Yükselen BaşakBaşak Burcu Kasım 2015 Yorumu

Kasım 1, 2015by Zafer Ceyhun116

Başak Kasım ayı yorumu, 11 Kasım Yeniay ve 26 Kasım Dolunay ile Kasımdaki diğer önemli astroloji olaylarının etkilerini içeriyor. Jüpiter’in etkisini hala hissetmiyorum diyen kaldı mı ki? 🙂 Değerli dostlar, biliyorum ki geçtiğimiz aylarda “Jüpiter gelsin artık” diyenler oldu, belki güzelliklerden çok zorluklar yaşadınız. Bunlar mümkündü çünkü zaten Jüpiter burcunuza geleli çok zaman olmadı ama işte o zaman da geldi 🙂 Geçtiğimiz değişim ve hatta sürüklenme getiren 5 aydan sonra ilk defa istikrarlı bir aya giriyoruz: Kasım 2015 farklı olacak. Bu arada Ekim de fena değildi aslında 🙂 Eminim ki bazılarınız için çok güzel gelişmeler Ekimde yaşandı. Kasım ayıyla birlikte yeni döneme uyum sağlama ve adapte olmanız gerekiyor, Kasımı değerlendirirken şöyle düşünün: artık yeni bir gelecek için sağlam temelleri kurayım ve istikrarı sağlayayım. Elbette hayatın her anı günlük güneşlik olmuyor ama başaklar için diğer herkesten daha aydınlık olacaktır, kesin bilgi, yayalım 🙂 Kasımı değerlendirme ve anlamaya başlayalım.

Kasım 2015 Astrolojik Görünüm

Kasım iyidir, Kasım güzeldir, Kasım 2015 çok çok güzeldir 🙂 Aylardır ha geldi, ha gelecek derken sonunda geldi 🙂 Astrolojik olarak Kasım, sonbaharın ikinci ayıdır ve istikrarı temsil eder. Zaten Kasım doğanlar akrep burcu olur ve son derece istikrarlı insanlardır. Kolay kolay karar vermezler ama verdiklerinde dönmezler de. Bu enerji bir şekilde sizi de sarıp sarmalayacağı için, Ekim ayında yaptığınız atılımları sağlamlaştırmak için Kasımı iyi kullanmak akılcı olur. Hakikaten, Ekimde ne oldu, neler yaşadınız çok merak ediyorum? Oldu değil mi bir şeyler, olmalıydı çünkü 🙂 Neyse biz yine Kasıma dönelim. Kasım 2015’te en çok Venüs ve Mars birlikteliği göze çarpıyor. Bu 2 güzel mi güzel gezegen Kasımın ilk günlerinde kavuşacaklar. Unutmadan söyleyeyim, en önemlisi bu: ikisi de başak burcunda. Haberler güzel dostlar 🙂 Ekimde her ne olduysa, şimdi benzer şekilde devam ediyor. Gerçi Ekimde Jüpiter de temas halindeydi, şimdi değil ama olsun varsın, Jüpiter hala başakta, yaklaşık 1 yıl daha başakta olacak. Ohh ne güzel valla! Güzel gelişmeler için Venüs ve Marsın da varlığına ihtiyaç vardır, ikisi de Kasımın ilk 8 günü başaktalar. Fırsatlar gelir, yeni kapılar açılır, güneş açar, esinti güzel olur. 1 – 8 Kasım arası işte böyle olacak. Diğer yandan, 8 Kasım sonrasında Venüs ve Mars terazi burcuna geçiyorlar ki, özellikle doğum haritanızda terazi çoksa (başaklarda yaygındır) hem iş/gelir anlamında hem de ilişkiler anlamında capcanlı ve güzel bir dönem başlıyor diyebiliriz. Aylardır Ekimi bekleyin, sabır diyordum hep, işte bundan dolayı diyordum. Ekimde kapı aralandı, bu kapıdan girebilen başaklar için harikalar diyarı gerçekten de mümkün. Az değil, Jüpiter sizin burcunuzda, 12 yılda bir kez geliyor. Ayrıca Venüs ve Mars da Jüpitere eşlik etti.. Cidden Ekim-Kasım sizler için çok değerli aylar. Kasım ayında iş hayatınız, geliriniz ve gayrimenkul meselelerinde atacağınız adımlar Venüs ve Mars desteği ile kolaylaşacaktır. Gönlünüz rahat olsun. Bu konuda bazı ek bilgileri Dolunay bölümünde vereceğim. Mars, 2016 Ocak ayına kadar iş, gelir ve harcama alanınızda olacak. Eğer gündemde önemli bir satın alma varsa harika, eğer yoksa, çok fevri harcamalar yapmanız da mümkün. Buna dikkat edin diyeyim ve bu konuya burada nokta koyayım.

11 Kasım YeniAy başak burcunu nasıl etkiler?

Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor, Yeniay demek başlangıçlar demektir. Her Yeniay, beraberinde harekete geçme isteği de getirir. Yeniay 11 Kasımda akrep burcunda gerçekleşiyor ve yılın en güzel Yeniayları arasında olacak, bu da ayrıca güzel bir haber. Akrep burcundaki tüm gelişmeler hayatınıza hareketlenme ve canlılık getirir. Belki sosyal/profesyonel hayatta bir koşturmaca, belki ev/iş yerinin taşınması, yeni bir öğrenme süreci ve sürekli bir iletişim ve hatta seyahat gereksinimi.. 11-16 Kasım Yeniay enerjisini överek anlatmamın nedeni, burcunuzdaki Jüpiter’in Yeniay sırasında Güneş ve Ay ile temas etmesi, ki övgüye layık bir durum 🙂 Hareketli bir ay sizler bekliyor.

26 Kasım Dolunay başak burcunu nasıl etkiler?

26 Kasım Dolunay etkileri, Yeniay kadar rahat olmayacaktır, hatta tersine üzerinizdeki baskıyı artıracağı kesin diyebilirim. Baskı deyince hemen bu da nereden çıktı diyebilirsiniz ama demeyin, önce söyleyeceklerimi duymanızda fayda var. Şöyle ki, Dolunay enerjisine dahil olacak gezegenler Satürn ve Neptün olacak. Satürn ev ve aile hayatınızı temsil eden alanda bulunuyor ve 2 yıl daha burada olacak. Neptün ise temelde eşiniz/sevgilinizle ilişkinizi ve genelde sosyal/profesyonel hayatta bir şekilde iletişim içinde olduğunuz insanları temsil eden alanda, epeyce uzun süredir burada ve daha da çok uzun süre burada olacak. Dolunaya katkıları ise mesela şunun gibi olacak: Dolunayda netleşecek konu, evinizle veya ailenizle ilgili alanda yeni sorumluluklar almanıza neden olacak, diğer yandan belki de evlendiğiniz için bu sorumluluğu alıyor olacaksınız, artık eşinizden ve evinizden de sorumlu olacaksınız veya yeni bir eve taşınacaksınız, finansal olarak yükünüz artacak gibi.. Yani tahmin ediyorum ki, Dolunay süreci sonuçlandığında, ya finansal olarak üzerinizdeki baskı artacak ya da evliyseniz kendi ailenizin yükünü, değilseniz aile büyüklerinizle ilgili bir sorumluluğu üstlenmeniz gerekecek. Sonuçta yaşananları Jüpiterin şanslı şemsiyesi altında yaşayacağınızı tahmin ediyorum ancak Satürn varken baskıdan ve ek sorumluluktan kurtulmak da mümkün değildir. Yukarıda saydıklarım, Dolunayın sonucunda oluşacaklara dair gelişmelerdi. Peki başak burcuna göre Dolunay gündemi ne olabilir?
 1. ev-aile meselesi sonuçlanabilir
 2. kariyerinizde önemli bir gelişme netleşebilir
 3. evlilik kararı alabilirsiniz
 4. sizin/eşinizin hamile olduğunu öğrenebilirsiniz, bebeğiniz doğabilir
 5. itibarınızı ve imajınızı etkileyen bir karar alabilirsiniz
Her koşulda, Dolunay süreci sona erdiğinde, Güneş-Satürn kavuşumunun ailenizle ilgili yeni sorumluluklar açığa çıkaracağı kesin. Hayırlısı olsun diyelim öyleyse 🙂 En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Ceyhun]]>

116 comments

 • başkabaşak

  Kasım 1, 2015 at 1:17 am

  Ben bu ay o yüzüğü taktım taktımm artık..☺ 2 yıl boyunca yaşanan gel gitlerin sonucu bu olmalı diyorum siz ne diyorsunuz efendim ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 1:23 am

   oldu bile diyorum 🙂 🙂
   artık düğününüzde oynarız inşallah 🙂
   mutluluklar dilerim, gönlünüze göre olsun.
   Ceyhun

  • başkabaşak

   Kasım 1, 2015 at 1:33 am

   Çok teşekkürler hayırlısı inşallah..

  • nihat

   Kasım 2, 2015 at 12:37 am

   bu utangaçligı nasıl yenecez ki bir manitamiz olsun sen onu söyle:)

  • Nuran

   Kasım 11, 2015 at 2:37 pm

   Ceyhun Bey 11.09.1988 doğumlu bir Basak burcuyum yüklenim de Basak, lakin kaderim bana oyun oynuyor ne Jüpiter’i ne Venüs’ü gorebildim aksine var olan guzel durumlarım bile kötüye gidiyor. Is, saglık, maddiyat gercekten kotu iyi Olan bir ask im var en azından derken oda yok oluyo. Tam ailesiyle tanıştiricak yüzükle gelecegi bilinip beklenirken hersey teker teker kayıp gidiyo. Ne dersiniz herseyin rayına girmesi icin bazen herseyin raydan çıkması mı gerekir?

  • Nuran

   Kasım 11, 2015 at 2:39 pm

   Ceyhun Bey 11.09.1988 doğumlu bir Basak burcuyum yüklenim de Basak, lakin kaderim bana oyun oynuyor ne Jüpiter’i ne Venüs’ü gorebildim aksine var olan guzel durumlarım bile kötüye gidiyor. Is, saglık, maddiyat gercekten kotu iyi Olan bir ask im var en azından derken oda yok oluyo. Tam ailesiyle tanıştiricak yüzükle gelecegi bilinip beklenirken hersey teker teker kayıp gidiyo. Ne dersiniz herseyin rayına girmesi icin bazen herseyin raydan çıkması mı gerekir?

 • bortuboop

  Kasım 1, 2015 at 1:19 am

  Oncelikle ellerinize saglik Ceyhun Bey 🙂 yukseleni basak olan bir aslanim.jupiter bana israrla ugramiyor. Isten ayrilmak uzereyim, askin a si yok etrafimda. Jupiter bana beden ugramiyor 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 1:24 am

   merhaba, işten ayrılma kararı almadan önce bana şuradan ulaşın olur mu:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • emek

  Kasım 1, 2015 at 1:19 am

  enfes.. ne güzel!! ellerinize emeğinize sağlık. ekim de herşeyi değiştirebilme gücü hissettim ve başardım. adımlar attım demek ki yolu kasımda yarılamış olacağım. 🙂 başakta herşey yolunda:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 1:25 am

   daha da güzelleri olur inşallah 🙂
   mutluluk ve başarı dilerim.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • ulviye

  Kasım 1, 2015 at 1:20 am

  Merhaba zafer bey
  Ekim cok yogundu cok yoruldum ama guzeldi tek eksigim aşk o da gelsin artik

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 1:26 am

   olur tabi ki, aşk da olur Ulviye hanım 🙂

 • Lala

  Kasım 1, 2015 at 1:21 am

  Merhaba Ceyhun bey, yazılarınız harika fakat ben hala jupiteri hissedemiyorum bende mi gariplik var anlayamadım? Yükselenim ikizler 5 eylül 1977 22:45 ıst. bkoy , emeğiniz için teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 1:26 am

   haritaya özel analizleri yorumlarda yapamıyorum, lütfen kusura bakmayın olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 • yasemin

  Kasım 1, 2015 at 1:23 am

  venus terazıde yukselen boga burcum basak nedir bu durumun bu ay bana etkısı .D:D:D

  Reply

 • aysen

  Kasım 1, 2015 at 1:26 am

  Sonunda beklenen kasim yorumu ceyhun bey 🙂 02.09.80 ist.saat.00:30 yukselenim nedir acaba artı arabami satmayi düşünüyorum yenisi ile değişecek iş yerinde de terfi alabilirim ama belirsizlikler düşündürüyor.sizce 🙁

  Reply

 • Fatma

  Kasım 1, 2015 at 1:32 am

  Burcum yay yükselenim başak .basaktaki güzel haberler beni de etkiler mi:(

  Reply

 • GÜLBİN

  Kasım 1, 2015 at 1:37 am

  Merhaba ceyhun bey☺yorumlar sizin gibi pozitif birinden gelince harika.umutlanıyorum.güzel şeyler olucak diyorum oluyo’da aslında ama ben tatmin olmuyorum..Size bahsettiğim durum devam ediyo.eski nişanlı ne geliyo ne gidiyo.en son dolunaydan bi kaç gün önce ben yazdım.sıkıldım.ne oluyo ne olmuyo.temelli git hayatımdan diye☺.sonra bana nasılsın die bi msj attı 28 ekimde,cvp vermek istemiyosan yazmakendine iyi bak dedi.susuyorum ben hala.noktayı koydum.ama dengesiz dengemi bozuyo☺☺ben bu ayda böyle belirsiz mi geçiricem

  Reply

 • sara

  Kasım 1, 2015 at 1:48 am

  Merhaba,
  6/12/78 1.08 belcika dogumluyum. Ekim ayında iş goruşmem devam ediyor. Ve ek iş olarak bir işe girdim. Ev almak istiyorum. İş, ilişkim yok olacakmı sizce? Ek işim iyi sonuç getirecekmi? Ev almaya kalksam basaracakmıyım?

  Reply

 • Özge

  Kasım 1, 2015 at 1:52 am

  Uzunnnn zamandır takip ediyorum sizi ve okuduğum en keyifli enn beni heyecanlandıran bir yazı olmuş. Güzel şeylere çok ihtiyacımız var gerçekten.Yüreğinize sağlık!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 5:44 pm

   siz de sağ olun Özge hanım 🙂

  • belirsiz

   Kasım 12, 2015 at 10:10 am

   Aşağıdaki yazıma dair yorumunuza çok ihtiyacım var. belirsiz nick i ile yazmıştım.
   Çok teşekkürler,

 • gul

  Kasım 1, 2015 at 1:54 am

  Ne jubiter uğradı ne aşk umudumu kaybettim artık. ..

  Reply

 • nejla

  Kasım 1, 2015 at 2:05 am

  Ceyhun bey yorumlarınız muhteşem. ekim ayı oldukça sakin ve yormadan geçti.Ancak jüpiterden eser yok.yükselenim yengeç.acaba ben mi çok şey bekliyorum.

  Reply

 • Belirsiz

  Kasım 1, 2015 at 2:06 am

  Basak burcuyum.2 senedir gel git yasadigim bir iliskim var. erkek arkadasim Akrep burcu. Ekim ayinda iletisimimiz kesildi, ara verdik diyebiliriz. Araya mesafede girdi, farkli sehirlerdeydik. Kasim’da geliyor. Bizim durumumuz ne olabilir:( cok belirsizim, cok kavgalarimiz var. tamam mi devam mi olacak ne yapmam gerekiyor. Suan tam donum noktasindayim. Yorumunuza cok ihtiyacim var. 🙁

  Reply

 • yeliz

  Kasım 1, 2015 at 3:32 am

  jupıter sanırım benı sevmıyo hıccc benle alakası yok berbat bı ekım ayı gecırdım maddı manevı sımdı bıde saturn gelırse yandı gulum keten helva 🙂 tam tamam kasım geldı ıyı olacak derken saturn cıkıyo ortaya napıcaz bole bız ceyhun bey 🙂

  Reply

 • Secil

  Kasım 1, 2015 at 5:53 am

  Merhabalar Ceyhun bey sizi sürekli takip ediyorum. Dediğiniz hersey oldu… bir tek jupiter gelmedi Umarım kasım dediğiniz gibi iyi gelir Jupiterde gelir… ask hayatımda düzelir

  Reply

 • sidney

  Kasım 1, 2015 at 7:42 am

  ceyhun bey merhaba.. sizinle telefonda görüşmüştük ama sanırım telefon numaranızı değiştirmişsiniz. temmuz başında avustralyaya taşıncağımı söylemiştim ve sizde bana harika bir zaman demiştiniz.. geldiğimden beri herşey harika gidiyor kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum ve her an şükrediyorum. 1980 doğumluyum ve sanki hayatımın en güzel yılı bu yıl olucakmış gibi hissediyorum. buraya geldikten 10 gün sonra temmuz 14 gibi tanıştığım kişiyle 20 eylül de çıkmaya başladık ve ikimizde sanki birbirimizi bulduğumuzu düşünüyoruz. bu kadar kısacık bir zamanda bunları hissedebildiğimize inanamıyoruz ve o da başak burcu. 3 eylül doğumlu sanırım çift yönlü şanslıyız.. yalnız o benden 11 yaş küçük :)) bu da jüpiterin bana torpili sanırım..burdan da yorumlarınızı takip ediyorum.. sevgiyle kalın hoşçakalın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2015 at 5:43 pm

   evet görüşmemizi hatırlıyorum 🙂 hayır telefon numaram değişmedi..
   güzel haberleri duymak harika, en güzelini yaşamanızı dilerim her zaman..

 • nur

  Kasım 1, 2015 at 8:26 am

  Ceyhun bey 27 ekim 1 kasım civarında geçmişte olmuş bir olay sonuclanicak yazmistiniz hiç düşünmediğim şekilde sanırım iyide bir şekilde sonuçlandı ve 26 kasımda bir hayal kırıklığı yaşanabilir diye duydum ama eğer ben herşeyin farkindaysam saturnyen basaksam falan sarsilmazmisim .bu 26 kasimdaki olayın 27 ekim 1 kasimdaki aynı olayla ilgisi olma ihtimali var mi

  Reply

 • ekin

  Kasım 1, 2015 at 9:44 am

  slm yine ben zafer bey sizi şu an anladım ama yükselen olarak hangisine bakayım rica etsem akrep ayının hatırına bakar misin: 28 ekim 1989 gece 23.50 veya 55 de doğdum nerdeyse 29 ekim çocuğu olacaktım 🙂 konya Ereğli de ya 27 derece aslan görünüyo ama ben doğru hesap isteyip bakmak istiyorum yükselen için yani tam 27 derece de başak mi okusam aslan mi :/ teşekkür ederim

  Reply

 • ekin

  Kasım 1, 2015 at 9:46 am

  Yani bakar misiniz yazacaktım affiniza siginiyorum yazılar da bi harika

  Reply

 • izel

  Kasım 1, 2015 at 9:48 am

  Ceyhun bey yine harika iç açıcı detaylar vermissiniz 31 ağustos doğumluyum yukselenimde başak 22 yaşındayim bu yil kpss sinavina hazırlanıyorum mayista sinav 🙂 sizce burcuma göre bu yil sansli yilim mi oluyor ? Çünkü ekimde kayda değer bişey yasamadim merak ettim? Simdiden Teşekkürler, gorusleriniz daima keskin olsun sevgilerle :))

  Reply

  • basakcik

   Kasım 2, 2015 at 10:05 pm

   Merhaba ekim ayının tamamını ağlayarak geçirdim sevgilimden ayrıldım 🙁 kasımda mi aglicam ben bir basagim ama askta her yıl olduğu gibi bu yılda kaybettim

 • fiyona

  Kasım 1, 2015 at 9:51 am

  Selam zafer Ceyhun yine keyifle okudum. Ekim 18de nişanlandim. Ekim ayının son günlerine doğru birden bire resim çizmeye başladım bilmediğim bir yeteneğim ortaya çıktı sanırım. Gören herkes çok şaşırdı ve begendi.Sizlerlede paylaşmak istedim. Sanırım önemli olan bizim hayata olumlu enerjilerle yaklasabilmemiz.Emeğinize sağlık selamlar…

  Reply

 • Suzi

  Kasım 1, 2015 at 9:51 am

  Ceyhun bey ağzından bal damlıyor pozitif düşüncenin gücüne çok inanıyorum ve siz de yorumlarınızla bizi çokkkķ pozitif etkiliyorsunuz yüreğinize sağlık güzel yorumlarınız için çok çok teşekkürler…Umarım tüm başaklar güzel bir ay olur

  Reply

 • özgül

  Kasım 1, 2015 at 10:34 am

  Bir basak olarak ekim ayında çok ağladım. İnsallah kasım ayında dediğiniz gulebilirim

  Reply

 • dlbr

  Kasım 1, 2015 at 10:49 am

  Jüpiter’in etkisini hala hissetmiyorum:))

  Reply

 • sevda

  Kasım 1, 2015 at 11:04 am

  Selamlar ceyhun bey,super yazmissiniz yine,evet yeni bir gelecek icin saglam temelleri kurayin ve artik istikrari saglayayim derim hep,bunu cok istiyorum cunki. Ayrica istegim is ve suanda aklimda olan o kisi yani bu ikisi olmadigi muddetce Jüpiter hicbir ise yaramiyor gozumde valla 🙂 sanki de hic ugramayacakmis gibi

  Reply

 • Ozlem

  Kasım 1, 2015 at 11:16 am

  Merhaba Ceyhun bey , gercektende hayatimin en guzel ve en onemli gunleri yasiyorum. Bende yuzugu takmak uzereyim tesekkurler

  Reply

 • Duygu

  Kasım 1, 2015 at 11:57 am

  Ceyhun bey bu ay çok güzel yorumlar yazmışsınız çok mutlu oldum 🙂 ekim ayı fena değildi ama bu ayın çok daha iyi olmasını istiyorum artık bir başak burcu olarak hakettiğimizi düşünüyorum 🙂 ilişkimde umarım bu ay resmileşir ve yüzükler takılır 🙂

  Reply

 • kemal

  Kasım 1, 2015 at 12:48 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, yükseleni başak olan bir terazi olarak geçtiğimiz aylarda Satürn IC noktamdan (yay 0’36”) 3 kez geçti (akrepten yay’a, geri akrebe ve tekrar yay’a). Bunun yaşadığım çalkantılarla bir ilgisi olabilir mi? Ayrıca yeni bir iş teklifi alırsam kabul edeyim mi? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ..

  Reply

 • sibel

  Kasım 1, 2015 at 1:03 pm

  ceyhun bey merhaba eşim başak ben balık burcuyum tam ümidi kesmişken ekimin son günlerinde bir ev alım işi çıktı ortaya birdenbire ve tamamen tesadüfen şimdi banka krdi işleriyle ugraşıyoruz umarım yazdıgınız gibi eşim bu işi sorunsuz halleder yorumlarınız çok isabetli oluyor gerçekten başarılar

  Reply

 • leman

  Kasım 1, 2015 at 1:08 pm

  son 1.5-2 ay berbattı..yükselenim de başak olduğu halde…jüpitere çok ihtiyacım var

  Reply

 • Esra

  Kasım 1, 2015 at 1:32 pm

  merhaba ceyhun bey,
  bende burcum ve yükselenim başak burcu olmasına rğmen hala jüpiteri hissedemeyenlerdenim. bekliyorum bakalım.

  Reply

 • gökçe

  Kasım 1, 2015 at 2:38 pm

  Her ay yazılarınızı okuyup umut doluyorum. Ara ara tekrar okuyorum ve hayatıma bakıyorum tık yok 🙂 yükselenim yengec ve gercekten aylardr oldugum yerde sayıyorum. Bir alacagm vardı onun icin venüs jüpiter kavusumunu bekleyip bir hatrlatma yaptm yinede alamadım. İs görüsmelerim oluyor ancak hic biri olumlu değil. Cevresi ve iyi bir isi olan yakınımdan is konusunda yardm istedim umarım bu ay ondan güzel bir haber alırm ve tabi aşkıda bulurum artık 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:27 am

   Gökçe hanım burcunuz mu yoksa yükseleniniz mi başak? Eğer burcunuzsa, yükseleni öğrenebilir miyim? 🙂

  • Gökçe

   Kasım 2, 2015 at 2:51 pm

   Burcum basak yükselenim yengec ceyhun bey 🙂 2aydır güzel şeyler olsun diye bekliyorum hiç bir sey olmuyor neden anlamadm

 • Muhabbet

  Kasım 1, 2015 at 5:23 pm

  Jüpiter basakta dedik dedik hicbir şey oldugu yok hayatim gayet monoton 🙁 oldugum yerde duruyor gibiyim 14 eylul 1991 ordu Doğumluyum ceyhun bey yorumlarsaniz sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:26 am

   Jüpiter sizin atığınız adımların karşılığını almanızı kolaylaştırır, eğer bir hedefiniz yoksa, bir şeyin peşinde gitmiyorsanız hiçbir şey olmayacaktır.
   sevgiler, Ceyhun

 • Ceren

  Kasım 1, 2015 at 5:45 pm

  resmen içim açıldı yorumlarınızı okuyunca:)yükselenim başak,burcum aslan. başağın güzel etkilerini görmeyi umut ediyorum henüz durağanlığı atlatamadım çünkü.yükselen de aynı etkileri gösterir mi zafer bey merak ediyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:25 am

   kaç derece yükselen olduğuna bağlı Ceren hanım..eğer başağın ilk 15 derecesiyse evet, sonrasında ise biraz daha zaman var, 2016’nın 2. çeyreği gibi..
   sevgiler, Ceyhun

 • Emre

  Kasım 1, 2015 at 6:05 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,başak burcunun 2014 te kadersel bir süreçten geçtiği söylenir ve ben de şunu hatırlarım sürekli o da üniversiteye giriş sınavımdır.Çok rahat kazanabileceğim ve garanti gözüyle bakılan bir fakülteyi kazanamamış ve diğer hedefime gitmiştim.Bunu da isteyerek yazdım fakat ilk isteğim hep içimde kaldı.Bu sene üniversiteyken bir yandan da sınava çalışmaya başladım ekim ayında istediğim kadar olmasa da çalıştım ama kasım ve diğer aylar için planımı daha sağlam yaptım ve şu ilk 2 haftadaki vizelerden sonra da devam edicem.Özellikle bugün içimde ciddi anlamda bir istek ve umut var hem sınav hem vizeler için.Sorum biraz genel olacak ama bu sene artık çok istediğimiz şeyler için verdiğimiz emeklerin karşılığını alacak mıyız?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:24 am

   cevap evet 🙂 iyimser olun, gerekeni yapın, geleceğe inanın yeter ki..
   sevgiler, Ceyhun

 • Abuterfly

  Kasım 1, 2015 at 6:54 pm

  Banada jupiter uğramadı hala…hatta iş yerimde alt görevde çalışan biri ike 26 ekimde tartıştım.Erkek arkadaşımla tam bir tatile gidecekken 27 ekimde son anda bozuldu.Oldukça sinirli bir ekim sonu yaşadım.Tartışmalar kasım ayında bitecekmi acaba.Ne zaman işte ve aşkta mutluluk var acaba..teşekkürler Ceyhun bey yorumlarsanız sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:22 am

   yükselen burcunuzu biliyor musunuz?

  • Abuterfly

   Kasım 3, 2015 at 8:39 pm

   12.09.72 saat 05:00 civarı doğmuşum…yükselen burcum da başak çıkıyor yanlış bilmiyorsam…

 • Selda

  Kasım 1, 2015 at 9:05 pm

  Merhaba Ceyhun bey;
  Bir kaç aydır sıkıntılı iş dönemi 23 ekimde yeni bir işe girmemle son buldu gibi ama emin olamıyorum bıraksam diyorum yani bilmiyorum aşk konusuna girmiyorum bile… emeginize yüreğinize kaleminize sağlık inşallah bu sefer bir şeyler değişir.

  Reply

  • Selda

   Kasım 1, 2015 at 10:27 pm

   Burcum ve yükselenim başak bu arada.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:22 am

   ne güzel bir süreç başlamış işte Selda hanım, hemen vazgeçmek yok 🙂

 • Aysen

  Kasım 1, 2015 at 9:21 pm

  Merhaba Ceyhun bey ben aslan burcuyum aslında ama yukselen im basak eğitim ile ilgili dikkat etmem gerek birsey var mı (bn ygs hazırlanıyorum ama sınav ilgili endişeleri var ve sınava girmeneyi bile düşünüyorum)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:20 am

   neden ki?

 • lvs

  Kasım 1, 2015 at 10:18 pm

  Merhabalar, kasım ayı yorumu için teşekkürler, sanırım jüpiter bana geç gelecek…iki aydır çok huzursuzum hem iş hem özel hayatta…özel hayatta bir karar verilmeli mi yoksa beklenmeli mi? Saygılarımla….

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:21 am

   konuya bağlı desem?

  • lvs

   Kasım 2, 2015 at 9:48 am

   Ya bitireceğiz noktayı koyacağız ya da evlenecez…aramız iyi değil, bu da benim kafamda soru işaretleri oluşturuyor.ben başak burcuyum ve yükselenim ikizler, o da ikizler burcu…tekrar teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 4, 2015 at 2:00 am

   ya bitirecek ya evlenecek durumdaysanız bitirin, öyle evlilik mi olur ki?
   yukarıda söylediğim astrolojik altyapısı olan bir tespittir, sorunlar gitgide büyür azalmaz..
   diğer yandan, her ikinizin haritasının incelenmesi üzerine daha sağlıklı ve kesin bir yorum yapılabilir..
   sevgiler, Ceyhun

 • Nihannn

  Kasım 1, 2015 at 11:02 pm

  Dillerinize saglik!
  ekim dolunayinda hamile oldugumu ögrendim. Bu satürn etkisi ile mi oldu umarim her sey yolunda gideer. Insan satürn kelimesini duyunca biraz ürküyor nede olsa

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:19 am

   Nihan hanım gözünüz aydın olsun 🙂 🙂
   Satürn daha fazla sorumluluk getirir, sizinki öyle olacak, daha mutlu bir gelecek için anne olmanının sorumluluğunu almak..harika bir seçenek gibi göründü bana 🙂
   mutlu ve sağlıklı bir gelecek dilerim büyüyen ailenize.
   sevgiler, Ceyhun

 • Canan

  Kasım 2, 2015 at 1:46 am

  CeyhuN bey ekim nasıl geldi geçti anlamadım beni şaşırtacak yada beklediğim birsey olmadı hala bekliyorum umudum tükeniyor yazımızda doğum haritasında terazi çok sa nedemek anlayamadım cevap yazın ne olur sizinle birebir görüşmek istiyorum son 3 4 aydir birseyler kötü gitti sukrettim ama hala gitmesin beklentilerim var ve Kasım ayin da olsun artık diyorum kaçırmak istemiyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:18 am

   Canan hanım merhaba,
   ilk başlardaki yorumlardan birinde bana ulaşabileceğiniz mail adresini paylaştım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Burak

  Kasım 2, 2015 at 2:13 am

  Cuma günü İs görüsmem vardi cok iyi gecti sadece imza atmaya kaldi olay. Bi yandan yüksek lisansimi yapicagim bi yandan da cok onemli bi projede calisip hem tecrübe hem de Az da olsa para kazanacagim. Daha iyisi olamazdi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 2, 2015 at 2:17 am

   süper gelişme Burak bey, yeni dönem hayırlı olsun 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Çiğdem

  Kasım 2, 2015 at 9:26 am

  Bana uğramadı jüpiter ne ekim ne kasım kasımda işler hepten sarpasararsa diye korkuyla yaşıyorum . Sıkıntıdan sağlık da kalmadı. Hiçbir şey yolunda değil bu nasıl bi yıldı ben anlamadım

  Reply

  • Vendetta

   Kasım 2, 2015 at 4:04 pm

   Merhaba,
   Ne ekerseniz onu bicersiniz.
   Saygilar

 • ecem

  Kasım 2, 2015 at 9:31 am

  Merhaba Ceyhun Bey
  Jüpiter bana da bir türlü uğramıyor 🙂 6 senelik güzel giden bir beraberliğim var erkek arkadaşım iş konusunu hallederse hemen yüzük takıcaz ama hala netleşmedi 🙁 umarım jüpiter bize de bir netlik getirir kasımla beraber 🙁

  Reply

 • Burcu

  Kasım 2, 2015 at 9:32 am

  Merhaba Ceyhun bey ben 12 eylül 1989 doğumluyum yükselen burcun yengeç son 4 yıldır yaşamadıgim kabus kalmadı hiç bir düzelme de yok hayatım da bolca borç oduyorum alacaklarımi istiyorum veren yok çok kötü bir ekim geçirdim kasımda da Ağlıyorum bir fark yok ne zaman düzelecek hayatım

  Reply

 • cicek

  Kasım 2, 2015 at 3:53 pm

  Valla Ceyhun Bey, hayatim Temmuz ortasindan beri allak bullak. Orada ne olduysa etkileri sert oldu.. Is ariyorum. Mevcut isimden subata kadar ayrilmam gerekiyor. Gorusmeler yaptim ama neticelenen birsey yok. Ask deseniz.. Hayatima girmek uzere olan kisiler hep teget gecti son zamanlarda… Kasim ayinda umarim hayatimda bazi konular netlesir. Yazdiklariniz umut verici umarim hakli cikarsiniz.

  Reply

 • merve

  Kasım 2, 2015 at 5:00 pm

  Bu güzel hislerin içime doğduğu günlerde böyle bir yazı okumak ne iyi geldi bir bilseniz 🙂 Güzel şeyler oluyor olacak hissediyorum. İş anlamında iyiye giden şeyler var umarım yeniayla birlikte daha iyi olur. aşk hayatım 2-3 yıldır çok gelgitli umarım bu da yoluna oturur.
  Sevgiler.

  Reply

 • sevgi

  Kasım 2, 2015 at 9:53 pm

  ceyhun bey
  size ulasabilecegim bir email adresiniz varmi acaba?

  Reply

  • basakcik

   Kasım 2, 2015 at 10:13 pm

   #Ceyhun bey bir başak olarak ekimde sevgisinden ayrıldım depresyona girdim halada çıkmış değilim tüm ay agladim bu ayda devam edecek mi yukselenim akrep#

 • canan

  Kasım 3, 2015 at 1:12 am

  mrb ceyhun bey yorumlarınız çok güzel ama ekim boyu ümitle bekledim ama yine bos bos geçti insallah kasım güzel gecer 8 eylül 1992 dogumluyum yükselenim terazi kasımda ask is ne olur dersiniz 🙂

  Reply

 • figen

  Kasım 3, 2015 at 12:04 pm

  başak burcuyum.jüpiterin her bucuma uğramasında çok güzel şeyler oldu ama d.haritamda 7.evde satürn ay kavuşumu var ve bir türlü evlenemedim (43).kasım yorumunuz beni umutlandırdı. teşekkürler.

  Reply

 • Gülay

  Kasım 3, 2015 at 5:08 pm

  Bi yükselenimi bulamadım 🙂 çok tatlı yorum süpper başak 10.09.1982 23:00-23:30 gibi 🙂 ilk dfa okuyorum sizi

  Reply

 • rbld

  Kasım 3, 2015 at 9:04 pm

  Off herşey Güzel olcak die umut ederken, daha da kötüye gidiyo ekim 15’ten beri…zaten özel hayat yok…bi de is hayatinda da sıkıntılar…beterinden korusun Allah. ..

  Reply

 • Burçak basak

  Kasım 4, 2015 at 12:23 am

  Ekimin basi yeni ve umut dolu bi iliski getirirken 27 ekim dolunayiyla bitisi yasadim.duygusal olarak ekim ayı bnm icin oldukca üzücü gecti ceyhun bey:( tek amacim kpss oldu artık hayatmda hic olumlu bi gelsme olmuyor.yukselen burcum aslan.ama bn yinede umutluyum belki jupiter bna kpss ile bir kadro getiricekk umarim guzel olur hersey.yazdiklarnzla umutlaniyorum..

  Reply

 • eylül20

  Kasım 4, 2015 at 9:51 am

  ceyhun bey ellerinize saglık çok güzel şeyler söylemişsiniz. jüpiter güzel şeyler getirmeye başladı sanırsam. yeni bir iş teklifi aldım. yeni bir iş şartlar güzel ama 5 yılın verdiği bir alışkanlığı bırakmak zor geliyor.ikilemde kaldım. karar vermek cok zor hemde çok zorr:(((

  Reply

 • Sibel

  Kasım 4, 2015 at 7:59 pm

  Harika yorumlar uzun süredir beklediğim kariyer hedefim inşallah gerçekleşir.yorumlar birebir doğru .eşim balık Burcu ben BAŞAK .şuan hamileyim onun burç yorumu da benimde burç yorumumda çok doğru
  Teşekkürler

  Reply

 • Dilek

  Kasım 5, 2015 at 12:50 am

  Yukarıdaki yorumları okudum da,birçok kişi ile ayni durumdayız sanırım yani ben de jupiteri henüz hissedemeyenlerdenim 🙁 İş beklentim hala sürmekte ve o ay artık bu ay olsun diye dua etmekteyim.
  Doğum haritasında teraziler çoksa demişsiniz,benim yukselenimin Terazi,bu da olumlu birşey sanıyorum.Gökyüzü ,yildizlar hep güzel şeyleri işaret ediyor ama neden hala bekletiyor bilemiyorum 🙁
  Eğer bu ay istediğim ve bekledigim iş fırsatını yakalarsam bunu ilk sizle burada paylaşacağım 😉
  İnşallah o ay bu aydır Ceyhun bey 🙂

  Reply

 • Yeşim

  Kasım 5, 2015 at 11:03 am

  Burcum başak ama yukselenim yay.Dolunay gundemim yay burcuna yazdiginizla daha cok uyusuyor. Boyle bir sey mumkun degil mi? Ve mumkunse neden?

  Reply

 • BERNA

  Kasım 5, 2015 at 12:53 pm

  Ceyhun bey merhaba;
  25.08.1989 23:00 izmir doğumluyum.ama yukarıda yazdıklarınızın hiçbiri kenarından köşesinden beni hiç bulmadı. Bir çıkmaz içindeyim hayatımı değiştirmek istiyorum fakat hiç gücüm yok. ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Şehir değiştirmek daha küçük bir yerde sade ama mutlu bir yaşantı istiyorum ama sadece imkansız bir hayalden ibaret.. ne yapabilirim. haritama bakabilirmisiniz?

  Reply

 • burcu

  Kasım 5, 2015 at 3:41 pm

  Ben ekim ayında dersaneye başladım..sadece bu oldu ama çok baskı veren buhranlar geçirten se evini bilmediğim sinirsel anlarda geçirdim..nefes egzersizi yaptım sürekli ..sakin kalmak için..vitamin hapı aldim b vitamini eksikliğinden de sınır harpleri olabilirmiş..ayaklarım beni şifalı taşlar satan yerlere goturdu..iletişim sorunumu ve olumsuz enerjimi atmak.için yapmadigim kalmadı kisacasi ekim ayinda…hala daha rahatlamış değilim aslında..ve dersanede benden beklenen ailemin beklediği bi başarı var..KPSS sınavı için..bu başak olmak ne zormuş arakadaş,ne ağır bi burçmuş,yukselenimde oğlak..ne işe yarar bu oğlak

  Reply

 • serpil

  Kasım 7, 2015 at 2:51 am

  Ceyhun bey azonce bogada yazmistim,ben boga+boga,esim de basak.yukseleni net degil esimin.acil is ileilgili bir bilgi verebilirseniz ve ikinci bebek konusunda tedaviye mi basvurmaliyiz..

  Reply

 • Zaral

  Kasım 8, 2015 at 9:28 pm

  Zafer Bey, durumu güzel analiz etmişsiniz. Peki Başak yükseleni olan koçlar içinde durum böylemidir acaba? Size mail atsam konu ile ilgili olarak ufak bir yorum yapabilirmsiniz?

  Reply

 • Mesut

  Kasım 9, 2015 at 9:07 pm

  kendi işimin sahibiyim arı gibi çalışmayı seven ailesine düşkün bir insanım fakat 2015 işim adına çok kötü başladı ve öyle gidiyor 2014 te büyük bir atılım yapmak üzereydim direkten döndü.Aslında olduğumuz yerde sayıyoruz şansım döner mi sizce?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 10, 2015 at 12:31 am

   Yükselen burcunuz nedir Mesut bey?

  • Mesut

   Kasım 12, 2015 at 8:30 pm

   yükselen burcumu bilmiyorum.9. ayın 10 doğumluyum

  • Mesut

   Kasım 12, 2015 at 8:40 pm

   yay burcu

 • Sena

  Kasım 10, 2015 at 1:05 am

  İyi aksamlar ceyhun bey,mars venus jupiter belli ki her basagi ayni derecede etkilemiyor,beni etkilemedigi icin.Yeniayin etkisi mi suan su dakika duygularim Okadar karisti ki anlatamam,bi sebep yuzunden.daha 2015 e girmeden evet bu yil benim yilim demistim ama simdi geri donup bakiyorum da elde var 0. Umudum 2016.

  Reply

 • Silg

  Kasım 10, 2015 at 11:11 am

  Ya ben bir Başak Burcu değilim yada unutulan kısımdayim. Sabır dediniz Ekim dediniz şimdi Kasım içinde güzel yorumlar yapmışsınız. Ama ben gittikçe zorlanan günler yaşıyorum. Beklediğim istediğim hiç bir yeniliğe adım atamiyorum. Önüme herkes engel koyuyor 4 koldan cekistiriliyorum. Ne zaman bitecek artık hatam nerdeki

  Reply

 • Nuran ahu

  Kasım 11, 2015 at 2:56 pm

  Ceyhun Bey 11.09.1988 doğumlu bir Basak burcuyum yüklenim de Basak, lakin kaderim bana oyun oynuyor ne Jüpiter’i ne Venüs’ü gorebildim aksine var olan guzel durumlarım bile kötüye gidiyor. Is, saglık, maddiyat gercekten kotu iyi Olan bir ask im var en azından derken oda yok oluyo. Tam ailesiyle tanıştiricak yüzükle gelecegi bilinip beklenirken hersey teker teker kayıp gidiyo. Ne dersiniz herseyin rayına girmesi icin bazen herseyin raydan çıkması mı gerekir? Beklemek ne buyuk bir imtihan! Haziran dan beri cok gerekli olan o parayı, şartları iyi olan bir ısı, evlenmek adına atılacak adımları ailemin sağlığıyla ilgili duyacağım o hayırlı haberleri bekliyorum cunku hepsi aylardır benim en buyuk gündemim.

  Reply

 • Zuhal

  Kasım 11, 2015 at 9:06 pm

  31.09.1981 doğumlu bir basak olarak ve ismimin manasİda Satürn olunca ne olacak bu halim☺Saygılar…

  Reply

 • nur

  Kasım 15, 2015 at 7:17 am

  Ceyhun bey , haritada kavusum olması için sadece açılar mi önemli yoksa aynı evde olmalari da gerekiyor mu ?

  Reply

 • burcu

  Kasım 17, 2015 at 11:34 am

  Ceyhun Bey ekim ayı kasım başı derken hala daha kötü günler geçiriyorum. Kimseyle anlaşamıyorum. Her şey yanlış anlaşılıyor hayatımda, bir huzursuzluk var. Jüpiter ben hariç herkeste, yada onlarda Jüpiter yok gerginlikleri beni rahatsız ediyor. Ne zaman sona erecek? Bu arada sınav sonuçlarınız açıklandı mı? İstediğiniz iş oldu mu? iyi çalışmalar diliyorum.

  Reply

 • Şirin şensöz

  Kasım 18, 2015 at 3:29 pm

  Sevgili Ceyhun bey daha öncede yazmıştım cevap alamadım sizden ben ALMANYA mūnih doģumluyum ve yūkselenimi öģrenmemde bana yardımcı olurmusunuz 22.09.1972 saat 20.30 yorumlarınız için teşekkūr ediyorum

  Reply

 • Şirin şensöz

  Kasım 18, 2015 at 10:14 pm

  Sevgili ceyhun sizin bana yapacaģınız öneri çok önemli hiç plan hesap yapmadan il deģişikliģi yapıyorum iyi olacakmı yoksa kaderimle mi oynamış olurum lūtfen başak burcu 22 eylūl ceyhun bey sevgili ceyhun bey bir yorum lūtfen

  Reply

 • Nilsu

  Kasım 18, 2015 at 10:25 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Bir basak olarak Jüpiteri hala hissedemiyorum ben, son yıllarda hersey o kadar ters gidiyor ki ne zaman düze çıkacağım bilmiyorum. Elimi attigim hersey kuruyor, attığım her adım çıkmaz sokağa çıkıyor. O kadar şanssızım ki jüpiter bana uğramadı bile 🙂 umarım önümüzdeki günlerde hersey çok daha güzel olur, Teşekkürler

  Reply

 • Arzu

  Kasım 20, 2015 at 12:14 am

  Selamlar ceyhun bey,
  Yazilariniz icin cok tesekkur ederim.ekim ayi benim icin enerjimin pozitif, mutlu hissrttigim ve bazi isle ilgili iyi baslangiclar yaptigim bir ay oldu. Kasim ayi ise okadar kotu ilerliyor ki inanamiyorum. İsler, aile, psikolojim cok kotu durumda. İyi seyler olmasini diliyorum sadece. Umarim degisir hersey.

  Reply

 • ercan

  Kasım 20, 2015 at 12:23 pm

  son iki yorumda nilsu hanım ve arzu hanım ne yazdıysa sanki ikisinin keşimi benim hayatım. Bu derece benzerlikler olması beni çok şaşırtıyor cidden bende uzun süreli işsizlik durumunu kasım ayında çözebildim. fakat genel anlamda bi huzursuzluk garip bi hayattan geri çekilme olumlu sonuçlanması gereken hamlelerimin hem olumsuz sonuçlanması gibi bir durum var. Haliyle bu da psikolojiyi olumsuz etkiliyor.. biz bu toparlanmayı neden hissedemiyoruz

  Reply

 • Şirin şensöz

  Kasım 23, 2015 at 2:36 pm

  Selamlar ceyhun bey ekim kasım ne derseniz yorumlarınızda olmayanlar çözūm bulunamayanlar derken sevgili başaklar iyiyiz ceyhun bey ani kararlar ve şehir deģiştirme sudan çıkmış balık misali beni çok ūzūp endişelendiriyor kolay deģil 35 kedim kızım ve ben iş yok ev kira ceyhun bey orada olan evli kızım mutsuz o istiyor yola dolunay gūnū çıkılması ne gibi sonuçlara acık olur saygılar

  Reply

 • yusuf

  Kasım 24, 2015 at 9:15 pm

  Zafer bey uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,
  Değerli aylık yorumlarınızı takip ediyorum.
  Yalnız işim ile ilgili bir ince çizgideyim sıkıntılı olan bir konu var acaba sorunum çözülerek kariyerim ile ilgili daha iyi bir sıçramamı yapacağım yoksa sorun çözülemeyerek sıkıntılı durumamı gireceğim.Konu ile ilgili acil bilgilendirme yapmanız ricasıyla.Doğum tarihi 10.09.1973

  Reply

 • yusuf

  Kasım 26, 2015 at 8:04 pm

  Zafer bey bi cevap lütfen

  Reply

 • serap

  Kasım 27, 2015 at 10:38 am

  Selam Ceyhun bey gerçektende ekim ayı çok iyiydi bütün yenilikler beni buldu sanki kasım ayıda iyi diyebilirim ama dolunay ciddi anlamda beni zorluyor ekimin birinde yorumlarınızı okudum ve kesin karar verdim sizin yorumlarınıza güvenerek yeni işe başvurdum ikisinde işe başladım sizin dediğiniz gibi kimse size hayır diyemicek deyişiniz beni çok kuvvetlendirdi size çok teşekkür ederim sayenizde kalıcı bir işim oldu eyer sizin yorumlarınızı okumasaydım hala evde oturuyor olacaktım size minnettarım Allah işinizi hep iyilik getirsin inşallah (bu arada belirtmek isterim ben açık öğretimden ortaokulu bitirdim şu an liseye hazırlanıyorum 2ve3ocakta sınavım var 13yıllık evliyim 3tane kızım var ve pek gelişmemiş bir yerde yaşıyorum acaba hayat bana bu kadar zorluğun içinde güzellik getirir mi yapmak istediklerimi yapabilir miyim bu arada yükselenim oğlak cevap verirseniz çok sevinirim her yorumunuz için ayrı ayrı teşekkürler kendinize iyi bakın

  Reply

 • Bety

  Kasım 27, 2015 at 7:18 pm

  Ceyhun bey ,mrb:(1.5 yildir issizim aniden calistgm banka subesini kapatti.haala is bulamadim.basak burcuyum hatta gunesim ve ayim basakta:))jupiter bana ugramicak sanirim…is hayatinda talihim ne zamn acilcak ?jupiteri dort gozle bekliorum.sevgilerimle.betyy

  Reply

 • yusuf

  Kasım 28, 2015 at 8:38 pm

  zafer bey yoruma gerek kalmadı,teşekkürler

  Reply

 • Pınar

  Kasım 29, 2015 at 10:47 pm

  Zafer bey 30.08.1983 Başak burcuyum banada uğramadı Jüpiter yükselenim yengeç size Nasıl ulasabilirim

  Reply

 • FATMA

  Aralık 1, 2015 at 12:44 am

  Ceyhun bey merhaba,
  5 eylül (02:00) doğumluyum jüpiterin başak burcuna geçmesinin hiçbir belirtisini göremedim malesef, oluyormuş gibi olupta olmaması daha da çok kahrediyor insanı 🙁 2015 berbat bir yıldı elimde kalan bir tek sağlığım kaldı, o da üzülmekten kahır olmaktan heran kaybederim endişesindeyim.
  işsiz, aşksız, bahtsız ve parasız her anlamda tam bir kıtlık yılı oldu 2015 yıl, ne zaman bitecek bu eziyet? ne zaman tahilim dönecek?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin