Yükselen BoğaBoğa Burcu Ağustos 2016 Yorumu: Yoğunlaşmış Hisler Zamanı

Temmuz 30, 2016by Zafer Ceyhun51

Boğa burcu Ağustos 2016 yorumunuz, Ağustos ayı astroloji gündemi ile 2016 yılının kalanı hakkında bilgiler içeriyor. Kıymetli dostlar, 2016 yılının baskı oluşturan gündemi nihayet bu ay sonunda bitecek. Biraz daha sabır, çoğu gitti azı kaldı diyebiliriz artık. Burcuna Göre’nin düzenli okurları çok iyi biliyor, 2016 yılı için daha ilk günden bir tanım yapmıştık: <Bir geçiş yılı olacak> 2016 bizi şaşırtmadı, değil mi? Büyük resme bakarsak şu noktaya varırız: Aralık 2014’te ilk defa kendini gösteren bazı duygu ve düşünceler, yaşanmaya başlayan olaylar, hayata giren yeni insanlar, oluşan yeni şartlar vs. 2016 yılında güçlü bir gündem oluşturdu. Mart-Haziran boyunca birçok gelişme yaşadınız ve şimdi ben diyorum ki; zor olan geçti, artık bu zorlu gündem sona eriyor. Ve hatta artık güzel günlerin geleceğini de söylüyorum. Söylüyorum söylemesine de neye dayanarak? Hadi başlayalım 😊

Ortak Yorum: Ağustos 2016, Astrolojik Yol Haritamızın Neresinde?

Burcuna Göre’nin benzersiz olmasının önemli sebeplerinden birisi, sürekli olarak “zamanın ruhunu” ve dolayısıyla dönemin enerjisinin bizleri nasıl yönlendirdiğini anlamaya ve anlatmaya çalışması olsa gerek. Bu yoldan yine sapmayalım ve nereden geldiğimizi, şu anda nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi anlamaya çalışalım. 2016 yılında baskı oluşturan, şartları değiştiren ve hepimizi değişime zorlayan başlıca olay, Mars ve Satürn’ün yay burcunda eş zamanlı olarak gerilemesiydi. Mart sonunda Satürn, Nisan ortasında ise Mars gerilemeye başlamıştı. Diyebiliriz ki Mart ayında Satürn gerilemesi ile başlayan süreç, 13 Ağustosta Satürn gerilemesinin sona ermesi ve 22 Ağustos’ta Mars’ın (Nisan’da gerileme başladığı nokta olan) 8 derece yay burcuna gelişi ile sona erecek. Birkaç gün sonra da zaten (24 Ağustos) Mars ile Satürn aynı noktada buluşacaklar: 9 derece yay burcunda. Ağustos ayının ilk haftası ve son haftası çok önemli. Bir uyarı: Mars/Satürn kaynaklı gündeme ilişkin kararlarınızı en erken ay sonunda alın, öncesinde harekete geçmek, ham kararlar almaya neden olabilir. Bu noktada bir ekleme yapmakta da fayda var: Mars-Satürn kavuşumu 2 yılda bir gerçekleşen nadir bir olaydır. Daha önce Ağustos 2014’te akrepte ve Ağustos 2012’de terazide kavuşum olmuştu. Bu yılki kavuşum, sonuçları itibarı ile çok daha güçlü olacaktır çünkü öncekilerden farklı olarak Mars/Satürn birlikte yay burcunda geriledi, gerilemeler bittikten hemen sonra da yay burcunda kavuşum oluyor. Mars-Satürn kavuşumu, Mart 2016’dan bu yana yaşadığımız süreci bitiren, karar aldıran, netlik getiren ve artık bizleri harekete geçiren tetikleyici bir olay olacak. Bu neden cidden önemli sonuçları olacak, hep birlikte göreceğiz. Diyebilirizi ki, Ağustos’un son haftasından itibaren sürüncemede kalmak imkansız olacaktır. Kaldığımız yerden yola devam etme zamanımız geldi. Hazırlıklara başlasanız iyi edersiniz. Geçmiş geride kaldı, artık ilerleme zamanı! Madem öyle, biraz daha ileriye bakalım mı? 🕵 1 Eylülde Güneş tutulması, 16 Eylül’de Ay tutulması olacak. O sırada Merkür de başakta geriliyor ki “Nerden çıktın Merkür, biz tam rahatlamak üzereyken❗️” demek istiyorum cidden..😠 🚫 Eylül sadece tutulmalar zamanı olmayacak, çok önemli bir olay daha var: 9 Eylülde Jüpiter terazi burcuna geçiyor. Eylül ve Ekim hızlı zamanlar olacak çünkü Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Pluto gibi güçlü gezegenler Güneşle önemli temaslar yapacaklar. Farklı/yeni gündem ve heyecanlar getirecektir mutlaka! Özetle, tıpki 2016 yılının başında söylediğimiz gibi, Martla başlayan 2016 gündemi, bu ay sona eriyor çok şükür. 👍 Yılın kalan zamanları için iyimser olabilirsiniz dostlar. Her şey muhteşem olacak demiyorum tabi ki fakat şunu diyorum: En azından belirsizlik ve baskı olmayacak, beklemek zorunda kalmayacağız, elimiz ayağımız bağlı kalmayacak geçmiş günler gibi.

Boğa burcu Ağustos 2016 Yorumu

Ne yıl ama! Boğalar kendi tarihlerinin en tutkulu ve sarsıcı dönemini yaşıyor desek yeridir aslında değerli okurlarım.. Hırs, para, aşk, kavga, cinsellik, korku ve belki de ölümle yüz yüze gelme.. Yok yok. Elbette herkesin doğum haritası ve sonucunda hayatı çok farklı, bunun farkındayım. Fakat yine de, öyle bir sürecin içinden geçiyorsunuz ki, yıllar sonra bile unutabileceğinizi hiç sanmıyorum. Neler yaşadınız geçtiğimiz aylarda, ana gündem ne oldu?
 1. borç baskısı mı?
 2. finansal kriz veya hırslar mı?
 3. tutku ve aşkla dolu bir gündem mi?
 4. cinsellik çerçevesinde gelişen olaylar mı?
 5. güven bunalımları mı?
 6. “bu kadar bağlı/sadık olmama gerek var mı ki” sorusuna cevap aramak mı?
 7. ölüm korkusu ile yüzleşmek mi?
Bunlar kolay konular değil dostlar. 2015’in ilk günlerinden itibaren kendini göstermeye başlamış olsa da, gözle görülür bir gündemin oluşması Aralık 2015’i bulmuştu. Asıl sorun ve baskı ise Mart 2016 ile açığa çıkmıştı. Ağustos 2016 son.. Geniş anlamda bu süreç 1,5 yıl daha devam edecek olsa da, 2o16 yılında oluşan gündem sona ermek üzere. Bundan sonra, geçmiş aylarda yaşananlar üzerinden kararlar alarak yeni bir durum oluşturacaksınız. Zaten böyle bir sürecin eşiğinde olan çok okurum vardır, kuşku yok.

2 Ağustos Yeniay Etkileri

2 Ağustosta aslan burcunda gerçekleşen Yeniay takip eden 1 hafta boyunca etkin olacak, 6-8 Ağustos aralığında enerjisi zirve yapacak. Yeniay zamanında yeni bir karar almak, bir şeye başlamak veya bir şeylerin kendiliğinden başlaması ve ilk adımı atmak esastır. Enerji de bu yönde olur.
 1. evinizle ilgili bir konu, ev değişimi, satın alma gibi
 2. şehir değişikliği
 3. aile büyüğünüzle ilgili bir gündemin oluşması
 4. yalnızlıktan kurtulmak, sevdiklerinizin desteğine başvurmak
 5. aile kurmak veya çocuk sahibi olarak ailenizin büyümesi
 6. evden birinin ayrılması
Yeniay gündeminiz bu konular çerçevesinde gelişiyor fakat aynı günlerde açığa çıkacak Satürn enerjisi farklı bir alanda. 2016 yılının temel gündemini üst başlıkta sorular sorarak sıralamıştık. İşte o konular çerçevesinde bir adım atmak isteyebilirsiniz. Fakat bu noktada bir uyarım olacak. Ağustosun ilk haftasında olumsuz motivasyonla, sırf bir şeylerden kaçmak için önemli kararlar almayın değerli okurlarım. Satürn enerjisi, baskıdan kurtulmak için “kaçış odaklı” kararlar almaya sevk edebilir. Önerim şu: Ağustosun ilk haftasında olumlu bir motivasyonla adım attığınızdan emin olun, kurtulmak için değil “güzel olsun” diye yapın her ne yapacaksınız. Eğer “yeter artık” mantığı ile bir şey yaptığınızı fark ederseniz, Ağustos’un ikincisi yarısını beklemenizi öneriyorum. Satürn gerilemesi bitmiş olacak, baskıdan ari karar almanız kolaylaşır. Hem zaten ay sonunda Mars-Satürn kavuşumunda benzer bir enerji daha pozitif bir şekilde var olacak.

18 Ağustos Dolunay Etkileri

18 Ağustosta gerçekleşecek Dolunayın sonuçları 22-24 Ağustos arasında netlik kazanacaktır. Biliyorsunuz, her Dolunay/Ay tutulması, mevcut bir gündemin netleşmesi/sonuçlanması veya bir dönemin kapanması ile sonuçlanıyor. Peki Dolunay sizin için hangi alanda sonuçlar doğurur?
 1. kariyerinize ilişkin bir konunun netleşmesi
 2. işe girmek, iş değiştirmek
 3. toplumdaki yerinizi/statünüzü etkileyecek konunun sonuçlanması
 4. anne/baba olmak veya evli/bekar olmak gibi ünvanı değiştirecek gelişme
 5. imajınızın güçlenmesi/zayıflamasına neden olacak bir hususun belirginleşmesi
Bu noktada, aynı zaman aralığında var olacak Uranüs etkisi nedeniyle, bazı gizli konuların açığa çıkabileceğini de hatırlatayım. Boğa burcu Ağustos 2016 yorumununun amacı, zamanın bugünlerde hızla değişecek ruhunu doğru şekilde sizlere aktarmaktı. Umarım ki başarılı olur. 😊  💪 Bu yazıyı boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşın lütfen, ki astrolojinin mucizevi bilgilerinden mahrum kalmasınlar. 🍀 En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>

51 comments

 • emel

  Temmuz 30, 2016 at 1:38 am

  Yıllardır sıkıntısını çektiğim belirsizlik ne zaman son bulacak Boğa burcu olarak

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 2:07 am

   konu nedir Emel hanım?

  • Emel

   Temmuz 30, 2016 at 1:43 pm

   İşe giremedim yıllardır bekliyorum,26 Nisan doğumluyum

  • Rana

   Ağustos 2, 2016 at 3:04 pm

   Bir durum bukadar güzel net anlatılabilirdi tesekurler gerçekten artık sıkıntılı günler bitsin

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:15 pm

   çok tşk ederim Rana hanım…
   güzellikler dilerim, az kaldı, bitiyor sıkıntılı süreç, son 1 ay..
   sevgiler, Ceyhun

  • Seymen

   Ağustos 19, 2016 at 7:28 pm

   Zafer sen bu işi biliyorsun kardeşim, yemin olsun “biliyor”sun!

 • Xatunok

  Temmuz 30, 2016 at 1:39 am

  Ah ah nedir bu 3 yıldır ocak – eylül aylarında çektiklerim.ne zaman bitecek ne zaman son bulacak bilmiyorum ama hep eylulle başlayan güzellikler kasim gibi bitiyor.ozelliklede aşk hayatım hep esekten düşmüş karpuza benzetiyorum kendimi :p
  Teşekkürler Ceyhun bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 2:08 am

   Yanlış insanları hayatınıza çekiyor olma ihtimaliniz çok fazla Xatunok, ne dersiniz?
   Birbirini tekrar eden durumlar varsa, kaynak gezegenlerin dönemsel etkisinden çok doğum haritası oluyor.
   sevgiler, Ceyhun

  • melek

   Ağustos 13, 2016 at 9:06 am

   Ceyhun bey birbirini tekrar eden durumlarda ne yapmaliyiz cozum nedir benimde hayatimda kisiler farkli olaylar ayni cikamiyorum icinden…

 • İlknur

  Temmuz 30, 2016 at 1:42 am

  Siz bi Harikasıniz. Her ay merakla yazılarınızı bekliyor ve takip ediyorum. Benim gundemim baya hayati meselelerden oluşuyor ama özellikle bu son iki hafta dayamilmayacak noktadayim. Neyse… hayırlısı. … emeğinize sağlık.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 2:11 am

   İlknur hanım merhaba, çok tşk ediyorum öncelikle
   2016 yılı gündeminde bahsettiğim konular mı? Öyleyse, yüzdük kuyruğuna geldik, bu ay son…
   İlk hafta önemli, ham adımlar atmamak lazım, ki içgüdüsel olan bunu yapmak olacak. Varsa bir niyet dikkat edin olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

  • İlknur

   Temmuz 31, 2016 at 9:42 pm

   Aynı konular gibi… dedinizki ilk haftalar ani kararlar almayın ama olaylar kontrolum dışında gelişiyor. Bir dahaki ay yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Herşey gönlünüzce olsun
   Sevgiler saygılar ☺

 • Lives

  Temmuz 30, 2016 at 1:42 am

  Gene aydinlatici cok guzl bir yorum, emeğinize saglik merakla bekliyordum, bir Venüs kizi olarak temennim artik guzl seyler olsun, ask olsun, sevelim, sevilelim, guvenelim, mutlu olalim. buna eminim bogalarin aslinda herkesin cok ihtiyaci var hersey sevgi ile baslar ins bogalarin bu konuda Agustos ayinda yuzu guler. Ve insallah yuregi guzl oln herkes, dualarinin karsiligini alir.
  Sevgilerle Venus kizi.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 2:12 am

   daima en güzelini yaşarsınız inşallah…
   “Lives a fascinating life with love and passion” desinler sizin için
   sevgiler, Ceyhun

  • Lives

   Temmuz 30, 2016 at 7:26 pm

   Harika … Güzel Dilekleriniz için çok teşekkur ederim.
   Sevgiyle Kalın.
   Venüs Kızı.

 • Zeynep

  Temmuz 30, 2016 at 1:51 am

  Ceyhun bey elinize sağlık teşekkürler bizi aydınlattığınız içinDiğer burç yorumlarınıda okudum sanırım en feci durumda olan boğalar!!! Saturn etkisinde 2,5yil gecirdikten sonra neden bu azapta bizi buldu noolur iyi biseyler olsun artik .Esimle ilgili bir guven bunalimi yasiyorum Subattan beri ve o bir aslan ben bu duruma 2 sene daha katlanabilirmiyim bilmiyorum malum aslanlarda marsin etkisiyle cosmaya devam ediyo sanirim lutfen bana iyi bisey soyleyin sevgiler

  Reply

 • mavi

  Temmuz 30, 2016 at 2:01 am

  Zafer bey tşk ler yorumunuz için, muhteşem tespit ciddi anlamda hayatımın en tutkulu ve sarsıcı dönemini yaşadım 2016 da, bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum, aralık 2015’de başlayan ve sonucunu da çok merak ediyorum, umarım bişeyler yoluna girer, umduğum gibi sonuçlanır 🙁

  Reply

 • Aycel

  Temmuz 30, 2016 at 2:07 am

  Ceyhun bey oncelikle tesekkurler tam dediginiz gibi ben mart ayindan beri sıkıntının tam ortasindayim onceleri sinava hazirlik ve iş temposunun agirligini yasiyordum bunu atlatamadan sinavdan bir gun once babami kaybettim… Kaybettiklerim bitmemişti babami defnettikten sonra ertesi gun girdigim sinavda da basarisiz oldum. Bu da yetmedi bir hafta sonra basvurdugum bir işin mulakatina cagrildim ve bunu da kaybettim… Hayatin artik kazandirmadigini dusunmeye basladim ben kaybetmeye mi alisiyordum yoksa.. Son olarak bazen o kadar cok caresiz oluyor ki insan biri elimden tutup cikarmali beni diyo icten ice ama malesef kazin ayagi oyle olmuyor bozulmus ruh halimi daha da bozdugunu dusundugum sevgilimden ayrilma karari aldim dogrumu yaptim yanlismi bilmiyorum o bir koc erkegi ve ben 12 mayis 1986 hatay dogumlu bir bogayim. O cok israrci ayrilmamakta sizce ne yapmaliyim tum o kotu gunler gibi onu da geride birakip yoluma devam mi etmeliyim lutfen bi yol gosterin ceyhun bey umarim dediginiz gibi bu gerilemeler bitecek ve artik hayat gulen yuzunu bana da gosterecek.. Sevgiyle ve hoşça kalin…

  Reply

 • Tuğçe Nur

  Temmuz 30, 2016 at 2:31 am

  Yine mükemmel bir yorum elinize sağlık! Bu aralar yıllarca güvendiğim dostumun gerçek yüzünü görüyorum. Resmen kuyumu kazmaya çalışıyor 🙁 İnsanlara güvenini kaybeden tek boğa ben değilimdir. Acaba bu arkadaş dost ya da güvendiğimiz insanlarla ilgili gökyüzü bir şey diyor mu? Adımlarımı dikkatli atmaya çalışıyorum ama darbe yemekten çok korkuyorum 🙁

  Reply

  • Fatma

   Temmuz 31, 2016 at 12:38 am

   B
   2010 beri bitmedi bitmiyor ne yazikki surekli burcuma bakiyorum hersey yaziyorda bir turlu feraha cikmadim

 • Berna

  Temmuz 30, 2016 at 3:32 am

  Burcuna göre yine farkını ortaya koymuş. Şu sıralar işyerinde çalışanlarımla kanuni anlaşmazlıklara gidebilecek bir süreç başlamak üzere, sırf daha fazla başım ağrımasın diye taviz vermeye meyilliydim önümüzdeki hafta ama Ağustosun ilk yarısında bunu yapmayın demişsiniz. Süreç için düğmeye basınca çok tatsız bir zaman dilimi beni bekliyor olacak, tolerans gösterip riski üzerime mi almalı yoksa haklı olanı yapıp mücadele mi etmeliyim siz ne dersiniz?:(

  Reply

 • Nil

  Temmuz 30, 2016 at 4:20 am

  Çok beğendim yorumunuzu.insalh tüm boğalar ve diğer burçlar içinde güzel günler olur.dilerim herkes sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşar.inslh ülkem içinde tüm güzellikler olur ve bu yaşanan acılar biter.yureginize ve kaleminize sağlık sevgiler.

  Reply

 • Nil

  Temmuz 30, 2016 at 4:23 am

  Buarada Ceyhun bey.dogum haritası yorumunu merak ediyorum.19 05 1976 doğumluyum.nilüfer Sarıgöl. Nasıl bakıyorsunuz.cvp yazarsanız sevinirim.sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 1:16 pm

   Bir mail atın Nülüfer hanım, size harita analizi görüşmelerini nasıl yaptığımı anlatan bir mail atalım, olur mu?
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • Ceyda

  Temmuz 30, 2016 at 8:33 am

  Gerçekten bitsin artık şu yıl Zafer bey umarım rahatlarız artık birazda olsa…. Umut verdiniz teşekkürler 🙂

  Reply

 • Nilüfer Harputlu

  Temmuz 30, 2016 at 9:05 am

  Hayatım 3 yıldır tam bir kabus. Evliliğim bitti, şehir değiştirdim, hayatımdan birçok insanı çıkarttım. Şimdi de sağlığımda sorunlar yasıyorum. Bir ameliyat gecireceğim ve sonucunu çok merak ediyorum:(( umarım ağustos ayı bütün bunların sonu olur..

  Reply

 • asse

  Temmuz 30, 2016 at 10:07 am

  merhaba kaleminize sağlık lütfen cevap verirmisiniz yay burcuyum yükselenim ikizler ay burcum yay temmuzda evlendim ve berbat günler geçiriyorum aynı şekilde eşimde öyle onun burcu terazi yükseleni başak ay burcu boğa bizim evliliğimiz hayatımız hep bu şekilde mi sürecek nasıl çözüm bulabilirim bilmiyorum.iyi çalışmalar

  Reply

 • ChangetHeLife

  Temmuz 30, 2016 at 10:17 am

  Zafer Bey yazılarınız efsane, kaleminize sağlık. Her yeni ayı merakla bekliyorum. Ağustos’un 2016’daki tüm olumsuzlukları sonlandırmasını temenni ederim. Aralık 2014’te başlayan yay-boğa ilişkisinin yay tarafıyım. Şubat 2016’da ilişkim sonlandı. Yükselenim balık ve güneş burcum yay. Mart 2016’da iş değiştirmeye karar verip, Haziran’da işimi, evimi ve hatta yaşadığım şehri değiştirdim. Bol aksiyonlu 2016’da daha neler göreceğim acaba? Sevgiler.

  Reply

 • İlknur

  Temmuz 30, 2016 at 10:35 am

  Zafer bey cok tesekkur ederim. Bu sene bir donum noktasi oldu benim iin hercekten.jatta olmaya da devam ediyor.hoc bu kadar birebir yasamamisdim etkilerini ve dediginiz gibi halen ortadayim.bu konuda daha kisisel bir calisma yapma imkani var mi acaba.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2016 at 1:13 pm

   Tabi İlknur hanım, kişisel doğum haritasına ve dönemsel etkilerin size özel sonuçlarına odaklanan analizler yapıyorum.
   Dilerseniz bir mail atın, asistanım Burcu hanım size süreçle ilgili bilgiler verir kısa sürede.
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • Berivan

  Temmuz 30, 2016 at 10:52 am

  Ceyhun bey Aslan burcu yorumunuzun altına bir soru yazmıştım hala cevap bekliyorum acaba sadece ilk gün yazılanlara mı geri dönüş yapıyorsunuz

  Reply

 • gamze

  Temmuz 30, 2016 at 8:10 pm

  Evtt bu yil bitsin artik yoruldumm hersey netlesin artik

  Reply

 • Coşkun

  Temmuz 31, 2016 at 1:00 am

  Kaleminize elinize da saglık ceyhun bey.bir sorum olacak,bir buçuk yıldır düşündüğüm ama yapamadığım bir şeydi.iş çalışma maddi sıkıntıdan dolayı,20 senedir yaşadığım antalya dan bu önümüzdeki ay ıstanbul taşınmaya karar verdik ailece.her şey daha güzel olacak niyeti ile.bu taşınma mevzusu bir buçuk yada iki senedir aklımızda var idi.bu aralar diyebilirim neredeyse mecbur olarak şehir değişikliği gibi bu şey.kafama takilan merkür gerileme dönemine giriyor biz taşınırken,benim için bir sıkıntı olabilir mi? Cevaplarsanız sevinirim.

  Reply

 • yldzsmyrna

  Temmuz 31, 2016 at 1:04 am

  Bir dostumla sohbet edermiş gibi hissettim.yanlışlar yapacagımı anladıgında beni yapma diye uyaran bir dost sanki.Boga burcu olarak ,bahsettiginiz tum korkuları tamı tamına yasıyorum.Butun gemileri yakıcam artık nolursa olsun dediğim anda yorumlarınızı okuyarak sagduyulu davranma taraftarı oluyorum.hmmm sakin olup ay sonunu beklemeliyim o zaman v.s diyorum. ki insan dostuyla bile paylaşamadıgı sıkıntılarının cevabını buluyor .tesekkürler.

  Reply

 • Coskun

  Temmuz 31, 2016 at 9:53 am

  Kaleminize elinize da saglık ceyhun bey.bir sorum olacak,bir buçuk yıldır düşündüğüm ama yapamadığım bir şeydi.iş çalışma maddi sıkıntıdan dolayı,20 senedir yaşadığım antalya dan bu önümüzdeki ay ıstanbul taşınmaya karar verdik ailece.her şey daha güzel olacak niyeti ile.bu taşınma mevzusu bir buçuk yada iki senedir aklımızda var idi.bu aralar diyebilirim neredeyse mecbur olarak şehir değişikliği gibi bu şey.kafama takilan merkür gerileme dönemine giriyor biz taşınırken,benim için bir sıkıntı olabilir mi? Cevaplarsanız sevinirim.

  Reply

 • Alper

  Temmuz 31, 2016 at 11:27 am

  Merhaba
  Eşim terazi burcu yükseleni boğa işinde terfi durumu ne Zaman netleşir acaba eylül de bir terfi durumu olabilir mi

  Reply

 • selim

  Temmuz 31, 2016 at 9:46 pm

  esımle ayrıyızo yengeç burcu bır araya gelme sansımız nedır? bu arada harıka bır yorum elınıze saglık

  Reply

 • Ezo

  Ağustos 1, 2016 at 8:47 am

  Sonunda hayatimizdaki kriz bitiyor demek 🙂 cok sükür 🙂 sizden bu pozitif yorumu da okuduk ya sonunda artik hersey duzelir 🙂 is hayati iyi mi diyorsunyz yani ceyhun bey bi son dk golu olmasin 🙂 astrolojiyi sayenizde takip eder oldum ilginc ve isabetli yorumlariniz var.tesekkurler.sevgiler.

  Reply

 • merve

  Ağustos 1, 2016 at 9:09 am

  Ceyhun Bey Merhabalar
  12. evimizde gerilemeye baslayan Uranus ve etkileri ile ilgili de bilgi verebilmeniz mumkun mu?

  Reply

 • aysenur

  Ağustos 2, 2016 at 4:21 pm

  mars-satürn kavuşumunun para bekleyen boğa…
  (agresif bir yorum olduğu için silmek zorunda kaldım Ayşenur hanım)

  Reply

 • Selda

  Ağustos 3, 2016 at 8:15 am

  Yaşadıklarımı ne de güzel özetlemişsiniz. Aralık 2015te başlayan kabusum sona eriyor az kaldı gerçekten de. Ölüm korkusu, hastalık, borç baskısı, güven bunalımı aynen dediğiniz gibi.

  Reply

 • dilarax

  Ağustos 8, 2016 at 3:15 pm

  Aşk hayatıyla ve okuldaki başarıyla ilgili gerçekten de 2015’in Mart ayından beri resmeen acı çekiyorum! Özellikle aşk hayatıyla ilgili kafamdan atamadığım düşünceler beni kısır döngüye sokuyor ve asla geçmeyecek hep bu şekilde devam edecek gibi hissediyorum 🙁

  Reply

 • Ezgi

  Ağustos 9, 2016 at 1:46 am

  Emeğinize sağlık ancak bu kadar anlatilabilirdi 2014 den beri cabalamalarim herseyim in yarım kalması hep bi belirsizlik tetikte beklemek hissi Son noktam bu haftayı ama hep ham kararlar almayın cümleniz aklımda döndü durdu tüm hafta ki nerdeyse patlama noktam da beni büyük bir yanlıştan kurtardı. Sabırsızlıkla yeni artık sonuçlar alabileceğim donemimin gelmesini bekliyorum yorumunuz a bilginize sağlık çok teşekkürler

  Reply

 • Derya

  Ağustos 13, 2016 at 6:35 pm

  Zafer bey benim Jüpiter 5.evin sonunda. Çocuk konusunda son zamanlar (bu aralar mı) şanslı oluyorum.Yükselenim oğlak.

  Reply

 • Nur

  Ağustos 15, 2016 at 12:44 am

  Boğa burcuyum yıllardır kpss ye hazırlanıyorum ve çok yoruldum artık atanip ogretmen olmak istiyorum.Bu sıkıntı sizce ne zaman bitecek

  Reply

 • nermin

  Ağustos 15, 2016 at 10:11 am

  Ben bu 2016 senesinde tam bir kaos içindeyim istediklerim gerçekleşmiyor ve mantığımla duygularım arasında sıkışmış durumdayım ne zaman rahat bir nefes alacağım

  Reply

 • Ayşem

  Ağustos 15, 2016 at 3:21 pm

  Çok iyi bir yorum ve anlamlandırma Zafer bey.Boğa burcu olarak çok zorlu bir yarı 2016 geçirdiğimi söyleyebilirim.Üstelik son iki ay hayatımda gerçekten dönüm noktası oluşturan,hayattan bunaltan,nefes almakta bile zorlandığım,hayatın anlamsızlaştığı zamanlar oldu ve olmaya da devam ediyor.Hayatımın akışının düzeleceği noktasında umudumu yitirdim.Ancak tespitleriniz çok iyi ve yorumlarınız doğru.Tebrikler ve başarılar,özenle takip etmeye devam edeceğim.Teşekkürler…

  Reply

 • ÖZLEMS

  Ağustos 15, 2016 at 4:41 pm

  13.05.1972 doğumluyum özellikle iş hayatımla ilgili merak ettiklerim var yardımcı olun lütfennnnnn ocak tan beri duygu sıkıntısı yaşıyorum YENİ TOPARLIYORUM …..cevaplarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

  Reply

 • sibel

  Ağustos 21, 2016 at 11:24 pm

  Eline saglik…yurumlariniz bi nebze olsun icimi ferahlattiboga burcuyum 2014den beri sikintidayim… Umarim dedigniz gibi olur … Agustosu son haftasi sikintilar bitsin artik… Gulmeyi unuttum

  Reply

 • mira

  Ağustos 25, 2016 at 5:22 pm

  25 agustos ve ben isten cikarilma haberimi aldim/guzel etki oldugunda zaten bulmaz beni
  kotu etki oldugunda hemen(((

  Reply

 • sibel

  Ağustos 26, 2016 at 11:41 am

  6 mayis boga burcuyum. Agustos son haftasi sikintilarimin bitecegini umut ediyordum (yurumlara dayanarak) maalesef yine olmadi sikintilarim 2 kat daha buyudu duzelen hicbirsey olmadi bekledigim kotu haberi aldim .yikildim desem yeridir. Artik gucum kalmadi ,nefes alamiyorum

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin