15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur .Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Çalışma hayatınızda kendinizi oldukça enerjik hissettiğiniz bir süreç şans sizden yana terfi alabilir, farklı bir konuda çalışmaya başlayabilir işsizseniz bir iş bulabilirsiniz ve bu iş iletişim, bilgi kaynaklı olup ,sosyal medya üzerinden olabilir.

Çalıştığınız işten sıkıldığınız işten ayrılmak gibi bir fikriniz mi var? Olaylar bu yönde gelişebilir örneğin zihninizde yeni farklı bir iş ya da çalışma metodu olabilir ve bunu gerçekleştirmek için ilk adımı atarsınız.

Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir, ya da üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz.Buna bağlı olarak sorumluluklarınız artabilir ve çok çalışmanız gerekebilir.

Annenizle ilgili yeni gelişmeler olabilir aranızdaki sorunları (varsa) tamda çözme zamanı anne teknolojiye internet vs..ilgi duyabilir ve sizden bu konularda yardım isteyebilir, ona teknolojik bir hediyede alabilirsiniz.