Yükselen BaşakBaşak Burcu Eylül 2016 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

Ağustos 28, 2016by Zafer Ceyhun77

Başak burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile zamanın değişen ruhunu anlatıyor. Değerli dostlar, öncelikle doğum gününüzü kutluyorum, iyi ki doğdunuz ve iyi ki varsınız! 🍀 ❤️ Eylül’ün gelmesi sizler için her zaman önemlidir çünkü başak burcu yeni yılı Eylül’de başlar. Üstelik bu yıl, tıpkı geçen yıl olduğu gibi Eylül’de Güneş tutulması gerçekleşiyor. Gelecek yıl bu zamanlarda gerçekleşecek tutulma aslan burcunda olacak, yani 2015-2016’da başaktaki tutulma serisi sona eriyor. Başakta gerçekleşecek bir sonraki Güneş tutulması Eylül 2025’te. Peki daha önce ne zaman olmuştu başak tutulmaları? 1997 yılında yine 1 Eylül’de Güneş tutulması yaşanmıştı. Sonraki başak tutulmaları ise 2006-2008 arasındaydı. Bu bilgileri veriyorum ki geçmişte yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun. 🕵 Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 
Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

Başak Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Eylül ayına Güneş tutulmasının etkileri ile başlıyorsunuz kıymetli dostlar, önemli bir şeyler olmak üzere! Güneş tutulmasının ertesi günü Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş’le temas edecekler. Tek başına güçlü etkiler getirme potansiyeli olan Güneş tutulmasının yanında yine son derece güçlü 2 olay daha gerçekleşiyor. Temel olarak diyebiliriz ki; eşiniz/sevgiliniz, aile büyükleriniz, yaşadığınız ev/şehir ve hatta ülke ve iş hayatınız ortak bir gündemin parçası olacak. Bazı olasılıklardan bahsederek mantığı anlatmaya çalışayım. Olasılık 1 Evlilik gündeminiz varsa artık ciddi adımlar atma zamanı gelmiş demektir. Fakat sizin/eşinizin ailesi veya yaşadığınız şehir nedeniyle işler pek yolunda gitmiyor olabilir. İşleri yoluna koymak için kontrolü ele almanız gerekecek gibi görünüyor. Güneş tutulması, beklediğiniz gündemin kendiliğinden sonuçlanması şeklinde de gerçekleşebilir, böylece sizin müdahalenize gerek kalmaz. Olasılık 2 Evliyseniz eşinizle ilgili bir konu olmalı. Mesela siz işiniz nedeniyle şehir değiştirdiniz ve onun yeni hayata uyum sağlaması gerekiyor, bunun zorluklarıyla yüzleşmeniz gerekebilir. Ya da, bir nedenle eşinizden ayrı kaldıysanız yeniden bir araya gelebilirsiniz veya tam tutulma sırasında bir ayrılık gerçekleşir. Olasılık 3 Artık yeni bir eve taşınmanız gerektiğini düşünüyorsunuz, bu konuda eşinizle ortak bir paydada buluşmanız gerekecek. Önemli bir yatırım hamlesi yapabilirsiniz. Olasılık 4 Aile büyükleriyle bir süredir sorunlu giden ilişkileri çözmek için harekete geçme zamanı gelmiş olabilir. Bu noktada bağları gevşeterek daha bağımsız olmayı seçebilir, ipleri tamamen koparabilir veya taviz vererek orta yolu bulabilirsiniz. Olasılık 5 Sevdiğiniz insanlardan birinin sağlığıyla ve geleceğiyle ilgili sorunlarla uğraşıyorsanız, tutulmayı takip eden günlerde bir hamle yapmanız gerekebilir veya mesela kendiliğinden netleşir/ortaya çıkar ve yeni bir dönem başlar. Olasılık 6 Hayatınızı toptan değiştirecek güçlü bir adım atmayı planlıyorsunuz. Evlilik veya ayrılık, işe girmek, iş değiştirmek, çocuk sahibi olmak, şehir/ülke değiştirmek veya ev satın alarak borçlanmak gibi.. Bu durumda, Güneş tutulmasıyla birlikte hayatınızda yeni bir sayfa açılacak demektir. Bu noktada bir hatırlatma yapayım:
Güneş tutulması; yepyeni bilgiler ve/veya motivasyon getirerek hayatımızı değiştirir, yeni bir dönem başlatır.
Son olarak, başak burcu Güneş tutulması etkilerini konu başlıkları şeklinde özetleyelim:
 1. daha bağımsız ve güçlü olabilme motivasyonu
 2. hayatınızı yeni bir yöne sevk etme isteği
 3. evlilik, ayrılık/boşanma kararı
 4. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir gelişmenin netleşmesi
 5. aile büyükleri ile ilgili sorunlara/olaylara ilişkin harekete geçme gereksinimi
 6. yaşadığınız ev veya şehre dair kararlar
Tutulma sırasında Merkür gerilemesi yaşıyor olacağız değerli okurlarım. Bu nedenle geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelebilir veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Tutulma enerjisiyle birlikte epey yoğun enerji olacak. Eğer ki olumsuz bir gündem içindeyseniz, keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, yeterince hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek akılcı olur!

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor aslında! Bundan sonraki 1 yıl boyunca iş, çalışma ortamı, kazanç ve yatırımlar açısından açılımlar yapmanızı kolaylaştıracak fırsatlar bulmanız mümkün. Jüpiter etkisini detaylıca anlattığım bir yazı yazacağım için uzun tutmayacağım. Şurasını söylemek lazım: Eğer iş/kazanç merkezli hedefleriniz varsa, 26 Eylülde yaşanacak Güneş-Jüpiter kavuşumunu takip eden günlerde harekete geçin. Eğer ki daha önce harekete geçmek zorunda iseniz, Merkür geriliyor diye korkmanıza gerek yok ayrıca. Venüs 1 Eylülden itibaren terazi burcunda olacak, Jüpiter de 9 Eylülden itibaren. Merkür gerilemesine rağmen bu güçlü etkiler koruma kalkanı olur, merak etmeyin.👍

Balık Burcunda Ay Tutulması: 16 Eylül

2016 yılında hepimizin hayatında önemli gelişmeler yaşandı ve Burcuna Göre’de bu konular üzerine uzun uzun konuştuk. Aralık 2015’te kendini gösteren ve Mart-Haziran arasında şiddetlenen gündem, nihayet tamamen sona eriyor dostlar. 16 Eylüldeki Ay tutulmasından birkaç gün önce, 13 Eylülde gerçekleşen Güneş-Mars karesiyle birlikte, artık konu tamamen kapanacak. Daha önce bahsettiğimiz gibi gündeminize ilişkin konular; eviniz, aileniz, yaşadığınız şehir/ülke veya aile büyükleriniz çerçevesinde gelişmiş olmalı. 13 Eylül’deki Güneş-Mars karesini takip eden günlerde, son bir hareket/adım gerekecektir. Diğer yandan, tıpkı Güneş tutulmasında olduğu gibi, eşiniz/sevgiliniz de gündemin parçası olacaktır. Eylülün ilk haftasında Güneş tutulmasıyla birlikte açılacak yeni kapılar, Ay tutulmasını takip eden günlerde (17-19 Eylül) vereceğiniz kararla artık geleceğinizi şekillendirecek. Ay tutulmasının başak burcuna göre sonuçları şunlar:
 1. yaşadığınız şehrin/ülkenin kesin olarak değişmesi ile sosyal çevrenizin de değişmesi
 2. eşinizle ilgili gündemin sonuçlanması ve düzenin kurulması, yeni dönemi yaşıyor olmak
 3. aile büyüklerinizle ilgili gündemin kapanması, zihninizden çıkması
 4. bir ortaklık, birlikte iş yapma girişimi varsa netlik kazanması
Eylülün ikinci yarısından itibaren, artık bambaşka bir süreç başlıyor kıymetli okurlarım. 2016 yılında her ne yaşandı ise, artık geride kalıyor, başka ihtimal yok! Bundan böyle ileriye bakmak zorundasınız, aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkmalı. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, siz çıkarmalısınız. Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi! Eğer doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Kişisel analiz için randevu isteklerinizi yardımcım Burcu hanım cevaplıyor olacak. Görüşme gününü ve saatini seçerken size yardımcı olacaktır. Mail adresi burcunagore@gmail.com Başak burcu Eylül 2016 yorumunu, başak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır. 👍 En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

77 comments

 • Deva

  Ağustos 28, 2016 at 7:11 pm

  Merhabalar,
  Yorum harika cok tesekkürler. Yüreğinize saglik…
  Benim günesim basakda, yükselen ve ay burcu terazi…
  Yani asil dönemim eylül’den sonra basliyor dimi? Cünkü simdiye kadar jupiter basak burcunda olmasindan pek fayda görmedim?

  Reply

  • Deva

   Ağustos 28, 2016 at 7:19 pm

   12.09.80 sabah 10.24 almanya stuttgart

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 9:59 pm

   Deva hanım merhaba,
   şöyle bir durum var: eğer yükselen, güneş burcundan bir sonraki burç ise, yükselen daha etkin oluyor çoğu zaman..
   sizde hem yükselen hem ay terazi..çok güzel şeyler olacak 🙂 🙂 🙂
   mutluluk ve huzur dilerim.
   Ceyhun

  • Gizem

   Ağustos 29, 2016 at 9:31 pm

   Ceyhun bey merhaba,
   terazi burcu eylul ayi yorumunuz yayinlandimi? 30 eylul dogumluyum ve yukselen burcum kova..jupiterin teraziye gecisinin etkilerini erken hissediceklerdenmiyim?? Bu arada yorumlariniz ve anlatiminiz harika!!!

  • Perran

   Ağustos 29, 2016 at 10:28 pm

   Merhaba Ceyhun Bey, yazılarınızı severek okuyorum. Çünkü yorumlarınız içime su serpiyor. 12. 09. 1959 doğumlu kendimi sansız bir kadın olarak nitelendiriyorum. Bundan sonraki yaşamımda sans bana güler mi acaba ? Sizi seviyorum. Teşekkür ederim.

 • Zeynep

  Ağustos 28, 2016 at 7:19 pm

  Çok ciddi bir karar vermek üzereyim ama bilmiyorum yani emin değilim biraz riskli bir durum . Sizce ertelemeli ve daha sonra mı gözden geçirmeli yoksa her şeyi göze alıp o yola devam mı etmeli ?
  Şimdiden çok teşekkürler yazılarınız bir harika güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ❤

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 9:59 pm

   biraz daha detay vermeniz mümkün mü Zeynep hanım?

  • Zeynep

   Ağustos 28, 2016 at 11:17 pm

   En başında ülke değiştirmek geliyor . Yani yeni bir hayatın başlangıcı gibi yeni bir düzen . Her şeye sıfırdan başlamak için uygun bir zaman mıdır?
   Bu arada çok teşekkürler yorumunuz için

 • zeynep özcan

  Ağustos 28, 2016 at 7:24 pm

  harikasın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:00 pm

   kalp kalp kalp

 • Çiğdem

  Ağustos 28, 2016 at 7:34 pm

  Güzel başlamadı bu yıl güzel de geçti denemez açıkçası bundan sonrası içinde çok bir umudum yok.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:00 pm

   hayırlısı o zaman.

  • Vendetta

   Ağustos 31, 2016 at 6:27 pm

   İnsanların kanını emerek hayatını idame ettiren kişiler, hayatta iflah olmazlar. Bu da Allah’ın adaletidir.
   Saygilarimla

 • Bensu

  Ağustos 28, 2016 at 7:36 pm

  Merhaba Ceyhun Bey ; Yazikarınızı severek okuyorum. Size sorularım şu şekilde. Şu anda işsizim iş arayışı içindeyim. Maddi sıkıntılarım var,uzun suredir süren ve sorunlu bir ilişkim var. Ayrıca annem ve babam ayrılar ve ben onlardan ayrı bir şehirde tek basıma yaşıyorum. Bundan sonraki hayatim Nasıl olacak bana bir bilgi verirmisiniz lütfen. 12.09.1974 doğumluyum. Şimdiden tesekkurler

  Reply

 • Güneş Olcay

  Ağustos 28, 2016 at 7:37 pm

  Merhabalar, güzel bilgiler için teşekkürler.
  Öncelikle 1997 Üniversite’ye başladım.
  2006 yılında evlendim.
  2008 yılında da kızım oldu.
  Geçen yıl jüpiter Başak burcundaydı ama ben 2005 Aralık ayından bu yana çalışmıyorum. Ve yaptığım görüşmelerde ok’leşsek bile sonra bir türlü işlerim iptal oldu. Bu süre iyi dinlendim ve biraz da maddi sıkışıklık yaşadım. Umarım Eylül ayından itibaren herşey yoluna girer. 24.08.1979 Konya doğumluyum. Ve doğum saatimin 16:00- 16:30 olduğunu söylüyor annem.
  Bundan sonra nasıl olacak? Kendi işimi kurmak istiyorum. Kafamda dolaşan 2-3 fikir var. Karar verip başlamam lazımmm

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:03 pm

   Güneş hanım merhaba,
   gezegenler şöyle işliyor:
   neyin ne zaman nasıl olmasını istediğimizi gezegenlerin konumu belirliyor büyük ölçüde..
   şimdi siz istemeye başlamışsınız, demek oluyor ki güzel şeyler olacak!
   tabi her zaman bu kadar basit değil ama gezegen konumlarını düşününce, şans sizden yana olacak.

  • Güneş Olcay

   Eylül 1, 2016 at 12:57 am

   Çok teşekkürler Ceyhun Bey☺️

  • SELDA

   Ağustos 29, 2016 at 8:42 am

   Güneş Hanım yazınızı okurken kendimi gördüm aynı şekilde 2006 da evlendim ve 2008 kızım oldu. Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun mutlu yıllar.

  • Güneş Olcay

   Eylül 1, 2016 at 12:59 am

   Selda Hnm, çok sağolun. Hepimiz ve ülkemiz için iyi olsun inşallah.

 • Ceyda

  Ağustos 28, 2016 at 7:38 pm

  ilk dogumgunu hediyem sizden geldi teşekkürler ! yine harikasiniz 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:03 pm

   en güzel yıllar, en mutlu zamanlar dileğimle Ceyda hanım 🙂 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Zeynep

  Ağustos 28, 2016 at 7:40 pm

  Merhaba Ceyhun bey. Emeğinize sağlık. Ben 13 eylül 1995 doğumluyum. Sonunda jüpiter etkisini hiss etdim. Çok iyi bir işe girdim. Bu dönemde geçmişte yarım kalmış bir ilişki yeniden başlarmı?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:04 pm

   harikaaa haber! başarılar dilerim Zeynep hanım, hayırlı olsun 🙂 🙂
   ilişki başlar mı? başlar!
   başlamalı mı? işte ona siz cevap verebilirsiniz ancak..
   sevgiler, Ceyhun

  • Zeynep

   Ağustos 28, 2016 at 10:45 pm

   Teşekkürler

 • Flz

  Ağustos 28, 2016 at 7:41 pm

  Şimdiye kadar okuduğum en gerçekçi yorumlar gerçekten süpersiniz. Sürekli takip ediyorum. Ben 10/08/1982 saat 16:20 de doğdum. Siz bu tarihte doğan birinin neler ya§adığını biliyorsunuz ama ben adtrolojiden anlamadığım için hiçbir anlam veremedim yaşadıklarıma. Herşey mi ters gider cihazlar bozulur birçok şey ve bu arada içime attığım herşeyi döker oldum. Aslında o kadar da çok yorulmuşum ki canımı sıkan hiçkimseyle konuşmaya tahammülüm dahi yok. Başarılarinızın devamını diliyor ve paylaşıyorum. Yorumlarınızı okudukça keyif alıyorum çok teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 28, 2016 at 10:06 pm

   Flz hanım merhaba, ilginiz için çok tşk ediyorum 🙂
   bu aralar mı yaşıyorsunuz bu söylediklerinizi, son bir hafta gibi??

  • Flz

   Ağustos 29, 2016 at 11:44 am

   Zafer bey evet bu yaşadığım süreç vardı ama ben hep olgunlukla karşılamaya çalışıyor alttan alıp insanların düzelmesini bekler iken ağustos başından beri tabiri caiz ise duygu patlaması, bıkkınlık öfke herşeyi birarada yaşıyorum.5 yıllık ilişkimi bitirdim. Yeni biriyle konuşuyorum ama tedirginlik yaşıyorum. Evlenmek mutlu olmak istiyorum o da olmuyor. 🙁 🙁 Birkaç yıldır hiçbirşeyi sonuca ulaştıramıyorum çok yıprandım.Bu arada sizin yorumlarınız bana gerçekten ışık oldu. Anlam veremediğim çok şeyi sizden öğreniyorum. İyiki varsınız.Bu bilgiler bizim için çok önemli size çok teşekkür ediyorum 🙂

 • Eful

  Ağustos 28, 2016 at 8:12 pm

  Ceyhun bey merhaba..güneşim boğa yükselenim başak..haystımın en kötü yılıydı 2016..mart ayındaki tutulmada isteklerim olmadı aksine daha kötüye gitti bu tutulmada olurmu bir şeyler terfi işim askıda şu anda

  Reply

 • Esra

  Ağustos 28, 2016 at 8:17 pm

  Koca bir yıl geçti Jüpiter ile ne aşk getirdi ne evlilik ne olacak böyle halim? 26 ağustos güneş ve yükselen başak bu arada

  Reply

 • ayşe

  Ağustos 28, 2016 at 8:32 pm

  Bu ay ilk başak burcunu yazdiginiz icin oncelikle cok tesekkur ederim…13 eylul 1976 saat:20.00 yukselenim boğa bu yil benim icinde zor bir yildi şuan sehir degisikligi yapmayi planliyorum iş gorusmelerim hala devam ediyor bakalim hayirlisi umuyorum bu andan itibaren guzel gunler benimle olacak insalllah 😉 sevgiler ceyhun bey

  Reply

  • ayşe

   Ağustos 28, 2016 at 8:34 pm

   Ceyhun bey dogum haritamla ilgili beni biraz bilgilendirebilirmisiniz.

 • yasemin

  Ağustos 28, 2016 at 8:38 pm

  benım burcum basak yukselen boga ay akrep 5 gezegen sınatrı sıde terazı de venusumde terazıde ben de cok kotu surecten gectım ben nasıl etkılenırım?

  Reply

 • Burcu

  Ağustos 28, 2016 at 9:09 pm

  Ceyhun Bey merhaba teşekkürler yorumunuz için eylül ayının 2-9 arası tayin istiyorum is yeri değişikliği başaklar için iyi sonuçlanır mi?

  Reply

 • Eminee

  Ağustos 28, 2016 at 9:25 pm

  Merhabalar tesekkur ederiz ceyhun bey sizde iyi ki varsiniz bende diger basaklar gibi jupiterin bi etkisini goremedim eylulde biterse artk umudumu kesicem valla :))))

  Reply

 • Dilek

  Ağustos 28, 2016 at 9:40 pm

  Teşekkürler bu pozitif ve iyi niyetli yorumlarınız için. Şu bunaltıcı dönemde ilaç gibi geliyorsunuz. Kişisel analiz için doğum saatine ihtiyacımız var mıdır?ben doğum saatimi bilmiyorum ama haritamı da çok merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden. Herşey gönlünüzce olsun.

  Reply

 • Gülser

  Ağustos 28, 2016 at 10:04 pm

  6.9.1975 doğumluyum.doğum saati 5.oo yorum istiyorum. Acil.Teşekkürler

  Reply

 • Muzaffer.h

  Ağustos 28, 2016 at 10:11 pm

  Güneş başak yükselen başak ayburcum balık.bende Jüpiter’in hiç bir fayda görmedim. Ne yazıkki.depresyondayım ve çıkamıyorum.

  Reply

  • Muzaffer.h

   Ağustos 28, 2016 at 10:14 pm

   15.09.1970 dogumluyum .bi yorumda bana lütfederseniz mutlu olurum

 • Birsen

  Ağustos 28, 2016 at 10:44 pm

  Merhaba Ceyhun bey soluksuz yazılarınızı takip edip okuyorum. Doğum günümde yani 9 Eylülde jüpiter burcuma geliyor. Sene başında işini bıraktım şimdi çok farklı bir meslek üzerine eğitim alıyorum. Inşallah özel hayatımda güzel gelişmeler olur artık iyi geceler.

  Reply

 • Seçil

  Ağustos 28, 2016 at 11:08 pm

  Merhaba Ceyhun bey yorumlarınız süper. Hepsi oldu sadece Jüpiter şansı olmadı
  Burcum balak yükselenim terazi ay burcum boğa…
  Umarım Jüpiter şansı gelir.
  Teşekkürler.

  Reply

 • Nilsen Bilir

  Ağustos 28, 2016 at 11:34 pm

  “Merhaba Ceyhun Bey, ben burcum ve yükselenimle ilgili net bir bilgi rica edeceğim. 22 eylül 1980 saat 20:30 da doğmuşum. Özellikle yükselenimle ilgili farklı sonuçlar alıyorum. Başak burcuna da tam uygun değil gibiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.”
  Doğum yerimi sormuştunuz: Mersin
  teşekkürler 🙂

  Reply

 • Emine

  Ağustos 28, 2016 at 11:58 pm

  11.09.1980 saatini bilmiyorum ama gece diye soyluyorlar Istanbul-Kadikoy

  Reply

 • ilkay

  Ağustos 29, 2016 at 12:04 am

  Benimde hytmn en kötü yılıydı başıma bunlardami gelecek dedirtti bu yıl bana 30 Ağustos doğumluyum yükselen Terazi devam edecekmi acılar bu arada ay burcum yengeç saygılar

  Reply

 • Canan

  Ağustos 29, 2016 at 12:25 am

  Çok teşekkür ediyorum zafer bey 🙂 aşk hayatım çok karışık ne yapsam bilemiyorum eskiyi unutsam mi geleceğe mi baksam yükselenim Akrep umarım iyi şeyler olur 🙂

  Reply

 • Soli

  Ağustos 29, 2016 at 1:01 am

  Merhaba sevgilim 17.06.1984 doğumlu,Ben 14.09.1990 bizim burclar nasil anlaşa bilecek mi? Evlilik için uygunmuyuz?

  Reply

 • Kardelen

  Ağustos 29, 2016 at 1:16 am

  Merhabalarrr Ceyhun Bey; güneş koç, yukselen akrep, ay burcum da başak. Sevgilimin burcuda balık. Gecen yil ki 13 eylül tutulmasindan beri küsüz. Araya arkadaslarini koyuyor barışmak için. Is biraz inata bindi sanki:) Birde maddi durum zorluklari var. Ay burcum Başaktaki gelişmeler beni nasıl etkiler?

  Reply

 • Ayfer

  Ağustos 29, 2016 at 3:33 am

  Merhaba zafer bey yukselenim başak güneş ve ay burcum terazi 1997 de tasinma yeni ise baslama gibi şeyler oldu.2006 da nisanlandim 2007 de nişanı attım.2008de evlendim.2015de boşandım ve şimdi ayrıldığım eşimle yeniden yuva kuruyorum.yukarıda bir yorum yapmışsınız yükselen burç güneş burcundan sonraki burcsa yükselen baskın gelir diye benim güneşten önceki burc olduğuna göre benim güneşim mi baskin geliyor..gunes ve ay terazii benim yılım mi başlıyor.

  Reply

 • Paraschiva ozcelik

  Ağustos 29, 2016 at 4:15 am

  Uzun suredir hayatimda hic birsey duzgun gitmiyordu..bir cok kes bosanmaya kadar geldim..icinde anlatilamicak kdar cok sikinti vardi..cok merak ediyoru artik neler olacak..is konusundada cok kotu gitti aralik ayindan beri..sanki hersey ters dondu benim hayatimda cok soguk bir insan oldum ve ben bu deyildim sizce iyi gunler gorucekmiyim?

  Reply

 • SELDA

  Ağustos 29, 2016 at 8:39 am

  Merhaba ;
  Yine çok güzel ve dolu dolu bir yazı.İlk dikkatimi çeken 2006 da evlendim 2008 de kızım dünyaya geldi ve acaba bu sefer neler olacak . 2016 sancılı başlasa da Mart ayından sonra iş hayatım istediğimin de ötesinde bi sıçrama oldu. Bikaç gündür inanılmaz huzurluyum evet hissediyorum güzel şeyler olacak bu arada yükselenim ve burcun Başak. Yol göstericiliğiniz için teşekkür ederim.

  Reply

 • pinar

  Ağustos 29, 2016 at 10:06 am

  MERHABALAR ZAFER BEY İLİŞKİMLE ALAKALI COK ÖENMLİ BİR KARAR VERMEK ÜZEREYİM , 3 AYDIR KAFAMI KURCALAYAN VE EMİN OLAMADIĞIM KONULAR HAKKINDA, AMA MERKÜR GERİLEMESİNDEN DOLAYI BİRAZ DAHA ERTELEMEM GEREKİOR SANIRIM 15 GÜN DAHA SABREDEYİM:) JÜPİTER BURCUMDA İLERLERKEN YAŞADIĞIM BU İLİŞKİ BENİ İLERİYE GÖTÜRÜR DİODUM AMA GENE EVLENEMİCEM SANIRIM:(

  Reply

 • Çilem

  Ağustos 29, 2016 at 10:37 am

  Merhabalar. Benim hayatımda iş ile ilgili beklediğim gelişmeler var. Ancak ekim kasım gibi sonuçlanacak gibi duruyor. Hem iş konusunu hemde özel hayat konusunu merak ediyorum. Özel hayatımda bir aydır çok kötü durumda. Haber beklemekteyim. Beklediğim iyi haberler gelecek mi? yoksa çok farklı bir yolum mu var acaba aşk anlamında. Ağustos benim için çok kötü geçti. Eylül ayı aynı şekilde olacak mı sizce? Şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için.

  Reply

 • nagihan

  Ağustos 29, 2016 at 10:50 am

  ceyhun bey merhaba çok güzel yorumlamışsınız inşallah güzel şeyler olur demek istiyorum:)2 eylül 1984 saat 12:30 13:30 arası doğmuşum annem öyle diyor benim atamam gerçekleşmişti ama darbeden sonra atama tebligatlarımız gönderimi 1 ocak 2017 ertelendi diye bize yazı geldi ama ben her an sanki düzelcekmiş gibi tayinimin çıktığı yere gidecekmisim gibi geliyor özellikle perşembe günü güneş tutulmasıyla beraber ne dersiniz olabilirmi

  Reply

 • Legendary

  Ağustos 29, 2016 at 1:11 pm

  Merhaba Zafer hocam. Ben 22.02.1995 saat 20:45 Azerbaycan, Mingacevir doğumluyum. Oz burcum balık, yükselen terazi biliyorum. Bana hangi alanda daha çok destek verecek? Eylul ayı yprumlarını paylasın :))

  Reply

 • Gigi

  Ağustos 29, 2016 at 4:27 pm

  Zafer Bey merhaba,
  Çalışmaktan yakında tükeneceğim, evde işte 5 dk fırsatım yok hergün mesaideyim ne moral anlamında ne de sağlık anlamında halim kalmadı.
  Burcum Başak Yükselenim Koç, haftasonları bile çalışıyorum ne yapmalı nasıl ilerlemeli? Bu tutulmalarda sanırım ruhsal açıdan bizi yoruyor. Eşimde başak burcu yükseleni Terazi o ise çok rahat bir yaşama sahip. Nasıl oluyor anlamış değilim 🙂

  Reply

 • M. Güleryüz

  Ağustos 29, 2016 at 9:31 pm

  Ceyhun Bey merhaba,
  Yazınızı dikkatle okudum önlemlerini aldim! Merak ettiğim konu, gezegenlerin kavusumu ya da retrosu gibi olayları doğum haritamizla birlikte nasıl yorumlayabiliriz? Mesela Merkur’u ikinci evinde olan biri bu süreçten nasıl etki alır?
  Yeni yazilarinizi simdiden merakla bekliyorum, sevgiler.

  Reply

 • mahpeyker

  Ağustos 29, 2016 at 9:44 pm

  ah zafer bey başakların yüzü ne zaman evlilikten yana gülecek? jupiterden umutluyduk ama şu venüsün hayrını ne zaman göreceğiz? burcum başak yükselenim yay bu arada. sevgiler

  Reply

 • Serap yavuz

  Ağustos 29, 2016 at 10:40 pm

  Selamlar
  Almanya dogumluyum
  20.3.1975 ögle saat 13 gibi
  Lütfen dogum haritami yorumlarsaniz
  Cok sevinirim .
  Tesekkür ederim.

  Reply

 • Elif

  Ağustos 29, 2016 at 11:14 pm

  Ceyhun bey hersey ters gidiyo bu jupiter bize pek etki etmedi.09.09.1986.gece 11 e yakin dogmusum.yukselen ikizler.özelliklerini tasiyorum da ama basak daha etkili.ne zaman sans yuzume gulcek:(

  Reply

 • Flowers

  Ağustos 30, 2016 at 7:01 pm

  Güneşim başak,venüs terazi..ve evlendirilmek için uğraşılan 30 yaşında hala kariyer derdinde olan bir genç kızım;).Ben de bu sene jüpiterin o güzel etkilerini göremeyenlerdenim.Haritam uygun değildi çünkü satürnüm yay ve 1.evde.üstelik martttan bu yana da aşkta çok kırıcı şeyler yaşadım..Ne diyelim ağzınıza sağlık.ama umutluyum.her şey olumlu yönde gelişir inşallah diyelim:)

  Reply

 • Zencefil

  Ağustos 31, 2016 at 4:36 am

  Ceyhun Bey, Çok isabetli ve harika yorumlar. Ben bu tutulma ve retro çerçevesinde şunu sormak istiyorum 9 Eylül doğumlu başak olarak, daha önce beğendiğimiz ancak bir türlü fırsat olup da biraraya gelemediğimiz kişiyle yakınlaşma imkanı bu arada doğarsa, 26 Eylül sonrasını mı beklemeliyiz? Daha önce ufak adamlar atmak ilişkinin geleceğini riske atar mı?

  Reply

 • Maruull

  Ağustos 31, 2016 at 10:21 am

  1 eylül 1984 doğumluyum ben 🙂 Yükselenim de Akrep :))) Aşk var mı bana aaşk :))) hangi tarihler daha elverişli acaba? Sizi okudukça umutlanıyorum 🙂 Teşekkürler

  Reply

 • Vildan

  Ağustos 31, 2016 at 1:09 pm

  Merhaba Ceyhun bey ben terazi burcuyum yükselen kova bu yıl yeni atılımlar yaptım ama nasıl yol alacağım bilmiyorum doğum tarihim 10.10.1985 yardımcı olabilir misiniz???

  Reply

 • Nihannn

  Ağustos 31, 2016 at 3:23 pm

  Yükseleni balik olan basaklar icin etliler daha mi sarsici

  Reply

 • Nevin

  Ağustos 31, 2016 at 6:56 pm

  Zafer bey merhabalar ben sadece burcumu biliyorum yükselenimi bilmiyorum cevaplarsanız sevinirim.02.09.1979 saat:20:00 da istanbulda doğmuşum teşekkür ederim.sevgiyle kalın

  Reply

 • Merve

  Eylül 1, 2016 at 12:50 am

  harikasınız Zafer Bey, her zaman olduğu gibi. burcum oğlak yükselenim başak. mart ayında çok isteyip görüşmeye gidip son üçe kalıp da gerçekleşemeyen bir yurtdışında çalışma ihtimalim vardı. dolayısıyla yorumlarınızı daha bir kalbim ağzımda okudum bu ay… umarım bu sefer olacak 🙂 rehberliğiniz için çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız!

  Reply

 • Ece a

  Eylül 1, 2016 at 1:25 am

  Merhaba ay burcuM başak ve sekizinci evde. Bu beni psikolojik ve ruhsal acidan nasil etkiler. Hangi konularda bu tutlmadan faydalanabilirim? Dogum bilgim 29.12.1988 sabah 08.30

  Reply

 • İdil

  Eylül 4, 2016 at 12:33 am

  Harika yorumlar çok Teşekkürler..20 eylül güneş başak yükselenim başak Ay Burcum terazi artık güzel şeyler olsun

  Reply

 • Sunay

  Eylül 6, 2016 at 1:05 am

  Olurda yorum bu kadarmı harika ve nokta atılşıolur!!!Size çoook ama çooook teşekkür ediyorum!tam 1 yıldır sizi takip ediyorum ve yorumlarınızla kararlarım dahada netleşiyor..Emeğinize yüreğinize sağlık…

  Reply

 • ALEV

  Eylül 6, 2016 at 2:21 pm

  Ceyhun Bey,
  12.09.1978 doğumluyum, doğumgünüm yaklaşıyor bana bir doğumgünü hediyesi olarak
  bundan sonraski iş hayatı ve maddi açıkda durumumu yorumlayabilir misiniz, yeni iş bağlantıları olacak mı?

  Reply

 • Şükran

  Eylül 7, 2016 at 2:11 am

  Merhaba Ceyhun bey, 26.08.1973 doğumlu 6. Hissi gelişmiş, temiz kalpli ve sabırlı çok şey yaşamış blr başak olarak sizi zevkle okuyorum. Herkes gibi hem sorunlarım hem de umutlarım var size sormak istediğim aklıma takılan başka birşey…ben 1997 eylül ayında o dönem görüştüğüm erkek arkadaşımı kaybettim pilottu ve şehit oldu yine aynı yıl mayısta da kuzenimi kaybettim ayrıca psikolojimi tahmin edersiniz o halde çizim yapamadığım için mimarlıkta 3. Sınıftan atıldım ( sonra af ile döndüm ve tamamladım) kısaca hayatımdaki en zor yıllardandı. Şimdi eylül sonu için inşallah güzel beklentilerim var ama endişelendim de.. Bana söyleyebileceğiniz birkaç güzel şey varsa çok sevinirim. Çok sağolun, yüreğinize sağlık… (Benim yorumumu yayınlamadan cvp vermeniz mümkün müdür? )

  Reply

 • Şebnem

  Eylül 7, 2016 at 2:13 am

  Merhaba Ceyhun bey, 26.08.1973 doğumlu 6. Hissi gelişmiş, temiz kalpli ve sabırlı çok şey yaşamış blr başak olarak sizi zevkle okuyorum. Herkes gibi hem sorunlarım hem de umutlarım var size sormak istediğim aklıma takılan başka birşey…ben 1997 eylül ayında o dönem görüştüğüm erkek arkadaşımı kaybettim pilottu ve şehit oldu yine aynı yıl mayısta da kuzenimi kaybettim ayrıca psikolojimi tahmin edersiniz o halde çizim yapamadığım için mimarlıkta 3. Sınıftan atıldım ( sonra af ile döndüm ve tamamladım) kısaca hayatımdaki en zor yıllardandı. Şimdi eylül sonu için inşallah güzel beklentilerim var ama endişelendim de.. Bana söyleyebileceğiniz birkaç güzel şey varsa çok sevinirim. Çok sağolun, yüreğinize sağlık…

  Reply

 • hande

  Eylül 7, 2016 at 6:54 pm

  ben jupiterden hic bisey anlamadim hatta omrumun en berbat yiliydi jupiter terazide iyi olur ins yukselenim ikizler askta olumlu biseyler var mi ceyhun bey bu arada tam anlamiyla muneccimligin hakkini veriyosunuz harikasiniz

  Reply

 • Neval

  Eylül 11, 2016 at 11:44 pm

  Yazınızı heyecanla bekliyor müthiş bir keyifle okuyorum yukseleni terazi olan basagim ceyhun bey jupiteride kaçırdım sanırım kisisel analiz icin size ulaşmak istiyorum lütfen benimle iletişime gecin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2016 at 1:45 pm

   Neval hanım merhaba, doğum gününüz kutlu olsun 🙂 🙂
   Var olmak, hayatta olmak muhteşem bir şey, ciddi bir mucize aslında..
   mail atar mısınız bu adrese, asistanım Burcu hanım size kısa sürede dönecektir.
   burcunagore@gmail.com
   ZC

  • Neval

   Eylül 21, 2016 at 3:50 pm

   Zafer bey emailime hala cevap bekliyorum:D

 • Neval

  Eylül 11, 2016 at 11:45 pm

  Bu arada bugün doğum günüm:)

  Reply

 • ilknur

  Eylül 15, 2016 at 10:13 pm

  Merhaba ceyhun bey,
  Yorumlariniza ve yazılarınızı o kadar güzel yazıyorsunuzki insan her defasında hadi yaaa doğruuu yaa diyip duruyor.
  Lüften oldugunuz gibi kalın ve yazın.
  Benim dogumgünüm 25.08.1985; 8:50; stuttgart/almanya
  Yükselenim nedir? Ve uzun zamandir hic birsey istedigim gibi gitmiyo. Eylül ayindan itibaren beni ne bekleyebilir?
  Yorumlarinizi heyecanla bekliyorum

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin