Boğa burcu Ağustos 2017 yorumu, 7 Ağustos Ay tutulması ve 21 Ağustos Güneş tutulması etkilerini içeriyor. Öncelikle sabrınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız ❤️ Yılın başında iki önemli astroloji olayı işaret ettik, hatırlar mısınız değerli dostlar? Birincisi Venüs gerilemesiydi, sona erdi; ikincisi Mars etkisiydi, yeni başladı.. Şimdi tüm boyutlarıyla konuşmaya başlayalım. Bu yazıdan tam kapasite yararlanmak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Mesela, eğer burcunuz boğa ise fakat yükselen burcunuz yengeç ise, yengeç burcu yorumunu okumalısınız. Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Aslan burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğimle..❤️ Hadi başlayalım. 👍

Boğa Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Paranın, harcamaların ve işin önemli olduğu bir aydasınız değerli okurlarım, olasılıklar üzerinden gidelim. Her şeyden önce; harcama yapmak, gönlünüzdekini satın almak için şartlar olgunlaştı veya siz olgunlaşmasını bile beklemeden aldınız. Hayırlı olsun diyelim 😊 Özellikle gayrimenkul yatırımları, araç alımı, evle ilgili harcamalar, tadilat/eşya değişimleri için doğru zamanlardı. Zaten “bazı şeyler bazı zamanlarda olur” diyor olmamın bir nedeni var. Üstelik parasal konularda hırs yapmanızı tetikleyen bir enerji de var, şimdi bir nebze olsun rahatlamış olabilirsiniz ama bu enerji aylarca devam edecek. Ayrıca bazı okurlarımın işe girme/iş değiştirme gündemi olmalı. Çok yakında sonuçlanacak çünkü Ay tutulmasının etkileri bu alanda, birazdan değineceğim. Özetle haberler birçok okurum için iyi.. Zor zamanlar yaşayanlar da vardır mutlaka. Eğer Hazirandan bu yana ekonomik olarak baskı altında iseniz, bir sebeple gergin/çatışmalı bir durumun içinde kaldıysanız, dava süreci varsa, vefat eden bir yakınınızın ardından ihtilaf oluştuysa Ağustosta gündem zirve yapacaktır. Bu çerçevede 14 Ağustos ve takip eden günler önemli. Bilmenizi isterim ki rahatlama ancak Eylül ortasında olur. İşleyiş böyle maalesef.

7 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması = Yoğun etkileri olan bir Dolunay! Biliyorsunuz değerli dostlar, Dolunay gerçekleştiğinde bir gündem olgunlaşarak sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, kapanır. 7 Ağustostaki tutulamanın sonucunda, en geç 13 Ağustosta gündem sonuçlanacaktır. Konu başlıklarına geçelim mi?
 1. işe girersiniz, çalışmaya başlarsınız
 2. kariyerinizle ilişkili önemli bir karar alırsınız
 3. terfi/iş değişikliği netleşir
 4. sosyal/profesyonel statünüz değişir
Eğer kariyerle ilgili kararlar alıp başvuru/görüşme sürecine girmek istiyorsanız zamanlama son derece iyi. İş başvuruları için harika zamanlar! 👍 Ana konu başlığı iş/kariyer olsa da, farklı gündemi olan okurlarım da vardır mutlaka. Özellikle aileyle ilgili sorumlulukların oluştuğu bir dönem diyebiliriz buna: aile büyüklerinizin, çocuklarınızın, sevdiklerinizin sizin desteğinize ihtiyacı vardır, gibi.. Eğer Nisan-Temmuz arasında sevdiklerinizin sağlık sorunları olduysa, eminim tedirgin oldunuz. Eylülden itibaren güzel haberler alacağınıza da eminim. Son olarak, aşka değinelim: Ağustostaki tanışmalar ve karşılaşmalar son derece pozitiftir, haberiniz olsun. Ayrıca “sesini duymak istedim” tarzındaki yaklaşımlar Venüs kapsamındadır, ilişkiye götürebilir. Hızlı ilerlemek için değil belki ama tanışmak/temasta kalmak için ideal..

21 Ağustos Güneş Tutulmasının Etkileri

21 Ağustostaki tutulmasının etkileri, geçen yıl 1 Eylüldeki tutulmaya benzer olacaktır. O günlerdeki gündemi hatırlıyor musunuz? Güneş tutulmaları, aniden beliren büyük enerji dalgaları olarak görülebilir, Güneş sisteminin tsunamileri.. Sonuçta şunlar olur:
 1. yeni adımlar atmayı gerektirebilir
 2. ilk adımı atmak için şartlar olgunlaşır
 3. alınan/açığa çıkan bilgiler yeni bir durum oluşturur
 4. hayatınızı değiştirecek yeni bir gelişme olabilir
Bu girişten sonra, sizler için Güneş tutulmasının olası sonuçlarına değinelim.
 1. evle/ev hayatınızla ilgili gelişmeler olur
 2. gayrimenkul alırsınız
 3. taşınma hazırlıkları yaparsınız, taşınırsınız
 4. şehir/ülke değişikliği için harekete geçersiniz
Eğer kardeşlerinizle aranız açıksa, toparlamak için iyi zamanlar, aklınızda olsun. Diğer yakın akrabalar da kapsam içinde yer alıyor. Diğer yandan, bazı okurlarımın gündemi çok daha keyifli konular olacak:
 1. şanslı bir karşılaşma/tanışma, eski bir arkadaşla iletişim
 2. aşk hayatınızdaki hareketlenme
 3. spor/dans gibi alanlarda yeni adımlar/girişimler
Eğer bebek bekliyorsanız, Güneş tutulmasını takip eden birkaç gün içinde doğum ihtimali artacaktır, erken olsa bile.. aklınızda olsun. Eğer birkaç ay içinde bebek planlıyorsanız gecikmeyin, 2018 yazında mars gerilemesi olacak, Haziran öncesinde veya Eylülden sonra doğması en ideali.. Boğa burcu Ağustos 2017 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar, en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. 🍀🍀🍀 Değinmeden geçmeyelim. Mobil uygulama hazır olmak üzere! Yakında iphone & android telefonunuza yükleyebileceksiniz. Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak, bu önemli günlerde en doğru zamanda en doğru kararı vermek için astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinden yararlanmak isterseniz, doğum haritanıza özel bir görüşme yapabiliriz. Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olmanız fark etmiyor. 👍 Randevu almak için mail: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>