Yükselen BaşakBaşak Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun2

Başak burcu haziran 2014 yorumunda; modern astrolojinin mucizevi bilgi sandığının kapağını açacağım ve başak burcuna göre haziran ayını detaylarıyla anlatacağım…

Yeni Ay 

Haziran ayına günler kala, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi birikerek arttığı için 1 Haziran günü zirve yapacak ve sonraki gün kaybolacak. Haziran ayına, kariyerinizi ve imajınızı güçlendirecek yepyeni bir enerji ile başlayacaksınız.
Yeni ay 10. evinizde gerçekleşecek. Başak burcu için yoğun bir enerji açığa çıkacak, geçtiğimiz iki ay yaşadığınız zorlu ve sert enerjiden tam anlamıyla kurtulamayacaksınız ama bu seferki çok faydalı bir enerji…
Başak burcu, toplumdaki yerini güçlendirmek için kariyerine ve imajına yönelik bir adım atmak isteyecek. Yeni Ay’ın enerjisi, özellikle daha iyi bir kariyer için harekete geçmeye ikna edecek. Gündeminde kariyer olmayan genç arkadaşlar ise, arkadaşları arasındaki statülerini yükseltmek için istek duyacaklar.”Başak burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi konumunuzu, mevkinizi -kısacası statünüzü- değiştirecek önemli bir adım atmak istiyorsanız, Yeni Ay harika enerjisiyle sizi destekleyecek.

Başak burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Geçtiğimiz aylarda planladığınız ancak henüz adım atamadığınız bir kariyer planınız varsa, iş değiştirmek gibi, Yeni Ay’da hamlenizi  yapmalısınız. Bir başvuru yapmanız gerekiyorsa yapın, yakınlarınızdan destek almanız gerekiyorsa isteyin. Yeni Ay kariyer atılımları için yılın en iyi dönemi olacak. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Siz başak burcusunuz, bütün olasılıkları aynı anda değerlendirme yeteneği ile doğdunuz. Hedefinizde ne varsa, sağlam bir adım atarak ilerlemeye başlayın.
İmajınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, bu dönemde yapmalısınız. Sizi ön plana çıkarabilecek bütün imaj değişiklikleri için kusursuz bir dönem, iddialı olun.

Başak burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

28 Mayıs – 1 Haziran arasında Yeni Ay enerjisi sizi destekleyecek ancak 2 Haziran’a dahi ertelememeye çalışın. Özellikle 7 Haziran sonrasında tüm Haziran ayı, yeni adımlar için çok kötü bir dönem olacak, 7 Haziran sonrası için plan yapmayın. Gerekirse Temmuz’a kalsın.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda. Yeni Ay’da kariyerinizi destekleyen olumlu enerjiyle, Mars’ın gelirinize ve işinize odaklı kızgın enerjisi birleşecek. Bu dönemde, imajınızı güçlendirmeye yönelik para harcama isteğiniz çok fazla olacak, iki kere düşünmenizi öneriyorum. Özellikle büyük harcamalara hızlı karar vermeyin.Yeni Ay’da ayrıca olumsuz bir Neptün etkileşimi olacak, Yeni Ay’ın tertemiz enerjisini biraz bulandıracak. Ne istediğinizi tam olarak bilmeden harekete geçmeyin. Kural şu: aylardan üzerinde düşündüğünüz, geçmiş dönemlerde karar  verdiğiniz kariyer adımlarınızı atmaktan hiç çekinmeyin. Ancak, Yeni Ay’da birden ortaya çıkan istekleriniz olursa, gerçeklerden uzak olma ihtimali yüksek, yakınlarınıza danışın. Aynı şey, imaj ve görüntü değişikliği istekleriniz için de geçerli.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Başak burcu zorlu bir Dolunay yaşayacak. Zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, burcunuzun yönetici gezegeni Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Buna bir de Merkür’ün gerilemesini ekleyince, kavga gürültü ihtimali yüksek bir Dolunay sizi bekliyor diyebilirim. İkizler burcundan sonra en çok etkilenecek burçlardan birisi de kuşkusuz başak burcu olacak.Her Merkür gerilemesi, başak burcu için içsel bir çatışma enerjisi taşır. Özellikle geçmişte verdiğiniz kararlar, olaylara verdiğiniz tepkiler, yaptıklarınız ve yapmadıklarınız sinirlerinizi gerdikçe gerer. Üstüne bir de geçmişte yaşanan, üzeri örtülmüş sorunların yeniden gün yüzüne çıkmasını da ekleyebiliriz. Dolunay’ın olumsuz enerjisine hazırlıklı olun.
Kavgacı olacaksınız, sinirli ve tartışmaya yatkın olacaksınız. Sonuçta hayat sizin hayatınız, gerekiyorsa elbette çatışmalar yaşanacak ancak bu dönem tahammül sınırınız epey düşecek. Sonuçta en doğrusunu siz biliyorsunuz, bana düşen hazırlıksız yakalanmanızı önlemek, tavsiye vermek değil.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

2 comments

 • nur

  Şubat 5, 2015 at 10:42 pm

  slm,
  Sizi yeni kesfettim,fakat cok isabetli yazdiklainiz.Merakla yeni yazilarinizi bekliyorum.23-09-69 sabah 03 te Manisa da dogdum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 10:48 pm

   Nur hanım merhaba,
   aramıza hoş geldiniz 🙂 yazmaya devam edeceğim inşallah, her zaman beklerim.
   sevgilerle, Ceyhun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin