2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, size hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Yaşanan olaylar neticesinde yeni koşullar oluşur, böylece yeni bir dönem başlar.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

* Ülke değiştirmek için idari / kamusal izinlerin çıkmasını bekliyorsanız, şimdi yaşanacak gelişmeler neticesinde beklediğiniz imzanın atıldığını görebilirsiniz. Böylece hayatınızı değiştirecek önemli bir adım daha atılmış olur.

* Serbest meslek sahibi iseniz ya da ticaret ile uğraşıyorsanız imza gerektiren yeni durumlar ortaya çıkabilir. Eskiden yaptığınız anlaşmaların süresi dolabilir ya da ekonomideki koşulların değişmesi gibi nedenlerle yeni şartlar belirlenmesinin zamanı gelmiştir.

* Yeni bir çevreye veya ortama girebilirsiniz. Bu durum iletişim kurabildiğiniz insanların sayısının azalmasına neden olabilir, uzunca süren bir trend olarak sosyal çevreniz değişmiş olur, ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

*Kardeşleriniz sizden destek isteyebilir. Onların sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

* Araba kullanırken dikkat edin ehliyet elinizden alınabilir, uzun bir süre trafikten men edilebilirsiniz. Ayrıca arabanızın tüm bakımlarını kontrol ettirin, yoksa daha büyük problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

*Çocuklarınızın okul kayıtları ile ilgili gündeminiz varsa zamanında harekete geçin sonra istediğiniz okul yerine farklı bir okula gönderebilirsiniz.

* Okul /bölüm kaydı yapmayı planlıyorsanız, iyi araştırın. Bu okul başka ülkedeyse gerekli işlemleri vakti zamanında yaptığınızdan emin olun.

* Sevdiklerinize destek olmak onlarla bir araya gelmek için yanlarına ziyarete gidebilirsiniz.

* Çocuğunuz Üniversite sınavına girdi ise sınav sonuçlarının belli olması ile birlikte yeni bir döneme başlangıç yapabilirsiniz.

* Gayrimenkul alım gündemi oluşabilir, bu amaçla tek seferde ya da düzenli olarak harcamalar yapmanız gerekebilir.

* Aile bireylerinden birilerinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir borç verebilirsiniz. Eğer ki tam tersinin yaşanması daha muhtemelse, sizden maddi destek isteyeceklerdir.