Yükselen BaşakBaşak Burcu: Satürn ve Jüpiter

Haziran 11, 2014by Zafer Ceyhun12

BAŞAK BURCUNA GÖRE SATÜRN Başak burcu, Satürn’ün zorlayıcı etkisini atlatalı 5 yıl oldu, bu nedenle terazi burcu ve akrep burcuna göre bir süredir daha rahatlar. Satürn, 2006 Ekim ayında başak burcuna geçtikten sonra 2009 yılı sonuna kadar başak burcunda kaldı ve bu süreçte başak burcu hayatının en zorlu dönemlerini yaşadı. İsteklerine ulaşmakta zorlandılar, hayattan zevk alamadılar, sağlıksız hissettiler, belki kayıplar yaşadılar. Başak burcunun zorluklar alanı, 2009 sonundan 2012 sonuna kadar iş ve paraydı, büyük bir kısmı bu dönem ya işini kaybetti ya da iş değiştirdi. Yaşı küçük olduğu için çalışmayanlar ise kendilerini değersiz hissettikleri, yeterince destek görmedikleri bir dönemde olduklarını hissettiler. Bir sebepten para sıkıntısı yaşayanlar da oldu elbette, örneğin ailesi mali zorluk yaşamış olabilir. Başak burcu, 2012 bittiğinde yeni bir zorluk alanıyla karşılaştı: iletişim.  Bu süreç hala devam ediyor, 2015 Ekim ayında son bulacak. Başak burcu bu dönemde, insanlarla iletişiminde olmadık sıkıntılar yaşadı, belki arkadaşlarından uzaklaştı, bir çoğu yalnızlığı tercih etti, kendini okumaya ve öğrenmeye verdi. Bütün Satürn süreçleri zorlayıcıdır, istisnası yoktur, ancak sona erdiğinde başak burcu kendini çok daha güçlü ve olgun hissedecek. Arkadaş seçiminde yeni kararlar almış olacak, hayatının anlamını keşfetmiş olacak. Gereksiz zaman kayıpları yaşamadan ilerlemeyi öğrenecek. Bu dönemde bol bol okumanızı, kendinizi öğrenmeye adamanızı öneriyorum. Her türlü eğitim için harika bir dönem.

BAŞAK BURCUNA GÖRE JÜPİTER

Başak burcu, 2013 yılı Temmuz ayında yengeç burcuna geçen Jüpiter’in etkisiyle bir yeni insanlarla tanışma, çevresini genişletme fırsatı da buldu. Satürn’ün kısıtlayıcı etkisi nedeniyle tam kapasite yaşayamamış olsanız da, geçtiğimiz 1 yılda yeni insanlarla tanıştınız ve her tanıştığınız insan, hedeflerinizde size yardımcı olabilecek potansiyele sahipti, bunu unutmayın, 1 yıl sonra çok işinize yarayacaklar. Ancak bu dönem 1 ay sonra bitecek ve yeni bir mutluluk kapası aralanacak. Başak burcu, Jüpiter’in aslan burcuna girişiyle birlikte, zirve yolculuğuna başlamış olacak. 2014 Temmuz ayından 2016 Temmuz ayına kadar geçecek süreci size özetleyeyim:
 1. 2014 Temmuz – 2015 Temmuz: geçmişi gözden geçirin, yanlışlarınızı ve doğrularınızı belirleyin. Önümüzdeki yıllar çok iyi olacak, dinlenin ve hazırlık yapın. Sezgilerinize güvenin, kimi yanınızda istiyorsunuz kimi istemiyorsunuz karar verin.
 2. 2015 Tmmuz – 2016 Temmuz: hayatınızın 20 yılının en şanslı ve mutlu dönemi başlayacak, madde 1’i uygulayın, hazırlanın, sonra attığınız tüm adımların karşılığını almak kolay olacak. Hedeflerinizi belirlemiş, adımlarınızı planlamış olun.
Başak burcuna sempatim çok yüksektir, zor günleri geride bırakıyorsunuz, 1 yıl sonra ise yepyeni bir dönem başlıyor.]]>

12 comments

 • Ramazan

  Haziran 12, 2014 at 2:16 pm

  Basak burcu olduguma pismanim hic sansi olmayan burcmus.

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 12, 2014 at 2:45 pm

   sizin kararınız değil ki 🙂 yapacak en iyi şey, başak burcunu yani kendinizi iyi tanıyıp, avantajlı yönlerini ön plana çıkarmak.

 • KgnCvs

  Haziran 13, 2014 at 1:41 pm

  Yiring seni yiring, agzından bal damlıyo 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 13, 2014 at 2:08 pm

   🙂 başak burcu hak etti, değil mi?

 • sezen

  Haziran 19, 2014 at 7:34 pm

  Aaaaaaahhhh biz Basaklar son 4 yıldır 2013 e kadar Anamizdan emdigimiz süt burnumuzdan geldi.
  Başkalarıni bilmem ama ben yükseleni Yengeç olan biri olarak hem anam ağladı hem de ben diyorum ve zerre kadar abartmiyorum. :'(( 😀
  Olsun Yapacak bisey yokmuş meğer arastirinca öğrendim ben. Simdi bundan sonrasinda sabrimizin sefasını surecegiz. ^_^ valla cok samimi bisey söyleyeceğim. Başaklara sempatim var diyişinin uzerine bi de cok guzel anlattigin icin olaylari cok acik ve net bi bicimde…. ben de icimden haayy ağzını opeyim demis bulundum 😀 ^,^ sen bunu sevgi ifadesi olarak aliver iste kendine 😀
  Emeğine sağlık yeni kesfettim seni ve hemen takibe aldim. Bu konuda ciddi bir arastirmaci olan ben bir cok astrolog arasindan kendini farkettirecek farkli bi tarzın var kiii bu durum aynu zamanda bilgilendirici de bir hal..
  Çüüüüüzzz ;D :-*

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 19, 2014 at 7:51 pm

   çooook tşk 🙂

 • Yokboylebişey

  Temmuz 14, 2014 at 9:10 pm

  Başaklar için maddi kazançlar ne zaman başlayacak ?

  Reply

  • burcunagorecom

   Temmuz 14, 2014 at 9:22 pm

   2015 Ağustos – 2017 Ağustos arası 2 yıl.

 • asker polis vatan asigi

  Temmuz 28, 2015 at 4:08 pm

  Merhabalar doğum haritasına nezaman bakacaksiniz doğum haritami yorumlamanizi sabırsızlıkla bekliyorum☺☺

  Reply

 • Suzidil Derya

  Temmuz 29, 2015 at 10:32 am

  merhaba Zafer Bey, yükselen Başak burcu olarak ta bu güzel etkiden yararlanabileceğiz değil mi? yukarıda söylediklerinizi yaşadım zaten:)

  Reply

 • alper

  Temmuz 29, 2015 at 10:43 am

  ceyhun başkan 2016 temmuz ayı gökyüzü durumu nasıl kısa bir yorumunu rica ederim özellikle 6 – 15 temmuz arası tşkler

  Reply

 • sevilay

  Kasım 15, 2015 at 1:36 am

  basakk yükselen yengeccc askkkk yokmuu kandirilioruz durmadannn yeter dürüst insan cikiormu

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin