14 Eylülde balık burcunun 21 derecesinde bir dolunay oluşacak değerli okurlarım. Etkisini 13-20 Eylül arasında yaşamış olacağız.

Dolunay zamanları ay ve güneş karşıtlık oluşturduğu için geçmişin, şimdinin çözülmemiş sorunlarını çözmek, yarım kalmış meselelerle yüzleşmek gerekebilir. Çoğu zaman yaşadığımız bir süreç / dönem sona erer.

Dolunayla birlikte şartlar değişebilir ve sonuçta eski düzeni sürdüremeyebiliriz, yeni koşullarda yolumuza devam ederiz. Sürekli görüştüğümüz bir arkadaşımızla Dolunayda yaşanan bir olay neticesinde görüşmeyi kesmek gibi mesela..

Dolunay sırasında Ay ve Neptün balık burcunda kavuşumda olacaklar.

Gelelim size özel etkilerine;

  • Aileden biri ile ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz yada aileden biri sizin yanınızda olup size yardımcı olur.
  • Sağlığınızla ya da dış görünüşünüzle ilgili bir değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Örneğin daha düzenli uyumaya karar vermek, spor yapmak ya da estetik bir müdahale..
  • Eşinizin / sevgilinizin ailesiyle ilgili gelişmeler nedeniyle şartlar değişebilir
  • Sizin ailenizin eşiniz /sevgilinizle ilişkisi farklılaşabilir, buna neden olacak olaylar gerçekleşebilir
  • İşinizle ilgili beklediğiniz bir gelişme var mı? Öyleyse dolunayda netleşecek. Eğer iş nedeniyle yaşam alanı değişikliği ihtimali varsa işiniz olacaktır.
  • Eğer işle ilgili gelişmeler sizin değil sevdiklerinizin gündemi ise, bu durumda işler beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.. Özellikle eşinizin işiyle ilgili gelişmeler istemediğiniz halde onu başka bir yerde çalışmaya zorlayacaksa, bu olacak gibi görünüyor.