Yükselen BoğaBoğa Burcu Aralık 2015 Yorumu: Geçmiş, Mücadele ve Pişmanlıklar

Aralık 3, 2015by Zafer Ceyhun79

Boğa Burcu Aralık 2015 yorumunuzda, 11 Aralık Yeniay ve 25 Aralık Dolunay etkileri ile 26 Aralıkta gerilemesi sona erecek olan Uranüs’ün etkisi yer alıyor. Boğa burcu için önümüzdeki 2 yıl unutulmayacak türden olacak, emin olabilirsiniz. Son derece hırslı, dinamik, odaklanmış hissedeceğiniz bir dönem, 1 Aralık itibarı ile başladı. Yeni Satürn etkisi, 2011 yılından bu yana devam eden Uranüs enerjisiyle bir araya geliyor. Hayatınızda heyecan ve mücadele eksik olmayacaktır. Satürn tam 1 yıl önce yay burcuna geçtiğinde, boğa burcuna ilk kez şu mesajı verdi: Ne istiyorsan onu elde etmelisin, güçlü ve kararlı olmasın; bu yolda bedel ödemeye hazır ol. Bu mesaj geçen haftaki Dolunayla birlikte yeni bir safhaya geçti. Sinyallarini 1 yıldır aldığınız yeni Satürn dönemi, kesintisiz devam etmek üzere 1 Aralıkta başladı. Satürn kaynaklı yeni dönem önümüzdeki 2 yıl devam edeceği için nasıl etkileneceğinizi bilmeniz önemli. Artık zihninizi şu sorular meşgul edecek:

 1. hayatımın kontrolü ne kadar kendi ellerimde?
 2. birey olarak daha güçlü olmak için ne yapmalıyım?
 3. beni engelleyen şeyler ne, hayatımdaki insanlar beni sınırlıyor mu?
 4. yeterince saygı görüyor muyum, hak ettiğim hayatı yaşıyor muyum?
 5. hepimiz bir gün öleceğiz ve hayat değerli; nasıl yaşamak istiyorum?
 6. hangi alanda güçlüyüm?
 7. mücadele etmeden başarı gelmiyor, hangi ölçüde bencil olmalıyım?
Bu sorulara cevap bulmakla geçecek 2 yıl sizi bekliyor kıymetli dostlar, bu süreç bittiğinde başka biri olacağınızı garanti ediyorum. İçinizde büyüyen gerginliği hafifletmek için ya çok çalışacaksınız ya da eşinizi/sevgilinizi güvenli bir liman olarak göreceksiniz. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyeceksiniz çünkü sıcaklığa ve yakınlığa ihtiyacınız var. Aşk hayatınız tutkulu olacaktır, cinsellik yaşama isteğiniz artacaktır; ancak bu şekilde hırslarınızın zararlı değil yapıcı olacağını bilmelisiniz. Cinsel hayatınızın hareketlendiği dönemlerde öfkenizin azaldığını göreceksiniz. Makyavelli hakkında bilgi sahibi misiniz? Prens/hükümdar isimli kitabında; hedefe ilerlerken, çıkarlarınızı savunurken gerçekçi ve faydacı olmanız gerektiğini öğütler. İşte o kitapta anlatılanlar, önümüzdeki dönemde sizin hislerinizi tarif ediyor. Demek istiyorum ki, zaman zaman bazı ikilemler yaşayacaksınız. Bencil olmak, insanları kullanmak, başkalarının üzüleceğini bilerek bazı adımlar atmak, hırslarınızın peşinden tereddütsüz gitmek, para kazanmak için kendi ahlak kurallarınızı bile esnetmek, eşinize rest çekmek, sevdiklerinize tavır almak, ailenize mesafeli davranmak vs. Bu saydıklarımın bir kısmı öyle ya da böyle yaşanacaktır diye düşünüyorum. Hangilerini, ne ölçüde yaşayacağınız ise hayatınızın mevcut durumuyla ilişkili olacak. Şu anda ne kadar mutluysanız o kadar az hırs hissedeceksiniz, fakat bir şeyler yolunda gitmiyorsa, hayatınız bir krize doğru ilerliyor olabilir. Gemileri yakmak, hiç olmadığı kadar kolay görünecek. Küllerinden doğmak tabiri vardır ya, bunun olması için öncelikle yanmak gerekir. Eğer hayatınız şu anda bir yangının arifesinde ise, 2 yıl sonra küllerinizden doğmuş olacaksınız. Satürn, cesaretle sorunların üzerine gitmemiz için bizi kışkırtır fakat küçük sorunların bile gözümüze büyük görünmesine neden olur. Yak bütün fotoğrafları” diyecek olursanız, yani geçmişi bir kenara itip farklı bir gelecek inşa etmek isterseniz, bu kararınıza dayanak oluşturan sorunların gerçekten buna değip değmediğine emin olun. Belki de pire için yorgan yakıyorsunuz. Satürn enerjisi altında iken bu ihtimal vardır.  Aralık 2015 yorumuna başlayalım.

Boğa burcu Aralık 2015

Aralı 2015, Uranüs enerjisinin hükmettiği bir ay olacak. Bunun anlamı herkesi için aynıdır: heyecan, coşku, farkındalık, bağımsızlık, sürprizler, sürüklenme, kontrol kaybı.. Peki bu etkileri siz hangi alanda yaşıyorsunuz?
 1. olaylar kontrolünüz dışında ilerliyor, müdahale edemiyorsunuz
 2. bir konuda çaresiz hissediyorsunuz, sanki istemsiz sürükleniyorsunuz
 3. geçmişte yaptıklarınız pişmanlık hissini tetikliyor, hatalarınızı fark ediyorsunuz
 4. düşmanlıklara, perde arkasından yapılan gizli işlere muhatap oluyorsunuz
 5. gizli saklı yaptığınız birçok şey oldu çünkü yüzleşmek istemediniz
 6. bir konuya takılıp kaldınız, geçmişte yaşananlar sizi bu konuya kilitliyor
 7. herkesi, sizi olduğunuz gibi kabul etmeye zorluyorsunuz, değişmeye dirençlisiniz
 8. tavırlarınızın ardında, birilerinin hakimiyeti altına girme korkusu var
 9. doğru bildiğiniz yoldan ayrılırsanız, teslim olmuş sayılacağınızı düşünüyorsunuz
Uranüs enerjisi bilgi, aydınlık ve farkındalık getirir, bunlarla birlikte sarsılmaz bir kararlılık da oluşturur: ben doğrusunu biliyorum, öyleyse benim bildiğim gibi olmalı. Bu düşünce yapısı, diğer ihtimallere kapıların kapanmasına neden olabilir. Öyle ki, sanki başkalarının isteklerini kabullenirseniz, kendinizi hiçe sayacakmışsınız gibi düşünürsünüz. Halbuki gerçekler ile algılanan birbirinden çok farklı olabilir. Uranüs enerjisi; sebepsiz korkuları, çaresizlik hissini, geçmişte yaşanan olumsuz deneyimleri ve bunların sonucunda şekillenen bilinç altını temsil eden alanda bulunuyor. Uranüs’le birlikte “bildiğim gibi davranacağım” düşüncesi geldiği için, Uranüs etkisi de geçmişin kötü deneyimlerine yönelik olduğu için, farkında bile olmadan, geçmişteki hataları tekrarlamamak adına son derece katı/kararlı davranıyor olabilirsiniz. Diğer yandan, yine farkında olmadan, korkularınız sizi ele geçirmiş olabilir. Bunu sorgulamanızı ısrarla öneriyorum. Kararlarınız gerçekçi mi yoksa salt korkular üzerine mi kurulu? Geçmişte yaşadıklarınız sonucu oluşan korunaksızlık hissi, yani kolayca zarar görebileceğiniz ihtimalinizin kronik olarak farkında olma durumu, elinizi kolunuzu bağlıyor olabilir mi? Geçmişte saplanıp kalmış olabilir misiniz? Şu soru önemli: Geleceğinizi şekillendirirken atacağınız adımlar; geçmişte verdiğiniz kararlar, başarısızlıklar ve korkularla sarmalanmış mı olacak? Geçmişi unutmanın zamanı gelmedi mi? Pişmanlıklarınızı bir kenara koyarak, güzel bir gelecek inşa etmek için korkulardan arınmış olmak faydalı olmaz mı? Boğa burcu, yukarıda saydığım riskleri taşıyor. Biliyorum ki hepiniz bunları yaşamıyorsunuz fakat yine de bir düşünmekte fayda var! Gelecek, geçmişe kurban gitmemeli. Şu anda Uranüs gerileme aşamasında ve gerileme 26 Aralıkta sona eriyor. Gerilemenin son haftasında, yani 19-26 Aralık arasında ve takip eden 5 gün boyunca, yukarıda bahsettiğim alanlarında gelişmeler yaşabilir ve ayrıca gergin hissedebilirsiniz. Uranüs’ün etkileri 2018 yılına kadar devam edecek, sizi nasıl etkilediğini daha önce bu yazıda anlattım, okumanızı öneriyorum: Uranüsün boğa burcuna etkisi

Ortak Uyarı

Uranüs dişleri, kemikleri ve eklemleri temsil eder. Bu nedenle Aralık ayında kırıklara neden olabilecek sporlardan uzak durmak (futbol gibi) ve süratli araba kullanmak hiç iyi fikir değil. Özellikle 19-25 Aralık arası en riskli dönem diyebilirim çünkü Merkür-Uranüs etkileşimi de var. Trafikte dikkatli olun (araçta ve yaya olarak), kar yağmış olursa kayıp düşme ihtimalini aklınızda tutarak ihtiyatlı hareket edin, mutfakta bıçakla uğraşırken elinizi kesmeyin.. Birden dişleriniz ağrımaya başlarsa, eklemleriniz sızlarsa “ne oluyor” diye sormaya gerek bile yok, Uranüs gerilemesinden önceki ve sonraki hafta bunlar olabilir. Siz tedbirinizi alın yani, dişinizle fıstık kırmaya çalışmayın mesela, kırılabilir; benden söylemesi. 😊 Mutlaka bir şey olacak demiyorum elbette, öyle olacak olsa insanoğlu hep birlikte kaza bela yaşıyor olurdu ki öyle olmuyor biliyorsunuz. 😊 Dikkatli olun yeter. Son olarak, Uranüs “yeter artık” dedirten bir gezegendir, talimat almayı hiç sevmez, kendi bildiğini yapmak ister. Olur da bu his tarafından ele geçirildiğinizi hissederseniz, önce derin bir nefes alın ve “gördüm seni Uranüs” deyin. 💪

11 Aralık Yeniay’ın boğa burcuna etkileri

Yeniay 11 Aralıkta gerçekleşiyor, aynı gün Mars-Uranüs karşıtlığı da yaşanacak. Bir yandan yeni başlayan Satürn süreci, diğer yandan Mars-Uranüs etkileri…Yoğun hisler oluşacaktır! Boğa burcuna göre olasılıklar şöyle:
 1. kredi çekmek, önemli bir harcama yapmak gibi parasal bir gelişme
 2. bir çatışma, güç mücadelesinin başlaması
 3. gizlenen bir şeyin ortaya çıkması
Yeniay enerjisi 11 Aralık – 17 Aralık arasında etkin olacak. Gündeminizi öngörebiliyor musunuz bilemiyorum fakat yukarıda anlattığım Satürn ve Uranüs etkilerinin Yeniay gündemini oluşturacağını düşünüyorum. Eğer geçmişe saplandığınızı hissediyorsanız, umarım ki bu durumdan kurtulmanız için Yeniay önemli bir fırsat getirir. Böylece, 2015 yılı bittiğinde, artık gündeminizde geçmiş değil gelecek olur. Küllerinizden doğma zamanı gelmiş midir?

25 Aralık Dolunay’ın boğa burcuna etkileri

Aramıza yeni katılan okurlarım için söyleyeyim: Dolunay gündemdeki bir meselenin sonuçlanmasını sağlar, böylece konu gündemden düşer. 25 Aralıkta gerçekleşecek Dolunay’ı günler öncesinde yazdığım için okuduklarınız anlamsız ve gündeminizden uzak gelebilir fakat Aralık sonunda gündem şekillenecektir. Bu yazıyı ilerleyen günlerde yeniden okumanızı öneriyorum. 1 Ocak’a kadar sonuçlanacak Dolunayın etkisiyle,
 1. bir dönem bitiyor, hareketli yeni bir dönem başlıyor
 2. seyahat planınız mı var?
 3. taşınmanız, iş değiştirmeniz mümkün
 4. eğitim, kurs, dil öğrenme, bir hobiyle ilgilenme kararı varsa netleşecektir
 5. araba almak isteyenler de yılın sonunda almış olacaktır
Umarım ki 2016 yılına başlarken, hep doğru tercihleri yaparsınız. Mutluluk ve başarı dilerim. 👍 Sevgilerimle, Ceyhun]]>

79 comments

 • Ceylan

  Aralık 3, 2015 at 8:43 pm

  Ceyhun bey sevgili astroloğum ben yay burcuyum yükselenimde boğa galiba cok emin olmamakla birlikte hangisi beni daha cok etkiler hangisini dikkate almaliyim off kafam cok karisti cok mutsuzum issizim evde oturmak bunalima soktu beni ayrica sevgilimden ayrildim cok yanlizim ölsemmi napsam:)

  Reply

 • Ömür

  Aralık 3, 2015 at 9:03 pm

  Ceyhun bey gercekten aylık yorumları baslk halinde ozetlemeniz ayrıntılı yorumlariniz her sey ama her sey super.2016 da hangi burclara evlilik var? Benim venüs boga burcunda ay ve yükselenim terazi burcum koc.ask icin ne dersiniz?

  Reply

 • Ömür

  Aralık 3, 2015 at 9:04 pm

  Ceyhun bey gercekten aylık yorumları baslk halinde ozetlemeniz ayrıntılı yorumlariniz her sey ama her sey super.2016 da hangi burclara evlilik var?

  Reply

 • Ozge

  Aralık 3, 2015 at 9:12 pm

  Ceyhun bey gerçekten her cümlemizin altına imzamı atarım benim için tam bir kullerinden doğma dönemi olur umarım. Biten ilişkiye saplanıp kaldım aylardır ve bugünlerde kendimi bir şeylerden kurtulmuş gibi hafif hissediyorum. Artık mayistaki sınavıma odaklanmak istiyorum. En azından hayatımda bir şeyler yolunda gider

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 9:19 pm

   En güzelini yaparsınız Özge hanım, sınavda başarılar dilerim..
   bu dönemde bir hedefe odaklanmak en doğrusu olur, hele ki ekonomik sonuçları olacaksa en iyisi..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Bahar

  Aralık 3, 2015 at 9:14 pm

  Ceyhun bey 6 aydır biten bi ilişkim var Venüs retrosunda ayrılmıştık o aslan burcu , ikimizin de yükseleni terazi bu dönem artık gerçekten geçmişi tamamen kapatma dönemi mi sizce ?:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 9:18 pm

   Bahar hanım onun yükseleninin terazi olduğuna eminseniz, evet kesinlikle kapatmalısınız o defteri.
   yeni dönem, yepyeni bir Bahar 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Bahar

   Aralık 4, 2015 at 8:43 pm

   O kadar mı uyumsuzuz?

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 10:11 pm

   En temel uyum yok, haritadaki diğer konumlara bakmaya bile gerek yok. Malesef uyumsuzsunuz.
   O sizi seviyor olmalı fakat siz onu ciddiyetsiz ve aklı bir karış havada bulursunuz, bunu değiştirmek de mümkün değildir.
   hayat devam ediyor, malesef gerçek de bu 🙁

 • Aylike

  Aralık 3, 2015 at 9:19 pm

  Ceyhun bey oğlakı hep en sona bırakıyorsunuz 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 3, 2015 at 9:20 pm

   2016 yıllık yorumlarını yazacağım önümüzdeki günlerde, ilk sırada oğlak olacak 🙂 bu ay son kez son sıradasınız.

 • Betül

  Aralık 3, 2015 at 9:23 pm

  Yine mükemmel bir yazı olmuş Ceyhun bey!
  Günlerdir sitenizi yeniliyorum bir türlü oğlak burcu aralık yorumunu yapmadınız, aralıkta karşılaşacaklarımızı ölçüp biçmeye vaktimiz kalmadı bile ay bitiyor resmen. Ne olur yayınlayın artık şu oğlak burcunu…

  Reply

 • mila

  Aralık 3, 2015 at 10:02 pm

  harika yorumlamissiniz zafer bey tam bana hitap ediyor.Mengeneye girmis gibiyim gecmisteki düsüncelerden kurtulamiyorum son bulacakmi ay sonunda bu durumlar

  Reply

 • mehmet kurtay

  Aralık 3, 2015 at 10:05 pm

  ceyhun bey bu olasılıklardan yükselen boğaların etki alma olasılığı ne kadardır ? ben yükseleni boğa bir oğlağım ve mars uranüs(R) plüto(R) başakta merkür(r) ve venüs yay da JÜpiter de boğa da retro 🙂 satürn vede chiron balıkta bu konumla bu öngörüleriniz benim için ne derece etkili olabilir cevaplarsanız sevinirim..teşekkürler..

  Reply

 • Sevda

  Aralık 3, 2015 at 10:51 pm

  Bu yazıyı hazmetmem için beş kere okumam lazım. Keşke daha net yazsaydınız. Açıkcası önümüzdeki iki sene beni şimdiden çok gerdi

  Reply

 • derya

  Aralık 3, 2015 at 10:54 pm

  Ceyhun bey;
  gerçekten 2015 enerjisi çok düşük pasif ölü bir yıldı ve gerçekten küllerimden doğmaya ihtiyacım var; umarım 2016 daha farklı olur…
  teşekkürler
  saygılar 🙂

  Reply

 • mira

  Aralık 3, 2015 at 11:46 pm

  cok agressiv bi hiss gecti bana okurkenyazarken sinirlimiydiniz?)))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 12:22 am

   🙂 🙂 🙂 hayır değildim 🙂 🙂 umarım ki ileride siz de olmazsınız.

 • derya

  Aralık 3, 2015 at 11:49 pm

  ceyhun bey;
  bu arada kişisel doğum haritaları çıkartıyomusunuz
  size bu konuda nasıl ulaşabiliriz..

  Reply

 • Banu

  Aralık 4, 2015 at 12:09 am

  Merhaba Ceyhun bey, yine muhteşem bir yazı ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık. Valla sabırsızlıkla bekliyprdum bi çırpıda okudum ve bire bir her yazdığınız bu kadar mı uyar bravo valla ve dediğiniz gibi inşallah küllerimden doğma dönemi olur.. bu arada size geçen ay özelden de mesaj attım vaktiniz olur cevaplarsanız çok sevinirim ve size nasıl ulaşabilirim danışmanlık için.. Sevgiler…

  Reply

 • Emel

  Aralık 4, 2015 at 12:28 am

  Ceyhun bey Boğalar tam anlamıyla iyi yıla mı giriyor

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 12:30 am

   doğum haritasına ve hayatınızın mevcut durumuna göre değişir Emel hanım, tüm boğaları kapsayacak bir şey söylemek mümkün değil.
   sevgiler, Ceyhun

 • Miraeng

  Aralık 4, 2015 at 12:29 am

  Ceyhun bey,
  Yine harikasiniz.. Agzim acik kala kala okudum yine 🙂 bomba gibi bir 2016 geliyor,m! Dediklerinize dikkat ederek yasayinca, hayat cok guzel!
  Sevgiyle kalin..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 1:16 am

   en güzelini yaşarsınız inşallah Mira 🙂 sağ olun

 • Sevgi

  Aralık 4, 2015 at 12:47 am

  Ceyhun bey super,net ve anlasılır yorumunuz için çoook teşekürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 1:15 am

   sağ olun var olun Sevgi hanım 🙂 🙂

  • Sevgi

   Aralık 4, 2015 at 3:14 pm

   Gelecek,geçmişe kurban gitmemeli demişsiniz ne kadar kendi içinde herşeyi anlatan bir yorum olmuş.Bu dönemden sonra yıkılması gereken köprüleri yıkabilecekmiyim Ceyhun bey 21.04.1962 gece yarısı saat 24.20 de doğmuşum.2016 dan umut etmelimiyim.Rica etsem çok kısada olsa cevap verebilirmisiniz.Emeğinize,yüreğinize sağlık..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 4:32 pm

   özelikle Uranüs’ün tesiriyle bir konuya takılıp kalabiliriz, basiretimiz bağlanabilir, gerçekleri görmek zorlaşır vs. bu doğrudur, yaşanabilir, hatta hepimiz bir şekilde yaşıyoruz Sevgi hanım.
   Burcuna Göre işte bu tür durumları görmenizi, alternatifleri fark etmenizi, engellerin üstesinden gelmenizi sağlamak için var.
   kısacası ben anlatıyorum, çare sizde, tabi ki köprüleri de yıkarsınız, gemileri de yakarsınız..önemli olan şu: doğru karar, yakıp yıkmak mı?
   işte bu noktada hayatınızda yaşananları bilemediğim için bana laf düşmez, söz sizde.
   en güzelini dilerim 🙂
   Ceyhun

 • Sebnem

  Aralık 4, 2015 at 1:48 am

  Emeğinize sağlık cok tesekkur ederim . Her sey gonlunuzce olsun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 10:11 pm

   siz de sağ olun Şebnem hanım, güzellikler dilerim 🙂

 • Sevil

  Aralık 4, 2015 at 2:22 am

  Merhabalar kalemi guzel insan ben Venüs Kızı…
  Okudum bir daha okudum ve ilerleyen günlerde tekrar okuyacağım. Yaw hiç iyi bişe yok mu :(( üstelik koskoca ıkı yıl, pess dogrusu … Daha ne kadar düşüp kalkıcaz kaç kere küllerimizden doğacağız… Valla bunaldım :(((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 10:13 pm

   Keşke ben bu dönemi bir kez daha yaşasam diyorum Sevil hanım 🙂
   hayatın en büyük fırsatlarından biri ayaklarınıza geldi, kötü bir yanı yok bence..
   yeter ki enerjiyi doğru anlayın, hayatınızı iyi okuyun ve en doğru kararları verin; gerisi güç ve mutluluk..
   sevgiler, Ceyhun

  • Sevil

   Aralık 8, 2015 at 10:12 am

   Merhaba ,
   Ben bu fırsatı nasıl değerlendireceğimi bilmiyorum doğrusu, hatta gelen fırsatın bile farkın da değilim . Umarım güzel şeyler olur bnde sizinle paylaşırım, belki bu ıkı yıllık süreçte yazmaya başladığım kitabımı toparlanır bitiririm. Umarım herkes için iyş seyler peş peşe gelir 2016 herkese iyi gelir.
   Sevgiyle kalın.

 • Rehime

  Aralık 4, 2015 at 12:31 pm

  Selam Ceyhun bey.Yorumlari okuyunca nasil icim karardi anlatamam.Simdiye kadar sizin yorumlari okuyup da boyle oldugumu hatirlamiyorum.Bogalar zaten yillardir cok uzuldu,onumuzdeki2yil daha da mi uzulecek?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 4, 2015 at 10:14 pm

   Rehime hanım merhaba, bir üstteki yorumdaki, Sevil hanımın yorumu, cevabım sizin için de geçerli..
   başarı ve mutluluk dilerim, içinizi karartmayın, kötü bir şey olduğu yok çünkü.
   sevgiler, Ceyhun

 • Necati Türker

  Aralık 5, 2015 at 12:39 am

  Şu sıralar kuvvetlendiğimi hissediyorum. Uranüs’e oldukça dikkat ediyorum. Bir Venüs erkeği olarak şu sıralar ve gelecek birkaç ayda aşk var mı bir de onunla ilgili bilgi verseniz. Hangi gezegenler aşk hayatımı etkileyecek sizce… Aklımda biri var aslında onunla nasıl bir geleceğim olacak? Öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 8, 2015 at 7:04 pm

   Necati bey merhaba,
   Jüpiter başakta..aşkla ilgili alanda ve 2016 sonuna kadar başakta olacak.
   2016 Mart önemli bir ay olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 • mercan

  Aralık 5, 2015 at 12:58 am

  Yaktım gemileri beni boğan ruhumu kemiren beni ailemi arkadaşlarımı etkileyen sadece ben bilirim doğruyu benim dedğim olacak diyen patronuma istifamı. en erken yakan yıkan boğa mı oldum acaba 🙂 ailen için en önemlisi kızım için daha iyisini yapmak için çalışacağım bu aradada tabiki çok istediğim dikiş kırsuna gidicemm yada ne olursa :))) acayip mutluyum

  Reply

  • Sevda

   Aralık 6, 2015 at 11:04 pm

   Oo dakika bir gol bir. Hadi bakalım gelecek günler size neler getirecek. Ve tabii ki bize

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 8, 2015 at 7:03 pm

   Sonuç ne oldu? Ayrıldınız mı işinizden??

  • mercan

   Aralık 12, 2015 at 12:09 am

   Şuan yeni bir müdür bulmasını bekliyorum 1hhafta içinde bırakmış olurum inşallah yeni hedeflerime odaklandım bile 😉 hobi kursuda araştırdım ceyhun bey iyiki varsınız merakla takip ediyorum sizi.

 • Duru

  Aralık 6, 2015 at 1:26 am

  Ceyhun bey emeğinize sağlık iyiki varsınız 🙂 tirtilin kelebege donusecegi dönem geldi demek =)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 8, 2015 at 7:02 pm

   evet rengarenk bir kelebek olmak mümkün 🙂

 • Sevda

  Aralık 6, 2015 at 11:15 pm

  Saturn nun boga burcuna etkisi nasıl olacak ceyhun bey? Bu konuda biraz daha açıklama yaparmısınız?

  Reply

  • Sevda

   Aralık 6, 2015 at 11:50 pm

   Baska sitelerden okudum biraz gözüm korktu inanın. Ne berbat iki yıl bizi bekliyormuş , ölmeyecez ama sürünecez.allah yardımcımız olsun diyorum

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 8, 2015 at 7:01 pm

   Siz benim yazdıklarıma itibar edin Sevda hanım..Mayıs-Kasım 2015 yazılarında Satürn etkisinden bahsettim, onları da okuyabilirsiniz.
   ayrıca yazmaya devam edeceğim mutlaka..
   sevgiler, Ceyhun

  • Sevda

   Aralık 8, 2015 at 9:34 pm

   Tesekkur ederim..
   2016 yorumlarınıda dört gözle bekliyorum.

 • seren

  Aralık 10, 2015 at 5:38 pm

  Ceyhun Bey okurken tüylerim diken diken oldu şu an bulunduğum durum anca bu kadar açık anlatılabilirdi.Geçen ay yeni bi işe girdim. İki yıl sonra hayallerimin gerçekleşmesini umut ediyorum. Bu yorumunuz da daha çok inanmamı sağladı. Çok teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 11, 2015 at 2:44 am

   Gönlünüze göre olur inşallah Seren hanım 🙂
   Sevgiler Ceyhun

 • hulya

  Aralık 12, 2015 at 4:47 pm

  Ceyhun bey slmlar tebrikler ben yukselenide boga olan boga burcuyum esnafim ve herseyim yarim kaliyor cok darbogazdayim ama yazinizi okudum biraz icim acildi duzelmeler olurmu sizce yukselen burcumunda buna etkisi varmidir saygilar

  Reply

 • Gizem

  Aralık 12, 2015 at 11:59 pm

  Merhabalar ceyhun bey.. ben bi dogum analizi yaptirmak istiyorum size. Lakin nasil ulasicam size hic bilmiyorum. Bana size ulasabilecegim bir yontem gosterebilirmisiniz ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 13, 2015 at 1:43 am

   Gizem hanım merhaba, mail adresim burcunagore@gmail.com
   Görüşmek üzere,
   Ceyhun

 • Asem

  Aralık 15, 2015 at 1:19 am

  Ceyhun Bey mart2016 yı hep vurguluyorsunuz, epey meraktayım doğrusu Tam olarak bugün haberdar olduğum hayırlı kısmet acaba benim için uygun olur mu? Yengeç yükselen boğayım, 7yıldır devam eden ağır aksak ilişkim (yengeç yükselen ikizler) de hala evlilik konusunda ipe un sermekte. Ailem baskı yapmakta ve kariyer konusunda yaprak kıpırdamıyor. Gemileri yakmalı mıyım?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 15, 2015 at 8:56 pm

   Merhaba Asem,
   onun yükselen burcunun ikizler olduğuna emin misiniz?

  • Asem

   Aralık 16, 2015 at 5:22 pm

   Değilim, annesi söylemişti yıllar önce, olmayadabilir. Dikkat etmem gereken bir şeyler mi düşündünüz Ceyhun Bey?
   Size detaylı danışmak istiyorum ama şu an hiç olmadığım kadar köşeye sıkışmış ve maddi anlamda hiç olmadığım kadar dipteyim Bir işim olsa hiç önemsemeyeceğim belli bir süre bu evlilik işlerini, en azından doğru kişiye aşık olana kadar

 • aysun

  Aralık 16, 2015 at 2:18 am

  Merhaba ceyhun bey boğa burçları bu sene gerçekten çok zor bir yıl geçirdi . Bu 2016 yılında aşk açısından ümitli olabilir miyiz en azindan ?

  Reply

 • Burcum

  Aralık 17, 2015 at 2:11 pm

  Gunes boga yukselen yengec birisi olarak bugun kendimi o kadar iyi o kadar direncli hissediyorum ki..
  Her seyi yapacak guce sahibim gibi.
  Yeni kararlar aldim ve uygulayacagima inaniyorum…
  Sonucta 9 yil once yaptim bir daha yapabilirim..2007 den sonra her sey zaten hallac pamugunu dondu ve tekrar yukselme devrime girdigime inaniyorum..
  Sizin yorumlariniz bana destek oluyor Ceyhun Bey tesekkur ederim..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 18, 2015 at 4:12 pm

   Harikasınız Burcu hanım, “olması gereken tam da bu his” diye düşünüyorum 🙂
   Ben sizin yaşadığınız Satürn etkisini yaşadığım dönemde tıpkı sizin hissettiklerinizi hissetmiştim ve çok sevmiştim bu etkiyi..
   kararlılık, cesaret ve odaklanma ile büyük bir dönüşüm arefesinde olduğunuzu düşünüyorum..
   sevgiler, Ceyhun

 • Bahar

  Aralık 18, 2015 at 11:20 am

  Merhaba Ceyhun bey, eylül başı biten 2.5 senelik ilişkim var. Yükseleni de kendisi de aslan. Tekrar bir başlangıç olabilir mi? Daha önce sormuştum ama yorum yapmadınız. Belki bu sefer:) teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 18, 2015 at 4:01 pm

   Bahar hanım merhaba, sorunuzun bir cevabı yok desem 🙂
   fakat benim bir görüşüm var: eğer ki burç + yükselen aslansa, siz zaten uyumlu değilsiniz..
   2,5 yıl emek ettim diye düşünüyorsanız, vazgeçin derim.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Bahar

   Aralık 20, 2015 at 7:36 pm

   Teşekkür ederim ceyhun bey.

 • ece

  Aralık 18, 2015 at 4:52 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, ben bi ikizler kadını (yükselenim yengeç) o da boğa burcu (yükselen ikizler)…Ekim-Aralık dolu dizgin, bir ayrıl bir barış, yoğun psikolojik sorunlar ve çözümlemelerle geçti. kendisi onu aldattığıma takılıp kalmış durumda. böyle bişi olmadığına inandıramadım ve en sonunda ayrıldım.süreç içerisinde çok kez ayrılıp sevdiğimiz için barıştık gidemedik. şimdi 17 gündür ayrıyız ama doğru olan bu muydu ki 🙁 biz ultra bi uyumsuz bir çift miymişiz 🙁 cevaop verirseniz sevinirim… çok saygılar, emeğinize,kaleminize sağlık…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 18, 2015 at 7:18 pm

   Ece hanım merhaba,
   hayır gayet uyumlu bir çiftsiniz (yükselenler doğruysa), kıskançlık yapmasının önüne geçin ve ilişkinize sahip çıkın derim.
   mutluluklar dilerim, umarım gönlünüze göre olur.
   sevgiler, Ceyhun

  • ece

   Aralık 22, 2015 at 5:15 pm

   peki yükseleni boğaysa yine de uyumlu muyuz yani ?
   cevabınız için çok çok teşekkür ederim. sevgi ve saygılarımla..

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 6:43 pm

   hayır yükselen boğaysa değilsiniz Ece hanım..

 • nurten

  Aralık 18, 2015 at 7:48 pm

  Zafer bey az once mutfakta bıcakla elımı kestıgım an Zafer Bey dedım soylemıstı,kızımda sızı sordu kım dıye sasırdı tabi.Bugun ayin 18’i 19-25 tarih araligiydi diye biliyordum bu sureci amaBu arada 2016 yorumlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:47 am

   Nurten hanım merhaba, geçmişler olsun, umarım ciddi bir kesik değildir..
   Uranüs çok ilginç bir gezegen, bir şeyler çıkıyor mutlaka..
   2016 yorumlarını hafta sonu yayınlamaya başlayacağım inşallah, bir aksilik çıkmazsa..
   sevgiler, Ceyhun

 • mira

  Aralık 19, 2015 at 10:12 pm

  merhaba Zafer bey
  4 aralik yeni ise basladim.bu tarih acaba uygunmuydukalici olurmu veya ugurlu olurmu bu is bana?burc boga yukselen yengec

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:41 am

   hayırlı olsun, boş verin şimdi bunları, tadını çıkarın 🙂 🙂

  • mira

   Aralık 22, 2015 at 9:02 pm

   siz öyle diyorsaniz tamam))twk☺️

 • elif

  Aralık 21, 2015 at 6:32 pm

  ceyhun bey merhabalar .. biriyle tanıştım fikirlerinize ihtiyacım var iyiki varsınız sizce nasıl olur başlarsa benim burcum boğa yükselenim yay,onun güneş burcu akrep yükseleni terazi..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 22, 2015 at 1:32 am

   Elif hanım merhaba,
   yükselen bilgileri kesinse eğer malesef uygun değilsiniz 🙁

 • Sevda

  Aralık 22, 2015 at 12:04 am

  Ceyhun bey ceyhun beeey bizi unuttunuzmu? 2016 yorumları geldi mi diye her gün buraya bakıyorum ama nafile.çok bekletmeyin bizi lütfen

  Reply

 • elif

  Aralık 22, 2015 at 11:50 am

  ceyhun bey burcum boğa yükselenim yay ben hangi burçtan eş adayı seçmeliyim peki çok teşekkür ederim

  Reply

 • Gökçen

  Aralık 23, 2015 at 5:50 pm

  Erhaba, ilk yorum yazisim ama uzun zamandir sizi takip ediyorum.Gercekten muhtesemsiniz ! Samimiyetle söylüyorum ancak bukadar iyi olunur dedirtiyorsunuz.
  ben yengec burcuyum ama evlerim hep kaymis yukselenim olan boga nin duzenine gore sanirim daha dogru tutuyor.tabi bu benim olmayan astrolojik bilgimle yorumum 😀 size sorum şu boğa bukadar mükemmel tutarken ben hangi durumlarda burcum yengece bakmaliyim ? 25 haziran 1990 02.15 dogumluyum

  Reply

 • şirin

  Aralık 28, 2015 at 5:10 pm

  Merhaba Ceyhun bey daha öncede yazmıştım yaklaşık 1yildir isimi bırakmak istiyordum bir turlu bırakmıyordum fakat cesaretlendim birden bugün bırakacağımi söyledim.evet birakcam inşallah ama maddi sıkıntıdan korktuğu için bırakmıyordum ama deli cesareti geldi bıraktım maddi sıkıntı olasılığım varmı acaba?boğa burcuyum yükselenimkova sakarya doğumluyum.tesekkur ederim herşey için yorumlarınız süper ötesi.

  Reply

 • Sevgi

  Aralık 31, 2015 at 3:06 pm

  “Birden dişleriniz ağrımaya başlarsa, eklemleriniz sızlarsa “ne oluyor” diye sormaya gerek bile yok,” diye yazmışsınız. Geçen hafta dişlerimin aniden sızlamasının nedenini şimdi daha iyi anladım. Dün bir arkadaşım da birden dizlerim ağrımaya başladı Hiç böyle bir sorunum yoktu dedi. Gülümsedim gördüm seni uranüs :)diyecektik sanırım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 31, 2015 at 4:21 pm

   🙂 🙂 aynen öyle Sevgi hanım, geçici olduğunu, Uranüs’ten olduğunu bilmek rahatlatıcı olur en azından..
   mutlu bir yıl dilerim.
   Ceyhun

 • damla

  Şubat 13, 2016 at 5:18 pm

  tekrar emeğinize sağlık ceyhun bey sizi okudukca rahatlıyorum siz de her şeyin en güzelini yasayın insallah ben yengec burcuyum yükselenim kova boğa erkeği ile nasıl bir uyum yakalarız

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin