Boğa Burcu 2017 Yorumu

Yazar 

Boğa burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, 2017 boğa burcu gündemine ışık tutuyor.

2017 yılı yorumlarını yazıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum kıymetli dostlar. 🙏 Zor geçen bir yılı tamamladık, zor olacağını yılın en başında konuşmaya başlamıştık ama konuşmakla yaşamak bir olmuyor!

2017 için umutluyum! 🍀

Umuyorum ki en güzel olasılıkları yaşarsınız. ❤️ Hepimiz birçok ders aldık, ne yapacağımızı daha iyi biliyoruz ve çok daha güçlüyüz!

Boğa burcu 2017 yorumunun amacını kısaca tarif edeyim:

Önümüzdeki 1 yılda yaşanması muhtemel olayları bugünden öngörmek, zamanın ruhundaki değişimleri burcunuza özel olaylar üzerinden anlatabilmek!

Bu hedef doğrultusunda, aylık yorumlardan farklı bir bakış açısıyla, 2017 yılına geniş bir perspektiften bakalım istiyorum. ☀️

Ele alacağımız konu başlıkları Jüpiter, Satürn, Venüs gerilemesi ve Güneş tutulmalarının boğa burcuna özel etkileri olacak.

Hadi başlayalım.

Boğa Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

Her gezegenin kendine has bir enerjisi vardır değerli okurlarım. Jüpiter enerjisini “inançla ileri atılmak” şeklinde tarif edebiliriz çünkü Jüpiter’in özünde iyimserlik ve inanç vardır.

İleri atılan insanların engellerle karşılaşma ihtimali artıyor elbette. Engellere rağmen karamsarlığa yenik düşmeyen, inancını yitirmeyen insanlar Jüpiter tarafından destekleniyor.

Diğer yandan “eldekini kaybeder miyim acaba?” korkusuyla yerinden kıpırdamayanlar, Jüpiter’in nimetlerini pas geçebilir.

Şunu da eklemeliyim, yanlış anlaşılma olmasın:

Jüpiter, rahatından vazgeçip ileri atılan herkesin başarılı olacağını garanti etmiyor maalesef.  Sonuçta hayat böyle değil mi? En çok emek eden, çaba sarf eden kazanıyor!

Kısacası, Jüpiter şansını tatmak için “ben yaparım” diyor olmanız ve gerçekten yapabiliyor olmanız gerekiyor. Bununla da yetinmeyip yapmak için harekete geçmiş olmalısınız. Kurallar net aslında ve bunlar yaşamın klasik kuralları!

Jüpiter’i anladığımıza göre, 2017 yılında boğa burcunu hangi alanda etkilediğinden bahsedebiliriz, değil mi?

 1. çalışmayanların işe girme ihtimalleri artacaktır
 2. daha iyi gelir ve çalışma koşulları isteyebilirsiniz, iş değiştirme isteğiniz artabilir
 3. çalışma hayatınız ile özel hayatınız arasında sürdürülebilir bir denge kurmanın tam zamanıdır
 4. iş arkadaşlarınız ve yöneticilerden yana şanslı bir dönemdesiniz
 5. son derece üretken bir dönemdesiniz, üstlendiğiniz projelerde başarı şansı yüksek
 6. kilo sorunu olanlar beslenme düzeni değişikliği veya sporla hedefine ulaşabilir
 7. sağlık sorunlarınız varsa çözmek için ideal zamanlar
 8. ilaç veya bitkisel tedaviler sonuç verme eğiliminde olacaktır
 9. sigara bağımlısı iseniz, bırakmak için karar vermelisiniz, doğru zaman!

Somut olarak neler olabilir?

İnsanların kilolardan kurtulmak için en yüksek motivasyona sahip olduğu döneme girdiniz. Aslında Eylül 2016’da başladı ve Ekim 2017’ye kadar devam edecek.

Diğer yandan, başta sağlık sorunları olmak üzere, sizi rahatsız eden her bir sorunun üstesinden gelmek için eşsiz bir coşkunuz olacaktır. Arayışta olun, mutlaka bir çıkış yolu bulursunuz.

Eğer işinizden memnun değilseniz, çalışma koşullarının iyi olduğunu bildiğiniz, mümkünse yönetici konumunda olanları tanıdığınız bir işe transfer olmaya çalışabilirsiniz.

Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım:

Jüpiter Şubat 2017’de gerilemeye başlayacak. Bu nedenle Şubat’tan itibaren iyimser Jüpiter enerjisi kaybolacaktır. Daha çok çaba sarf etmeniz, karamsarlığa yenilmeden devam etmeniz gerekecek.

Haziran’da gerileme sona erdiğinde son sürat kaldığınız yerden devam edeceksiniz, hem de çok daha iyi koşullarda!

Ayrıca Nisan ortasında bir karar aşamasına gelmeniz muhtemeldir. Karar alırken, ileride işlerin düzeleceğini bilerek, iddialı ve iyimser duruşunuzu koruyun!

Bol şans!

Boğa Burcu 2017 Satürn Etkisi

Satürn olumlu bir enerji taşır desem inanır mısınız, değerli dostlar?

İnanın!

Satürn etkisi altındaki konularda -şaşmaz bir şekilde- sarsıcı olaylar oluyor! Peki neden olumlu bir enerji olduğunu söylüyorum?

Çünkü Satürn, gerçeklerle yüzleşmemize vesile oluyor. Gerçekler acı olabilir ama iyidir.

Satürn geldiğinde kıymetli okurlarım; sorunlarla, insanlarla, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyoruz! Erteleme şansımız kesinlikle olmuyor.

Daha önce görmezden geldiğimiz, zaman ayırmadığımız veya ötelediğimiz konular artık acil hale geliyor. Çünkü sorunlar çıkıyor! Çünkü köşeye sıkışıyoruz! Çünkü kaçacak yer kalmıyor ve mücadele etmekten başka seçenek kalmıyor!

Bu sayede sorunların üzerine gidiyoruz ve onlarla mücadele etmeyi öğreniyoruz. Dersimize çalışmak zorunda kalıyoruz. Peki ne zaman rahatlıyoruz?

Satürn gittikten sonra!

Çünkü artık ne yapmamız gerektiğini öğrenmiş, deneyim kazanmış oluyoruz.

Kısacası dostlar, evet doğrudur! Satürn demek “sancı” demektir.

Fakat doğum sancısı gibi sonrasında kazanımlar elde ederiz, yaşadıklarımıza değer! Bu nedenle zorluk, belirsizlik ve baskı oluştuğunda dik durmaktan başka yolumuz yok!

2017 yılını bu çerçevede değerlendirelim.

Bu noktada Aralık 2016 yorumunuza atıfta bulunmak istiyorum, Satürn etkisini detaylıca konuşmuştuk. Hala okumadıysanız öneriyorum: Boğa Burcu Aralık 2016 yorumu

2017 yılındaki olası gündeminizi bir kez daha tekrar edelim:

 1. parasal ihtiyaçlarınızı gidermenin yollarını arayacaksınız
 2. belki kredi kullanacak, belki borç alacaksınız: bir şekilde bütçenizle ilgileneceksiniz
 3. finansal hesaplamalar hayatınızın merkezinde yer alacak
 4. işinizi geliştirmek/kazancınızı değerlendirmek için gayrimenkul satın alacaksınız
 5. mülklerinizi satmanız gerekecek çünkü farklı bir ihtiyaç doğacak
 6. finansal anlaşmazlıkla ilgilenmeniz gerekecek, belki dava sürecine taşınacak
 7. giderinizin gelirinizi karşılayabilmesi için arayış halinde olacaksınız
 8. doğru insanlarla ittifaklar kurmanın yollarını bulmaya çalışacaksınız

Aralık 2016’da nasıl bir olay oldu?

Aralık’taki gelişmelerin Mart – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler oluşturacağını bilmenizi isterim. Eğer Aralık 2016 olaysız olduysa, söz konusu tarihlerde yeni bir gündem oluşacaktır.

Bu süreci 3 safha olarak görmek mümkün:

Birincisi Mart – Nisan, ikincisi Nisan – Haziran, üçüncüsü ise Haziran – Ağustos arasında yaşanacak. Ağustos’ta süreç büyük ölçüde sona erecektir.

İlk 2 safhanın kadersel olarak zor olduğu bilin ve lütfen erken/olgunlaşmamış adımlar atmayın. Size önerim, Temmuza kadar (ideal olan Ağustos) olayları akışa/zamana bırakmanız.

Hem mücadele etmekten kaçmak olmaz! Baskıya direnmek, belirsizliğin zamanla kaybolacağını bilmek rahatlatıcı değil mi dostlar?

Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Boğa Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Her gezegen bazı yaşamsal kavramları yönetir kıymetli okurlarım. Venüs’ün yönettiği konuları iki başlıkta incelemeliyiz:

 1. maddi konular: para, kazanç, harcama, mülkler, iş ortamı
 2. sosyal konular: ilişkiler, uyum, sosyal denge ve dinamikler

Venüs gerilemeye başladığında bu saydığımız konularda değişim tetiklenir! Herkes için geçerlidir.

Bu nedenle mesela işiniz değişir, eviniz değişir, çalışma koşullarınız değişir, çevrenizdeki insanlar değişir veya ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir.

Bir hatırlatma yapmalıyım:

Venüs boğa burcunun yönetici gezegenidir. Bu nedenle her Venüs gerilemesi sizin için ayrıca önem taşır değerli okurlarım.❗️Diğer burçlardan daha fazla etkilenirsiniz, kesin bilgidir!

Venüs gerilemesi tarihleri: 4 Mart – 15 Nisan

Fakat gerilemenin etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz. Bu nedenle bu başlıkta konuştuğumuz her şey 15 Şubat itibarı ile geçerlidir.

Venüs gerilemesinin ortak etkilerinin haricinde boğa burcuna özel etkileri olabilir mi? Evet olabilir, ihtimaller ise şöyle:

 1. geçmişte yaptıklarınızı düşünüp geleceğe yönelik önemli kararlar alabilirsiniz
 2. eski hatalarınızı düzeltmek, telafi etmek isteyebilirsiniz
 3. gereksiz fedakarlıklar yapmaktan vazgeçmeye karar verebilirsiniz
 4. çocukluktan gelen olumsuz davranış kalıplarından kurtulma arayışına girebilirsiniz
 5. bir ayrılık/kayıp olabilir
 6. geçmişteki ayrılık/kayıp yeniden kavuşma/kazanç ile sonuçlanabilir
 7. eski ilişkiler canlanabilir, küslükler sona erebilir
 8. gizli bazı konular açığa çıkabilir, hayatınızın seyrini değiştirebilir

Bu konuların dışında genel bir ekleme yapmam gerekiyor:

Gerileme sırasında sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında kendiliğinden yanlış hale geliyor, aklınızda olsun.❗️

İlişkiler özelinde de bir hatırlatma yapayım:

Yeni tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak için cidden kötü zamanlar! Üstelik gerilemenin hemen öncesinde başlayan ilişkiler de gerileme sırasında ciddi bir teste tabi tutulmuş olur.

Eskiden tanıdığınız ama sevgili olmadığınız biriyle başlamak da doğru değildir bu arada. Fakat eski eşle/sevgiliyle yeniden denenebilir, zamanın enerjisine uygundur. ✌️☀️

Bu arada Venüs gerilemesinde doğdu iseniz Venüs gerilemesi size olumlu sonuçlar getirecektir. Karlı ve avantajlı çıkma ihtimaliniz, gerilemede doğmayanlara kıyasla yüksek! ❤️

Boğa Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

Güneş/Ay tutulmaları sırasında -normalde oluşana kıyasla- katbekat yoğun enerji açığa çıkar kıymetli okurlarım. Bu nedenle tutulmalar önemlidir, hayatın istikametini değiştirme gücü bulunur.

2017 Şubat ve Ağustos aylarında 4 tutulma gerçekleşecek.

İlk tutulma 11 Şubat’ta aslan burcundaki Ay tutulması! Yaşadığınız yerin değişmesi, eviniz/mülkünüzle ilgili bir meselenin netleşmesi mümkündür.

26 Şubat Güneş tutulması balık burcunda! 2015-2016 Mart’taki tutulmalar da balık burcunda olduğu için “tanıdık” bir tutulma. Sosyal hayatınızı etkileyecek sonuçları olacağını söyleyebiliriz.

Gelelim ikinci tutulma serisine:

7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Güneş tutulması. Görünen o ki, 2017 yılının ikinci yarısında hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda önemli gelişmeler olacak.

Şimdiden uzun uzun konuşmayalım, nasıl olsa zamanı geldiğinde tüm detaylarıyla hep birlikte inceleyeceğiz, etkilerini birlikte yaşayacağız. ❤️ ❤️

2017 Özeti

2017 yılında hayatınızdaki gelişmeler başlıca iki ana koldan ilerleyecektir kıymetli okurlarım.

Birincisi, parasal konularda baskı ve belirsizlik olacak, mücadele etmeniz gerekecek.

İkincisi, sağlıklı ve mutlu olmak için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Endişe ve sorunlardan arınmış bir şekilde yolunuza devam etmek için yeni yöntemler bulacağınızdan eminim.

Ben 2017 yılına güveniyorum. Gelin birlikte güvenelim.

Boğa burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin konuşmaya devam edeceğiz tabi. Aylık yorumlarınız haricinde de önemli gördüğüm konuları yazacağım. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! ❤️

Yeni yılınızı kutluyorum! Her anında sevdiklerinizle birlikte mutlu olursunuz inşallah. ❤️

Bu yazıyı boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️

Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. burcunagore@gmail.com

En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle..

Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

45 Yorum

 1. Emel berber

  31/12/2016

  Cok tesekkur ederim. Ocak yorumlari ne zaman yayinlanir acaba.

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   ilginiz için ben teşekkür ediyorum Emel hanım, yazmaya başladım, ocak ilk haftada yayınlayacağım inşallah
   güzel bir yıl diliyorum, ZC

   • Emel

    04/01/2017

    Sabirsizlikla bekliyorum.

 2. Eyey

  31/12/2016

  Elinize sağlık,.. belli ki bu yıl da hayatta mücadeleye devam✌
  İyi seneler

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   bana öyle geliyor ki, hayatın şaşmaz kuralı varsa o da bitmeyen mücadeledir 🙂 🙂
   mücadele sırasında mutlu olabilmeyi başarmanız dileğimle..
   güzel bir yıl yaşayın inşallah.
   ZC

 3. Aysun

  31/12/2016

  Emeginize, ellerinize saglik. 2016 bogalari cok yordu, herkes icin daha guzel bir yil olur umarim 🙂

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Aminnnn!
   2017 en güzel yılınız olur inşallah Aysun hanım, hepimiz için güzellikler getirir inşallah.
   sevgiler ZC

 4. melek

  31/12/2016

  Ocak yorumu yapacakmisiniz

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   evet ilk hafta bitmiş olacak Melek hanım, planlarıma göre öyle 🙂
   sevgiler ZC

 5. Buket

  31/12/2016

  Yuppi. Gözünü acar açmaz baktım. Zafer bey süper siniz. Nolur su haritana bakin ask evlilik . 18 mayis 1979 istanbul yükselen terazi yada aslan tahmini saat.kimse bilmiyo. İyi mutlu seneler

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Buket hanım çok teşekkür ediyorum 🙂 🙂
   sadece doğum saatinizi anlamak için bile yarım saat sohbet etmemiz gerekir muhtemelen…
   nasıl yapsak bilemedim. cidden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama her okuruma gönlümden geçen zamanı ayırmam imkansız 🙁
   daha müsait bir zamanda hatırlatın olur mu? Ocak yazıları bittikten sonra mesela..
   sevgiler, güzel bir yıl diliyorum
   ZC

   • Buket

    02/01/2017

    Biliyorum sizde haklisiniz. Bu ara zor günlerden beklemediğim anlardan gectigim için çok rahatsız ettim sizi. İnsaAllah yogunlugunuz azalınca cvp verebilirsiniz.ince tavrınız için tsk ederim.Rabbim güzel gönlünüze gore versin herşeyi. Bu kadar hoşgörülü olduğunuz için.sevgiyle kalın sevdiklerinizle.

  • Nil

   25/01/2017

   Evlilik çok iyi düşünülmesi gereken bir konu. Aman öyle sevdim evlenim filan demeyin hemen. Çok istediğiniz için hemen atlayabilirsiniz diye söylüyorum. Çok iyi tanıyın. Aklınızda hiç soru işareti kalmayacak biçimde güven oluşsun. Aşktan daha önemlisi fikirlerin uyuşması, birlikte verimli sohbetler edebilmeniz. Boğa burcu için bu gerçekten önemli. Güven en önemlisi, kafaların uyması da çok önemli..
   Allah hayırlısını versin Sevgili Buket.

 6. Selin

  31/12/2016

  Yeni güne mutlu uyanmamın sebebisiniz adeta ceyhun bey ❤ 23.04.1999 çorlu doğumluyum doğum saatim 11.03 2017de başarı gelecek mi acaba

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Selin hanım çok teşekkür ediyorum 🙂 🙂 şimdiden sınavlarda başarılar dilerim.
   Marttaki sınav sırasında haritanıza göre bakınca gayet güzel bir enerji var, Hazirandaki sınavlar sırasında da hiç fena değil.
   ben güzel bir sonuç alırsınız diyorum, hem yıl bittiğinde başka bir şehirde olmanız gerektiğine göre, siz kazanırsınız 🙂 🙂
   güzel bir yıl diliyorum, ZC

 7. Katagorevligeliyo

  31/12/2016

  Bu sene de çok yorucu ve karmaşık mı geçecek yani? 🙁

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   geçen yıla göre daha iyi diyelim.. belki kata görevli gelince her şey daha kolay oluyordur, kim bilir?
   güzel isimmiş 🙂 🙂
   gönlünüze göre olsun..
   ZC

   • katagörevligeliyo

    06/01/2017

    Ah Zafer bey görevli kata neredeyse 3 yıldır gelemedi, boğalar sabırsızlıkla bekliyor artık 🙂

 8. Ezgi

  31/12/2016

  Elinize sağlik, 16/05/1979 Gümüşhane 12.30
  Lütfennnnnnnn

 9. Coşkun

  31/12/2016

  Kaderin üstunde kader vardir göklerden gelen karar vardir.her zaman son sözü Allah soyler.hem kedimize hem başkalarina karşı dürüst olalim.bol dua edip anne baba hâyır duası alalim.dua edelim.Allah var sıkıntı yok.

  • Zafer Ceyhun

   02/01/2017

   Tayyip Erdoğan yorum yaptı sandım bir an Coşkun bey 🙂 ki idolümdür kendisi..
   kendi sesiyle naklettiği bazı sözler hayatımda ciddi duygusal etkiler bırakmıştır..
   örneğin:
   – iki günü bir olan zarardadır (her gün bir şey yapmadan uyuyamaz oldum)
   – korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak (korkmak yok)
   – durmak yok yola devam (harika motivasyon)
   – “öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya”dan yola çıkarak diyor ki: biz şiirdeki öz yurt ve öz vatana odaklanalım çünkü burası bizim öz yurdumuz, BİZLER BU MİLLETİN TA KENDİSİYİZ!
   Şiir okuyan bir Cumhurbaşkanımızın olması harika değil mi? 🙂
   yazık ki ne yazık, özellikle benim mahallemin insanları, çocukluk arkadaşlarım, vaktiyle birlikte çalıştığım insanlar ki kendileri < çok iyi eğitimli> olan gruptur, ilginç bir şekilde manipülasyona yenilip Erdoğan düşmanı oldular…
   bu konuda İlber Hocanın güzel bir tespiti var: yarım kültür/okumuşluk tehlikelidir diyor, bir şeyler bildiklerinin farkında olurlar ama yanlış bildiklerini fark edemezler.
   iyi seneler
   ZC

   • RN

    26/04/2017

    Kültür/eğitim hiç olmasa da olayları algılayabilecek zeka yeterli oluyor.
    Bu yorumu görmem iyi oldu; bir daha sayfanıza asla girmeyeceğim. Zira gerçekleri göremeyen bir insanın gezegenleri yorumlayabilmesini beklemek fazlasıyla saflık olacaktır.

 10. Aysenur

  31/12/2016

  Evet 2016 çok zordu çok çalışmak zorunda kaldım … yeni yıla girmeden tayin istedim farklı bir yere …umarım simdikinden daha daha iyi olur yaşadığım yer çalıştığım ortam … 2017 senenizin iyi bir yıl olmasi dileklerimle Ceyhun bey

  • Zafer Ceyhun

   02/01/2017

   Ayşenur hanım merhaba 🙂
   iş ortamında huzur olmayınca gerçekten insanın dengesi bozuluyor, bizzat bu deneyimi yaşayanlardan biri de bendim geçmiş yıllarda 🙂 🙂
   inşallah istediğiniz ortama geçersiniz, şehir de değişecek mi?
   mutlu bir yıl diliyorum şimdiden
   sevgilerimle ZC

 11. Ezgi

  01/01/2017

  Zafer bey aylardır bir bana yanıt vermediniz ama, aşk olsun….

  • Zafer Ceyhun

   02/01/2017

   Ezgi hanım merhabaaaa 🙂 🙂 sizi kızdırmışım, yorumunuzdan belli oldu.
   yeni yıla küs girmeyelim 🙂
   ama soru sormamışsınız ki Ezgi hanım.. doğum bilgilerinizi bırakmışsınız sadece 🙂 Allah iyiliğinizi versin, her zaman mutlu olursunuz inşallah.
   Beni müneccim sanmayın, cidden değilim, cevap verebilmem için önce sizin soru sormanız gerekiyor.
   sevgiler ZC

 12. nehir

  02/01/2017

  Merhaba Zafer Bey, öncelikle yaşadığımız bu zor zamanlarda ufak bir tebessümle yazılarınızı okumanın benim için çok değerli olduğunu belirtmek isterim, 2016 zor bir yıldı evet ama yine de çok şey öğrendim ve evet zor zamanlar hayatta adımlarımızı ileri taşıyan yegane basamaklar galiba. 2016 sonunda bir ayrılık yaşadım geride birçok soru işareti kaldı fakat en çok da denemeye değer mi acaba sorusu kafamı kurcalıyor, sizce ben boğa burcu yükseleni aslan olan biri olarak, güneş burcu başak yükselen burcu terazi olan bu sevgili insanla devam edebilir miyim, belki de fazla zorlamak gerekiyordur bilmiyorum ama yorumunuzu duymayı çok isterim,
  Sevgiler:)

 13. Ezgi

  02/01/2017

  Aşk olsun dedim ya Zafer beyciğim ☺☺☺, iş hayatım kariyerim sonunda yoluna girdi sayenizde, söylediklerinizi adım adım yaşadım, aşk hayatım ise büyük muamma, ayrıca size küsmem mümkün değil…

 14. Çiğdem

  02/01/2017

  Zafer bey merhabalar detaylı harita analizi için nasıl görüşebilirim sizinle. 2016 benim için sınavlarla dolu bir yıl oldu önce babamı kaybettim sonrasında ise evliliğe giden ilişkim bitti. 2017den umudum olmasını istiyorum. Kısaca bişey söyleyebilir misiniz? 15-05-1988 07:05 Ankara

 15. Selda

  02/01/2017

  Elinize, emeğinize sağlık. Umarım güzel bir yıl olur. Bitmeyen hastalıklardan kurtulurum inşallah. Teşekkürler

 16. Coşkun

  03/01/2017

  Sizede iyi seneler ceyhun bey ülkemiz milletimiz içinde.

 17. Rabia

  05/01/2017

  Merhaba zafer bey benim yildiz haritama bakar misiniz adim rabia
  20 Mayis 1991 yilinda pazar gunun gecesi saat 23:30 pazartesi gunuye baglayan zamanda dogdum yukselen burcum oglak ay burcum aslandir lutfen benim yildiz haritami cikarir misiniz simdiden tesekkur ederim.

 18. Basak

  06/01/2017

  Merhaba ceyhun bey ben 29.04.1995 doğumluyum ama doğum saatimi annem bilmiyor sabah ezanı okunuyordu doğduğunda diyor nasıl olur acaba

 19. Basak

  06/01/2017

  2016 da başıma her ne kötü varsa geldi müzik ogretmenligine hazırlanıyorum 3 yıldır hep aksilikler çıkıyor bu yıl nasıl olur acaba

 20. Tülay

  08/01/2017

  Zafer bey başarılarınızın devamını dilerim 22.04.1969 sabah 11 ist dogumluyum boga yükselen aslanım 2017 de beni neler bekliyor teşekkür ederim

 21. Leyla

  10/01/2017

  Zafer bey merhabalar 13 Mayıs 1988 doğumluyum doğum saatim:23.00 zor durumdayım yıllardır ne iş hayatım yolunda nede ilişkim acaba bu yıl iş bulabilecekmiyim ve evlenebilecekmiyim cevap verirseniz çok sevinirim tşk ederim

 22. Leyla

  10/01/2017

  Zafer bey merhabalar 13 Mayıs 1988 tarsus doğumluyum doğum saatim:23.00 zor durumdayım yıllardır ne iş hayatım yolunda nede ilişkim acaba bu yıl iş bulabilecekmiyim ve evlenebilecekmiyim cevap verirseniz çok sevinirim tşk ederim

 23. ŞÜKRİYE

  18/01/2017

  Merhabalar,
  Öncelikle emeğinize sağlık. Benim bi sorunum var…! birinden hoşlanıyorum onun da benden hoşlandığını varsayarak internet üzerinden mesaj atma gafletinde bulundum beni tanımazlıkan gelince mesajı kestim 6 mayıs doğumluyum saat 20.00 da doğmuşum onun burcu oğlak bana bir tavsiyede bulunun lütfen kafayı yiyeceğim!

 24. Nil

  22/01/2017

  Ah Zafer bey ah..
  Umut fakirin ekmeği hesabı, gökyüzünden iyilik beklemek, dilemekten başka çare yok gibi.
  Bu senenin etkileri rahatını, huzuru, güveni seven boğa burcu için cehennem azabına benziyor.
  Taşlar yerinden oynuyor ve boğa burcunun sağlamcı kişiliği için kararlar vermek zorlaşıcak gibi görünüyor.
  Ekimde alınan kararların önümüzdeki günlerin etkisiyle ne hale geleceği belirsiz. ”

  16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar.

  Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadığımız olaylar sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak.”
  demişsiniz https://burcunagore.com/boga-burcu-ocak-2017-yorumu-bazi-seyler-zamani-gelince-mumkun/#comment-22413 şu linkteki yorumunuzda. Bizden gizlenen bişeylerin ortaya çıktığından da söz etmişsiniz. Huzursuz halime ilave oldu bu. Açıklık ve netlik çok önemli benim için. Belirsizliğe dayanamadığım için acele kararlar verip konuyu belirli hale getirdiğim olmuştur, negatif bile olsa.

  Ne yapsak ne etsek bilemedim ki şimdi ben.
  Hayırlısı olsun inşaallah, sınavımız kolay geçsin Allah bir el atsın merhamet etsin diyelim.

  Emeğiniz ve herşeye rağmen pozitif yaklaşımınız için güzel dilekleriniz için teşekkürler.

 25. Eda

  07/03/2017

  Beni daha hangi zorluklar bekliyo acaba..2017 de zor gececek sanirim.Lutfen yardım….

 26. gzmo

  12/03/2017

  merhabalar az once yıllık yorumumu okudum ve soktayım 31 aralıkta bıten ılıskım subat sonunda erkek arkadasımın sansını denemeye calısmasıyla bugun 12 martta bırazcık karar asamasına geldık. tıpkı eskı ılıskıler gerı donebılır dedıgınız gıbı ! hem korkuyorum gerılemeden hemde bı sans vermek ıstıyorum . bu arada arastırdım gerıleme esnasında dogmus bırıyım. bakalım bu sefer ask hayatını duzene sokarmıyız gorucez 😉

 27. Hazal

  31/03/2017

  İçim karardı resmen

 28. Murat

  25/04/2017

  Zafer Bey selamlar,
  Öncelikle özenli ve detaylı yorumlarınız için teşekkürler!
  Sormak istediğim 15-05-71 saat 11:00 doğumluyum , bu verilere göre yükselenim ve burcum arasındaki yorum farkını merak ediyorum cevaplarsanız çok memnun olurum !
  Şimdiden alakanıza teşekkürler !

 29. Lilapause

  07/09/2017

  Zafer Bey merhaba,

  Öncelikle en isabetli ve pozitif astroloji yorumları yapan astrolog olduğunuzu söylemek isterim.Çok teşekkürler 2017 yılı bir boğa burcu olarak şu ana kadar çok güzel geçti umarım bundan sonra da öyle olur. Ben burç uyumları hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Örneğin boğa ve yay burçlarını anlaşamaz derler ama yükselenim yay olduğundan mıdır bana yaylar hep çekici gelmiştir(ay burcum da yengeç bu arada). Nedir bu burç uyumu meselesinin doğrusu?
  Sevgiler ve iyi çalışmalar

 30. sevda

  08/09/2017

  ben bir boga olarak 2016 da yzdığını herşeyi bir tıkla fazla fazla yaşadım işkence yılıydı.Ama halen hayatdayım.
  2017 maşllahhh neden se işkence ldu geci bu bilhassa iş ve parasal aşk yazmıyorum bile. Daha dun aptalca ölüm düşündüm ve bir sempatik bir sempatik geldi anlatamam.Şaka yapmıyorum daraldımmm valla daraldım.Bu kadarmı aksılık yaşar insan ya .Allahdan merhamet istiyorum.

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *