Yükselen BaşakBaşak Burcu Nisan 2015 Yorumu 2. Bölüm

Nisan 19, 2015by Zafer Ceyhun50

Başak Burcu Nisan 2015 yorumunun ikinci bölümünde 18 Nisan Yeni Ay ve Jüpiter etkisini anlattım. Nihayet Nisan ayının ortalarına geldik ve yılın başından bu yana beklediğimiz güzel günler/enerji geldi. Bu aydan itibaren hissiyat düzelecek, gündem daha aydınlık, enerji çok daha iyi olacak. Zaman geçtikçe daha iyi olacağız. Güzel enerjiyi ısınan havalara bağlıyorsanız eğer, Jüpiter etkisini anlattığım yazılarımı okumamış olduğunuzu söyleyebilirim 🙂 Nisan 2015, birçok yönüyle önemli bir dönem çünkü 3 yıldır hayatımızda olmayan istikrar, yavaş yavaş yeniden gelecek; Uranüs-Pluto etkileşimi sona eriyor artık. Bu nedenle, geçmiş yıllarda attığınız adımların karşılığını almak istiyorsanız, içiniz rahat olsun, kargaşa bitiyor. Kısacası, geçmişi unutun, bugüne ve geleceğe odaklanın, haberler iyi 🙂 Nisan 2015 hakkındaki ilk yazınızda bu konulardan bahsetmiştim (okumak için: Başak Burcu Nisan 2015) Nisan ayındaki ikinci yazınızda şu konular var:

 1. 18 Nisan Yeni Ay
 2. Jüpiter’in Etkisi
Hadi başlayalım.

Yeni Ay’ın Başak Burcuna Etkisi

Yeni Ay dün gece yaşandı, gökyüzüne baktıysanız, ay ışığını göremediniz ama siz bakmayın karanlık gökyüzüne, yeryüzünde aydınlık var. Yeni Ay etkilerini 23 Nisan’a kadar hissedeceğiz, yani hala 5 günümüz var. Koç burcunun sahasında yaşandığı için, koç burcu enerjisi taşıyan Yeni Ay, en başta para meselesinde kendini gösterecek, diğer alternatif ise güç ve kontrol hissinin artması olacak. Yeni Ay’ın burcunuza etkilerinden hemen önce, Yeni Ay’ın genel etkisinden bahsettiğim ve Facebook ve Twitter sayfalarında da paylaştığım bu yazıyı, henüz okumadıysanız okumanızı öneriyorum: Yeni Ay Nasıl Etkiler Gelelim başak burcuna göre 18 Nisan Yeni Ay gündemine. Önemli başlangıçlara vesile olan Yeni Ay etkileri hakkında bazı olasılıklar şunlar:
 1. daha güçlü olmak için bir adım atmanız gerekebilir
 2. hayatınızın patronu olma isteğiniz artacaktır, kontrolü ele almak isteyebilirsiniz
 3. finansal bir plan yapabilir, harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz
 4. daha fazlasına sahip olmak için bir harcama yapmanız gerekebilir
 5. kredi/nakit ihtiyacınız olabilir
 6. borcunuz/alacağınız varsa, yeni bir gündem oluşabilir
 7. işler yolunda gitmiyorsa, sert/kararlı bir üslupla harekete geçebilirsiniz
 8. ortak bir hedef için sevgilinizle/eşinizle birlikte planlar yapabilirsiniz
 9. daha çok kazanmak için iş değiştirmek isteyebilirsiniz
 10. cinsellikle alakalı bir gündem olabilir, mesela cesurca bir tabunuzu yıkabilirsiniz
 11. bir çatışma yaşıyorsanız, iş birliğine giderek destek arayabilirsiniz, amaç kazanmak
 12. büyük bir başarı için bir fedakarlık yapmaya karar verebilirsiniz
Yeni Ay enerjisini dün hissetmeye başlamış olmalısınız. Belki bir para meselesi oluştu, belki sinirlerinizi bozan bir olay yaşadınız. Sonuçta daha fazlasına sahip olmak veya kaybetmemek için cesur kararlar almak isteyeceğiniz bir dönem içindesiniz. Eğer gündeminizde bahsettiğim anlamda bir olay yoksa, önerim şu: Geleceğe yönelik planlar yapın, belki iş belki aşk hayatınızda, hangisi sizin için öncelikli ise..Benim tahminin önceliğinizin bu aralar para/güçten yana olacağı. Belirsizliği gidermek ve geleceği net olarak görebilmek için, planlar yapmanın tam zamanı. Kontrol sizde olmalı, değil mi?

Jüpiter’in Başak Burcuna Etkisi

Aralık ayından bu yana Jüpiter’in yokluğunu hep birlikte hissettik, hayatımız zorlaştı, bazı işlerimiz hiç ama hiç yolunda gitmedi. 8 Nisan itibarı ile bu durum değişmeye başladı, artık daha güzel bir enerji var, şartlar bizden yana. Değişimi hissediyorsunuz değil mi? Jüpiter, Ağustosa kadar 4 ay boyunca size bir koruma kalkanı oluşturacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz, insanlar üstünüze üstünüze gelmeyecek. Detaylardan bahsedelim, önümüzdeki 4 ayda neler olacak, geleceğin potansiyeli ne yönde? Bazı olasılıklar:
 1. gereksiz işlerden/yüklerden kurtulacaksınız
 2. kendinizi yıpratıyor musunuz? değişeceksiniz, daha rahat olacaksınız
 3. sizi üzen insanları hayatınızdan çıkaracaksınız
 4. yardım gerektiğinde birileri yakınlarda olacak, desteğini esirgemeyecek
 5. korkular azalacak, iyimserlik artacak
 6. sağlık sorununuz varsa, atlatıp rahatlayacaksınız
 7. hata yapma ihtimaliniz azalacak, doğru seçimler yapabileceksiniz
 8. geçmişte size karşı duran insanlar olduysa, ya yakında olmayacaklar ya da tavırları değişecek
 9. geçtiğimiz aylarda biriken yorgunluk/hüzün dağılacak, neşe ve enerji gelecek
Jüpiter, önümüzdeki 4 ay boyunca, sizi Ağustos sonrasında yaşayacağınız bolluk/bereket ve şans dönemine hazırlıyor, üzerinize titriyor ve sizi koruyor diyebiliriz 🙂 Artık yazılarımda yeni bir bölüm olsun istiyorum, fırsat buldukça hayatınızı güzelleştirecek önerilerde bulunacağım, tabi yazının gündemiyle alakalı olacak. Önümüzdeki 4 ay için önerilerim şunlar:
 1. yalnız kalın, iç sesinizi dinleyin, hayaller kurun ve kesinlikle planlar yapın
 2. hayatınızda yanlış olduğunu düşündüğünüz her ne varsa, sizin karakterinizde var olan bir özellik de olabilir, kötü bir arkadaş da olabilir, kurtulun gitsin, yükünüz azalsın
 3. kendinize ve geleceğinize inanın, eğer geçmişte sarsıldıysa, bu dönem inancınızı yeniden inşa edin; bunu yapmak için yazın, bol bol düşüncelerinizi yazın
 4. sağlık sorunu varsa, mutlaka 4 aylık süreçte üstüne gidin ve çözün
Ağustos 2015, Jüpiter’in başak burcuna geçişini göreceğiniz bir tarih, yani hayatınızda bazı mucizeler olabilir 🙂 O zamana kadar önerilerime kulak verin, iyi gelecektir. Başak Burcu Nisan 2015 yorumu, güzel haberlerle dolu ve her zamanki gibi gerçekçi. Size yersiz/dayanaksız umutlar vermek gibi bir tavrım hiç olmadı, biliyorsunuz. Bu yazı, diğer yazılarım gibi, geleceğin potansiyel gündemine ilişkin size özel olasılıklardan ibaret. Gördüğünüz üzere olasılıklar güzel mi güzel 🙂 Umarım hep en iyisini yaşarsınız, her şey gönlünüze göre olsun. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

50 comments

 • derya

  Nisan 19, 2015 at 6:31 pm

  Ne güzel haberler bunlar Ceyhun bey yine harikalar yaratmissiniz tam da dediğiniz gibi planlar yapıyorum ve hepsini sıraya koydum umudum ise arttı inancim daha da kuvvetli artık çok ama çok teşekkürler emeğiniz çok kıymetli bi soru sormuştum ama görmediniz sanırım Ceyhun bey şans noktası haritada ne ifade eder araştırma yaptım fakat tatmin edici bir yazıyla karşılaşmadım hep bizlerle olma dileğiyle hoscakalin mutlu kalin☺:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:37 pm

   Derya hanım merhaba,
   şans noktasını hiç referans almayın, gözlemim etkisinin çok sınırlı olduğu yönünde..
   Jüpiter gibi şans dağıtan devasa bir gezegen varken, ne olduğu belli olmayan bir “nokta” bence gereksiz 🙂
   sevgiler

 • esra

  Nisan 19, 2015 at 6:32 pm

  Ceyhun bey merhaba
  inanamadim okurken maddi olaylarin ağırlık kazanacagindan bahsetmissiniz birkac haftadir gundemim bu. Etraftan paralarimi alamiyorum daraldim yani param var ama yok gibi. Bir de aşk istiyorum aşk. Ağustos ayındaki mucizemi bekliyorum. Selam olsun size 😉

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:34 pm

   Esra hanım merhaba,
   astroloji çok ilginç değil mi, “mucizevi bilgi hazinesi” diyorum ben 🙂
   selamlar sevgiler benden 🙂

 • dilek

  Nisan 19, 2015 at 6:34 pm

  Ceyhun bey, çok güzel bahsetmissiniz. İnş güzel olaylarla karsilasiriz. Siz sürekli yazin, yazilarinizi okumayi seviyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:38 pm

   tşkler Dilek hanım, sizler istediğiniz müddetçe yazacağım inşallah.
   sevgiler 🙂

 • ÖZSden

  Nisan 19, 2015 at 6:40 pm

  Inşallah bu karamsarlık sağlık sorunları geçer gider

  Reply

 • Didem

  Nisan 19, 2015 at 6:40 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,,
  Büyük bi heyecanla okudum, inanamayip baştan okudum. Yorumlariniz huzur verici ve bi hayli rahatlatıcı.
  Emeginize, yureginize sağlık … Okudukça ferahladigimi hissettim. Teşekkür ederim, yazilariniz daimi olsun ..:-)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:55 pm

   çok tşk ederim Didem hanm 🙂

 • Mehlika

  Nisan 19, 2015 at 6:44 pm

  Enfes yorumlar yine;) sizde olmasaniz jupiterin sürprizlerinden nasıl haberdar olabilirdik ki;) cookk teşekkürler yazınız için iyi ki varsiniz iyi ki sizi buldum;)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:56 pm

   sağ olun var olun 🙂

 • damla

  Nisan 19, 2015 at 6:53 pm

  Dogum tarihim 28/08/1990 saat 00:30 yukselenim her astrologa gre farklı yengec mi ikizler mi emin olamıyorum nasıl anlarım yontemi nedir ayrica anlatiminiz cok iyi hic sıkıcı degıl su gibi iyiki twitterda gormusum 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:59 pm

   doğum yerinizi söyler misiniz?

 • nur

  Nisan 19, 2015 at 6:53 pm

  Ağzınızdan bal damlamis;) yenilikler ve tavsiyelerinizi özellikle çok beğendim. Bi de hep yazın olur mu arayı uzatmayin. Yazilarinizda ki İctenligi biz buradan cok iyi hissediyoruz.iyi ki varsiniz Ceyhun bey;)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 6:57 pm

   tşk ederim Nur hanım 🙂
   artık daha rahatım ve daha sık ve çok yazmak istiyorum, güzel haberler vermek gibisi yok 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • merwe

  Nisan 19, 2015 at 6:59 pm

  Sevgili Zafer Ceyhun, Kritik edelim,sonuçlara bakalım diye yaşadıklarımı size aktarıyorum. Yılın başından beri sizi takip ediyorum, ıskalayan hiç bir maddeniz dahi olmadı. Daha önceleri Suzan Miller’ı takip ediyordum. Şubat ayı onu son ziyaretim oldu.Astolojiyle ilgilenen biri olarak sizin yanınızda solda sıfır kaldığına ikna oldum(Şaka değil).Dün 5 senelik erkek arkadaşımdan yukarıda andığınız gibi kötü etkilerden temizlenmek maksatlı,bilerek ve isteyerek ayrıldım.Senenin başından beri maddi işlerim hep ters gidiyor. Nisan ayı başından beri ticari olarak elimi neye attımsa şaşırtıcı biçimde bir şekilde bozuldu. Sanki görünmez bir el vardı..Sonraki haftayı bildireceğim :)) Herşey için teşekkürler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 7:04 pm

   Merve hanım öncelikle ilginiz ve beğeniniz için çoook tşk ederim 🙂 doğru yolda olduğumu bilmek güven veriyor, içimi rahatlatıyor.
   Dediğiniz gibi, yılın başında aksilikler olması normal, bundan sonrası için çok daha iyimser olun, önünüzde tam 28 ay var, iş hayatında ilerlemek için harika fırsatlar çıkacaktır.
   başarılar dilerim, haberlerinizi bekliyorum 🙂
   sevgiler

 • nur

  Nisan 19, 2015 at 7:06 pm

  İste bu çok iyi haber;) zaten eski yazıları da hep okuyorduk daha da çok okumak.. bir de kalem sizinki olunca tadindan yenmez;) tekrar teşekkür;)

  Reply

 • atiye

  Nisan 19, 2015 at 8:25 pm

  son aylar gerçekten kabus gibiydi özellikle maddi anlamda hiç bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum çok değişti diyemicem ama daha iyi hissediyorum bu bir gerçek benim mucizevi olayım 2 hafta sonra doğacak bebeğim umarım şanslı bir zamanda doğar ve ömrü boyunca öyle gider

  Reply

 • Melek

  Nisan 19, 2015 at 9:33 pm

  Hemen hemen her yazdıgınız maddeyle ilgili bu aralar yasadıgım durumlar ve güzellikle sonuclanmasını istedigim dileklerim var…maalesef hicbiri de benim elimde degil gibi. İş, aşk, para , mülk…hepsi mi aynı doneme denk gelir. Hepsi oyle havada ki su anda…gercekten inancımı kaybetmis gibi hissediyorum.Belki de ilk defa ozellikle Başaklarla ilgili bukadar guzel seyler duydum…İnsallah sizin dedikleriniz kadar guzellikler yaşarız. Teşekkürler Zafer bey…olumlu seyler duymak herzaman yine de motive edici,gerceklesemeseler bile 🙂

  Reply

 • Ebru

  Nisan 19, 2015 at 9:54 pm

  Bu aralar en çok konuştuğum kişi sensin <3
  3 yıl önce evliliğe 1 kala terk edildim. Sonrasında hayattımdaki tüm anlamı yitirdiğimi düşündüğün günler yaşadım. Felsefi bir boşluktan bahsediyorum. Yitmeden.
  Hiçbir şey yolunda gitmedi. İş! Tüm planlar tavsadı. Gitgide sinizme gömüldüm, sonra caymak istedim. Tekrar denemeler, kayıplar. Somut olarak bir arpa yol katetmiş değilim.
  Ancak çok okudum, gezdim ve hatta içtim. İnsanlara bakış açım değişti. Karakterimin sınırlarını, ihtimallere olan flörtözlüğümü keşfettim. Şimdi sanırım dirayetliyim.
  İlk kez bu süreci senden dinledim. Bu şahane bir keşif benim için! Evet, 3 yılın sonuna gelmiş olalım :))
  Onurlandırılmak istiyorum. Ve kendimi Jüpiterin ihtimallerine bırakıyorum.
  Hep yaz ve tezcanlı başakları son yazılara saklama lütfen.
  Sevgiler,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 19, 2015 at 10:48 pm

   Ebru hanım merhaba,
   Uranüs’ün başak burcuna etkilerini ne güzel özetlemişsiniz, harika, bayıldım doğrusu.
   siz de deneyimlerinizi sık sık bizlerle paylaşın mutlaka 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • belgin

  Nisan 19, 2015 at 11:25 pm

  Sonundaa 😀 aralıktan beri yolunu beklediğim erkek arkadaşım askerden geldi sırada evlilik planlarıni sıralamaya geldi 😀 yaptığınız bu yorumlar ile doğru zaman olduğu konusunda biraz daha güven geldi. Uzun süredir isteklerim heveslerim konusunda hep sınırlamiştim kendimi şimdi gelsin mutluluk =)) emeğinize, kalbinize sağlık ceyhun bey =))

  Reply

 • Neslihan3A

  Nisan 19, 2015 at 11:59 pm

  Zafer Bey merhaba
  İnsanın okurken bile içine mutluluk salan müthiş enerjili yazınız için teşekkürler..
  Biz başakların yaşayacağını anlattığınız güzelliklerin katbe katını yaşamanız dileğiyle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 20, 2015 at 12:15 am

   çok tşkler, hep beraber olsun 🙂

 • ayse

  Nisan 20, 2015 at 7:34 am

  Sevgili Ceyhun bey, inanilmaz sekilde sizi takip ediyorum.
  biliyorsunuz zaten, inanilmaz kotu bir 3 yil gecirdim. Vok uzun bir beraberlik bitti.inanilmaz bir depresyon yalnizlik terketilmislik ve bunalim.is yerinde bolumum kapandi yer bulamadolar ordan oraya surumdurduler.orta fa kaldim.maddi zorluklardan bahsetmiyorum bile. Yani inanilmaz mucizeler e ihtiyacim var.bir basak yukselen yengec olarak.19 eylul.ama yazinizla niraz umutlandim.iyiki varsiniz iyi ki sizi takip ediyorum. Sevgiler

  Reply

 • sezgi

  Nisan 20, 2015 at 7:54 am

  Yorumlarınız çok umitlendirici. Umarım planlar, maddi zorluklar dediğiniz gibi jüpiter korumasıyla yoluna girer. Her seyin tamamen düzelmesi gibi bir mucize beklemiyorum ancak bir ışık görsem tunelin sonunda oda yetecek. Hadi hayırlısı diyelim yazılarınızı ve tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler, emeğinize sağlık :))

  Reply

 • Hande

  Nisan 21, 2015 at 1:36 am

  Evet çok uzun yıllardır uğraştığım bir migren sorunum var çözümsüz ve bu Ayla birlikte ameliyatla bir Çözümün olduğunu öğrendim tesadüfen sanırım jupiter yardım etti! Evet yıldım bu hastalıktan ve Çok korkmama rağmen ameliyat olmaya karar verdim Eylül gibi.pilanlarımın var geçmişi silip yep yeni sayfa açmak iyileşmek hayatımın Aşkın’ı bulmak anne olmak..jupiter bAna bunları yaşatsın artık yoruldum..sevgiler hep yazın olurmu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2015 at 1:39 am

   migren derdinden kurtulduğunuzu ve birbirinden güzel dileklerinizin gerçek olduğunu sizden duyacağımız günleri bekliyorum Hande hanım..
   sağlık ve mutluluk dilerim.
   sevgiler 🙂
   Ceyhun

 • Meleksu

  Nisan 21, 2015 at 2:03 am

  Şubat’ta sevgilimden ayrıldım onu çok özlüyorum.mutsuzum onu bekliyorum.acaba mucize onu bana getirir mi?lütfen mucize bu olsun.zafer bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2015 at 2:22 am

   Şubat başak burcuna hiç yaramıyor 🙁
   Melek hanım bu aralar Satürn gerilemesi nedeniyle geçmişe özlem duyabilirsiniz, geçmiş bugünden daha güzel görünebilir..
   Başak burcu için gelecek, bugünden daha iyi olma potansiyeli taşıyor, aklınızda bulunsun.
   sevgiler, Ceyhun

 • özüm

  Nisan 21, 2015 at 11:03 pm

  Enfes bir yazi 3 aydir bunu bekliyordum 🙂 her zamanki gibi supersiniz zafer ceyhun bey 🙂 iyiki denk gelmisim.. 2013 yilinda yeni ortam yeni arkadasliklar herkesten kendini soyutlama gibi birseyden bahsetmistiniz ilk okudugum yazinizdi yanlis hatirlamiyorsam orda karar vermistim takip etmeye. Okul degistirdim ve ise girdim .dediginiz her seyi birebir yasadim(iyi/kotu). herkese tavsiye ediyorum. Nisan ayinin guzel enerjisi daha tam olarak nüfus etmedi ama gunes tutulmasindan beri degistigimin farkina variyorum ve bu biraz beni korkutuyor acikcasi. Kendime guvendikce biraz acimasizlastigimi hissediyorum hayata karsi. Ama bu degisim iyi yonde olacak demistiniz o yuzden oyle dusunmeye calisiyorum 🙂 cok sagolun. Umarim yazmaya devam edersiniz. Her an takipteyiz 🙂 bir de yukselenimi ogrenebilir miyim? 16/09/92 16.20 izmir. Kova ve oglak cikiyor siteye gore degisiyor. Ama ben kova olarak hissediyorum. Yukselen kovanin fiziki ozelliklerini de tasiyorum. Ogrenebilirsem cok iyi olur 🙂 cok tesekkurler tekrardan.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2015 at 11:15 pm

   Merhaba Özüm hanım, öncelikle ben de ilginiz için tşk ederim, hep aramızda olun 🙂
   verdiğiniz saate göre oğlak çıkıyor ama doğum saati çoğu zaman net olmuyor, siz kova hissediyorsanız öyledir, zaten yarım saat sonrasında kova..
   başarı ve mutluluk dilerim, bahsettiğiniz acımasızlık tüm başaklar için her Nisanda olur, boğa burcu sahasına girince geçer gider 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • arife

  Nisan 22, 2015 at 11:34 pm

  Meraba.ben 23 eylul dogumluyum.basak miyim terazi miyim?

  Reply

 • aliye

  Nisan 23, 2015 at 3:46 am

  madde 10 is done !!!

  Reply

 • Hande

  Nisan 23, 2015 at 12:17 pm

  Offff Olasılıklardan birisi işte tamda bugun oluyor iyimi kötümü sorgulamak istemiyorum eskisi gibi koyverdim gitsin kendimi yopratamayacağım vallahi Buda olası gelecekteki Olasılık hahahahaha! Ceyhun bey sizin yazılarınız günlük dilime bulaştı haberiniz olsun:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 23, 2015 at 4:06 pm

   çok bulaşıcı bir anlatım tarzım olsa gerek Hande hanım 🙂 🙂

 • sevda

  Nisan 23, 2015 at 3:29 pm

  Merhabalar zafer bey,ben de bir Astroloji meraklisi olarak ve Bir basak burcu olarak gözümden kaçmadınız 🙂 Yazilariniz,anlatis tarziniz güzel.Jüpiter burcumuza artik gelsin.Hakettigimizi dusunuyorum.Gercekten su ilk 3ay zor aylardi.Dediginiz gibi subat ayi yaramiyor bize.Mayis ayi yorumlarinizi bekliyorum.Hatta ipucu verseniz guzel olur mayisla ilgili ? 🙂 tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 23, 2015 at 4:04 pm

   aramıza hoş geldiniz Sevda hanım 🙂

 • Çiğdem

  Nisan 23, 2015 at 5:52 pm

  Ceyhun Bey,
  Tam da dediğiniz gibi Nisan ayının ilk iki haftasına kadar tam deyimiyle ruhsal anlamda dibe vurmuştum. Fakat şuan mevcut sıkıntılı şartlara rağmen daha enerjik ve umut doluyum. Maddi sıkıntıların sonu gelmeyecek diye düşünürken artık Ağustos ayında düzeleceğine olan inancım artıyor. Eee siz de bu dönemi şans ve bereket olarak anlatıyorsunuz…Daha n’olsun 🙂 Vee yine bu dönemde mevcut işimi Ekim ya da Kasım ayında net olarak sonlandırmaya karar verdim. İçimden bir ses hayalim olan işi yapacağım zamanların yaklaştığını söylüyor. Eylül & Ekim ayları bunun için en elverişli dönem anladığım kadarıyla, değil mi? Yükselenim de Akrep? kesin bir iş değişikliği var değil mi?
  Yazılarınızı okumak iç sesimin, dışa yansıması gibi adeta 🙂 Bizi yazılarınızdan mahrum bırakmayın, Sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 23, 2015 at 9:29 pm

   çok tşk ederim, yazmaya devam edeceğim, beklerim 🙂
   Eylülde güneş tutulması olacak, muhtemelen o günlerde iş değiştirirsiniz, ki aklınızda netse, ideal bir zaman olacak..
   yolunuz açık olsun 🙂

 • tuba

  Nisan 24, 2015 at 4:38 pm

  Ceyhun ne güzel adamsın sen ya bu iş kesinlikle senin işin tebrik ediyorum ve başarılarının devamını canı gönülden diliyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 24, 2015 at 4:59 pm

   çoook tşk 🙂

 • aysen

  Nisan 25, 2015 at 12:30 am

  Sanırım bir seyler güzel gitmeli artık bu senede iyi gitmezse bahtsiz bedevi olduguma inananacagim 2008 den beri bir hayat bu kadar altüst olamaz . Beyin kanaması ,boşanma vefatlar ve küçük oglumla hayat mücadelesi hala azimliyim sizin yazdiklariniz umut oluyor bana teşekkürler guzel yazilariniz icin herseyin guzel olacagina umudum olmasa yıkılmak kolay sanırım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 25, 2015 at 1:54 am

   Aysen hanım merhaba,
   bugünlere zorluklara direnerek gelmişsiniz, inşallah bundan sonrası güzelliklerle geçer..
   en güzelini dilerim sizin ve oğlunuz için.
   sevgiler, Ceyhun

 • derin

  Nisan 25, 2015 at 2:30 pm

  iki cami arasında binamaz kalmak gibidir. his ile mantık ordusunun kılıçlarını çektiği ve birbirine harp ilan ettiği o bitmek bilmeyen savaşta, kalben bir tarafın yanında olmak; ama diğer tarafın aklını çelmesi karşısında istenen adımları atamamaktır.kazanmaya çok yaklaşmışken kaybetme ihtimalinin belirdiğini görmektir arafta kalmak. gecenin koyu karanlığında üzerinize çöken karabasandan kurtulmak için ettiğiniz feryatların, karanlık girdabında yutularak kimselerin kulağına gitmemesi halidir bir nevi. bile bile lades demek, göz göre göre uçuruma yuvarlanmaktır arafta kalmak. ateş böceklerinin ateşe gidip yanması misali, arkadan tutanların yalvarmalarına aldırmadan asfalt sandığımız yolun üçkağıtçı bir bataklık olduğunu fark etmemektir.
  “ağlayan da kaybetti, ağlamayan da,” sözünü acınacak bir muhatabı olmaktır arafta kalmak.

  Reply

 • derin

  Nisan 25, 2015 at 2:38 pm

  Selamlar ceyhun bey, nisan 2. Yarisi cok guzel diye beklerken dun aksam aklimin ucundan gecmeyen seyler yasadim yengec esim ile . Resmen saturn halkasini bogazimda hissettim, araftayim! Bu saturn bize ne etti kardesim! Evin yansin astroloji:)) buarada kendisiyle ilgili kirginliklarim var. Sevgilerr Nice 23 nisanlara hep beraber.

  Reply

 • esra

  Nisan 27, 2015 at 5:18 pm

  merhabalar Ceyhun Bey ellerinize,yüreğinize sağlık mayıs ayı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.4 mayısta ki akrep burcunda ki dolunayın ki benim 10. evime denk geliyor,yükselenim oğlak ve iş arayan biri olarak nasıl etkileyecek yorumlarınızı sabırsızlıla bekliyorum. sonuçlanacak bir görüşmem var ….sağlıkla kalın

  Reply

 • fatma

  Nisan 27, 2015 at 5:32 pm

  Ya bu başaklara bu kadar güzel şeyler olacak neden benim hiç bir şey yok… Zafer Ceyhun… üstelik ne zaman takip etmeye başlasam yazıları ters gidiyor her şey…

  Reply

 • meleksu

  Nisan 27, 2015 at 10:00 pm

  zafer bey
  cevabınız için teşekkür ederim.Başak burcu için gelecek iyi potansiyel taşıyor demişsiniz.Be ben sevgilimden ayrıldım şubatta.yeni sevgili istemiyorum.sadece sevgilimi istiyorum çok mutsuzum.O benim ruh ikizimdi.Ne yapacağımı bilmiyorum.gezegenlere takmış durumdayım.Yükselenim ikizler.20 eylül 1982.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin