Başak burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz başak mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Eylülde Güneş başak burcunda olacak. Yükselen burcunuzun derecesine göre yaşayacaklarınız değişecek. Eğer ağustosu “lanet olsun” şeklinde yaşadıysanız, Eylülde rahatlarsınız. Yok eğer Ağustos o kadar huzursuz değilse, Eylül kötü bir ay olacak. Batsın böyle kader! Aslında Ağustos herkes için kötüydü fakat yükselen burcunuz başağın ilk 10 derecesinde ise, sizin için ayrı bir çirkin olmuştur. Neyse ki şimdi sizin için bitiyor ama bu sefer de diğer yükselen başaklar için başlıyor. Diyorum ya, böyle kader olmaz olsun! Eylülde güzellikler gezeni Venüs parasal konuları etkiliyor. Ekonomik olarak rahatlamanızı ya da rahat harcamanızı sağlayacaktır.  Rahat harcama kısmına dikkat! Venüs neyi etkiliyorsa o konuda rahat oluyoruz, bazen fazla rahat! Eviniz ve yaşam alanınız, aileniz ve aile birlikteliğinizle ilgili stres ise devam ediyor, aylar içinde azalacak. Kötü tat bırakmadan çeksin gitsin diyorsunuz ama öyle de olmayabiliyor. Neyse ki Ekimde artık çok daha iyi olacak herkes için.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı detaylar verelim.
  1. huzursuz ve yorgun günler sona erecek, artık mücadele edecek gücünüz olacak
  2. daha mutlu olmanızı sağlayacak yeni bir plan yapmanın tam zamanı
  3. spora başlamak, hareketlenmek için iyi zamanlar
  4. evinizle/yaşadığınız yerle ilgili bir kez daha gündem oluşabilir
İşinizi veya yapma biçiminizi de değiştirmek istiyor musunuz bu aralar? Eylülde buna odaklanırsınız. Alternatif senaryo ise iş hayatınızda sorunlar, çalışma arkadaşlarıyla sorunlar, sağlık sorunları.. Gördüğünüz gibi, alternatifi hep sorun! yükselen dereceniz belirleyecek bunu, ilk 17 derece rahat, 18-29 arası sıkıntılı..

25 Eylül Dolunay

Dolunay sizi ne şekilde etkiler?
  1. eşinizle/sevgilinizle alakalı bir süreç sonuçlanır, örneğin işiyle ilgili konu netleşir
  2. bir tanışma gerçekleşir, ilişki başlayabilir
  3. ilişkiye devam etmeme kararı alabilirsiniz
  4. eşiniz/sevgilinizle ilgili aranızdaki konu çözülür
Bir iş ortaklıklığı gündeminiz varsa, Dolunay bu konuyu çözüme kavuşturacaktır. Eylülün sonunda hayatınız rahatlayacaktır. Ekimde görüşmek üzere.. ☀️ Ekime kadar beklemek istemiyorsanız okumaya devam edin. ⤵️

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>