Başak burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları anlattım. Değerli dostlar başak burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz başak ise, bu yazıda size özgü detaylar da var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini sizin hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım. Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim. Tüm yükselen dereceleri için ortak, Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim.
 1. eğitim hayatınız
 2. sınavlar, mülakatlar, iş görüşmeleri
 3. yeni şeyler öğrenmeye sevk eden gelişmeler
 4. bol seyahat, bol hareket
 5. ulaşım ve arabayla ilgili konular
 6. sosyal ilişkiler, arkadaşlar, kuzen/kardeşler
 7. sürekli iletişim ve görüşmeler
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Tüm yükselen dereceleri için ortak, Mayısın ilk haftasında netleşen konu, Yeniay ile birlikte yeni bir heyecan getirecek.
 1. akademik gelecek/eğitimle ilgili yeni kararlar alırsınız
 2. yurt dışı bağlantılı konuda bilgi/farkındalık oluşur
 3. yabancı şirkete iş başvurusu/işe başlama olur
 4. kamuda işle ilgili gelişme olur
 5. yazmak-anlatmak-gezmekle ilgili heyecan verici bir gelişme olur
Mayısın enerjisi keyifli, bir seyahat/tatil planı yapmaya ne dersiniz? Ayrıca spor ve her türlü outdoor aktivite için de ideal zamanlar..

29 Mayıs Dolunay

Yükselen dereceniz 0-10 arasında ise,  Mayısın sonunda gündem değişiyor. Dolunayla birlikte gündem yaşam alanınız, ev, aile konu başlıklarında gerçekleşir.
 1. evinizle ilgili konu oluşur ve netleşir
 2. iş – ev arasında bir bağlantı olur
 3. aile büyükleri ile aranızdaki konu karar bağlanır
 4. birlikte yaşadığınız insanlar değişir (çocuk mu bekliyorsunuz)
 5. ev/şehir değişikliği belli olur
Yükselen dereceniz 11-29 arasında ise,  Mayısın başından Haziran başına uzanan 1 aylık süreç ortak temalar içeriyor. Mayıs sonundaki gündem şöyle:
 1. sözlü/yazılı iletişim odaklı projeniz yeni bir safhaya geçer
 2. kardeş/kuzenle ilgili gündem olur
 3. üniversite/akademik çalışma konusu netleşir
 4. bir haber alırsınız, beklediğiniz önemli haber gelir
 5. biriyle buluşur/karşılaşırsınız veya tanışırsınız
 6. araç/ehliyet alımı gündem olur
Mayısta Jüpiter, Haziranda ise Satürn baskın olacak. Hazirana girerken zamanın enerjisi hepimiz için ağırlaşacak. En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>