BAZI GÜNLER FARKLIDIR: MARS SAHNEDE

Değerli okurum merhaba,

Oğlaktaki ay tutulması 5 Temmuzda gerçekleşti, umarım ki olumsuz bir şeyler yaşamadınız. Henüz etkisi sonlanmış değil ama en kritik 2 gün geride kaldı, 3 günümüz var..

Doğrusu ben diken üstünde hissettim. Olumsuz enerji getiren ay ve güneş tutulmaları dahi beni tedirgin etmez. Fakat bu seferki ay tutulması -diğer gezegenlerin katkısıyla- olumsuz ihtimallere sonuna kadar açık. İtiraf ediyorum ki bu farkındalıkla eşimi ve sevdiklerimi fazlaca darladım. Aman şunu yapmayın, aman bunu yapmayın şeklinde o kadar çok müdahale ettim ki sonunda eşimin yaşadığı sorun bizzat ben oldum 😅

Aman öyle olsun, en büyük derdi benim uyarılarım olsun..

Dün akşam üstü bir iskele üstünde yürürken, aylardır orada demir atmış bekleyen bir geminin güvertesindeki metal vincin taşıdığı ağırlık nedeniyle kırılıp güvertedeki yaşlıca bir çalışanın üzerine düştüğünü gördüm, kendi gözlerimle 😰  Neyse ki adamcağız son anda kaçarak bedenini kurtardı ama yine de ayağının üzerine düştü.. Umarım ki kalıcı hasar olmaz, amcanın ayağında birçok kırık vardı 😥

Bu tür olaylar hep böylesi ters gökyüzü etkileri varken oluyor kıymetli okurum. O geminin üstünde aylardır sorunsuz çalışan vincin kırılacağı tutuyor işte..

Bu olayın ardından iskeleden ayrıldım, 300 metre ilerde, yolun kenarında park ettiğim aracımın yanına gittim. Tam binmek üzereydim ki 18 yaşını yeni doldurmuş bir delikanlının kullandığı araç hiç olmayacak şekilde aracıma çarptı. 🤦🏻‍♂️  Neyse ki kimsede bedensel bir hasar yoktu, araçlar ise küçük hasarlar almıştı. Aracından inen delikanlı gündüz gözüyle uyuşturucu veya alkol almıştı ve görüntüsü fenaydı.

Zamanın ruhunu bilmek işte böylesi zamanlarda işe yarıyor. Belki farkındalık olmasa o anda işler karışabilirdi çünkü uyuşturucu madde etkisiyle agresif davranan biriyle muhatap olmam gerekiyordu. Sonuçta bir şekilde potansiyel riskleri gözeterek kriz ortamı oluşmasına izin vermedim, süreci doğru yönettim.

Yıllar önce astrolojinin mucize bilgilerinden bihaberken, zamanın ruhunu anlamadığım için, birçokları gibi ben de potansiyel krizlerden uzak duramadım. Elbette her zaman krizden kaçamıyorsunuz, her an kontrolümüzü aşan sorunlar olabilir. O noktada zaten yapacak bir şey yok.

Fakat tavrımızın ve duruşumunuzun fark yaratacağı anlarda zamanın ruhunun farkında olmak büyük bir ayrıcalık..

Mars Sahnede

6-10 Temmuz arasında Marsın agresif etkisine tanık olacağız. Eşiniz, aileniz, kardeş, kuzen, dayı, hala gibi en yakınlarınız; arkadaşlarınız veya komşunuz gibi zaman zaman aynı ortamı paylaştığınız insanlar veya hiç tanımadığınız, yoldan geçerken denk geldiğiniz insanlar ile gerginlik ihtimali normalden fazla olacak.

Bu nedenle özellikle geçmişte aranızda anlaşmazlık olan kişilerle 5 gün boyunca mümkünse muhatap olmayın. Eğer mecburen muhatap olacaksanız ortamın gerilme ihtimalinin farkında olun. Eğer sizin bir çift söz söylemek istediğiniz birileri varsa, karşılaştığınızda kendinizi tutmakta zorlanacağınızı garanti edebilirim. Herkes buna müsait olacak..

Diğer yandan trafik ikinci riskli konu olacak. Kazadan beladan uzak durmak için olabildiğince dikkatli ve tedbirli olmak lazım. Ben elimden geldiğinde olacağım, beni aşan bir şeyler olursa da kaderden kaçış yok diyeceğim.

Temmuzun ilerleyen haftalarında benzer etkileri bir kez daha yaşayacağız, günü geldiğince bilgi vereceğim; takipte kalın.

Sorunların sizden uzak olduğu günler diliyorum. 🍀 🍀 🍀

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.