GÜNEŞ TUTULMASIYükselen AkrepYükselen BoğaBOĞA ve AKREP: Güneş Tutulması

Mayıs 8, 2014by Zafer Ceyhun0

Güneş tutulmaları, hayatımızda büyük değişimlerin habercisidir. Bir süredir aklınızda olan ama bir türlü hayata geçiremediğiniz şeyleri gündeminize almaya zorunlu hissedersiniz. Ayrıca, hiç gündeminizde olmayan bir konu birden bire gündeminizin ana konusu haline gelir.

Unutmayın, güneş tutulmaları ile hayatınıza giren konularda vereceğiniz kararlar geri dönülemeyecek şekilde hayatınızı değiştirecektir. Bu nedenle iyi düşünüp karar verin.

Alternatif 1: Egonuz/Karakteriniz

29 Nisan’da gerçekleşen güneş tutulmasının etkisini en derinden siz hissediyorsunuz çünkü hayatınızın gidişatını, olduğunuz kişiyi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bir süredir halının altına süpürüp yokmuş gibi davrandığınız sorunlara artık katlanamayacağınızı hissedebilirsiniz. Sürekli olarak taviz verdiğinizi, küçük düşürüldüğünüzü, isteklerinizin ciddiye alınmadığını düşünebilir, artık buna daha fazla devam edemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Bu nedenle, hayatınızda köklü bir değişim yapma isteğinize karşı koymakta zorlanabilirsiniz. 10-11 Mayıs tarihlerine dikkat, çok gergin ve hatta fiziksel olarak yorgun hissedeceksiniz. Tahammül sınırlarınız, her zamankinden çok daha dar olacak, patlamaya hazır bomba gibi hissederseniz, bu yazıyı düşünüp derin bir nefes alın ve sakin olmaya çalışın.

Alternatif 2: Eşiniz/Sevgiliniz

Eşinizle veya sevgilinizle aranızda bir süreden beri yaşanan ancak hep ertelediğiniz sorunlar varsa, artık bunları çözmeniz gerektiğini hissedebilir, harekete geçmek için sabırsızlanabilirsiniz. Bu dönemde vereceğiniz tepkiler, muhtemelen alçak tondan olmayacak. Diyorum ya, güneş tutulması belirgin değişimler ortaya çıkarma kapasitesine sahiptir, bu nedenle aldığınız kararlar sıradan kararlar olmayacaktır. Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız, düzeltmek için sert hamleler yapabilirsiniz. 
Bu dönem, evliliklerin ve ilişkilerin sınandığı dönemlerdir. Güneş tutulmaları olduğunda, kopma ihtimali olan olan zayıf bağların üzerindeki yük artar. Önerim şu: yeni oluşan duygusal yoğunluğunuzun ve harekete geçme isteğinizin geçici olduğunu hatırlayın. Bu dönemde evliliğinizi/ilişkinizi koruyabilirseniz, uzun yıllar boyunca bir daha test edilmeyeceğine emin olun. Ama şurası kesin, şu anda test ediliyorsunuz.
Hep olumsuz ihtimalleri yazdığıma bakmayın, iyi şeyler de olacak elbette. Bazılarınız için, evlilikle sonuçlanacak yeni bir ilişkiye başlama ihtimali doğacak. Belki hep tanışmak istediğiniz hayallerinizdeki kişiyle tanışacaksınız.

Alternatif 3: Hayatızın Anlamı

Yaklaşık bir yıldır, hayatınızın anlamını sorguluyor olabilirsiniz. Amacınızın ve önceliklerinizin ne olduğunu düşünüp, tatmin edici bir cevap arayabilirsiniz. Mayıs ayıyla birlikte, bu konuda kendinizi büyük bir ağırlığın altında kalmış gibi hissetme ihtimaliniz var. Bugüne kadar yaptıklarınızın sizi hayatta doğru yere getirmediğini düşünüp, hayatınızı baştan sona sorgulama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem, hayatınızın anlamını bulmak için işinizi, eşinizi, sevgilinizi, yaşadığınız yeri, kendinizi, kısaca sorunun kaynağı olarak gördüğünüz her şeyi değiştirebilirsiniz.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin