Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste hazırladım. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Kimi okurum evli kimi bekar, kimi çalışıyor kimi üniversitede okuyor. Dolayısıyla herkes hayatın farklı bir dönemini yaşıyor ve astrolojik etkiler farklı şekilde kendini gösteriyor. Bu yazıda farklı olasılıkları göz önüne alacağım. Siz kendi hayatınıza uygun olan ihtimalleri referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Ocak hareketli ve dinamik bir ay olacak. Bu zaman diliminde hayatınıza yeni insanlar girecektir, keyifli zaman geçireceğinize eminim. İlişkiniz yoksa, hayatınıza yeni giren insanlardan birisi ileride partneriniz olabilir. 2. İşle ilgili beklentiniz varsa, Ocak ayının ilk yarısında bir haber gelecektir. Hemen çalışmaya başlamasanız da keyfiniz yerine gelir. 3. Bir ilişkiniz varsa/evliyseniz, aşk hayatınızın tat verdiği çok keyifli zamanlar..Tüm romantizm fırsatlarının değerlendirin. Fiziksel enerji ve cinsel isteklilik her zamankinden daha yüksek olacaktır, deneyimler de aynı ölçüde iyi olur. 4. Doğum yakınsa, Ocak ayının ilk haftası potansiyel doğum tarihidir. 5. Yükselen başağın ilk derecelerinde olan okurlarım, henüz anne-baba olmadılarsa, olacaklarını öğrenecekler gibi görünüyor. 6. Sportif aktivitelere katılmak için harika zamanlar.. Düzenli yürüyüşlerden pilatese kadar! 7. Sürekli yeni şeyler öğrendiğiniz bir dönemin içinde misiniz? Öyleyse her öğrendiğinizi dikkatle not edin, ileride çok işinize yarayacak. Yeni iş nedeniyle başlayan eğitimler de bu kapsamda, yeni sosyal ortamınızda tanıştığınız insanlardan gördükleriniz de..

Zorluklar

1. Sözlü tartışmalara dikkat! Agresiflik olumlu sonuç vermiyor.. 2. Trafikte sinirli olma ihtimaliniz kadar agresif sürücülerin tacizine uğrama ihtimaliniz de yüksek.. Yüz göz olmayın sakın. Kazaların olasılığı normalden yüksek, sakin kullanmakta fayda var. 3. Aynı çalışma ortamını paylaştığınız çalışma arkadaşları, kardeşleriniz veya kuzenlerinizle aranızda gerginlik olabilir.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. İhtimaller:
 1. işle ilgili haber gelir, yeni süreç başlar
 2. sevdiklerinizin desteğinize ihtiyacı olur, yanlarında bulunmanız gerekir
 3. profesyonel hizmet almanız gerekir (yazılımcı, emlakçı, doktor gibi)
 4. tamamen farklı bir sosyal çevreye girersiniz, mesela yakın zamanda şehir değişikliği olduğu için..

Yeniay: 17 Ocak

Yeniay 17 Ocakta gerçekleşiyor, gündem 5-6 gün içinde oluşacaktır. Yeniay yeni olaylar ve fikirler yaratır, duygularımızı tetikler. 1. Aralıktan bu yana devam eden konut/evle ilgili konuda yeni bir adım atılır/karar alınır. 2. Şehir içi veya şehir dışı taşınma konusu kesinleşir/tamamlanır. 3. Aşk hayatınızda beklentinizi aşacak harika gelişmeler olur, çok mutlu hissedersiniz. 4. Spora başlarsınız. 5. Bir projeye start verilir: kitap yazmak, tez çalışması veya sunum olabilir, iş kurmak için adım atabilirsiniz. 6. Çok hırslanıp yeni kararlar alırsınız çünkü öncesinde kendinizi zayıf hissettiren olaylar olmuştur.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>