Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Okurlarımın farklı yaş ve koşullarda olduğunun farkındayım! Kimi okurum üniversitede, kimi emeklilik günlerini yaşıyor; kimi bekar, kimi evli.. Dolayısıyla her okurumun yaşamına ışık tutacak olasılıkları aktarmak durumundayım, ihtimalleri buna göre vermeye çalışıyorum. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. İş hayatında beklediğiniz sonucu Şubatta alırsınız. Belki gelen bir teklifi değerlendireceksiniz belki de zaten devam eden görüşmeler sonuçlanacak. Tüm süreçler sona erdi ve haber mi bekliyorsunuz? Şubat zamanıdır! 2. İş hayatınızla birlikte şehir değiştirmeniz mi gerekecek? Öyleyse hazır olun. Ev arayıp bulma ve taşınma süreçleri başlayacaktır. 3. Aile büyüklerinin veya sevdiklerinizin sağlık sorunları ilgilenmeniz gerektiyse, Şubatta iyi haberler alacağınızı söyleyebiliriz. Tedavi başarılı şekilde sonuçlanacaktır. Elbette endişe bir ölçüde devam edebilir fakat Şubat sağlıkla ilişkili olumlu sonuçlar verecek bir ay olacak. 4. Evlilik hazırlıkları yapıyorsanız Şubat sonu çok ideal.. 5. İlişkisi olmayan okurlarımın Şubat sonundan itibaren tanışacağı insanlara farklı gözle bakmalarını öneririm. Zaten ister istemez enerjisinden keyif alacağınız birisi karşınıza çıkacaktır.

Zorluklar

1. Evden çıkmak zorunda kalabilirsiniz veya eviniz için bol bol harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. 2. Aile büyüklerinin baskısına maruz kalabilirsiniz. 3. Kendinizi risk altında/güvensiz hissetmenize neden olacak gelişmeler yaşanır. Bunun nedeni kritik zamanlarda sevdiklerinizin yanınızda durmak istememesi olabilir. 4. Gayrimenkul/ev ile ilgili bir konu oluşur/vardır, bu konu stres yaratır ve sizi hiç istemediğiniz halde acele kararlar almaya zorlayabilir. Bu süreç ilk kez Aralıkta başlamış olmalı..

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır fakat etkisi daha güçlüdür. Etkisini 30 Ocak – 5 Şubat arasında yaşayacağız, Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. 1. Profesyonel destek almanız gerekebilir, sağlık hizmeti veya emlakçılık gibi.. 2. Arkadaşlarınızdan birisi sizi kendi arkadaşıyla tanıştırabilir. Aslında bir alternatif senaryo daha var ki sadece yükselen burcunuz başak burcunun 0-8 derecesi arasında ise gerçek olabilir. Bu durumda Ay tutulmasının etkileri olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Mesela hastanede zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz, ev tutarsınız ama ücretinin çok olduğunu fark etmezsiniz, ailenizden beklediğiniz destek gelmez, istenmeyen harcamalar yaparsınız, yaşadığınız değişiklikler hoşunuza gidecek türden olmaz. Eğer zorlu giden bir ilişkiniz varsa, tutulmayı takip eden günlerde ayrılık olabilir. İlişkiniz sorunsuz ise, bu durumda zoraki ayrılık olabilir çünkü siz veya eşiniz/sevgiliniz şehir değiştirmiştir. Bir ihtimal de ailenizin ilişkinize destek vermemesi ve sonucunda huzursuzlukların zirveye çıkması.. Ay tutulmasını takip eden günlerde yaşanacaklar yaz aylarında önemli sonuçlar doğuracak gibi görünüyor.

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması aslında bir Yeniay’dır fakat enerjisi çok daha güçlüdür. Bu tutulmanın etkileri epey önemli çünkü takip eden aylarda yaşanacak olaylara zemin oluşturacak gibi görünüyor. 1. Güneş tutulmasının en güçlü etkisi iş hayatınızda pozitif sonuçlar doğurması olacak. 2. Tedaviyle ilgili bir süreci de başlatabilir. 3. Spora başlama planları olan bu fırsatı kaçırmamalı, hele ki kilo vermek gibi bir niyetiniz varsa tam zamanıdır.. Güzellikler dilerim.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

  • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
  • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
  • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
  • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
  • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>