Bir Doğum Günü Hediyesi :)

Yazar 

Güneş Boğa Burcunda

İstikrar abidesi, mutluluk düşkünü, herkesin saygı duyduğu insan…Sen, her zaman kendine güvenen birisi oldun, ne yapacağını her zaman bildin. Hedefleri olan, neyi başarmak istediğini çok iyi bilen birisin. İstediğini elde edebileceğin çok ama çok güçlü bir karakterin var. Hangi yolda yürürsen yürü, başarmak için her şeye sahipsin.

Ay Kova Burcunda

Herkes senin kadar FARKLI olmak istiyor ama farklı olunmaz ki, doğulur. Zaten sen farklı olmak için hiç çabalamadın, öyle doğdun. Benzersiz bir insan olmak hayattaki en büyük gücün, aynı zamanda mutluluk kaynağın. Bu güç, hayattan hep daha fazlasını istemeni sağlayacak ve sen daha fazlası için sorumluluk almaktan bir an olsun korkmayacaksın. Sen bir savaşçısın.

Merkür Koç Burcunda

Sen hızlı düşünen, hızlı karar veren birisin, dinamik ve atak bir zekan var. İkna kabiliyetin harika, niyetin her zaman tertemiz. Sevdiklerinle birlikteyken ne kadar mutluysan onlar da o kadar mutlular.

İYİ Kİ DOĞDUN :)) hep mutlu, hep başarılı ol.

 

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

5 Yorum

 1. aylin

  19/07/2014

  benim için de karakter analizi yapabilirmisiniz yazılarınız çok ilgimi çekti 19.06.1992 23:25 de doğdum

  • burcunagorecom

   19/07/2014

   kişisel analiz yapmıyorum artık 🙁

  • Nalannalan

   07/10/2016

   Ben kisisel analiz istemiyorum zafer bey yasadıgim terslikler neden kaynaklaniyo bunu öģrenmek istiyorum dimdiden teşekkür ederim

 2. Nalan

  07/10/2016

  Zafer bey 01 01 1976 saat 13 de doğmuşumdoğumluyum yükselen burcumu koç diye biliyorum kendi burcum oğlak ama aylık burç yorumlarınızı takip ediyorum bu ay malesef tam tersi bir durum yaşıyorum aşk ve iş konusunda inanılmaz sıkıntılı günler yaşıyorum ilişkim ćok kötü bitti iş deseniz malesef iş arıyorum ama yok napıcam bilemiyorum yorumlarınıza ihtiyacım var

 3. Nalannalan

  07/10/2016

  Burcum oglak yükselenim koc 1.1.1976 dogumluyum saat 13de dunyaya gelmişim fakat herşey ters gidiyo napicam bilmiyorum bunun nedeni nedir acaba?