuz için bunu söyleyim dedim ):D

   • Mehmet

    01/12/2016

    İşimde pek mutlu değilim aşk hayatım bitik durumda ne zaman düzelecek bilmiyorum

 3. Ezgi

  01/12/2016

  Zafer Beyciğim, 16 mayıs 1979, gümüşhane, 13.00 dogumluyum.2015 ekimde docent olmustum ve o zor donemde motive edici yazılarınızla ciddi derecede moral bulmuştum, tekrar resekkurler. Şimdi yine işimde yukselme bekliyorum , yaklaşık bir yıldır sürüncemede ve ben artık pes etmek üzereyim. Ayrıca yine bir türlü netleşemeyen bir ilişkim var. Biraz ipucu verebilir misiniz bana, beni neler bekliyo olabilir, lütfennnnnn

 4. Aysun

  01/12/2016

  Bu ayda da aşkta gelişmeler yok mu Zafer Bey

 5. ozlem

  01/12/2016

  Zafer Bey yine bir solukta okudum burç yorumunuzu. Ben boğa burcuyum yükselenim akrep. Temmuzdan bu yana işsizim ve maddi olarak zorluk yaşıyorum. Büyük bir haksızlık yaşayarak işten çıkarıldım. İşe girebilir miyim diye düşünüyorum acaba boğayı mı akrebi mi okumalıyım? Çok zor bir süreçteyim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

 6. Gamzeeee

  01/12/2016

  Merhaba Zafer Bey Satürn’ün şu son 2 senede bizlere yaşattığını öyle güzel ifade etmişsiniz ki sanki her anı bizimle yaşamışcasına çok teşekkür ederiz 🙂 Son bir sene daha çirkin gerçeklerle yuzleserek öldürmeyen her darbeyle güçlenmeye diyorum… 2 senedir işsizim ve maddi sıkıntı yaşıyorum, kaybetme korkularıyla yüzleşiyorum bu ay iki tane çok önemli sınavlarım var ve hırsla çalışıyorum 28.04.1992 tarihinde 16.00-16.30 aralıklarında doğdum acaba bu korkularla olan mücadelemi bu defa kazanabilecek miyim? 2017 adına yeni bir başlangıç yapabilecek miyim?

 7. Leman

  01/12/2016

  Merhaba Zafer bey. Size Azerbaycandan yaziyorum. Her ay yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorum.5 mayis 1991 dogumluyum. Dogum saatim gece 3:00 gibi.Yukselen burcumu malesef bilmiyorum. Temmuz 2016dan itibaren ask konusunda olumsuz durumlar yasadim. nasil olucak bu durumlar?)) Onceden cok tesekkur ederim.

 8. Selin

  01/12/2016

  Ceyhun Bey yine harikasınız artık her ay heyecanla yorumunuzu bekliyorum. Ben 23.04.1999 saat 11:05 doğumluyum. Özellikle bu yıl feci stresli ve yoğunum. Mart ve haziranda önemli sınavlarım var. Bunlar hakkında endişelenmem yetmezmiş gibi bir hoşlandığım bir insan var fakat bilmiyor üstelik sevgilisi var. Geçen ay yorumundan biraz ümitlenmiştim ancak bir şey çıkmadı bende durumlar iyi değil anlayacağınız 😀 Beni neler bekliyor, neler yapabileceğim konusunda ufak bir ipucu verirseniz çok yardımcı olursunuz, şimdiden teşekkürler ♡♡♡

  • Selin

   02/12/2016

   Doğum yerim Çorlu bu arada…

 9. ela

  01/12/2016

  Meraba zafer bey sagolun yorumlariniz icin bende bir boga burcu olarak cok kotu donemden geciyorum her sey zorla ve ite kaka yuruyor umarim bu gunler de biter ve gecer benim.dogum tarihim 1985/05/16 evlilik ne zaman benim icin ? Bu arada dogum saatim gece 22.30 tesekkurler

 10. Merlin

  01/12/2016

  Uranus cok merak ediyorum boga burcuna 2018 de olacak diye biliyorum ama uranusun etkisi tam olarak nedir neler getirir yaptirir cok merak ediyorum. 2017 nin ana konusu uranus mu? Boga burclari icin? Ummadil yerlerden kisilerden destek maddi anlamda olarak ifade ediliyor ne kadar dogru bilmiyorum. Benim saturn oglak burcunda retro dogum haritamda iki gun kala iptal olsn dugun ve nisanliligim sona erdi ama 7 kasim civari beni geri aradi? Sizce nedir bu durum 2016 28.yasimi hic unutamam. 15.05.1988 istnbl saat 15-17 arasi die biliorum

  • Derya

   01/12/2016

   Merhaba merlin Uranüs boğa da iken bakın neler olmuş

   Uranüs Boğa’da (en son 1935-1941, gelecekte 2018-2025)
   Bu kuşak en son II. Dünya Savaşı döneminde dünyaya geldi. Bu dönem maddi güvenin ve huzurun yıkıldığı savaş zamanlarına denk gelir. Hayatın maddi yönlerine ve paraya ilişkin konularda radikal düşünceler, yeni para kazanma yolları ve ilginç düşünceleri somuta indirgeyebilme bu kuşağın yetenekleri arasında yer alır. Radikal Uranüs muhafazakar Boğa’da çok rahat edemeyecektir. II. Dünya savaşı pek çok şeyi yıktı ve yerine yenisini koyma şansı getirmişti. Benzer şekilde bu dönemde doğanlar üretim alanında yeni yöntemler ve ardından gelen hızla
   gelişen sanayi toplumlara yol açtı. Bu grup para ve özgürlük arasında ikilemi de anlatır. Örnekler : Barbara Streisand, Brigitte Bardot, Dustin Hofmann, John Lennon, Germaine Greer, Joan Baez, Wole Soyinka

   • Merlin

    03/12/2016

    Yani maddi sıkıntı mı meydana gelir?

 11. Elif

  01/12/2016

  Zafer bey merhaba,03/05/1976 burhaniye/balikesir doğumluyum,sabah 06:02 maalesef ki bu yıl çok kötü geçiyor ,nisan ayında esimi kaybettim ,iş hayatı derseniz tam bir kabus ,bütün olumsuzluklar 2017 de hala mı sürecek

 12. mira

  01/12/2016

  bogayi bekleyince tum burclari okudum vallahi harikasiniz)))ask yokmu bize peki?))vakit geciyor diyor herkes ama ben kendi kafa dengi birini bulamiyorum(hep ters burclar buluyor beni)rica etsem bakarmisiniz bi umut varmi))) 22.04.1989 baku/azerbaycan/ 10:30 dogumluyum

 13. Nilsu

  01/12/2016

  Elinize saglik. Cok icten bir yazi olmus.

 14. Hande

  01/12/2016

  Zafer bey.lutfen bisey soyleyin.26 nisan 1979 hatay kirikhan dogumluyum(20:15).hicbirsey yolunda gitmiyor.is ask hersey tikandi.is ve ask acisindan hicmi umut yok benden:((

 15. Sibel

  01/12/2016

  Bana bi yorum sözünüz vardı sanki 14.05.1991 Giresun sabah 9 civarı doğmuşum.Çok merak ediyorum neler diyo şu haritam

 16. Ayfer

  01/12/2016

  Ceyhun bey aynen yazınızda bahsettiğiniz gibi 2015aralıktan bu yana parayla ilgili hukuki bir olayın içindeyim ve henüz sonuclanmadı. Yani büyük bir belirsizlik var. Lütfen bu konu hakkında bana yorum yapsrmısınız. 18 05 1972 akşam 5,30 doğdum. Emeğinize sağlık

 17. selgunn

  01/12/2016

  Bu kadarmı olur… dediğiniz herşeyi 2016 da ölüm dahil yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum Ceyhun bey 2016 tam bir yüzlesme yılí oldu benim icin.Annemin ağır hastalığı nedeniyle de cok zor günler geciriyorum.21 nisan 1962 İstanbul gece yarısı 24.10 dogumluyum lütfen cok rica ediyorum bu sürec daha ne kadar devam edecek Emeğiniz icin tesekkür ederim..

  • selgunn

   02/12/2016

   20 Nisan gece yarısı 24.10 olacaktı Ceyhun Bey

 18. Nigar

  01/12/2016

  Zafer bey kolay gelsin 08.05.1974 saat sabah 6-7 arası Antalya, evlilik,para konusunda gidişat nasıl?Çok zor bi dönemeçteyim,mecburiyet ve istekte var tabi evlilik gündem de değerli yorumlarınızı bekliyorum ,teşekkür ederim

 19. Gizem

  01/12/2016

  Zafer bey ben boga burcuyum ¥ukselen aslan @y basak
  yeni gorustugum kisi yay ¥ukselen akrep ay koc. Sizce uyum ve anlasma olur mu ?

 20. Serpil

  01/12/2016

  Merhaba zafer bey 10 Mayıs 84 sabah 6-7 arası kirikkale doğumluyum aşk ve is hayatım ne zaman düzelecek rica etsem yıldızlar ne gösteriyor soylermisiniz çok teşekür ederim. Saygılarla

 21. Ezgi Bal

  01/12/2016

  Zafer bey merhaba çok yoğunsunuz biliyorum ama gerçekten çok acayip şeyler yaşıyorum özellikle son 6 aydır gündemim hep ilişkiler oldu, burcum boğa yükselenim aslan, çok şey öğreniyorum bu süreçte, çok zor ama yılmamaya çalışıyorum, naçizane yorumunuz önemli çok teşekkürler 🙂

 22. Sera

  02/12/2016

  02.05.1989 gece 02.00 ile 03.00arasi doğmuşum. Son 1 yıl facia…moral verme adina en azından tek kelime bişe yazar misiniz?yazılarınız ban umut oluyor.lütfen esirgemeyin

 23. Büşra

  02/12/2016

  Mrb’lar Ceyhun bey herzamn ki gibi bir solukta okudum boğa burcunu ve tabiki yengeç burcunu kaleminize saglik…Boğa burçlarının şansszligimi desem doğum haritasından kendi sansszligim mi desem bilemedim
  Umarim sesim size yankı olur cvbini alırım çok merak ediyorum bu sansszlik nereye kadar devam eder yoksa elbet banada güler mi??
  25.04.1984 gece 2de doğmuşum bu arada yükselenim hala muallak heryerde farklı çıkıyor onuda öğrenmem mumkun müdür acaba şimdiden coook teşekkürler iyi calsmalar diliyorum…

 24. Aysenur

  02/12/2016

  Çok güzel yazmışsınız … sabrimin denendigini olculdugunu hissettiğim canımdan bezercesine yoruldum 2016 agustostan beri artık yıl bitsin diye gün sayiyorum…Ana konular hepsi başarılı tespit çirkin gerçek KDV si oldu .

 25. Mehtap

  02/12/2016

  Zafer Bey Merhaba , 07.05.1980 doğumluyum , doğum saatim 20.00-20.30 arası .. Son 1 yıl inanılmaz kötü geçti toparlama sürecim ne zaman başlar ki ?? Yorum yaparsanız sevinirim ..

 26. ebruli

  02/12/2016

  Merhabalar Ceyhun bey ,

  Aralık yoruu için çok tşkler.
  11.05.1974 doğumluyum. Sabaha karşı 07.30 doğum saatim. yükselen burcum nedir.Daha da önemlisi 2017 yılında bana evlilik görünüyor mu? Çocuk sahibi olacakmıyım?
  Kişilik olarak kimi zaman içe dönük, kimi zaman dışa dönüğüm bu kişi ve ortama göre değişiyor. Kimi zaman neşeli , kimi zamansa karamsarım. İkili ilişkide bir türlü istikrarı yakalayamadım hayatım boyunca.

  • ebruli

   08/12/2016

   Ceyhun bey,cevap alabilirmiyim? geçen ayda cevap yazamamıştınız. Hala cevabınızı bekliyorum 🙂

 27. Büşra

  02/12/2016

  Mrb’lar Ceyhun bey herzamn ki gibi bir solukta okudum boğa burcunu ve tabiki yengeç burcunu kaleminize saglik..KEndi kendime nolcak bu sansszligim diyorum boğa burçlarının kaderimi bu şanssızlık yoksa doğum haritasından mi kaynaklanıyor inşallah sesimi duyursiniz size cvbimi alırım..
  25.04.1984 gece 2de doğmuşum bu arada yükselenim hala muallakda heryerde farklı çıkıyor onuda öğrenmem mümkün mü acaba iş ve ask hayatımda düzelmeler var mı acaba
  Olcak olan işimin olmayışı ve 9 senedır devam eden ilişkimin hala evlilikle sonclnmaması

 28. Gülnur

  02/12/2016

  Merhaba Ceyhun bey

  Yorumlarınız çok güzel ve sizin samimi tavrınız sitenizi izlememe sebep oldu

  21 mayıs 1968 salı saat 20.15 doğmuşum. Yükselenim yay… Boğa burcuyum
  Fakat bazı sitelerde ikizler. Gözüküyor
  Bütün boğa Burcu özelliklerini taşıyorum acaba ben hangi burcum
  Çok zorlu yıllar geçirdim ama bu son iki yıl inanılmazdı
  En azından daha önceki seneler işimde kariyerimde çok iyiydim.. bu iki senedir dibe vurdum..heryerden tıkandım.. inşallah 2017 iyi gelir..

  • Gülnur

   04/12/2016

   Ceyhun bey inşallah geri dönüş yaparsınız 2017 de iş yaşamım nasıl olacak burcum boğa mı ikizler mi..

 29. Gülnur

  02/12/2016

  Merhaba Ceyhun bey
  Mailadresimyanlış olmuş yorumunuzu bu adrese yapr mısınız

 30. Alara

  02/12/2016

  Ceyhun Bey merhaba,
  05.05.1980 öğleden sonra 14:00 istanbul doğumluyum.Berbat bir yıl geçirdim,yoruldum kısacası ve zor olan hala önemli bir kararı vermek zorunda olmam.yorumlarsanız pek sevinirim..

 31. Ilknur

  02/12/2016

  Iyi geceler zafer bey bende bir boğa burcuyum 8 mayıs 82 ist doğumluyum öğle 11 11 30 civarı dogmusum benim işle ilgili belirsiZliklerin var acaba olumlu şeyler var mi ufukta?şimdiden tesekkur edrim

 32. bahar

  03/12/2016

  merhaba zafer bey 12.05.1995 doğumluyum ask ilişki hayatımı merak ediyorumö çok güzel bi ilişkim olması benim o yuzden burdan yazdım sizden cvp bekliyorum kütfen dönüş yapın

 33. Şeyda

  04/12/2016

  Merhaba zafer bey bugüne kadar bütün yorumlarınızı merakla okuyorum.fakat şu günlerde acının dibine vurmuş durumdayım. 29 kasımda terkedildim bu kadar mükemmel giden ilişki bi anda bitti ve sebebi de yok ben de bilmiyorum dedi ve gitti. 24.04.95 saat 15.00 gibi dogmusum. Tekrar geri donucek mi nolucak yardimci olun lütfen

 34. Ezgi

  05/12/2016

  Zafer bey, cevap vermicek misiniz…

 35. Emel

  06/12/2016

  Zafer bey merhaba.21.04.1976 sabah 5.30gibi doğmuşum.son 10 yıldır maddi problemler yaşıyorum
  2016 eylülde devlet okuluna atandim.ancak maddi problemlerim devam ediyor.bu maddi problemler daha ne kadar devam edecek ve evliyim.8 yildir.cocuk icin uygun yıl ve ay hangisidir.simdiden coook teşekkurler.ellerine gözlerinize kalbinize sağlık.

 36. Ezgi

  06/12/2016

  Yardımmmmmm lütfennnnnnnnn

 37. BANU

  07/12/2016

  MERHABA ZAFER BEY SİTENİZLE YENİ TANIŞTIM TESADÜF ESERİ..İYİDE OLDU DOGRUSU FAKAT BİZ BOGA BURCLARI OLARAK NE ZAMAN AŞKI YAKALICAZ DELI GIBI SEVILICEZ MERAK EDIYORUM PARA HIRS BIRYERE KADAR..29,04,1980 DOGUM SAATİ 3.30 YÜKSELENİMDE BOGA ŞİMDİDEN TŞK EDRİM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DILERİM..

 38. Şükriye

  07/12/2016

  06.05.1994 doğumluyum yükselenim akrep okuyorum son yılım kariyer alanında ne gibi bi ilerleme söz konusu bir de aşk şimdiden teşekkür ederim cevabınızı bekliyor olacağım

 39. aygen

  09/12/2016

  Tek kelimeyle mükemmel burç yorumluyorsunuz ben okurken şaşırıyorum bu kadar net ve açık bilmeniz gerçekten hayal ötesi

 40. aygen

  09/12/2016

  Ben kimlikte 10/02/1974 dogumlum doğum tarihim net değil fakat kişilik olarak boga burcu beni bana anlatıyor ayrıca yorumlarını birebir yaşıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çünkü sizin soyleyecekleriniz benim için önemli

 41. Ümit

  11/12/2016

  09.05.1996 sabah 8.35de doğdu kızım nişanlı iş evlilik uyum kızımin hakkında bilgi almak istiyorum nişanlısı 03.12.1995 öğlen 11.45 dogumlu maddi manevi gelecekleri evlilikleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum emeginize sağlık

 42. Sevim

  11/12/2016

  Merhabalar Zafer bey,
  Ben kendimi mutsuz huzursuz belirsiz hissediyorum sıkıcı geliyor herşey bu durum ruhsal halimdenmi yada gezegenlerin mi
  Umarım geçicidir konu Hakkı’nda sizlerden yorum bekliyorum lütfen
  24.04.1978 sabah 06-07 gibi dogumluyumluyum

 43. Melek

  11/12/2016

  Zafer Bey üniversitede doktora yapıyorum ve hocamla problem yaşıyorum.Hocamı değiştirmek istiyorum. Bu durum bana pahalıya patlar mı yoksa bundan sonrası için olumlu durumlar seyreder mi?

 44. Nurgül

  12/12/2016

  3 Aralık günü 2.5 yıllık sevgilimin benı 5 aydır aldattığını 3 yildir da annem üvey diye kandırdığını öğrendim astroloji nasıl bu kadar gerçek olur bilemedim baştaki yazıniz benim suanki durumumu ifade ediyor fazlasıyla..

 45. Eylem

  13/12/2016

  Evet yine çok isabetli yorumlariniz.. artik son bir kac yillik issizlik ve surekli para sikintisina neredeyse alistim. Hic duzelmeyecek gibi geliyor. Ustelik esim de issiz. Bir seneye varan saglik sorunlarim da cabasi. Burcum boga yukselenim basak. Esimin burcu balik yukseleni aslan. Niye mi yazdim bunlari. Bilmiyorum 🙁 gokyuzunu okumak buyu gibi sanki sihirli bir soz soylersiniz gibi.. 2017 yorumlarinizi merakla bekliyorum..sanirim ay sonunda okuruz. Kaleminize saglik. Bolca sevgiler..

 46. Gizem

  13/12/2016

  Zafer bey siz aslan burcusunuz ya hani bakiyorum yaylara aslanlara daha torpilli cevap veriyosunuz biz yaziyoruz hiiiicc sallamiyosunuz zaten is is is askta yok bize bu ay sizde vurun abaliya

 47. MURTEZA

  13/12/2016

  Büyük dönüşüm yılları! Güç, tutku, para, kıskançlık, kayıplar, çaresizlik, korku ve sonunda tüm engelleri aştığınız anın hayaliyle hayata daha sıkı tutunmak! Size imreniyorum desem inanır mısınız?

  HİÇ İMRENME AMK YERİNE HALEN DAHA PARAYI VURAMADIK AMA DAHA BİTMEDİ…
  YAKLAŞAIK 5-6 SENDEN BERİ BU İDDAYI OYNUYORUM BELKİDE DAHA FAZLA
  İLK DEFA BU KADAR PARA ALAMAMAZLIK OLDU BANA
  HIRS TAVAN YAPTI URANUSMUDUR JUPİTERMİDİR NEDİR O GEZEGENLERİ VARYA ONLARIN BEN 7 CEDD.
  DEMEK BU AYDA BATACAĞIZ GÖSTERİYOR GEZEGENLER AMA BENDE DİYOUM Kİ GEZEGENLER VIZ GELİR BU AY BU PARAYI VURUP BURAYA EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ ATMASSAM NAMERDİM
  SEN Mİ BEN Mİ URANUS JJUPİTER NEPTUN SATÜRN HEPSİNİN AMK CAĞIM

  HIRSSS NEFRET KİN TUTKU HERŞEY TAVAN ŞU AN

 48. Ezgi

  16/12/2016

  Zafer bey inanamıyorum gerçekten söylediklerinizi birebir yaşıyorum, 2015 de doçent oldum, 2016 martta kariyerim yeni bir boyut kazandı ve 15 aralık 2016 da nihayet beklediğim iyi haber geldi ve muhtemelen ocak ayı ıçinde ve olumlusonuclanacak, şu anda da yazıda bahsettiğiniz gibi iki ayağımı bir pabuca sokmaya çalışıyorum ,yani tatlı ama çok yorucu bir telaş içindeyim….tesekkürler (sorularıma tanıt vermesenizde herşey olumlu gittiği için mutluyum) bu feedback hatırına 16/05/1979 Gümüşhane
  13.00 ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

 49. nehir

  22/12/2016

  Merhaba Zafer Bey, sizinle bugün tanıştım ve aralık ayı yaşadığım her şeyi özetlemişsiniz!! sevgilimle yollarımız ayrıldı tam da 19unda ve ben boğa yükseleni aslan ve o da başak yükseleni terazi biri olarak hala umutlanmalı mıyım?

 50. Pingback: Boğa Burcu 2017 Yorumu

 51. mertcan

  08/02/2017

  İşimde pek mutlu değilim aşk hayatım bitik durumda ne zaman düzelecek bilmiyorum

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir