Yükselen BaşakBaşak Burcu Haziran 2015 Yorumu

Haziran 2, 2015by Zafer Ceyhun81

Başak Haziran 2015 yorumu şu konuları içeriyor: 2 Haziran Dolunay, 16 Haziran Yeni Ay ve Haziran ayı genel astroloji görünümü. Haziran, başak burcu için her zaman kariyer ve itibar üzerine kuruludur. Başarı beklentisi ve bu yönde ortaya konulan irade artar, insanların tavrına karşı zaman zaman hassasiyet oluşabilir. Aslında her burç için her ayın bir anlamı ve önemi vardır, bazı gelişmeler her yıl aynı aya denk gelir. İnsanoğlu bu durumu fark ettiğinde, kaderin gücünü fark etmeye başlamış olmalı. Peki Haziran 2015 neler getirecek, kendine özgü/farklı bir dönem mi olacak? Kesinlikle evet! Bu yazı, 2015 Haziran’da başak burcunun olası gündemini bazı örneklerle anlatıyor, ayrıca büyük resmi görmenize yardımcı olmak için zamanın ruhundan bahsediyor. Hemen öncesinde 2015 Haziran astroloji görünümünü, Mayıs’ta yaşanıp Haziran’da etkisini sürdürecek olayları da kapsayacak şekilde madde madde görelim:

 1. 30 Mayıs Güneş-Merkür kavuşumu
 2. 31 Mayıs Güneş-Neptün etkileşimi
 3. 2 Haziran yay burcunda Dolunay
 4. 11 Haziran Merkür gerilemesi bitiyor
 5. 12 Haziran Neptün gerilemesi başlıyor
 6. 14 Haziran Güneş-Mars kavuşumu
 7. 16 Haziran ikizler burcunda Yeni Ay
 8. 21 Haziran Güneş yengeç burcuna geçiyor
 9. 24 Haziran Mars yengeç burcuna geçiyor

Haziran 2015 Astroloji Görünümü

Haziran çoğumuz için yorgun ve belki biraz keyifsiz başladı fakat epey kötü başlangıç yapanlar da oldu. Büyük bir sarsıntı olmadıysa, küçük şeyleri dert etmeden yola devam! 31 Mayısta Güneş ve Neptün arasında sert bir etkileşim yaşandı, etkileri bir süre daha devam edecektir. Neptün’ün dahil olduğu bazı etkileşimler için en hafif ifadeyle “olumsuz şeyler olma ihtimalini artırır” diyebiliriz. Bu ayki de onlardan biri, 7 Hazirana kadar sürecek. Haziran ayının ruhu -ilk hafta hariç- harika olacak. Canlı, dinamik, cesur, girişken ve neşeli. Neden mi? Çünkü Haziran’ın baskın enerjisi Mars’tan geliyor. Mars enerjisi geldiğinde, hepimizde farklı bir “elektrik” oluşur, pozitif enerji net olarak hissedilir. Bu enerji, dışa dönük ve güzel bir enerjidir. Bu etkiyi, 14 Haziran‘da Güneş-Mars kavuşumu yaşandığında çarpıcı bir şekilde hissedeceğiz. Bu olay sık sık yaşadığımız bir olay da değil ayrıca, 2 yılda 1 kez oluyor, kıymetini bilmek lazım.
Eğer 12 – 16 Eylül arasında doğduysanız, bu etkiyi daha yoğun hissedeceksiniz, hayatınızda önemli bir atılım olacaktır diyebilirim.
Haziran’ın ruhu/enerjisi güzel olacak diyorum ancak bir hatırlatma da yapayım. Merkür gerilemesi 11 Haziran’a kadar devam ediyor. Bu nedenle, Mars’ın etkisiyle oluşacak hareket/ilerleme enerjisine kapılıp hemen harekete geçmeyin. En ideal tarihin 14 – 24 Haziran arasındaki 10 gün olduğunu hatırlatmak istiyorum. Peki Mars enerjisini doğru kullanmak için ne yapmalı? Yeni Ay bölümünde anlatacağım.. Haziran ayının ruhunu daha iyi anlamak için Mars enerjisini anlattığım bu yazıyı öneriyorum: Astrolojide Mars

Başak burcuna göre 2 Haziran Dolunay etkileri

Dolunay 2 Haziran’da gerçekleşecek ancak gündeminiz 1 Haziran gibi belli olmuştur ve sonuçlanacağı tarih 7 – 8 Haziran olacak. Haziran 2015 Dolunay gündeminize dair olası gündem maddeleri şunlar:
 1. kariyerinizle ilgili konu sonuçlanacak
 2. ailenizle ilgili (eş/çocuk/aile büyükleri) mesele netleşecek
 3. toplumdaki rolünüzü değiştirecek gelişme yaşanacak
 4. yatırım/gayrimenkul işinde karar alınacak, satış-alış bitecek
 5. güçlü/güvende hissetmenizi sağlayacak konu sonuçlanacak
 6. evinizde değişim/yenileme konusu netleşecek
Biliyorsunuz, her Dolunay “gündemdeki bir meselenin” sonuçlanmasına veya karar vermeye/seçim yapmaya neden olur. Bu nedenle, Dolunayda, yukarıda saydığım alanlardan hangisinde bir gelişme varsa, bilin ki 7 -8 Haziran gibi netleşecektir. Önceki bölümde bahsettiğim gibi, Dolunay sırasında Neptün etkisi de olacak. Bu nedenle, işlerin beklediğiniz gibi gitmemesi ihtimalini de göz önüne alın. Dikkatli olun, kontrol sizde ise kesinlikle işi şansa bırakmayın. Ayrıca, Dolunayda önemli bir karar vermeniz gerekirse (bazen gerekir), karar vermeden önce güvendiğiniz birkaç kişiye danışmanızı öneriyorum. Neptün etkisi yanılgıya düşmeye neden olabilir. Hatalı kararlar almamak için en iyi yol, sanırım ki, bu olacak. Son olarak, Dolunay gündeminize ilerleyen günlerde yeniden dönmek isteyebilirsiniz veya buna mecbur kalabilirsiniz. Tarih yüksek ihtimalle 21 Haziran olacaktır ve bu tarihte atılacak adımların doğru ve sağlıklı olma potansiyeli, Dolunaya göre daha yüksek olacak. Eğer Dolunay’da keyifsiz bir mesele olursa, sonuçları yeniden gözden geçirmek veya düzeltme yapmak için 21 Haziran iyi bir alternatif olarak sizi bekliyor.

Başak burcuna göre 16 Haziran Yeni Ay etkileri

Güneş ve Ay arasındaki ilişki, hayatımızın merkezindeki gelişmeleri belirler. Yeni Ay ile başlamak, harekete geçmek isteriz; Dolunay ile sonuca bağlamak ve bitirmek… Yeni Ay, 16 Haziran’da gerçekleşecek ve 2015 yılının en önemli Yeni Ay’ları arasında olacak diyebiliriz. Haziran’da “zamanın ruhunu” tarif ederken Mars enerjisine atfen “harika olacak” demiştim ya, Yeni Ay işte bu enerjiye ev sahipliği yapacak. Bu nedenle, Yeni Ay’ın etkileri ve sonuçları herkes için iyi olacak diye düşünüyorum. Ne var ki Mars, geleneksel astrolojide savaş, agresiflik ve kazalarla özdeş görülür. Ancak ben Mars enerjisi varken hep daha mutlu ve başarılı olmuşumdur, çevremdekilerin de öyle olduğunu gözlemlemişimdir. Bakalım Haziran ayında Mars ne getirecek? 🙂 14 Haziran Mars enerjisi ve 16 Haziran Yeni Ay birleşecek ve gündeminiz şu konular etrafında gelişecek:
 1. profesyonel hayatınızda önemli bir adım atacaksınız
 2. başarılı/saygın veya zengin olma hırsıyla bir girişim yapacaksınız
 3. görüntüde/imajda değişikliğe gideceksiniz
 4. sportif giyim tarzına yönelmek mümkün çünkü daha genç/dinamik görünmek isteyeceksiniz
 5. evinizle ilgili bir adım atacaksınız: tadilat, satın alma, yenileme gibi
 6. aile kurma (evlilik) veya ailenizi büyütme isteği (bebek) ile ilk adımı atacaksınız
Haziran ayının ilk haftası dışındaki gündem genel olarak yukarıda saydığım konular üzerine olacaktır. En hareketli günler ise 14 Haziran ile başlayacak, 16 Haziran’da zirve yapacak ve en az 3 gün daha yoğun olarak devam edecek.
Hatırlatma: 15 Mayıs’ta Mars-Satürn karşıtlığı etkisiyle bir gündem oluştuysa, o konunun 14 Haziran civarında yeniden gündeminize gireceğini veya sonuçlanacağını hatırlatmak istiyorum.
24 Haziran‘da hem Güneş hem de Mars burç değiştireceği için bu güzel enerji sona erecek. Yeni Ay gündeminin tahmin edilmesi, Dolunaydan farklı olarak çok zordur çünkü gündem Yeni Ay ile birlikte oluşur. Bu nedenle, ne olacağını tahmin edemiyorsanız 13-14 Haziran gibi bu yazıyı yeniden okumanızı öneriyorum. Diğer yandan, gündemi tahmin ediyorsanız, 14 – 24 Haziran arasında harekete geçmek için hazırlık yapmaya başlayın. Böylece Mars’ın desteği geldiğinde siz de hazır olursunuz. Başak burcu, Haziran 2015’e Neptün etkisi nedeniyle olumsuz başlayabilir (herkes gibi) ancak takip eden haftalar çok daha iyi olacaktır. Yolunuz açık olsun. Ceyhun]]>

81 comments

 • dilek

  Haziran 2, 2015 at 3:00 pm

  Ceyhun Bey,
  Hadi ama Yengeeeeeç Lütfeeeen 🙂
  İnşallah beklediğimize değer gelişmeler olur bir yengeç olarak.
  Teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 4:47 pm

   az kaldı, son bir gayretle yazıyorum 🙂

 • Yoyo

  Haziran 2, 2015 at 4:23 pm

  Merhaba, iyi ki yazıyorsunuz. Çok keyifle takip ediyorum. Ilişkimde uzun zamandır yaşadığım bir problem için 22 Mayıs’ta sevgilimle tekrar kavga ettik. Ayrılma noktasındayız. Kendimi arada kalmış gibi hissediyorum. Tam bir karar veremiyorum sanki. Daha ne kadar beklemeliyim acaba:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 4:48 pm

   tşk ederim, sizin aklınızdan geçen bekleme süresi nedir? 🙂

 • Eda

  Haziran 2, 2015 at 4:38 pm

  Hep yengec en sona kaliyor 🙁

  Reply

 • dilek

  Haziran 2, 2015 at 5:46 pm

  Ceyhun bey merhabalar. Yorum yazmadan gecmek istemedim.aynen dediginuz gibi. Mayista baslayan sorunlarla basladi haziran ayi. İsle ilgili mevzu gundeme geldi. Devam edip etmeme konusundaki sartimi da soyledim. Suan da bir gelisme yok bekliyorum. Birakip birakmama konusunda gelgitler yasiyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 6:12 pm

   Bu ay özellikle iş/kariyer alanında birçok gelişmeye açık..hazırlıklı olun 🙂

 • Beslihan

  Haziran 2, 2015 at 8:52 pm

  Ohhh çok şükür. Yazıyı niye geciktirdiğinizi okuyunca anladım. İlk hafta zaten kötü. Siz güzel haberleri vermeyi seviyorsunuz :)))
  Teşekkürler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 10:53 pm

   aslında yazının tarihine bakınca daha önce yazdığımı göreceksiniz 🙂 tüm burçlar bitmeden FB da paylaşmadım o kadar..
   ama evet kesinlikle güzel haberleri severim 🙂

 • Nihann

  Haziran 3, 2015 at 8:58 am

  Bana dolunay aile büyüğü ile Çatışma olarak geldi. O zaman napıyorum hamle için 21 Haziran’ı bekliyorum. Çook teşekkürler yazılarınız çok kıymetli 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 2:43 pm

   tşkler Nihan hanım 🙂
   yazmaya devam edeceğim inşallah, her zaman beklerim

 • Esra

  Haziran 3, 2015 at 9:48 am

  Ceyhun Bey merhaba,
  Yine döktürmüşsünüz tebrik ederim. Herkes astrolog olabilir ama sizin ifade tarzınız farklı bence ve sizi vazgeçilmez kılan özelliğiniz bu. Ne güzel şeyler yazmışsınız teşekkür ederim. Yükseleni başak olan size de mutlu bir haziran dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 2:38 pm

   çok tşk ederim böyle güzel dilekler için Esra hanım,
   en güzelini dilerim 🙂
   Ceyhun

 • Büşra

  Haziran 3, 2015 at 1:58 pm

  Merhaba..
  Kendimi fay hattı gibi görüyorum.Çok huzursuzum , yorgun , isyankar , mutsuz..Sanki mıknatıs gibi sorunları üzerime çekiyorum. Her şey herkes gözüme batıyor..Depresyon mu geçiriyorum.Kızıyorum kendime sonra da ki etrafımda ki herkese gerekli gereksiz kırıcı oluyorum. Ağır depresyona mı girdim ben :S 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 2:28 pm

   Merkür gerilemesi bitsin, değişir bu durum Büşra hanım

 • Büşra

  Haziran 3, 2015 at 2:49 pm

  İnşallah =) Yakında kendim ile kavga etmeye başlayacağım yoksa =D
  Teşekkürler..

  Reply

 • Ebru

  Haziran 3, 2015 at 3:02 pm

  Merhaba,
  Yine eşsiz keyifli bir yazı olmuş! Teşekkürler.
  Daha önce yazmıştım, Mayıs sonu 3 ay süren staj dönemi sonrası işe alınıp alınmayacağım belli olacaktı. 2 stajyer olarak devam ettik. Diğer arkadaşım alanla hiç ilgisi olmayan biriydi. Ona iş teklif edildi.
  Bu üç ayda çok yoğun emek verdiğimi söyleyebilirim. Bana yapılan teklif ise bir ay daha devam etmem teklif edildi. Sonuç konusunda bir teminat verilmiş değil.
  Aynı hafta farklı alanda bir iş fırsatı geldi. Malum retro, bunu reddettim ve başladığım bu sürece devam etme kararı aldım. Ve bence bununla birlikte risk de. Bu sebeple aya hiç iyi başlamadım. Tıpkı yazıdaki gibi.
  Ancak yazıyı okuyunca umutlandım.
  Gerekli adımları attığım ancak sonuçları kontrol edemediğim çok uzun bir dönemden geçiyorum. Buradaki yorumları okuyunca çoğu insan için de böyle olduğunu gördüm.
  Yine de sormak istiyorum: Bu risk yerinde bir risk miydi? Kariyer açısından asgari koşulları yakalamamın takvimi ne olabilir? Ağustos mu?
  Eklemek istediğim bir şey daha var: Merkür retrolarında okumaya daha çok ihtiyaç duyuyorum. Çözümlediğine ve nihayetinde dinginleştiğime iknayım. Ve daha çok anlam çıkardığıma. Bu da güzel tarafı sanırım.
  Sevgiler,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 3:07 pm

   Ebru hanım merhaba,
   hala Güneş Sisteminin işleyiş algoritmasını çözebilmiş değilim ama kararlıyım, bir gün çözeceğim ve sorunuza kesin bir cevap vereceğim inşallah 🙂
   şimdilik bir tarih veremiyor olsam da, “yerinizde olsam aynı kararı alırdım” diyebilirim..
   gelişmelerden haberdar edin lütfen, merakla bekliyorum..
   sevgiler, Ceyhun

 • Derin

  Haziran 3, 2015 at 8:05 pm

  Merhaba Ceyhun bey, Merkur Başlangıç 6 Eylül 1983 10:58:57 Bitiş 22 Eylül 1983 10:58:03 tarihlerinde geri hareketteymis. Ben 7 eylul 83 dogumluyum. Retroda dogmus olmamim avantaj/ dezavantajlari varmidir. Google ‘ a ve astrolog adi altinda falcilarin yazilarina itimat etmiyorum. Cevaplarsaniz memnun olurum. Tesekkurler, sevgi ve saygilar. Derinn

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 11:51 pm

   merhaba, biraz zaman verin bana, yazacağım mutlaka, not ettim 🙂
   sevgiler

 • elif

  Haziran 4, 2015 at 12:36 am

  Merhaba ceyhun bey hazirandan itibaren yaz sonuna kadar firsatim var ve onemli kararlar almam gerek burc haritama gore bana az sa olsa fikir verebilirmisiniz dogum tarihim 9 eylul 1981 saat 19.30 birde yukselenimi yazarsaniz sevinirim kolay gelsin tesekkurler simdiden..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 4, 2015 at 1:10 am

   henüz kişisel analizlere başlamadım Elif hanım, malesef 🙁

 • Derin

  Haziran 4, 2015 at 7:08 pm

  Tesekkurler Ceyhun bey , ben hala dogrulugundan emin olabildigim bir bilgiye rastlamadim. Umarim bu bilgiyi kisa zamanda paylasirsiniz bizlerle . Derin sevgilerimle 🙂

  Reply

 • Gülşah

  Haziran 4, 2015 at 8:34 pm

  Merhaba benim arkadaşım 31 mayısta nişanlandı boğa burcu kendisi merkur gerilerken nisanlanması Nisanın kısa süreceği anlamına gelirmi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 1:06 am

   Hayır Gülşah hanım.

 • kezban

  Haziran 5, 2015 at 12:32 am

  merhaba ceyhun bey başak burcuyum bankadan kredı cekıp ev yada araba yada herıkısını almayı düşünüyoruz aceba nezaman uygun ogun kredı cekelım zorlanmadan ödemek ıstıyoruz …01.09.1969 öglen 2 gıbı yukselenım yay şimdıden tesekkur ederım sevgıyle kalın…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 1:14 am

   Kezban hanım merhaba,
   Neptün yıl boyu, doğum gününüze göre, tam karşıt konumda olacak.
   Büyük borç altına girmeyin derim. Yani rahat ödeyeceğinizden emin olduğunuz tutarda kredi kullanmanız doğru olur.
   Sevgiler

 • kezban

  Haziran 5, 2015 at 12:40 am

  kredi cekmek için uygun zaman nezaman aceba ceyhun bey başak burcuyum 01.09.1969 öglen 2 gıbı dogmusum :).

  Reply

 • aynur

  Haziran 5, 2015 at 12:20 pm

  Merhaba ceyhun bey
  Bu merkür beni çok yordu 🙁 her şey mi ters gider dişçiye gittim çene röntgenim çekilcek tam sıra bana geldi sistem çöktü sonraki haftaya diş çekimine randevu verdiler gittim 30 dk geç gittim diye almadılar aslında sevindim çünkü merkür gerilemesi bittikten sonra çektirmeliydim neyse bugüne randevu verdiler ve çekim yine gerçekleşemedi çünkü dişim kırıldı bu sefer de cerrah gerekiyor onunda randevusunu 12 hazirana verdiler şimdi merkürün gerilemesinin bitişi olduğu için sevinmeli miyim yoksa cerrahlık işim olduğu için üzülmeli miyim 😀

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 3:15 pm

   Aynur hanım her şeyden önce geçmiş olsun,
   belli ki Merkür sizden önce gelmiş hastaneye 🙂 az kaldı, bir haftaya bitiyor.
   sağlık dilerim, Ceyhun

  • aynur

   Haziran 5, 2015 at 4:56 pm

   teşekkürler Ceyhun bey aslında tek yapmam gereken merkür gerilemesini bekleyip ondan sonra randevu almamdı niye böyle oldu anlamadım daha neler oldu da ben kıssadan geçtim ailecenek takipteyiz Ceyhun bey sevgiler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 5:01 pm

   🙂 🙂 tşkler

 • Eda

  Haziran 5, 2015 at 5:31 pm

  Ceyhun Bey,
  16 Eylul basak burcuyum, bu hafta gecmiste gorustugum bir firma tekrar gorusmek istedi. Retroda oldugundan supheliyim, sizin oneriniz nedir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 5:59 pm

   Eda hanım görüşün mutlaka, gerilemede olabilecek en ideal girişim, geçmişte görüşülen firma ile ikinci bir görüşme yapmaktır.
   başarılar dilerim, sonuçtan beni de haberdar edin olur mu?

 • beysa

  Haziran 5, 2015 at 10:07 pm

  Selamlar Zafer Bey,
  2015’in sonlarında olacak Satürn-Neptün karesi,2016’daki Jupiter-Satürn karesi ile ilgili yorumlar beni korkutuyor.Başak burçları için bu açılar Jupiter’in etkisinden doyasıya faydalanmamızı etkiler mi,nasıl önlemler alabiliriz?

  Reply

 • kubra

  Haziran 6, 2015 at 10:48 pm

  Zafer Bey , çok acil gorusunuze ihtiyacım var. Araba almak istiyorum. Bu dönem uygun mu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 7, 2015 at 12:13 am

   Kübra hanım yazıda anlattıklarım dışında söyleyecek bir şey yok, gerilemenin bitmesini beklemenizi öneririm..
   sevgiler

 • neval

  Haziran 7, 2015 at 6:29 pm

  Ceyhun bey mrb size ilgiyle takip ediyorum.son bir kac aydır hicbirseyden keyif almiyorum maddi olarak ne zaman rahatliyacagim.hicbirsey yolunda gitmiyor hep bir yerde tıkanıyo sonuc yok.bu da beni keyifsiz yapiyor.sans ne zaman biz basaklara gulecek☺

  Reply

  • neval

   Haziran 8, 2015 at 7:13 pm

   Ceyhun bey bana cvp yazmadiniz

 • bortuboop

  Haziran 8, 2015 at 4:46 pm

  Merhaba Ceyhun bey.burcum aslan yukselenim basak.bugun is yerimde ugradigim bir haksizligi bir ust yoneticime tasidimbir ust yoneticiye tasimak bir anlamda kendi yoneticime rest cekmek oldu.sizce durum nasil sonuclanir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 8, 2015 at 4:50 pm

   siz ne şekilde sonuçlanacağını düşünüyorsunuz? ilk siz sordunuz ama bu sefer böyle olsun 🙂

  • bortuboop

   Haziran 8, 2015 at 4:52 pm

   Hahha ayni mudurum gibi konustunuz yapmayin boyle seyler 🙂 ben hakli oldugumu dusunuyorum ama gokyuzunden destek lazim 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 8, 2015 at 4:54 pm

   yorumda Merkür gerilemesinden bahsediyorum, Mars geldi diyorum, 7-8 Haziran dolunay gündemi sonuçlanacak ama Neptün var falan diyorum…
   siz kendiniz bir cevap verirsiniz diye düşündüm 🙂
   şaka bir yana, astroloji kesin bir şey söylemez..sonuçta birilerinin kazanması, diğerlerinin kaybediyor olması demek..

  • bortuboop

   Haziran 8, 2015 at 5:25 pm

   Iyi haberlerimi paylasmak dilegiyle 🙂

 • sevgi

  Haziran 9, 2015 at 7:02 pm

  imdaaaaat imdaaaaatt,merkür düzelsin artık lütfen meb de bütün işler kilitlendi kaldı,zoraki işin içinden çıkmaya çalışıyorum 🙂 ben yalnız bu yorumları sürekli okuyorum tarihleri çok önemsemeye başladım artık,işaretler orada diye düşünüyorum Ceyhun Bey doğru mudur?
  Haziran bu yıl ki en yoğun ayım oldu,iş iş iş şu an hayatım kariyerim işim..
  Ben bir de bir şey sormak istiyorum ki başaklar da meraklıdır hani merak edenler de vardır belki 😀 aşk zamanı gelmedi mi ya hu aşk :)))) ağustos sonrası demeyin ama daha erken olsa meselaaaa :)))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 9, 2015 at 7:07 pm

   Ağustos sonrası demek zorundayım 🙂
   tabi şu da var: aslında bir zaman sınırlaması tabi ki yok ancak bazı olayların bazı zamanlarda gerçekleşme ihtimali daha fazla..
   aşk için ihtimal Ağustos 2015 sonrası 1 yıl artacak..
   gönlünüze göre olsun..
   Ceyhun

 • sevgi

  Haziran 9, 2015 at 8:12 pm

  hımmmm anladım :)Eylülü çok severim ben hayatımdaki her önemli olay Eylüle denk gelmiştir !! belki bu yıl da öyle olur 🙂 böyle yorumlara da cevaplar yazıyorsunuz iletişime geçiyorsunuz ya siz süpersiniz 😉 teşekkürleeeerrr…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 9, 2015 at 10:03 pm

   🙂 🙂 Burcuna Göre kocamaaaaan bir aile diyorum hep, elbette cevap vereceğim, ailedensiniz sonuçta 🙂
   hem sorularınız ile bu güzel ortama katkı sağlıyor olmanız çok güzel, ben de size tşk ederim.
   Sevgiler, ceyhun

 • han

  Haziran 10, 2015 at 10:13 am

  zafer bey günaydın bu cok acil bi soru uzun zamandır devam eden bir süreçtir ev değişikliğim söz konusu retronunda sonuna geldik yeni ev için kapora versem bugün en azından çünkü sorun yaşamak istemiyorum sıkıntı olur mu sizce
  acele cevap beklerim tşler :)))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 10, 2015 at 2:39 pm

   ben olsam acele etmezdim, zaten gerilemenin olayı “aceleye getirmek” olur çoğu zaman, böylece yanlış kararlar verilmiş olur..
   tabi ki karar sizin, sonuçları zaman gösterecek 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • han

  Haziran 10, 2015 at 8:27 pm

  çok teşekkür ederim ceyhun bey saolun cevabınız için
  zaten başak burcu olmak bide yükselen ikizler olunca kararsızlık zirve tutmadım cuma uygundur artık diyorum

  Reply

 • Nazan

  Haziran 11, 2015 at 8:31 pm

  Merhabalar Ceyhun bey size bir sorum olacakti. Benim doğum haritamda jupiter basakta. Simdi ağustosta jupiter başak burcuna geçiyor ya dikkatimi çekti.Sizce beni nasıl etkiler merak ettim. Cevaplarsaniz çok memnun olurum teşekkürler simdiden…

  Reply

 • asli

  Haziran 11, 2015 at 11:45 pm

  Ceyhun bey yorumlarinizi cok begeniyorum.ilgiyle takip ediyorum.benim sorum sans oyunlari oynuyorum ama tutmadi hic.sizce en uygun zaman ne zaman.sans var mi başaklar icin bu yil.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 12, 2015 at 12:27 am

   14 milyonda 1 kazanma şansı var sonuçta, çoooook şanslı olmak lazım 🙂

 • fulya

  Haziran 12, 2015 at 8:50 pm

  Ceyhun bey sizin yorumlarinizi cok begeniyorum, kisisel yildiz haritasi cikartmaya baslamanizi dort gozle bekliyorum 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 13, 2015 at 4:44 pm

   tşk ederim Fulya hanım, az kaldı, üzerinde çalışmaya devam ediyorum.
   sevgiler 🙂 Ceyhun

 • zhr

  Haziran 13, 2015 at 3:25 pm

  34 yillik hayatimin en kotu haziranini yasiyorum,kotu basladi cok kotu gidiyor ve duzelecegine hic umudum yok,lutfen zafer bey ne zaman itibariyle sansim donecek soyler misiniiiiizzzz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 13, 2015 at 4:55 pm

   gündeminizde ne var Zhr hanım?

  • zhr

   Haziran 15, 2015 at 2:06 pm

   evlilik hayatim bir anda altust oldu dis kaynakli kisilerden oturu ve yeni bir is arayisindayim zafer bey ama su ana kadar en ufak bir umut isigi cikmadi.onerileriniz benim icin kiymetli.

 • zeynep

  Haziran 14, 2015 at 1:57 pm

  başak burcu olma ihtimalim varmış. Bu ayun 16 sına kadar tayin için başvurusu var izmire gitmek istiyorum. Başvuru yapsam uygunmu, izmire taşınmam doğrumu burda rahat huzurluyum ama mutlu değilim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 14, 2015 at 5:32 pm

   Zeynep hanım merhaba, ona ancak siz karar verebilirsiniz, astroloji gündeminizi belirler ancak kararlar her zaman bize aittir sonuçta..iyi mi olur kötü mü olur ancak siz bilebilirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • zeynep

  Haziran 14, 2015 at 2:02 pm

  Başak burcu olduğumu zannediyorum. Öğretmenim olduğum yerde huzurlu ve rahatım ama mutlu değilim. İzmire gitmek istiyorum. 16 hazirana kadar başvuru hakkım var başvuru yapsam doğru olurmu uygun zamannı iş yerimi değiştirmem

  Reply

 • tunay

  Haziran 14, 2015 at 2:32 pm

  Ne yapacagimi bilmiyorum hala hayatimdaki belirsizlikler devam ediyo bir hafraya sonuclanir her sey ama sonrasinda ne bekliyo beni bunu dusunmekten kafayi yicem 😀 ceyhun bey bu ayin sonunda yukseklisans mulakatlari olacak yabanci dil puanim olmadigi icin ortalamam düşük gelecek sizce imkansiz olmasina ragmen denemeli miyim yoksa rezil olmadan vaz mi geceyim bana bi fikir verin 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 14, 2015 at 5:37 pm

   mutlaka deneyin, Ağustostan sonra Jüpiter başakta olacak, hayatınızda epey olumlu değişiklik olacaktır..
   sevgiler, Ceyhun

 • Ayşegül

  Haziran 15, 2015 at 8:44 am

  Ceyhun Bey Merhaba,
  Yazikarinizi ve ona kattiginiz kisisel tam isabet yorunlariniza bayiliyorum. Sizi okumak ayri bir zevk. Cok tesekkur ederim isinize verdiginiz deger icin…
  Ben bir basak kızıyım erkek arkadasım da ikizler. Artik evlilik karari alma asamasinda skntilar (onun korkulari,maddi olanaklara tam sahip olma) cekiyoyoruz. Haziran, yeni ay ozellikle bize yarar diye umut ediyorum 🙂 ne dersiniz:)
  Sevgiler,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 15, 2015 at 2:52 pm

   mümkündür Ayşegül hanım, bir şeyler olacağı kesin ama ne olacağını en iyi zaman gösteriyor 🙂
   gönlünüze göre olmasını dilerim, sevgiler
   Ceyhun

 • setenay

  Haziran 15, 2015 at 4:55 pm

  Bu yeniay da aşk mümkün müdür biz başaklar için ?
  nedense bu yeniaydan tek beklentim aşk hazırım kapının çalınması bekler vaziyetteyim 🙂

  Reply

 • dilek

  Haziran 16, 2015 at 12:55 pm

  Ceyhun bey, dediginiz gibi ilk haftadan sonra rahatladim biraz daha uzun zamandir bu duygu yoktu. Simdi de soyle bir durum var ne yapicagimi bilemedim. Suanda calisiyorum belli sartlarim sonuclanmadi hala. Ve baska bir istende mulakat daveti aldim gidip gitmemekte kararsiz kaldim. Cok cok istedigim bir alan da degil. Bilemedim. Yardim istiyorumm

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 16, 2015 at 2:52 pm

   Dilek hanım merhaba,
   kariyer tam da Haziranın konusu ancak karar sizin tabi ki..
   en doğru kararı vermenizi dilerim.
   Ceyhun

 • dilan

  Haziran 18, 2015 at 12:10 am

  iyi aksamlar Zafer bey birkac sorum vardı hazıran ayı yorumunu yazdığınız için ertemeştiniz simdi cevaplarımı alabilirsem cok sevinirim:) burcum başak 16,09,1995 saat 4-4.30 kırşehir doğumluyum erkek arkadaşım ikizler burcu 30.05,1995 saat 2 kırşehir doğumlu yükselenlerimizi nedir? benimkisi yengec diye tahmin ediyorum ve yengecin özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum yinede işi bilene sormak lazım:) birde ikizler burcunu değişken yapısı beni biraz korkutuyor ilişkimizde ileriye dönük düşünüyoruz ilişkide bana önerileriniz neler olabilir?? simdiden teşekkür ederim cevabınızı merakla bekliyorum:)

  Reply

 • Nilüfer Aras

  Haziran 18, 2015 at 1:13 pm

  Zafer Bey merhaba, yorumlarınızı çok beğeniyorum ve sizi ilgiylke takip ediyorum, ben Terazi burcuyum sabaha karşı 04:00 gibi doğmuşum, erkek arkadaşım Aslan ancak doğum saatini bilmiyorum ama tipik Aslan burcu özellikleri gösteriyor ben ilerleyen zamanda ilişkimizle ilgili nasıl bir yol alacağız bunu merak ediyorum ya da sizin çizdiğiniz yol haritası nedir??Cevabınızı merakla bekliyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 18, 2015 at 2:22 pm

   Nilüfer hanım merhaba,
   bu sorunuza cevap verebilmek için haritalarınızı incelemem gerekiyor ancak biliyorsunuz henüz başlamadım, birkaç ay sonra inşallah, hazırlık yapıyorum şu aralar 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Gökçe

  Haziran 19, 2015 at 3:18 am

  Merhaba zafer bey, öncelikle burcum başak ve yukselim yengeç.bu yeniayla beraber eğitim aldığım bir kurumda yurtdışı eğitimi gündeme geldi. Benim burda eğitimim bitmek üzere fakat hoca çok istekli olduğum için benimle mutlaka irtibata geçeceğini söyledi. Bosyere mi umutlaniyorum bilmiyorum çünkü önümüzdeki sene için böyle bi eğitim söz konusuymus. Bu yeniay da alınan böyle bir karar ileriki dönemde karşıma çıkar mı? Yani bana verilen söz tutulur mu acaba? Birde eski ilişkim gundemde barismak için uygun zamanmıdır yoksa artık önüme mi bakmalıyım. Şimdiden çok çok teşekkür ederim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 19, 2015 at 2:22 pm

   Gökçe hanım merhaba,
   https://burcunagore.com/basak-burcu-2015-yili/
   linkini verdiğim yazıya göre, olumlu sonuçlar alma ihtimaliniz çok yüksek, iyimser olmak için yeterince sebep var 🙂
   ilişki için yorum yapmam mümkün değil çünkü önemli olan burç uyumunuz ve onu anlamak için ikinizin haritasını incelemekten başka yol yok malesef..
   umarım ki her şey gönlünüze göre olur.
   sevgiler, Ceyhun

  • Gökçe

   Haziran 19, 2015 at 6:24 pm

   Çok teşekkür ederim cevabınız için. Benim ufak bir sorum daha olucak. Eskinin mutluluk getireceğini hic sanmıyorum sadece merkur retro da gündeme geldi ve hala söz konusu sizede bi danışmak istedim 🙂 peki yeni bir ilişki veya eskiyi tamamen geride bırakmak ne zaman mümkün. Gerçekten bunu bilmeye çok ihtiyacım var çünkü günlük hayatımıda bu düşünceler çok etkiler oldu

 • Burcu

  Haziran 19, 2015 at 9:46 pm

  Merhaba zafer bey. Başak burcu yum yukselen im yay. Kariyerle ilgili normal bir dönemden geçiyorum. Herhangi bir değişiklik yok. Ama ask hayatım icin çalkantıli bir dönem diyebilirim. Söylediğiniz gibi 14-24 haziran arası dönemi bekledim ve bugun harekete geçtim ama su saate kadar herhangi bir sonuc alamadim.Karşımdaki insan da basak burcu. Sizce umutlanmali miyim?

  Reply

 • Hülya

  Haziran 19, 2015 at 11:34 pm

  Bu nasıl güzel haziran 15.inde işim son buldu 🙁

  Reply

 • Nur

  Haziran 19, 2015 at 11:46 pm

  Merhaba zafer bey,yazılarınızı merakla takip ediyorum,okumadan gecmiyorum,güzel yazıyorsunuz da basak burcuyum(olmasaydimkeske:),artik birseylerin degismesini istiyorum ama degismiyor degismiyor 🙂 Basak burcunu nezaman o gunesli gunler bekliyor ?

  Reply

 • Gökçe

  Haziran 28, 2015 at 7:17 pm

  Temmuz ayı yorumunu ne zaman yazarsınız acaba? Birde yükselenim yengeç onuda okumam gerekir değil mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2015 at 7:27 pm

   sırayla yazıyorum Gökçe hanım, balık da bitmek üzere, başağa 5 burç kaldı..
   Temmuz yazıları çok uzun ve Satürn de işimi hiç kolaylaştırmıyor doğrusu 🙂

  • gökçe

   Haziran 28, 2015 at 9:37 pm

   pekala ben beklemedeyim size kolaylıklar diliyorum 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin