Yükselen BaşakBaşak Burcu Ocak 2017 Yorumu: Maddi Konular Üzerine

Ocak 4, 2017by Zafer Ceyhun41

Başak burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniay ile önemli astrolojik olayların başak burcuna özel etkilerini içeriyor. Yeni yıl eşittir yeni fırsatlar mıdır değerli okurlarım? Öyle olması için elimizden geleni sonuna kadar yapacağız, güzel sonuçlara ulaşacağız inşallah. 🍀 Ocak 2017, yeni yıla hızlı bir başlangıç yapma imkanı verecek. Hedeflerinizin peşinden tam gaz gitmeye hazır olmalısınız. 👍 Ocak ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayarak başlayalım.

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

2017 yılına dair iyimserim doğrusu! Elbette birçok zorlukla uğraşmamız, bazı engelleri aşmamız gerekecektir ama yaşıyor olmanın bedeli değil midir bunlar? Doğru bildiğimiz yolda sabırla, telaşsız, kararlı bir şekilde yürümeye devam! ☀️ Önümüzdeki 4 ay önemli astrolojik olaylar peş peşe geliyor. Bu yazıda sadece Ocak ayına değil aynı zamanda Ocak-Nisan boyunca yaşanması muhtemel olaylara, başak burcuna özel ihtimaller üzerinden ışık tutmaya çalışalım. Hadi başlayalım. Önümüzdeki birkaç ayda etkili olacak 2 ana gündem maddesi var değerli okurlarım. Birinci gündemin kaynağını, balık burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını ise koç burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Peki iki farklı gündemi başak burcuna göre nasıl değerlendirmeliyiz? Birinci gündeminize dair olasılıklardan bahsedelim:
 1. popüler olduğunuz zamanlardasınız, etkileyici bir enerjiniz var
 2. yalnız mısınız? o zaman çevrenizdeki insanlara alıcı gözle bakın
 3. hep olsun istediğiniz ilişki başlayabilir
 4. artık evliliği konuşmak için güzel zamanlar
 5. eşinizin/sevgilinizin hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir
Bu kadarla sınırlı değil aslında. Özellikle bir arkadaşınızla birlikte ortak bir hedef peşinde ilerleme niyetiniz varsa, zamanın ruhu lehinize işleyecektir. Mars/Venüs olumlu enerji getirirler ve Ocak 2017’de size destek olacaklarına inanabilirsiniz. Lütfen unutmayın! Bahsettiğimiz bu konular çerçevesinde Ocak’ta yaşanan gelişmeler, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla yeni bir safhaya ulaşacaktır. Aralarında güçlü bir illiyet bağı var! Muhtemelen gerçek büyük adım Şubat sonunda atılacak. Geçtiğimiz 2 yılda Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulmalarının sonuçları ile 26 Şubat tutulmasının sonuçlarının benzer olacağını söyleyebiliriz. İkinci gündeminize değinelim! Başlamadan önce, bahsedeceğimiz konunun aslında Temmuz 2016’da etkin bir şekilde başladığını söyleyebiliriz. Gezegenlerin etkileşimleri ile yaşadıklarımız arasındaki bağlantıyı tarif etmek için geçmiş yazılardan örnekler vermek istiyorum. Temmuz 2016 yorumunuzdan alıntı:
Uranüs kaynaklı enerji, finansal gereksinimlere yol açacaktır. Örneğin kredi kullanmak, para ihtiyacı oluşması, bir satın almanın gerçekleşmesi gibi.. Diğer yandan, bir paylaşım/ortaklık söz konusu ise, güven üzerine inşa edilecek adımlar atılacaksa, yine 14-18 Temmuz arasında gündem oluşacaktır. Uranüs varken atılan adımlar, insanı rahatlatan ve nefes aldıran adımlar olur. Temel motivasyon ise özgürleşme sağlayabilmektir.
Ekim 2016 yorumunuzda ise şöyle demişiz:
16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar. Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadıklarımız sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlük değişiklikler olacak.
Şimdi konuşacaklarımız 2017 yılının ilk yarısının en önemli konuları aslında. Konu başlıkları mı? Temmuz 2016’da bahsettiğimiz konular:
 1. para baskısı altında kalırsınız
 2. gelir elde etmek veya gelirinizi artırmak için çabalamanız gerekir
 3. işe girme, iş kurma veya iş değiştirme girişimleriniz olabilir
 4. bir satın alma sürecinin parçası olarak kredi ihtiyacı oluşur
 5. dava sürecinde olan konular varsa netleşir
 6. bir uzlaşmazlık mahkemeye taşınır
 7. birine/bir şeye hayır dersiniz, artık katlanmayacağım dersiniz
 8. hayatınızın kontrolünü elinize almak için büyük bir atılım yaparsınız
Bahsettiğim konular aslında Uranüs etkileri kapsamında uzun zamandır hayatınızın bir parçası oldu değerli okurlarım. Geçmişte Uranüs başlığında defalarca konuştuk. Fakat bu yıl işlerin olumlu yönde değişeceğine yürekten inanıyorum. 2017, maddiyat ağırlıklı süregelen bu uzun sürecin sonuçlarının alınacağı bir yıl olacak. Uranüs’ün Mayıs 2018’de burç değiştireceğini de göz önüne alınca, bu öngörüm daha sağlam bir zemine oturuyor. Hayırlısıyla..🍀 🍀 Sebeplerini bu yazıda daha detaylı anlatmıştım: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Bu arada henüz okumayanlar varsa yıllık yorumu mutlaka okumalı: Başak Burcu 2017 Yorumu Değerli dostlar! Venüs gerilemesinin etkileri sona erinceye kadar bu konular gündeminizin omurgasını teşkil edecektir. Şubat-Mart-Nisan boyunca konuşmaya devam edeceğiz. Fakat elbette hayatımız sadece belli konulardan ibaret olmuyor, ilgilenmek zorunda olduğumuz birçok konu var. Özellikle Dolunay ve Yeniay ile birlikte gündeme gelen meseleler.. Bu meseleler 1 hafta boyunca etkili olurlar, sonra gündemi yine ana konulara bırakırlar.

12 Ocak Dolunay: Başak burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Biliyorsunuz, Dolunay ertesinde bir gündem sonuca bağlanır/netleşir. Dolunayın ardından 17 Ocak civarında gündem netleşecektir. Peki Dolunay etkileri çerçevesinde gündem ne olabilir?
 1. hedefinize ulaşmak için profesyonel hizmet almanız gerekir
 2. örneğin sağlık, hukuk, spor, eğitim konusunda uzmana/kuruma başvurursunuz
 3. çevrenizdeki insanların değişmesine neden olacak bir karar alırsınız
 4. çocuklarınızla ilgili konu netleşir, karar verilir
 5. arkadaşlarınız sizi biriyle tanıştırır, büyük dayanışma örneği 😍
 6. kadersel bir sonuç hissi veren bir karşılaşma yaşanabilir
Dolunay sırasında gökyüzü çok hareketli olacak değerli okurlarım. Bu nedenle aslında eşzamanlı olarak birçok konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Yelpazeyi çok açmadan örnekler vermeye çalıştım. 7 – 12 Ocak arasında Güneş, 3 önemli gezegen ile temas halinde olacak: Jüpiter, Uranüs ve Pluto. Son yıllara dönüp bakarsanız eğer; Temmuz, Ekim, Ocak, Nisan aylarında hayat çok hızlandığını göreceksiniz. 2017 istisna değil, benzer olacak.

28 Ocak Yeniay: Başak burcuna etkileri

Yeniay kova burcunda 28 Ocak’ta gerçekleşiyor değerli okurlarım. Adından da anlaşılacağı üzere Yeniay ile birlikte yeni bir ay/gündem başlar! Ocak ayının son günlerinden Şubatın ilk haftasına uzanan süreçte burcunuza özel olasılıklar ise şöyle:
 1. yapmanız gereken birçok iş olabilir
 2. sorumluluklar artar, enerjinizi/zamanı doğru kullanmanın hesaplarını yaparsınız
 3. yapılması gerekenler çok olacağı için yapmak istediklerinize zaman ayırmanız güç olur
 4. işinizde yeni bir statü edinirsiniz, belki de işinizi değiştirirsiniz
 5. yöneticilerden biri değişebilir, iş arkadaşlarınız değişebilir
 6. sağlıkla ilgili konulara zaman ayırmanız gerekir
Başak burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada sona eriyor kıymetli okurlarım, daha fazla detay vermek istesem de, yazmaya geç başladığım için hızlı gidiyorum bu ay. Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, Ocaktan Aralığa… Bu yazıyı başak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

41 comments

 • Zeynep

  Ocak 4, 2017 at 9:46 pm

  Ya ben pek bir sonuca varamadım bu sefer ki yorumlamanızda… Başaklar evlilik aşk var mı bu ay???
  Teşekkürler

  Reply

  • Ibrahim

   Ocak 7, 2017 at 6:58 pm

   Basak 2017 de ask var diyor..

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:53 pm

   evlilik mi aşk mı Zeynep hanım?

  • Zeynep

   Ocak 15, 2017 at 1:01 am

   Her ikisi de teşekkürlerr

 • Emine

  Ocak 4, 2017 at 10:10 pm

  2017 nin iyi gececegini hissediyordum zaten üstüne bide yazinizi okudum tam oldu :)inşallah güzel şeeyler olur artik emeğinize sağlık sevgiyle kalın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:54 pm

   sevgiler benden Emine hanım ❤️ ❤️

 • Xxl

  Ocak 4, 2017 at 10:15 pm

  Ceyhun Bey emeğinize kaleminize sağlık. Son 3 yıldır mart ayında iş değiştiriyorum. 2016 ikinci yarısı nisan ve sonrası istediğim işteyim maddi olanakları çok daha iyi korktum açıkçası 2017 mart ayında da isimden olmak istemem. Son 1 aydır terfi yolundayım bu ayın ortasında netleşecek. 2016 ailemle sınandım 2017 ilk sabahı yine saçma sapan kavgalar . neyse bu arada 22 eylül 1985 yükselen de başak. Yoluma ışık olduğunuz için teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:54 pm

   o zaman terfi için şartlar harika diyelim çünkü öyle 🙂 🙂
   başarılar dilerim
   ZC

  • Xxl

   Ocak 19, 2017 at 9:01 pm

   Tüm engellere rağmen terfi işlemi tamam. Çok yorulucam çok çalışacağım bir dönemin başındayım ama mutluyum . Sizinle de paylaşmak istedim yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 20, 2017 at 11:30 pm

   süper haber! ❤️ yolunuz açık olsun.

 • Arzu

  Ocak 4, 2017 at 11:07 pm

  2 tildir6 bi hastalıkla uğraşıyorum sağlığına ne zaman kavusueum acaba

  Reply

 • Arzu

  Ocak 4, 2017 at 11:07 pm

  2 tildir6 bi hastalıkla uğraşıyorum sağlığına ne zaman kavusueum acaba

  Reply

 • Gul

  Ocak 5, 2017 at 2:24 pm

  Yükselen başak olan bir balık olarak daha çok başak etkilerini alıyorum(1/3/71:18.05)Bana göre tam bir yol haritası sanki Zafer Ceyhun…Şu saturn u bi elime gecirsem!!!2Senedir çok çalışmaktan helak oldum bu yıl sonuna kadar da farklı değil. Egomu şişirecek başarılar oldu ama bu başarılar daha çok iş getirdi.Bazen merak ediyorum koşturmacadan bitap düştükce;acaba bu zamanı çalışarak gecirmek beni pişman eder mi ki? Zafer bey iyi enerjiler alıyorum sizden yorumlarınıza güveniyorum.İyi ki bu işi yapıyorsunuz.İşime döneyim çalışmam lazımSize de mutlu yıllar dilerim,Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:57 pm

   Gül hanım merhaba, çok teşekkür ediyorum 🙂 🙂
   yorumunuzu bitirme nedeninize bayıldım ayrıca ❤️ ❤️ ❤️
   biliyor muydunuz? balık burcu olan herkes 12 burçtan birisi olur aslında, doğum saatine göre belirlenir…görünen o ki siz başak olmuşsunuz…burç/yükselen ikisi birden başak olmuş oluyor yani..
   öyle olunca tabi, “koşturmacan bitap düşmek” hayatın oğlağan bir tadı oluyor her zaman..
   sevgiler ZC

 • Kahraman

  Ocak 7, 2017 at 11:06 pm

  05.01.1998 18:43 bu sene gireceğim üniversite sınavında başarı konusunda beni neler bekliyor? beni çalışmaya sevk edecek gezegen enerjilerini doğru kullanabilecek miyim? Çalışmalarını bu tarihe kadar bitirmiş ol diyeceğiniz bir tarih var mı ?
  Sevgiler..

  Reply

  • Kahraman

   Ocak 10, 2017 at 6:11 pm

   Ceyhun bey ben arada kaldım :))) rica etsem musait bir vaktinizde bakar mısınız?

 • Sueda

  Ocak 8, 2017 at 12:42 pm

  Ceyhun Bey ellerinize sağlık:) yükseleni terazi olan bir başak olarak 8 ekimde nişanladım. Düğün tarihimiz mart sonunda ve değiştiremiyoruz. Venüs gerilemesinden ne derece çekinmeliyiz acaba? Baya dert edindim ben:(

  Reply

  • Sueda

   Ocak 10, 2017 at 4:29 pm

   Ceyhun Bey

 • Betuş

  Ocak 10, 2017 at 11:30 am

  Zafer bey ,yukselen burcumu cok merak ediyorum ,başaktan bana hayir yok:) int den yukselen burcumu bulmaya calisiyorum akrep cikio baska sitede yengec baska sitede terazi ,rica ediyorum noolur yukselen burcumu soylermisiniz ?3 burcu okumaktan yoruldum .sevgilerimle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 10, 2017 at 3:08 pm

   doğum bilgilerinizi alayım Betül hanım: tarih, yer, saat

  • Betuş

   Ocak 10, 2017 at 3:10 pm

   30.08.1981 sabah saat 9.30 da merzifonda (amasya) dogmuşum.çok tşk ederim

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 10, 2017 at 3:15 pm

   ilginiz için ben de size teşekkür ediyorum Betül hanım 🙂
   Yükselen burcunuz terazi. (sabah 8’den sonraki 2,5 saat boyunca yükselen terazi)
   sevgiler ZC

 • Fatma Zehra

  Ocak 10, 2017 at 11:56 am

  Dün bir teklifi reddettim ama aklım hala çok karışık, yükseleni balık olan bir Başak burcuyum… Şimdi dönüp arkama bakmalı mıyım? Ne zaman evlencem ben ya …

  Reply

 • Mehtap

  Ocak 10, 2017 at 11:58 am

  Merhaba zafer bey.burcum akrep,yükselenim aslan.2 kez anomalili hamilelik gecirip bebeklerimi kaybettim.bu yıl çocuk konusunda şanslı oldugum tarih varmı?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 10, 2017 at 3:07 pm

   doğum bilgilerinizi alabilir miyim Mehtap hanım? tarih, saat, yer

 • Derya

  Ocak 11, 2017 at 2:42 pm

  Burc tarihleri değisti soylentileri icin ne diyorsunuz ?

  Reply

 • sevdaa

  Ocak 12, 2017 at 9:52 am

  afer bey…2010 yılında başlayan bir süreç var hayatımda . Öncelikle iş konusunda çok çalışıp büyük bir başarı elde ettim. Ama özelde de hatalar yaptım ve 2016 yılımda bu hatalardan büyük dersler alarak kurtuldum diyelim. Artık sadece bana değer verenlerle yürümeye %100 kararlıyım. 27.08.1977 saat 11:00 İzmir doğumluyum. 2017 yılı için büyük beklentilerim var ve iki yıldır çok çabalıyorum.Aynı zamanda kaybetme korkumda Yok değil hayat adına . Bana küçük bir yorum yaparsınız çok sevinirim. Sevgiler… İyi ki varsınız

  Reply

 • Derya Günaydın

  Ocak 13, 2017 at 2:47 pm

  Zafer Bey selamlar 🙂 sitenizi arkadaşım sayesinde öğrendim ve artık takip ettiğim tek Türk gök insanısınız! Sabahtan beri tuhaf bir halinde olduğum için çareyi size sormakta buldum; dün akşam havada hafif de olsa yumuşak bir enerji yakalayıp (dolunay olmasına rağmen) uzun zamandır istediğim bir çalışma yaptım, çok emin olarak artık yalnız olmak istemediğimi ve hayatımda olmasını istediğim insanı istedim. Uykumda ise eski (ama baya eski :)) sevgilimi gördüm. Detaya giremeyeceğim (public bir forum olduğundan) ama güzel bir rüyaydı ve açıkcası uyanmam ve gerçek hayata dönmem biraz zor oldu. Sizce bu bir tesadüf mü? Bu eski insanın benim için -bilinçaltım için- çok da önemli bir yeri yok, düşünmem aklıma da gelmez. Haritama bakacak vaktiniz olduğunu düşünmüyorum ama lazım olursa ; 25 Ağustos 1986, Istanbul doğumluyum. Saat 11:00 ile 11:20 arası doğum zamanım. Uzun zamandır hayatımda güvenebileceğim bir sevgilim olmadı, o yüzden bu nadir gördüğüm rüya aklımı karıştırdı. Bir fikriniz var ise haber bekliyorum 🙂 Şimdiden teşekkürler, Derya

  Reply

 • Vaveyla

  Ocak 15, 2017 at 11:55 am

  Zafer bey merhaba, olağanüstü emeğiniz ve birikimizle harikasınız, ben yakından astroloji ile ilgilenmek istiyorum elimden geldiğince de yapmaya çalılıorum sizin kadar an’ı iyi yorumlayana rastlamadım. Benim de şöyle bir sorunum var, aldığım tüö astrolojik danışmanlıklarımda yükselen burcum hep farklı verildi, terazi ve akrep arasında git gellerden sıkıldım. Sanırım doğduğum yıl yaz saati uygulaması 2 saat farklılıkta o nedenle soeun yaşandığım bilgisi edindim. Rica etsem ilginebilit misiniz? Böylece kesin ve net bilgiye sahip olma şansım olacak. 11.09.1981 10.30

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 15, 2017 at 4:49 pm

   teşekkür ediyorum, her zaman bekliyorum ❤️ doğum saatiniz kesin mi, çoğu zaman zaten saat yanlış olur.
   eğer kesinse ve doğum yeriniz istanbulsa mesela, 3 derece akrep.
   fakat iyi bir danışmanlık almış olsaydınız üslubunuzdan, karakterinizden, hayat algınızdan ve yaşadıklarınızdan zaten bir sonuca ulaşırlardı..
   kendi yükselen burcunu yanlış bilen astrologların olduğu ortamda maalesef olabiliyor..
   hassas bir saat aralığında doğmuşsunuz ama yükselen tespiti açısından değil sadece, bazı önemli gezegenler 12. evde gibi görünüyor, zorlu etkidir, özellikle yükselen akrep ve Pluto 12. evde ise..
   geçmişte çok fazla travmatik olaylar yaşadıysanız, şiddet/taciz gibi, saat doğru olabilir.
   sevgiler ZC

 • gülay

  Ocak 15, 2017 at 12:15 pm

  yasadiklarim birebir emeginize saglik ama bi turlu sans donmuyor yukselenimde basak son 2 senem kabus simdi issiz im ve umutsuzum

  Reply

 • Sevdaa

  Ocak 15, 2017 at 9:11 pm

  Zafer bey aşkolsun size kaç kez mesaj attım hiç birine cevap yazmadınız . Gerçekten üzdünüz beni . Canınız sağolsun ne diyeyim . Sizden böyle bir tavır ummazdım açıkcası hayal kırıklığına uğradım. Neyse… bu da benim yıldız haritamda varmış demek ki

  Reply

 • Ceyda ışıkay

  Ocak 17, 2017 at 10:20 am

  Zafer bey merhaba sizi ilgiyle takip ediyorum.benimde yıldıZ haritama bakabilir misiniz 9.9.1978 cumartesi günü saat: 16:40 da doğmuşum. Güneş Başak, yükselen kova, ay burcum terazi olarak biliyorum doğrumu acaba. Yada bu Doğum bilgisine göre yakın gelecekte beni neler bekliyor 2017 bana nasıl gelecek merak ediyorum mesela bu yıl bebek düşünüyoruz uygun bir yıl mı? Cevabınızı merakla bekliyor olacağım tşkler

  Reply

 • Murat Barış Köroğlu

  Ocak 18, 2017 at 11:17 pm

  Merhaba ben bu ay okul hayatım, arkadaş ilişkilerim, ailem de beni neler ve ileride neler ile karşılaşacağım bunları öğrenmek istiyorum cevaplarsanız sevinirim. 27.08.2001 08:50

  Reply

 • Furkann

  Ocak 20, 2017 at 3:22 pm

  Şimdi sevdiğim biri varsa söyleme vaktimk

  Reply

 • Furkann

  Ocak 20, 2017 at 3:25 pm

  Bu arada zafer bey 13 eylül 2000 de doğdum sizce özel bir gün mü bazı şeyler yaşıyorum da kararlsr vermem lazım

  Reply

 • Canan

  Ocak 21, 2017 at 3:52 pm

  Yorumlar harika ☺☺ ben şimdiden 2017 yılının güzelliklerini yasamaya başladım. Ne okuduysam hepsi doğru. İs buldum mesela. Umarım 2017 yılı bütün müslümanlar için hayırlı bir yıl olur. Hoşçakalın

  Reply

 • Burcu

  Ocak 21, 2017 at 6:16 pm

  Merhaba Zafer Bey benim güneş burcum başak yükselen ikizler 11.09.1989 doğumluyum saat 23.30 bizi yükselen burç ne kadar etkiliyor ben tam olarak Başak burcu etkisini kendimde göremiyorum

  Reply

 • Derya

  Ocak 25, 2017 at 12:41 am

  Merhaba, yükselenini bilmeyen başak burcuyum. 16.09.1976. 2002-2006-2008 güzel ayırdedici tarihlerdi. 2011-2014-2016 ise kayıpların yaşandığı hiçbir fırsat elde edemediğim önemli ama kötü tarihlerdi. Anlayacağınız 2008 den beri istediğim hiçbir şey istediğim gibi gitmedi. Şu anda da hiçbir yenilik yok ve her şey durağan.. Yorumunuz ne olurdu benim durumuma? Teşekkürler..

  Reply

 • Pingback: Başak Burcu Şubat 2017 Yorumu: Parasal Konular ve İlişkiler

 • nuray

  Ocak 31, 2017 at 2:25 pm

  Ceyhun bey ,kızım için yazıyorum..lütfen sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyor olucam.cvp verirseniz çok sevinirim. 22 -09-1999 İstanbul, saat 13.15 te doğdu.. bu sene üniversite sınavlarına hazırlanıyor.. onun için 2017 başarı getirecekmi? istediği bölüm olur mu acaba….

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin