Boğa Burcu Yıllık YorumuBoğa Burcu 2015 Yorumu

Aralık 15, 2014by Zafer Ceyhun40

Boğa burcu 2015 yorumu, 2015 yılında boğa burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor. Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınız bölümlerden oluşur, ki bu bölümleri size anlatmak istiyorum. Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum. Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler. Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir. Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

BOĞA BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Geçtiğimiz yılın ikinci yarısından itibaren gelişim alanınız, yani hayatınızı güzelleştiren alan, aile hayatınızda yaşanan gelişmelerdi. Bu gelişmelerin kapsamında aile büyüklerinizle, (evliyseniz) eşinizle, (varsa) çocuklarınızla kişisel ilişkileriniz de vardı, gayrimenkul alanında attığınız önemli adımlar da.. Ağustos ayından bu yana geleceğinizi inşa ediyorsunuz aslında, daha sağlam temeller atıyorsunuz diyebilirim. Özünde kişisel anlamda daha sağlam bir duruş da olabilir, çok daha huzurlu bir ortamda satın aldığınız ev de olabilir.. Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz?
 1. kendinizi daha istikrarlı mı hissediyorsunuz?
 2. evlendiniz mi?
 3. çocuk sahibi olup ailenizi mi büyüttünüz?
 4. yeni bir eve mi taşındınız?
 5. şehir/ülke mi değiştirdiniz?
 6. daha çok mu kazanıyorsunuz?
 7. aile hayatınıza sihirli bir değnek mi dokundu?
Bu etkilerin kaynağı olan Jüpiter, geçtiğimiz günlerde gerilemeye başladı ve 2015 Nisan ayına kadar gerileme sürecinde olacak, güzel etkisini bir süre hissettirmeyecek. Bu konuda detaylı bilgiyi Aralık 2014 yazınızda bulabilirsiniz. Ben 2015’ta olacakları yazmaya devam edeyim. Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter tüm gücüyle yeniden gelecek, bu tarihleri not edin lütfen, bu sayede gelişim imkanlarını daha iyi değerlendirme şansı bulacaksınız. Gelecek planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam eğer, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek. Unutmayın ki, Jüpiter’in desteği sayesinde finansal olarak çok daha güçlü olabilir, eşiniz ile harika bir aile ortamı tesis edebilir ve bu sayede geleceğinize güvenli gözlerle bakabilirsiniz. Jüpiter geçişleri tarihi birer fırsattır, fark etmiş olmanızı çok önemsiyorum. Bu nedenle bu süreci en iyi değerlendirmek için kalıcı kazanımlar elde edeceğiniz, hayatınızı değiştirecek ölçüde büyük hedefler seçin. 5 tane küçük  hedef peşinde gitmektense 1 tane büyük hedefi kovalayın. 2015 yılının ikinci yarısından itibaren, tam olarak 11 Ağustos 2015 tarihinde, Jüpiter başak burcunda olacak. Bunun anlamı, 2015 Ağustos’tan itibaren farklı bir alanda şanslı olacaksınız. Harika bir etki sizi bekliyor 🙂 İşte olacaklar:
 1. neşeli dolu mutlu günler dönüyor
 2. ilişkileriniz güzelleşecek
 3. yalnız mısınız? bu dönemde tanıştığınız insanlara alıcı gözle bakın, en ideali gelecektir
 4. romantizm ve doyasıya aşk gelecek
 5. cinsel hayatınız hareketlenecek
 6. fiziksel olarak canlı olacaksınız, spora başlamak isteyenler bunu çok sevecekler
 7. çocuk sahibi olmak için de harika bir zaman
 8. çocuklarınızın geleceği için de bu dönemde planlar yapmalısınız, işe yarayacaktır
Bu dönem şöyle özetlenebilir: mutlu olacaksınız! Ancak unutmayın, Jüpiter daldaki armudu pişirip ağzınıza düşürmez ama ektiğiniz her tohum kocaman birer ağaç olacaktır. Bu nedenle siz çok emek edin, geri kalan kendiliğinden gelecektir.

BOĞA BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Sınavlarımızın kaynağı Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, ak sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir. Satürn 21 Aralık 2014’te yay burcuna geçecek, 15 Haziran 2015 – 18 Eylül 2015 arasında yeniden akrep burcuna dönecek ve nihayet 2015 Eylül’den itibaren 2 yıl boyunca aralıksız yay burcunda olacak. Satürn’ün yay burcuna geçişi sizin için çok çok çok iyi bir haber çünkü artık eşinizle/sevgilinizle ilişkilerinizdeki sorunlar ya da yalnızlık baskısı sona erecek. Diğer taraftan, yepyeni bir Satürn etkisiyle tanışacaksınız: güçlü olmak! Satürn’ün etkisi altında aldığı yeni alan, içinizde inanılmaz bir güç yoğunlaşmasına neden olacak, yani takıntılı bir şekilde kontrolü elinizde tutmak isteyeceksiniz. İnsanların size saygı göstermesini, her ortamda sözünüzün geçmesini isteyeceksiniz. Bu dönem, hayatınız boyunca hiç unutmayacağınız bir dönem olacak, emin olabilirsiniz. Hayatınızda hiç olmadığı kadar odaklanabilecek, istediğinizi elde etmek, elinizdekini yitirmemek için ne gerekiyorsa yapacaksınız ve kesinlikle bugüne kadar yaptıklarınızdan farklı bir şekilde yapacaksınız. Henüz ne demek istediğimi tam olarak anlamıyorsunuz ama birkaç ay içinde hissetmeye başlarsınız. Bir öneri: Hayatınızdaki tüm insanlara karşı aşırı kıskanç veya sahiplenici olduğunuz zamanlar olacaktır. Bu tavrınız için gerçekten geçerli bir sebebiniz olup olmadığını ara sıra düşünmenizi istiyorum. Aksi halde insanları istekleriniz doğrultusunda fazla zorlama ihtimaliniz var. Aklınızda olsun, haklı gerekçeleriniz olmadan, sadece kontrolü/gücü kaybetmemek adına, ya da isteklerinizin tam olarak istediğiniz şekilde yapılmaması nedeniyle, insanlara aşırı baskı yapıyor olabilirsiniz. Bu durum, bazı insanlarla ilişkilerinizin zedelenmesine yol açabilir, ki sebebi (yeni karakterinizden) korkmaları/çekinmeleri olacaktır. Bir not düşeyim: 28-29 yaşında olanlar, bu süreci katmerli yaşadılar çünkü aynı zamanda Satürn Dönüşü’nün “titre ve kendine gel” temalı oyununa maruz kaldılar. Bu konuyu ileride yazmayı planlıyorum, şimdilik bu kadarını söylemiş olayım. Her Satürn süreci başlarda ve sonlarda en zorludur, bu nedenle ilk darbeye hazırlıklı olmalısınız. Peki neler olabilir, biraz daha detaylandırayım:
 1. kendinizi zayıf ve kırılgan hissedeceksiniz
 2. insanların kötü yüzlerini görmeye başlayacaksınız
 3. art niyetli tavırlara karşı tepki duyacaksınız
 4. saygısızlığa tahammül etmeyeceksiniz
 5. daha çok para ve güç isteyeceksiniz
 6. az konuşacak çok çalışacaksınız, hırslı ve hedef odaklı olacaksınız
 7. kaybetmeye yönelik risk algınız artacak, bu nedenle daha kıskanç olacaksınız
 8. kuşkucu olacak, hesaplı davranacaksınız
Son olarak yeniden hatırlatayım: 15 Haziran 2015 – 18 Eylül 2015 arasında eşinizle/sevgilinizle, varsa iş ortaklarınızla, ilişkileriniz yeniden Satürn enerjisine maruz kalacak. Bu dönemde neler olabileceğini, nasıl hissedeceğinizi artık çok iyi biliyorsunuz çünkü uzun uzun yaşadınız.

BOĞA BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Dönüşüm sürecini birçoğunuz çok hafif atlatıyorsunuz, bir kısmınız ise sarsıcı gelişmeler yaşıyor. Anlatayım: Hafif atlatanlar, 2008 yılından bu yana düşüncelerine fanatiklik derecesinde bağlılık duyuyor, yaşadığınız en temel dönüşüm bundan ibaret. Kötü bir tarafı yok, masum bir dönüşüm diyebiliriz. Tabi bunu bir de yakınlarınıza sormak lazım 🙂 Zaten düşüncelerine bağlı olan insanlarsınız (inatçı da deniyor buna),  Pluto enerjisi nedeniyle düşüncelerinizi değiştirmek neredeyse imkansız oldu. Bu konuda aslında önemli bir dönüşüm de yaşıyorsunuz, şöyle ki, bazı düşünceleriniz değişmekle kalmadı, eskiden olduğunun tam tersi çünkü gördünüz ki size sadece bela getiriyorlar. Sarsıcı gelişmeler yaşayanlar ise çok sınırlı bir hayat yaşıyor, istediği değişimi bir türlü gerçekleştiremiyor. Öyle ki, küçücük bir ilçeye, belki de köye tıkılıp kaldınız, belki de sorumlu olduğunuz insanlar nedeniyle uzun süre evinizden uzaklaşamıyorsunuz, ya da istediğiniz üniversiteye gidemiyorsunuz..Diğer senaryo, size çok yabancı insanlar (yurt dışı olabilir, farklı bir çevre olabilir) nedeniyle büyük sorunlar yaşıyorsunuz. Pluto dönüşüm sağlarken önce aç bırakarak terbiye eder sonra yeter artık deyip en iyisini verir, yok olmamış diyorsa geri alır. Bu nedenle bazılarınız yurt dışına çıkmış ama başarılı/mutlu olamamış olabilir, dış ticaretten aradığını bulamamış olabilir veya çok kötü bir üniversite/eğitim hayatı yaşıyor olabilir. Dediğim gibi, Pluto olgunlaştığınıza karar verirse, tersine bu konularda çok büyük başarılar da gelebilir. Bu etkilerin kaynağı olan Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Gerileme dönemleri, bu gezegenin önümüze getirdiği/dikkatimize sunduğu olaylarda yaşanan sorunları aşmak için karakterimizde gerçekleşmesi gereken dönüşüme hazırlık dönemleridir. Aylar boyunca yaşadığımız sorunları içimize atarız ve gerileme bitmek üzereyken bir değişim/dönüşüm yaşarız. Gerileme bittiğinde ise artık başka birine dönüşürüz. 2015 yılı içinde, zamanı geldikçe, dönüşüm süreçleri hakkında yazmaya, önemli günleri size hatırlatmaya devam edeceğim.

2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, siz çok güzel alanlarda yaşayacaksınız. 20 Mart 2015’te balık burcunda bir güneş tutulması olacak, kovaladığınız büyük bir hedefiniz varsa, bu hedefe ulaşmak için ya çok büyük bir adım atacaksınız, ya da ulaşacaksınız. İkinci alternatif, arkadaşlarınızdan biriyle veya birlikte çalıştığınız biriyle alakalı bir gelişme beklemek olacak. Örneğin, iş yerinde yeni bir müdür/patron gelecek ve size çok daha iyi bir görev verecek veya bir arkadaşınız size hayati bir konuda yardımcı olacak. İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcunda gerçekleşecek, ki o sırada Jüpiter başak burcunda olacak, bu çok iyi.. Peki neler olabilir? Jüpiter etkisinde saydığım aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı bir gelişme olacak, sonucunda yepyeni bir durum oluşacaktır. Günü geldiğinde her ikisini de yazacağım.

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum: 21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi 18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi 17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂 Sevgilerimle, Ceyhun]]>

40 comments

 • merve

  Aralık 15, 2014 at 11:00 pm

  Ellerinize saglik yine nefis bi yazi olmus. Su yalniz zamanlarima bi nefes oluyorsunuz. Ben kendimi irdeleyince jupiterin pek bi etkisini gormemisim ama saturn ve pluto sagolsunlar beni es gecmemisler , bitecegi pek mumkun olmayan zamanlar yasiyorum ben ama umarim diger arkadaslara iyilik getirir 2015. Tesekkurler

  Reply

 • mercan

  Aralık 15, 2014 at 11:47 pm

  Ceyhun bey harikasınız daha yazınızı okurken içim kıpır kıpır oldu hissettiğim istediğim şeylere ulaşabileceğimi bunu neden yapamayasını gösterdiniz 🙂
  bekle 2015 mercan geliyyor 🙂 🙂 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 16, 2014 at 11:20 am

   Çok tşk ederim, her şey gönlünüze göre olsun, 2015 yarasın 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • coskun

  Aralık 16, 2014 at 2:38 pm

  Guzel yorumlariz için sağolun ceyhun bey .ellerinize sağlik .biz boğalar yinede 2015 in, 11 ağustos sonrası beklicez gibi görunuyor daha iyi gunler için.size ve tüm herkeze hayirli mutlu seneler diliyorum

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 16, 2014 at 2:49 pm

   çok tşk ederim Coşkun bey, hepimiz için güzel bir yıl olsun.
   sevgiler

 • Avc

  Aralık 16, 2014 at 7:42 pm

  Merhaba ceyhun bey
  Yazilarinizi yeni kesfettik ve esimle aksamlar arada okuyoruz. Ben yay burcuyum (yukselen koc), esim ise boga ( yukselende boga)2014 bizim icin cok zor gecti kizimizi kaybettik saglik sorunlari vs iyi giderken yikilan hayaller…
  Yinede iyiyiz ama devam eden saturn etkisi vs gelecekten korkuyoruz.daha zorluklar cikacak mi yoksa 2015 ten umudumuzu kesmeyelimmi☺️

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 16, 2014 at 8:07 pm

   Çok üzüldüm 🙁 Nur içinde yatsın..
   2015 daha iyi olacak her ikiniz içinde, umarım kayıplardan ve sağlık sorunlarından uzak bir hayatınız olur bundan sonra..
   sevgiler, Ceyhun

 • Zeynep

  Aralık 22, 2014 at 1:34 pm

  Teşekkürler güzel bilgilendirme için.Yalnız şu yorumları daha özele indirip mesela iç burcu boğa yükseleni aslan olanlar için şeklinde yorumlasanız keşke…

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 22, 2014 at 1:40 pm

   Zeynep hanım teklifiniz güzel ama matematiksel bir hesap yapalım mı? dediğinizi yapsam toplam 12*12= 144 yazı yazmam lazım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Burcu

  Aralık 26, 2014 at 4:52 pm

  Paylaşımlarınız çok güzel, yalnız bir şey sormak istiyorum. Jüpiter bana nedense yaramadı, Temmuz itibariyle hem işsiz kaldım hem de eşim beni terketti 🙁 İlerlerken durum böyle oluyorsa gerileyince ne olacak korktum.

  Reply

 • gizem

  Aralık 31, 2014 at 5:45 pm

  Ceyhun bey son bir haftadır nedensiz bi şekilde çok mutsuzum resmen depresif bi ruh halim içsel yorgunluklarim çok fazla.. nisana kadar da pek umut verici görünmüyor boğalar. .ki bende 29 yaşındayım saturn etkisi beni ezdi geçti yükselen aslan ama jupiterden de hiç Hayır göremedik. Nolacak bu boğalar yeni yazılar bekliyoruz.:/

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2015 at 10:39 pm

   Gizem hanım merhaba,
   bu enerjinin nedeni, Jüpiter’in gerileyerek enerjisini bizden esirgemesi ve evet Nisan ayında yeniden gelecek; neyse ki kısa sürüyor 🙂
   ilginize teşekkür ediyorum, sevgilerimle.
   Ceyhun

 • funda

  Ocak 4, 2015 at 4:54 pm

  Iyi gunler ceyhun bey,
  Noolluurrrrr bana yardim edin. Burcumu bilmiyorum. Sasirdim kaldim. 21 mayis 1986 yilinda dogmusum. Saat 23:00 te. Bazi sitelerde ikizler burcuyum. Bazi sitelerde boga. Hangi burctayim simdi. Cevap verirseniz cok cok sevinirim.
  Tesekkurlerrr…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 4, 2015 at 5:06 pm

   Funda hanım merhaba, elbette ki yardım ederim, her zaman 🙂
   burcunuz ikizler, yükselen burcunuz da doğum yerinize göre oğlak veya kova..Adananın batısında doğduysanız oğlak, doğusunda ise kovadır..
   sevgilerimle, Ceyhun

  • funda

   Ocak 4, 2015 at 9:06 pm

   Cok tesekkur ederim ceyhun bey cok rahatladim.ay,mars ve venus burcum nedir. Merak ettim 🙂

  • funda

   Ocak 5, 2015 at 7:15 am

   Nevsehirde dogdum ceyhun bey

 • Azra

  Ocak 10, 2015 at 8:15 pm

  Merhaba, ben boğa kadınıyım ve uzaktaki sevdiğim insanın yanına gidip duygularımı ifade etmek istiyorum, kendisi terazi burcu. Acaba 2015’te hangi tarihte/dönemde o kişiye açılmalıyım? Ve terazi erkeğini nasıl etkileyebilirim? Cevabınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler:)

  Reply

 • esra

  Ocak 17, 2015 at 8:19 pm

  ben akrep burcuyum ..sabah 9 gibi doğmuşum.yükselenim ne oluyor ve nasıl etkiliyor beni bu drum

  Reply

 • gamze

  Ocak 19, 2015 at 6:13 am

  2014 beklenmedik sürprizle bana akciger kanseri getirdi.ısrarla savaşıyorum ameliyatım süper geçti şimdi kemoterapiye başlıyorum bu sene en büyük dileğim sağlık bu arada 20 mayis dogumluyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 19, 2015 at 12:21 pm

   Gamze hanım büyük geçmiş olsun, en büyük destekçiniz olacağımı bilin..
   ne zaman aklınıza bir şey gelirse sorun olur mu?
   sevgilerimle.

 • emriye

  Ocak 25, 2015 at 12:47 am

  Zafer bey merhaba akrep burcuyum yükselen büyük ihtimal boğa ve 2014 te müdürlük yaptığım ve kazancı çok iyi olan işimden 31.08.2014 te istifa ettim o kadar maaşı bırakmak için insanın deli olması gerekiyor fakat,nasıl oldu bende bilmiyorum, zorlu zamanlar geçirdim halen devam ve ağustostan bu yana Kendi işimi kurmaya uğraşıyorum fakat yol alamıyorum artık sonuna geldim gibi.2015 için? Nasıl? öneriniz?teşekkür ederim

  Reply

 • hülya

  Şubat 1, 2015 at 11:20 pm

  04.05.1981 16.58 istanbul üsküdar boşandım bundan sonra beni neler bekliyor

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 2, 2015 at 8:38 am

   Hülya hanım merhaba,
   boğa burcu yazılarınızı, özellikle Satürn, Uranüs ve Pluto, geçmişten bugüne okuyun lütfen.
   sorunuzun cevabı ise, geleceğinizi astrolojik gündeme vereceğiniz tepkiler ve sizin kararlarınız belirleyecek.
   sevgiler, Ceyhun

 • figen üntürk

  Şubat 10, 2015 at 1:59 am

  ben böyle bir genelleme görmedim….inanamadım döndüm geçmiş yıl yorumlarını okudum…ben bu yıl iki ayrı astroloji duayeninden danışmanlık aldım..ama sizin genellemeniz benim özel haritamdan farksız:)Harikasınız.. başarınızı ayakta alkışlıyorum….Daim olsun devamı jüpiter bolluğunca size geri dönsün inşallah…sevgiler

  Reply

 • kolej

  Şubat 17, 2015 at 6:31 pm

  Merhaba,
  yine ben.. biraz önce satürn döngüsünü okudum,alttaki yorumlara bakacak olursak ,bu nee dedimm… wallahi.. 10 mayıs 1977 doğumluyum, yani bir nevi 37 yaş satürn etkisi mi bu rabbim?

  Reply

 • lara

  Nisan 8, 2015 at 5:19 am

  Bu boğalar ne çok çekti dahası var görünüyor . artık ne yapcagimi şaşırdım ne yapmak lazım . muska bilemedim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 8, 2015 at 10:54 am

   hep Uranüs’ten oldu 🙂 🙂

  • samira

   Haziran 1, 2015 at 5:59 pm

   Eee bende boga burcluyum heralde bunu yazdigina gore sende boga burclusun bir kac ay sonra gecer merak etme bir yerde okumustum ama burda degil ……..✨✨

 • merve

  Nisan 11, 2015 at 9:10 pm

  İnş inş ağzımızdan bal damlıyor Ceyhun bey tez vakitte aşk hayatımız rayına girer…

  Reply

 • merve

  Nisan 11, 2015 at 9:10 pm

  İnş inş ağzınzdan bal damlıyor Ceyhun bey tez vakitte aşk hayatımız rayına girer…

  Reply

 • Remziye

  Nisan 30, 2015 at 1:22 am

  Merhaba bende 20 nisan da dogmusum burcum boğa mi koç mu yardimci olursaniz sevinirim sabaha
  Karşi saat 6da dogmusum ve şanliurfada şimdiden tesekkurler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2015 at 1:31 am

   hangi yılda olduğunu öğrenebilir miyim Remziye hanım, geçiş saatinde doğduğunuz için yaz saati uygulaması var mı yok mu kontrol edeceğim.

 • zehra

  Mayıs 25, 2015 at 2:32 pm

  28 nisan 77 / 11:45 Diyarbakır doğumluyum yükselenim aslan ve aslında boğa dan ziyade aslan etkisi hissettiğim dogrudur. Temmuz başı ve ağustos aylarında ikisi de dev gibi birbirinden bağımsız alanlarda sınavlarım olacak ve artık hayatımın bu sınavlardan özellikle ikincisiyle nihayet mutluluk çekmesini istiyorum ben de artık bir işim olsun istiyorum öyle ki yaşam beni yormaktan usansin artık. Acaba temmuz agustos burcumda neler olacak diye internette araştırırken denk geldim sitenize ve bu yazınız beni çok etkiledi . Sürekli takip edeceğim artık sizi. Bir de ricam hangi evin bizim hayatımızdaki durumları hangi burçlarla kesiştiğini nasıl anlamamız gerektiğini anlatan bir yazı ❤ yani m3sela 3. Ev is hayatını etkiler ve yengeç burcunda ise o dönem is hayatım için yengeç burcunun mu takip etmeliyim ? Sevgiler , Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 25, 2015 at 4:37 pm

   Zehra hanım merhaba,
   öncelikle aramıza hoş geldiniz 🙂
   Burcuna Göre epey farklı bir ortamdır, çok güzeldir 🙂 bu güzel atmosfere soru ve/veya yorumlarınızla katkı sağlıyor olmanız harika.
   evlerle ilgili kafa karışıklığı olmasın diye özellikle bahsetmemeye çalışıyorum, ben zaten ona göre yazıyorum. verdiğiniz örnek doğru değil, yani 3. evde yengeç olması halinde yengecin yorumunu okumanız gerekmiyor. ben yükselene göre değil güneş burcunuza göre yazıyorum.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Zehra

  Mayıs 25, 2015 at 2:54 pm

  Ayrıca yazilarinizi takip etmek icin mail aboneliği yapamadım sitenizde ben mi telefon ile baktigim icin goremedim yoksa mail aboneligi yok mu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 25, 2015 at 4:41 pm

   fb veya twitter sayfaları, aboneliğe göre okurlara dinamik ve etkin iletişim imkanı veriyor. bu nedenle mail aboneliği yok şimdilik..
   öneri için tşkler, bakarsınız başlatırım bir gün 🙂

 • şirin

  Ağustos 4, 2015 at 11:54 pm

  Ceyhun bey merhaba bende boga burcuyum.cok sikintilar cektim gercekten 2yildir devam ediyor ama sanki biraz azaldi gibi bitmedi ama ne zaman rahatliyoruz tam olarak lutfen yardim.birsey daha sorabilirmiyim 12mayis 1977 sakarya dogumluyum gece yatisindan donra dogmusum yukselenimi bulamiyorum cok tesekkurler yorumlarniz mukemmel..

  Reply

  • şirin

   Ağustos 5, 2015 at 5:50 pm

   Ceyhun bey merhaba evet tabiiki agustos yorumunu okumustum hemde 2kere biraz rahatlama olucak sanirim gercekten biraz rahatlama oldu buara insallah olur.Bu arada dogum tarihimi sadece gece yarisindan sonra biliyorum saat bilmiyorum annem ben kucukken vefat etti babamda vefat etti 10sene evvel .Babanneme soruyorum bilmiyor cok cok tesekkur ederim ilginize.

  • Muhammet

   Ekim 2, 2015 at 2:15 am

   Slm ceyhun by ben geceleri uyuyamuyorum sabahta kalkamiyorum acaba burcumun özelliklerindenmidir? Birde bu aydan sonra beni neler bekliyor acaba 10.05.1975doğumluyum yorumunuza güveniyorum tsk ederim şimdiden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin