Yükselen BaşakBaşak Burcu Ekim 2016 Yorumu: İş Hayatınız, Kazancınız ve Finansal Konular

Eylül 28, 2016by Zafer Ceyhun43

Başak burcu Ekim 2016 yorumu, 1 Ekim Yeniay ve 16 Ekim Dolunay etkileri ile Ekim ayındaki diğer önemli astrolojik etkileri içeriyor. Ekim 2016 geldiğine göre, artık iş hayatınızdaki gelişmeler ana gündem maddesi olacak değerli dostlar. Hayırlı olsun diyelim. Başak burcundaki seyrini tamamlayıp terazi burcuna geçen Jüpiter, günler geçtikçe etkisini artırarak hayatınızdaki gelişmeleri tetikleyecek ve yeni açılımlara imkan verecektir. Hele ki haritanızda terazide gezegenler varsa, çift kat olumlu etkisi olacaktır. Mesela Ay/Venüs terazideyse.. Bu kapsamda, Eylül’ün son haftasını ve Ekimin ilk haftasını önemseyin derim dostlar çünkü yaşadığınız her olay ileride önemli sonuçlar doğuracaktır. Gelen telefonlar, aklınızda beliren fikirler, gökten önünüze düşen fırsatlar vs. Ekim yorumuna başlamadan önce Ekim ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayalım.

 1. terazide yeniay – 1 Ekim
 2. güneş-pluto kare – 7 Ekim
 3. güneş-uranüs karşıt – 15 Ekim
 4. koçta dolunay – 16 Ekim
 5. mars-pluto kavuşum – 19 Ekim
 6. mars-uranüs kare – 29 Ekim

Başak Burcu Ekim 2016 Yorumu

Burcuna Göre’de okuduğunuz aylık yorumlarda, Mars’tan sonraki gezegenlerin yıllık döngüsünü gözleyerek yapılmış analizler okuyorsunuz aslında kıymetli okurlarım. Özellikle Jüpiter ve Satürn etkilerini dikkatlice analiz edip getirdikleri hissedilir/somut etkilerin sonuçlarını anlamaya çalışıyoruz hep birlikte. Bu çerçevede düşününce, Jüpiter’in yıllık döngüsünün ilk ve en değerli aşamasındayız. Önümüzdeki Şubat ayına kadar tam gaz ileri.. Özellikle şu kapsamdaki konular Jüpiter etkisinde diyebiliriz:
 1. işe girmek
 2. yurt dışındaki iş olanaklarını değerlendirmek
 3. ihracat/ithalat fırsatlarını kollamak
 4. daha iyi bir işe geçmek
 5. iş kurmak
 6. gelirinizi artırmak için yan işlere girişmek
 7. yatırımlar yapmak
 8. gayrimenkul alıp-satmak
Jüpiter son olarak Eylül 2004 – Ekim 2005 arasında terazideydi. O dönemde yaşadıklarınızı değerlendirerek önümüzdeki yılın ruhunu ve enerjisini anlarsınız. Jüpiter’in bir sonraki terazi geçişi ise Ağustos 2028’de olacak. Ekonomik bağlamda hayatınızın en hassas yıllarından birine girmiş bulunuyorsunuz. Gözünüzü dört açın. Fırsatlarla dolu bu yılı değerlendirmek için zorluklara rağmen inancınızı güçlü tutun, atılımlara hazır olun. İnanç ve kararlılık, Jüpiter etkisinin anahtar kavramlarıdır. Şubatta gerilemeye başlayıncaya kadar duraksamadan, tereddüt etmeden ilerleyin. Gerileme başladığında ise değerlendirme süreci başlayacak, zamanı geldiğinde konuşacağız tek tek. Ekim 2016 yorumunu Uranüs ve Pluto’yu dahil etmeden yapmak olmaz çünkü bu 2 önemli uzak gezegen Ekim’in ilk yarısında Güneş’le temas edecek, son haftasında ise Mars’la temas edecekler. Ekim’de Güneş ve Jüpiter terazide, Mars ve Pluto oğlakta, Uranüs ise koçta. Terazi, oğlak ve koç burcunda bulunan gezegenler birbirleri ile etkileşime girdiklerinde değişimi tetiklerler. Kısacası Ekim ayının sert/yüksek tondan bir enerjisi var: ya coşkulu ve olumlu ya da tersine gergin ve tahammülsüz! Uranüs ve Pluto’nun başak burcunun hayatında etkilediği konu başlıklarını sıralayalım. Öncelikle Uranüs:
 1. para ihtiyacı, finansal hesaplar
 2. krediler, hibe destekleri ve borçlar
 3. mal paylaşımı
 4. ihtilaflar ve davalar
 5. güvene dayalı konular: ortaklık, evlilik, cinsellik
 6. psikoloji, astroloji gibi öngörü sağlayan alanlara merak
Uranüs sizi 2011 yılından beri bu saydığım konularda etkiliyor ve Uranüs enerjisinin ilginç bir özelliği var: Olayları öylesine hızlandırır ki, kendi yaşadıklarımızı izlemekle yetiniriz. Elimiz kolumuz bağlanmış ve hatta büyülenmiş gibi tepkisiz/çaresiz kalırız. Diğer yandan, tepki verecek noktaya geldiğimizde huzursuz/yerinde duramaz bir enerji ve coşkuyla beklenmedik hamleler yaparız. Sanki yıllardır bağlı olduğumuz zincirlerimizden kurtulup rahatlamışız gibi.. Uranüs gerileme sürecinde bulunuyor. Ekim ortasında Güneşle, Ekim sonunda Marsla temas edecek. Pluto etkisine gelince:
 1. beğenilme, takdir edilme ihtiyacı
 2. mutluluk, aşk ve cinsellik isteği
 3. spor, dans gibi içsel enerjiyi harekete geçiren uğraşlar
 4. entelektül yaratıcılık gerektiren işler
 5. ticari girişimler
 6. çocuk sahibi olmak, var olan çocuklar
Pluto hırsın ve tutkuların gezegenidir, etkisi altında tuttuğu konularda korkular veya takıntılar oluşturabilir. Pluto varken güçlü ve başarılı olmak, geride kalmamak, her zorluğa hazır durumda kalmak içgüdüsel tepki halini alır. Ekim 2016, Uranüs ve Pluto etkilerinin aktif olacağı hırslı ve coşkulu bir zaman aralığı olacak.

Ekim 2016 için olasılıklar

Aklıma gelen birkaç olası gündemden bahsedeyim, fikir vermesi açısından faydalı olur diye düşünüyorum: Ekim başında; İş hayatınızda gelişmeler var ve bazı hesaplar yapıyorsunuz. Yeni işinize geçiş sürecini doğru yönetmeye çalışıyorsunuz, mevcut işinizi bırakmaya hazırlanıyorsunuz. Bir iş fikriniz, gelirinizi artırma çabanız var; olasılıkları değerlendiriyorsunuz. Bir hazırlık aşamasındasınız, bugün dikeceğiniz fidanların meyvelerini ileride toplamak istiyorsunuz. 6-10 Ekim ve 18-22 Ekim    Öne çıkmak, kendinizi göstermek için fırsatlar yaratmak isteyebilirsiniz. Bu iş hayatınızda olabileceği gibi sosyal hayatınızda olabilir. Fazlaca gergin hissederseniz, sakin kalmaya özen gösterin. Eşiniz/sevgiliniz yeterince değer vermiyor, sizi önemsemiyor gibi hissedebiliriniz. Bu hissiyatın kaynağı eşinizin tavrından çok sizin algınız olacak. Bu gözle de bakmanızı öneriyorum, zamanın ruhu böyle çünkü. Çocuk sahibi olmanın zamanı geldiğini düşünüyorsunuz, bu ay güzel haberler alabilirsiniz. Eğer çocuklarınızla ilgili bir gündem varsa harekete geçmeniz gerekecek. 13-19 Ekim ve Ekim sonu İlişkinizde sorunlar olduğunu düşünüyorsunuz ve bitirmeye meyillisiniz. Tersine, eşiniz/sevgiliniz bu hissiyatı taşıyor. Her iki durumda da süreci doğru yönetmeniz gerekecek. Aileden gelen veya evlilik süresince birlikte edinilen varlıkların paylaşımına yönelik bir gündeminiz var. Bir anlaşmazlık belirebilir, süreç dava aşamasına taşınabilir. Zaten devam eden bir davanız varsa sonuçlarını bekliyorsunuzdur. Ekim önemli bir zaman aralığı, sonuçlanması muhtemeldir. Var olan borçlarınızı ödemek için planlar yapıyorsunuz, bu ay bazı önemli adımlar atmak istiyorsunuz. Bir ticari girişim veya gayrimenkul yatırımı için hibe/kredi olanaklarını araştırıyorsunuz, finansal konuların baskın olduğu bir gündeminiz var.

1 Ekim Yeniayın Başak Burcuna Etkileri

1 Ekimde gerçekleşecek Yeniay, her zaman olduğu gibi yeni bir gündemi başlatıyor olacak. Yeniayı takip eden günlerde son derece olumlu bir enerji olacak kıymetli okurlarım, bu nedenle Eylül sonu – Ekim başında yaşadığınız olaylara ve zihninizde beliren fikirlere özel önem atfedin. Ekimle birlikte attığınız adımlar, önümüzdeki 1 yılda hayatınızı güzelleştirecek kapasiteye sahip olacak. Konu başlıkları ise Jüpiter etkisinde sıraladığım konular.. Yeniay enerjisi 5 gün boyunca devam edecektir.

16 Ekim Dolunayın Başak Burcuna Etkileri

Dolunay ise bambaşka bir senaryo! Ekim ayının ilk haftası güzel/yumuşak bir enerjiyle başlayacak olsa da, günler geçtikçe Pluto ve Uranüs etkisiyle birlikte enerji sertleşebilir. Biliyorsunuz Dolunay, süregelen bir gündemin sonuçlanmasına vesile olur. 16 Ekim’deki Dolunay koç burcunda gerçekleşecek ve oluşacak gündem 20-22 Ekim arasında sonuçlanacak. Dolunayda yaşayacağınız konu başlıklarını, Uranüs etkisini anlatırken vermiştim, aynı konular olacak. Bu noktada, uzun vadeli perspektif kazandırmak açısından bir bilgi daha vereyim: 16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar. Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadıklarımız sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlük değişiklikler olacak. Yani önemli bir sürecin ilk aşamasında bulunuyoruz ve bu süreç bizleri Mart-Nisan’a taşıyacak. Bu nedenle zamanın ruhunu anlamaya çalışırken, Eylül/Ekim 2016 – Mart/Nisan 2017 bağlantısını kurun şimdiden. Önümüzde 6 aylık kıymetli bir zaman aralığı var ve doğru yönetirsek hayatımızda çok güzel şeyler olabilir. Uzun lafın kısası, Ekimden itibaren ne istediğimizi bilerek kararlı şekilde yola devam edeceğiz ve gerisini Güneş sisteminin mucizevi etkilerine bırakacağız. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️ ❤️ Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Ayrıca, bu yazıyı başak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.]]>

43 comments

 • Melisa

  Eylül 28, 2016 at 10:34 pm

  merhaba zafer bey ben 05.09.2000 doğumluyum yükselenim yay.Aşk hayatım,okul hayatımda ne gibi değişikler süprizler olcak kısa bir şekilde cevaplarsanız sevinirim iyi çalışmalar 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 28, 2016 at 11:53 pm

   Tabi ki cevaplarım, 16 yaşında astrolojiyle ilgilenecek kadar akıllı birine cevap vermezsem olmazdı 🙂 🙂
   doğum saati ve yerini de alabilir miyim?

  • Sezil

   Ekim 1, 2016 at 8:38 am

   Merhabalar Zafer bey yazılarınızı büyük bir merakla ve heyecanla okuyorum 25.08.1992 ankara saat 13.00 doğumluyum rica etsem beni nelerin beklediğini söyleyebilir misiniz ? Saygılar

  • melisa

   Ekim 3, 2016 at 11:41 pm

   11:50 istanbul çok sağolun

 • sevgi

  Eylül 28, 2016 at 11:39 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  harikasiniz, tesekkür ederiz 🙂
  Ama peki ask…?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 28, 2016 at 11:55 pm

   ben teşekkür ederim Sevgi hanım 🙂
   aşk her zaman var, yeter ki yaşamaya hazır olalım desem? 🙂
   sevgiler ZC

 • Nilsen

  Eylül 29, 2016 at 7:29 am

  Merhaba Zafer bey 22/09/1980 Mersin saat 20:30 doğumluyum Ekim ayı ve yükselen burcumla ilgili yorum yaparsanız sevinirim

  Reply

 • sezen

  Eylül 29, 2016 at 8:25 am

  Ceyhun bey şuan işteyim ve okuduklarımdan içim açıldı diyebilirim emeğinize ve yüreğinize sağlık. Teşekkürler

  Reply

 • duygu

  Eylül 29, 2016 at 8:37 am

  Zafer bey merhabalar,
  Yazılarınızı her ay okumak için sabırsızlıkla bekliyoruz. İş ve şehir değişikliği için doğru zaman mı? yorum yazabilirseniz çok sevinirim. 12.09.88 05:50
  sevgiler

  Reply

 • Selda

  Eylül 29, 2016 at 8:56 am

  Merhaba Ceyhun Bey;
  14 Eylül itibariyle tüm dengeler değişti birden nasıl olduğunu anlamadan ailemle aramda telafisi mümkün olmayan olaylar yaşandı. Annemle nasıl bu hale geldik anlamadım anlamıyorum da. Düzelmesi için adım atmak bile içimden gelmiyor sakince bekliyorum. Yüksek lisansa başladım diğer taraftan çalışmaya devam ediyorum. İşimi ve bulunduğum konumu seviyorum. Oysa çok umutlu başlamıştım Eylül ayına inşallah Ekim iyi gelir.
  Yüreğinize kaleminize sağlık. 22 Eylül 1985 saat 05.00 Yorum yaparsanız çok sevinirim.

  Reply

 • asi_asi

  Eylül 29, 2016 at 9:26 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Yazılarınızı dikkalice takip ediyorum.05.09.1979 doğumluyum.Yorum yapabilirseniz çok mutlu olacağım.Saygılarımla.

  Reply

 • Gülizar

  Eylül 29, 2016 at 10:51 am

  Merhaba Zafer bey,
  Size Azerbaycandan yazıyorum. Yorumlarınızı severek okuyorum.
  03.09.1989 Bakü dogumluyum. Yorum yazarsanız sevinirim.

  Reply

 • nilhan

  Eylül 29, 2016 at 3:01 pm

  ay burcum ve venüsüm terazide yaşasın o zaman 🙂

  Reply

 • Leyla

  Eylül 29, 2016 at 6:31 pm

  Ceyhun bey merhaba 25 ağustos 89 doğumluyum iş değişiklikliği düşünüyorum sınava hazırlanıyorum ama artık çok yoruldum mücadele etmekten özellikle şehir değişikliği düşünüyorum ams hep düşüncede kalıyor ayrıca Jüpiter hiç yaramadı bana

  Reply

 • Asli

  Eylül 29, 2016 at 7:42 pm

  Ceyhun bey 19.09.1977 antalya doğumluyum.02.30 doğum saatim.buna göre yükselenim ne?ay burcum ve diğer gezegenlerin bu ay etkileri neler.sizi ilgiyle takip ediyor butun yazilarinizi okuyorum.sevgiler

  Reply

 • Betül

  Eylül 29, 2016 at 10:10 pm

  Zafer bey benim Burcu’m Başak ay Burcu’m terazi 2016 berbat geçti Jüpiter terazideyken sanki bana daha iyi gelicek öle hissediorum olabilir mi ?

  Reply

 • GİGİ

  Eylül 30, 2016 at 8:46 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Yükseleni koç olan bir başak burcu nasıl bir insan olur? Ben bazen çok ilginç tepkiler verebiliyorum ve etrafımdakiler şok geçiriyor. Acaba burçlarımın bu şekilde olmasımı etkiliyor.?
  13 Eylül 89 doğumluyum.

  Reply

 • ceyhan

  Eylül 30, 2016 at 1:30 pm

  ay ve venüs terazide değil ama jüpiter,satürn ve merkür terazide iyi bir şey sanırım bu ne dersiniz?
  Bu arada yorumlarınız gerçekten çok iyi
  Sevgiler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 30, 2016 at 4:13 pm

   Elbette çok iyi, zaten 81 doğumlular için önemli bir yıldayız, Jüpiter dönüşü yaşanıyor olacak.
   güzellikler dilerim.
   sevgiler ZC

 • Burcu

  Eylül 30, 2016 at 7:27 pm

  Merhaba zafer bey. Ben 7 eylül doğumluyum doğum saatimi tam bilmiyorum .sabah vakti doğmuşum .başak gibi oda.benim 7 yıllık ilişkim bitti ağustosta .şimdi yeni bi ilişkim olmak üzere .evlilik varmı .kariyer durumum nasıl

  Reply

  • Burcu

   Eylül 30, 2016 at 7:28 pm

   Bide 89 doğumluyummm

 • Dilek

  Ekim 1, 2016 at 11:29 am

  Merhaba adım dilek 27.08.1972 doğumluyum iş hayatımda ne olucak bı degoşıklik yenı bır adım düşünüyorum bu konuda yorumunuzu bekliyorum.bıde şans oyunları için doğru zamanmı acaba? Yorumlarınızı çok beğendim şimdiden TSK ederim.

  Reply

 • sibel

  Ekim 1, 2016 at 11:44 am

  merhaba zafer bey;07.12.1979 doğumluyum burcum yay.3 gün önce hiç beklemediğim kadar özelimde olumsuz birşey yaşadım.sizden bundan sonraki hayat sürecimde yaşanacak süreçlerle ilgili ,bilgi rics ediyorum.şimdiden tşk ederim.

  Reply

 • burcubasak

  Ekim 1, 2016 at 11:49 am

  LÜTFEN CEVAP VERİN. BURCUM DA YUKSELENİM DE BAŞAK JÜPİTER TERAZİDE İSE Bİ FAYDASI DOKUNUR MU BANA DA? COK ZOR GÜNLER GECİRDİM.

  Reply

  • burcubasak

   Ekim 1, 2016 at 2:28 pm

   ZAFER BEYYYYYYY LÜTFEN CEVAP BU FUKARAYA

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 2:45 pm

   dokunur elbette, hem de çok güzel olur 🙂 🙂

  • burcubasak

   Ekim 1, 2016 at 10:16 pm

   Cok cok tesekkur ederim. Cok incesiniz sevgiler….

 • Nalan

  Ekim 1, 2016 at 11:58 am

  Ceyhun bey
  Uranus geri gidiyorsa yani 2011 yili ve civarinda yasadiklarimizin benzerini mi beklemeliyiz? Uranus sanirim beni altust eden, 2018de mi duzeliyordu? Cok tesekkurler..kaleminize saglik!

  Reply

 • dlbr

  Ekim 1, 2016 at 4:16 pm

  Başak burcu hep sıkıntılı. ..:))
  Sanırım en azindan ekim itibariyle baslayacak bir dönemin meyvelerini mart nisan gibi alarak en azindan iş hayatında kendimize birseyler katacagiz
  .Aşk yok…onumuzdeki yüzyıl da olmicak gibi duruo:))
  Hyrlisi:))

  Reply

 • sevgi

  Ekim 1, 2016 at 9:58 pm

  Merhabalar uzuuuun zamandır yazmıyorum buradan ama sürekli takip ettiğim tek astrologsunuz desem yeridir,öncelikle bu kadar olmaz resmen zaman tahlili yazdıklarımız eylül 15 doğumluyum ve eylülün ilk haftasından süpeerr 🙂 şu anda da nereden geldiğini anlamadığım kazançlar paralar ek gelir ustune ek gelir hepsini kabul ettim,enerjim de tavan bu aydan itibaren bir çok şey değişeceği inancındayım yureginize sağlık 😉 yükselen koçum,merkurum terazide,ayım akrepte bir de aşk gelirse offf offf 🙂

  Reply

 • Güneş Olcay

  Ekim 1, 2016 at 11:08 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Heyecanla bekliyorum.
  Terazi haritamda 9. evde ve MC noktamda burada. Pluto gezegenimde Terazi ve 9. ev.
  Son bir yil maddi sıkıldım ve oldu dediğim şeyler geri döndü.
  Umarım artık düzene girer.
  Yazdığınız 2004 -2005 sürecinde, nişanlanıp ev satın almıştık.
  Kendi işimi kurmak istiyorum ve kenardan çalışmaya başlayıp kazanacağım parayı kendi işime yatırmak istiyorum.
  Ne dersiniz?
  Doğru zaman mı?

  Reply

  • Güneş Olcay

   Ekim 4, 2016 at 9:29 am

   Zafer Bey, değerli yorumlarınızı bekliyorum..

 • derya

  Ekim 2, 2016 at 3:17 pm

  merhaba ceyhun bey ben 35 yasındayım aslan burcuyum yükselenim başak gecen ay basak burcunda ne yazdıysanız cıktı hani derlerya 30 dan sora yükseleninize bakacaksınız diye bunun doğruluğu nedir teşekkürler

  Reply

 • seda

  Ekim 3, 2016 at 11:59 am

  Mrb 15/09/1988 isparta dogumluyum dogum saatim aksam 22 den sonraa ama net olarak bilmiyorum yorumlqrinizi bekliyorum

  Reply

 • sevgi ozdemir

  Ekim 3, 2016 at 12:26 pm

  meraba Ceyhun bey 27 8 1959 saat 17 19 saatleri arası doğmuşum banada yorum yaparmisiniz teşekkür ederim

  Reply

 • Sezen Kenarcı

  Ekim 4, 2016 at 1:34 am

  Başak burcu olmaktan NEFRET ediyorum Başak erkeklerine ise DAHA ÇOK GICIK Oluyorum
  10.09.1988 Bulgaristan doğumluyum 2:30
  3,5 sene sonra Tutkusu yarım bırakılmış bir Aşkın yörüngesine dahil oldum yine… O da 25.08.1990 Ordu doğumlu sanırım sabah 9 civarı idi… Buzdolabı gibi bir herif… Kendimi şu an bu kadar değersiz hissettirdiği için Ölümüne Nefret edebilirim artık ondan..
  Ona sorsan sorun yok NEDEN Zafer bey NEDEN BİZ DÖNÜP DOLAŞIP BİRBİRİMİZE GELİYORUZ..
  KADERİMİZ Mİ BU !
  Şu EVRENİN HATRINA BANA BİR AÇIKLAMA YAPIN LÜTFEN Buna o Kadar ihiyacım var ki, beyin ölümüm gerçekleşmesin diye…. Yalvarırım bana mantıklı bir açıklama yapın acilen Allah Aşkına LÜTFEN

  Reply

 • Aleyna

  Ekim 6, 2016 at 8:20 pm

  Merhaba Ceyhun bey . Ben anlaşıldığı üzere basak burcuyum yukselenenimi hesaplamak istiyorum ama tam.olarak annem ve ben doğum saatimi bilmiyoruz bu konuda napabilirim ?

  Reply

  • Aleyna

   Ekim 6, 2016 at 8:23 pm

   Yani öğlen doğduğumu biliyoruz ama tam olarak kaçta bilmiyoruz 12.00 , 14.00 arası olabilir .

 • Derya

  Ekim 6, 2016 at 8:42 pm

  Zafer Bey merhaba, yazılarınızı yeni keşfettim 🙁
  Ben 17.10.1989 Istanbul dogumluyum ve saat 15.20 de doğdum.
  Beni 2017 aşk ve iş anlamında nelerin beklediğini çok çok merak ediyorum. Sevgilerimle…

  Reply

 • tuğba Karaoğlan

  Ekim 12, 2016 at 12:52 am

  Merhaba zafer bey ben başak burcuyum oglum ise terazi oglum şu an okula yeni başladi ve ikimizin hayatida alt üst oldu okulda hicbirsey yapmak istemiyor bu durum beni cok yordu aceba bu gezegenlerle ilgili bir sey mi lütfen ama lutfen yardimci olun bana

  Reply

 • Padawan

  Ekim 14, 2016 at 3:47 am

  Merhaba ben 13.09.1998 tarihinde doğdum yükselenim akrep ve iş hayatımda dediğiniz gibi büyük bir değişim oldu. Ama açıkçası ben daha çok ekim ayında aşk konusu ne olacak diye merak ediyorum Cevaplarsanız çok sevinirim.

  Reply

 • Damla demir

  Ekim 15, 2016 at 10:49 pm

  Meraba zafer bey dogum tarihim 16.09.1995 4 ila 5 arası doğdum yükselenimi ve iş hayatım ile ilgili bi kaç yorumunuzu alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

  Reply

 • Asena

  Ekim 28, 2016 at 12:32 am

  Bende 04.09.1986 İskenderun doğumluyum doğum saatim sanırım akşam üstü 17-18.00 2016 çok kötü bir yıl oldu benim için acaba 2017 nasıl geçecek birde ekimde alınacak kararların meyvesini martta alıcakmışız bu nedemek olumlu mu olumsuz mu? Terazideki jupiterin 2028 e kadar olun başak burcuna ne etkisi var ?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin