Yükselen BaşakBaşak Burcu Ekim 2015 Yorumu

Ekim 3, 2015by Zafer Ceyhun172

Başak Ekim ayı yorumu, 13 Ekim Yeniay etkisi ile diğer önemli astrolojik etkileri başak burcuna göre anlatıyor. Ekim yorumunuza hoş geldiniz değerli dostlar 🙂 Detaylı ve anlamlı bilgiler vererek, önümüzdeki günleri sizler için aydınlatmaya çalışacağım. Bilenler vardır mutlaka, başak toprak grubu burçlardan biridir, yani ayakları yere sağlam basan, eskilerin deyimiyle “aklı bir karış havada” olmayan insanların burcudur. Dünyevi işleri ihmal etmez, gerekeni en doğru şekilde en doğru zamanda yapmak ister. Bu yönüyle bakınca, Ekim ayları tam size göre bir ay çünkü her insanın değerli saydığı bir konuyla ilgili: maddiyat, iş ve gelir. Peki Ekim 2015 kendine özgü ne gibi özellikler taşıyor? Asıl soru bu olmalı. Detaylara geçmeden önce bir hatırlatma yapayım: 9 Ekim’de Merkür gerilemesi sona erecek ancak Pazartesi gününden itibaren Merkür kaynaklı iletişim ve ulaşım sorunlarının, aksiliklerin ve gerginliklerin artacağını belirteyim. Bu ay birçok açıdan önemli olacak, eğer bazı önemli adımlar atacaksanız veya bir şeyler satın almanız gerekiyorsa 9 Ekim sonrasına bırakmanızı öneriyorum. Geçen ay olduğu gibi, bu ayki gündemi de 2 yazıda anlatacağım. Bu yazı, Başak burcu Ekim yorumunun ilk bölümü, ikinci bölüm ise 15 Ekim sonrasında, sakın kaçırmayın 🙂 Hadi şimdi Ekim ayının ilk yarısında yaşanacak önemli astroloji olaylarını görelim, sonrasında detaylıca inceleyeceğiz.

 1. 7 Ekim Mars-Neptün karşıtlığı
 2. 8 Ekim Venüs başak burcunda
 3. 9 Ekim Merkür gerilemesi sona eriyor
 4. 12 Ekim Jüpiter-Pluto etkileşimi (+)
 5. 12 Ekim Güneş-Uranüs karşıtlığı
 6. 13 Ekim Yeniay
 7. 16 Ekim Mars-Pluto etkileşimi (+)
 8. 17 Ekim Venüs-Neptün karşıtlığı

Başak Burcu Ekim 2015

Ekim’de gündeminizde aşk hayatınız, ilişkileriniz, para ihtiyacınız, gelirinizi ve gücünüzü artırma çabalarınız ile yaşadığınız güç mücadeleleri olacak. Şimdiden söyleyeyim: Ekim ayı, yılın en önemli ayları sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Emin olun, hayatınızda çok önemli bir dönemeç olacaktır. Geçen ay da öyleydi zaten, hareketli aylar yaşıyoruz. Diğer yandan, Ekim ayında Venüs, Mars ve Jüpiter sizin burcunuzda. Pek çok açıdan şanslı bir dönem diyebiliriz, gezegenler sizi mutluluğa ve başarıya götürüyor demek abartı olmaz 🙂 Detaylara geçelim mi? 6 Ekim ve takip eden günlerde yaşanması muhtemel gündem şöyle:
 1. aşk hayatınızda bir gelişme
 2. eşiniz/sevgilinizle aranızdaki meselede bir adım atma ihtiyacı
 3. eşinizi ilgilendiren bir konu varsa bir hareketlenme
 4. ticari ortaklık gündeminiz varsa karar verme gerekliliği
Bu saydıklarım, geçen ayın ilk haftasında yaşadıklarınızla ilişkili gelişmelerin devamı olacaktır. Ne olmuştu Eylülün ilk haftasında? Şimdi o  olayın devamı niteliğinde bir gelişme olabilir veya olayın seyrini değiştirecek bir karar/adım gerekebilir. İşin içinde Neptün olduğu için “kesinlikle olumlu olacak” diyemiyorum, yine de kapıyı açık bırakalım 🙂 Bu ay olumlu ihtimallere kapıyı hep açık bırakıyorum çünkü Venüs, Mars ve Jüpiter sizin burcunuzda. Şartlar sizin lehinize olacaktır diye düşünüyorum. Venüs ve Jüpiter kolaylık ve şans getirecek, Mars ise cesaret, enerji ve güç. Kasım’ın ilk haftasına kadar size hayır demek, isteklerinize direnmek kolay olmayacak doğrusu 🙂 Yine de bir hatırlatma yapayım: işin içinde Mars olduğunda ya kazanılır ya da kaybedilir, orta yol olmaz. Oyunun kuralı böyle! Bunu bilerek güçlü adımlar atmanızı öneriyorum fakat sevdiklerinizi de üzmeyin. Devam edelim. 12 Ekimde Güneş ve Uranüs karşı karşıya geliyor. Aynı gün burcunuzdaki Jüpiter ile Pluto arasında harika bir etkileşim var. Kazan kaynıyor dostlar 🙂   Şöyle bir geriye bakınca, bir şeyler çağrıştırıyor mu? Burcuna Göre’nin eski okurları biliyor, geçen yıl Uranüs-Pluto etkileşimi üzerine pek çok yazı yazdım. Bu ay Güneş-Uranüs ve Jüpiter-Pluto etkileşimleri aynı güne denk geldiği için, 2 yıllık emeklerinizin karşılığını almak üzere olduğunuzu düşünüyorum. Gündeminiz bu söylediklerimle uyumlu ise, geçen 2 yılı iyi değerlendirdiniz demektir. Peki neler olabilir?
 1. gelirinizi etkileyecek bir gelişme
 2. bir satın alma, para harcama gerekliliği
 3. iş hayatınızda bir değişiklik veya bir dönemin sonuçlanması
 4. rekabet halinde olduğunuz konuda yeni bir adım
 5. çatışma yaşıyorsanız, sonuçlanması
 6. güç ve itibar elde etme girişiminizde önemli bir hamle
 7. proje ve girişimlerinizin sonuç vermesi
Bu saydığım maddeler genelde maddi sonuçları olan konuları içeriyor fakat şunlarla ilişkili olacağını düşünüyorum: farkınızı/yaratıcılığınızı gösterdiğiniz bir faaliyet alanı, aşk hayatınız, mutluluğunuz ve cinsel hayatınız.. Gündeminizde bunları kapsayan ne var? Belki spor, yazı, görsel sanatlar veya pazarlama alanındaki yetenekleriniz sayesinde işinizde terfi edeceksiniz, belki kendinize iş kuracaksınız, belki de risk alıp çok daha mutlu olacağınıza inandığınız yeni bir iş alanına transfer olacaksınız. Hayat sizin, neler yaşıyorsunuz? Yorumlarda gündeminize dair bilgiler verirseniz mutlu oluruz 🙂

13 Ekim Yeniay

Ekim Yeniayı iş hayatınız, geliriniz veya gayrimenkul meseleleri ile ilgili olacaktır. Diğer yandan, yukarıda bahsettiğim konulardan bağımsız bir Yeniay gündeminiz olacağını da sanmıyorum, mutlaka ilişkili olacaktır. Bu nedenle, maddi ve finansal yönü güçlü bir Yeniay sizi bekliyor diyebilirim. Yeniay gündeminizdeki başlıca konular şunlar:
 1. iş hayatınızda yeni bir dönem
 2. gelirinizle ilgili yeni gelişme ve kararlar
 3. bütçenizi yeniden kurgulama ihtiyacı
 4. harcama kalemlerinizin değişmesi
 5. gayrimenkul yatırımlarınız veya bu konuda bir gelişme
 6. “hayatın tadına varayım” düşüncesiyle yeni adımlar
Yeniay, adından da anlaşılacağı üzere “yeni başlangıçlara” vesile olur. Eminim ki yeni kapılar açılacak, Jüpiter emeklerinizin karşılığını almanızı kolaylaştıracak, Venüs finansal olarak rahatlamanıza yardım edecek, Mars da gerektiğinde cesur adımlar atmanızı sağlayacak. Ekim ayı hayatınızda harika bir dönemin başlangıcı olacak diyebiliriz 🙂 Elbette geçmişte yanlış kararlar almış, hatalar yapmış olanlar bu güzel dönemi ıskalayabilir. Yine de çoğunluk Ekimi çok sevecek.. Geleceğin bugünden çok daha güzel olması dileğimle 🙂 Ceyhun]]>

172 comments

 • tutsakhür

  Ekim 3, 2015 at 2:06 am

  Oğlak burcu ekim 2015 yorumu ne zaman gelecek acaba? Teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 2:19 am

   sanırım Pazar gününe kalır, bugün terazi ve başağı yazdım..
   yarın aslan, yengeç, ikizler, boğa, koç, balık, kova, oğlak, yay, akrep sırasıyla yazmaya devam edeceğim.
   Cumartesiye yetişir mi bilemiyorum, hızla yazacağım 🙂
   ilginiz için çoook tşk ederim.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Filiz Şentürk

   Ekim 17, 2015 at 2:17 am

   Ceyhun bey çok gergin bir ay geçiriyorum.çocuklarımla ilgili hiçbirşeyi düzene sokamıyorum. 16 Eylül doğumlu bir başağım.büyük Çocuğum yay küçük Çocuğum balık Burcu.çocuklarım Büyüdükçe (12ve7 yaşlarındalar)düzensizlikleri ve ders problemleri Yüzünden hep kavga halindeyiz.acaba ilerleyen günlerde rahatlayacakmıyım,benim burcunun durumu çocuklarıma da yansır mı?lütfen kısa da olsa bir cevap yazarmısınız?

  • Filiz Şentürk

   Ekim 17, 2015 at 2:38 am

   38 yaşındayım sizin kadar iyi ve anlaşılır yorumlar yapabilen bir uzman yok.çooook etkilendim.Takıntılar başak burcuna mı has bişey.Hayatım hep kendi ürettiğim hedeflere ulaşmaya çalışarak geçti.eskiden kolaydı kendime hedef seçip ona ulaşıncaya kadar canla başla çalışıyor ve hep başarıyordum.ama anne olarak çok başarılı değilim düzensizlik , başarısızlık,tembellik,Rahatlık (eşimde ve çocuklarımda çok var)beni hasta ediyor.bu rahatsızlıklarımdan kurtulabilecek miyim.artık diğer insanlar gibi rahat olabilecek miyim?ya da bunların burcum ile bir ilgisi yok mu? Doğuştan getirdiğim ruhsal sorunlarım mı var?artık bilemiyorum hangisi doğru.

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 17, 2015 at 2:28 pm

   Filiz hanım merhaba,
   bu sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız haritanıza özel yorumlar yapabilirim, harita analizlerine başladım 🙂
   burcunagore@gmail.com dan iletişime geçebilirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • yadigar

  Ekim 3, 2015 at 2:22 am

  sizi 5 / 6 aydır takip ediyorum 11 ağustosu yaşadım ama ne yazıkki sona erdi gelişme çok sevinmiştim 1 haftadır eski dönemece girdim ekimden umutluyum hareket olmassa ümidim biticek artık bahtsız bu basaklar ya / başarılar sizee 🙂

  Reply

 • seda

  Ekim 3, 2015 at 2:26 am

  Merhabalar. Sanirim belli bir sirasi yok yorumlarinizin. Basak burcunu bu kadar cabuk gorunce cok sevindim:) Yorumumu aynen kopyaliyorum:) Başak burcuyum. Yükselen burcum yengeç, ay burcum kova. Venus gerilemesi sirasinda bir ev aldik. Yaklasik 2 aydir kiraya veremedik. Evi almaya 15 Temmuz’da karar verdik, 5 Ağustos’ta aldık. Yanlis bir zaman mi olmus acaba?Bunun gibi bekleyen işlerim ne zaman yoluna girecek? Yarım bıraktığım tezimi yazmaya baslamam gerekiyor ama kızımla ilgilenmekten fırsat bulamiyorum. 1 Eylul 1982 dogumluyum ama Jüpiter hala bana ugramadi 🙁 umarim ekim ayi sevindirir. Teşekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 2:34 am

   Seda hanım yeniden merhaba 🙂
   yazıların sıralaması şöyle: hangi burcun ayındaysak ilk o burç, sonra geriye doğru.
   örneğin ekimde ilk terazi, ikinci başak; kasımda ilk akrep sonra terazi..böylece kimseye haksızlık olmuyor 🙂
   sorunuza gelince, Venüs gerilemesi yazımda bahsetmiştim, bilmem okudunuz mu? Ev almak için Venüs gerilemesi doğru zaman sayılmaz, istisnalar var tabi. Sizin evi hangi şartlarda aldığınızı bilemiyorum, belki de çok uygun fiyata aldınız, istisna duruma örnek olacak şekilde.
   Ekim ayında finansal meseleler gündem olacağı için, özellikle Uranüs karşıtlığı bu konuda size fırsat sunabilir, bu ihtimal yüksek.
   Tezinizle ilgili gelişmeler Ekimde değil Kasımda sonuçlanacaktır, yani hiç zorlamayın, tezi Kasıma bırakın 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • seda

   Ekim 3, 2015 at 2:57 am

   Detayli aciklamaniz icin tesekkur ederim. Kizimdan firsat buldukca takip ediyorum sayfanizi. Daha dikkatli takip edecegim bundan sonra:) bu arada yazilariniz ve yorumlariniz insanlari cok onemsediginiz ve yardimsever biri oldugunuz hissi uyandirdi bende. Enerjiniz cok guzel. Basari ve mutluluklar diliyorum size…

 • Ömer Burçin

  Ekim 3, 2015 at 2:30 am

  Ceyhun bey , analizlerinizi begenerek takip ediyorum.Gündem aşağı yukarı bahsettiğiniz gibi ama her işin yarım kalmasından ve bir sonuca varmamasından dolayı pek umut kalmadı. Size sorum kişisel olarak doğum haritası çıkartıp, görüşme yapıyor musunuz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 2:36 am

   Ömer bey merhaba,
   evet çok yakında başlayacağım, Ekim ayı içinde…
   duyuracağım başladığımda.
   ilginiz için tşk edeerim 🙂
   Ceyhun

 • Dilek

  Ekim 3, 2015 at 3:09 am

  Ceyhun bey teşekkürler detaylı yazılarınız için 4-5 aydır ilgiyle takip ediyorum. Soruların hepsine cevap verme enerjinize şaşırıyorum:) Ben 20 eylül 82 doğumluyum. Yükselenim terazi ay burcum akrep. Öncelikle durumumu belirteyim. 2013 ekim ayından itibaren çok zor bir süreç yaşadım. Aslında kısmen bu süreç 2013 başında da başlamıştı diyebilirim. 2014 başından beri net bir işte çalışmıyorum. Görüştüğüm her iş ya olmuyor ya haber gelmiyor ya başlamıyor. Zor bir ilişkim vardı o da bitti. Dolayısıyla ne iş ne evlilik bir türlü olmadı. Sağlık konuları da cabası neyse atlattık. Sorum şu tabiki ne zaman işe başlama ve evlilik konusunda bir gelişme olabilir? Artık ikisi de olsun istiyorum sabrımın sınırlarındayım. Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:31 pm

   Dilek hanım merhaba,
   size detaylıca cevap verebilmem için haritanızı incelemem gerekir, birkaç hafta içinde başlayacağım kişisel analizlere.
   ancak genel olarak şöyle söyleyebilirim:
   Jüpiter sizin burcunuzda, hem iş hem de evlilik anlamında hayatınızın geçmiş 10, gelecek 10, toplam 20 yıllık sürecinin en şanslı dönemi başladı ve daha 10 ay var.
   her ne olacaksa, sizi mutlu edecek şekilde olacaktır 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Dilek

   Ekim 4, 2015 at 12:40 am

   Çok teşekkürler olumlu düşünmeye ve umutlu olmaya çalışıyorum özellikle yazılarınızı da okuyarak.☺️ Kişisel analiz biran önce olursa çok sevinirim Ceyhun bey.
   Sevgiler

 • ulviye

  Ekim 3, 2015 at 9:20 am

  Merhaba
  Zafer bey hangi sans 8 eylullu basakim yukselenm koc bu sabah ki direksiyon sinavindan kaldim vay efendim arabayi yavas kullaniyormusum kalkisim yavasmis sanki 10 yillik soforum 30 dk araba kullanicam 10 saatlik sofor ucuracakmiydim arabayi meb e saydim sabah sabah bi daha kine o mufettise de elimden alabilene ask olsun insan der ki strssliydin bu sekil de arac kullanmani uygun gormedim bunu bile anlarim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:32 pm

   sizin ehliyet Merkür gerilemesine kurban gitmiş Ulviye hanım.

  • ulviye

   Ekim 3, 2015 at 9:26 pm

   Ahahaha oturdugum yerden kahkahayi patlattim cok yasayin zafer bey 😀 iki hafta sonra tekrar var umarim bu kez iyi olur

 • Güneş

  Ekim 3, 2015 at 9:38 am

  Merhaba Ceyhun Bey. Ben burc yorumlarının ikiye bölünmesinden hiç hoslanmadim. Eksik kalmış oluyor kafamda bir sonraki yazı gelene kadar yarım ve huzursuz hissediyorum. Daha sonra dönüp okuduğumda da aynı kopukluk olduğunu görüyorum. Tek bir part yazdığınızda daha başarılı ve etkileyici oluyor sanki. Bu durumu yeniden gözden geçirmeye ne dersiniz?

  Reply

  • şeyda

   Ekim 3, 2015 at 10:43 am

   Ben de arkadaşa katılıyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 4:49 pm

   Merhabalar 🙂 öneri ve görüşlere çok değer veriyorum, zaman ayırıp görüşlerinizi paylaştığınız için çok çok tşk ederim, Burcuna Göre’yi sahiplenmiş olmanız beni mutlu ediyor 🙂
   Neden böyle yaptım ve yapmam gerekiyor?
   Şöyle ki, artık aylık yorumlarınızda daha çok detay vereceğim, eğer tek yazıya sığdırmaya kalksam aşırı uzun ve kafa karıştıran bir yazı ortaya çıkardı.
   ancak önerinize istinaden şunu yapayım:
   Genel bir aylık yorum yapayım, mesela Kasım ayını özetleyen, ayın ruhunu anlatan bir bölüm olsun ilk yazıda, sonra ilk bölümdeki olayları detaylandırayım, ikinci yazıda da ikinci bölümü detaylıca anlatayım.
   Nasıl, uygun mu?

  • nil

   Ekim 6, 2015 at 12:04 pm

   Süper olur Ceyhun Bey 🙂

 • Çiğdem

  Ekim 3, 2015 at 10:42 am

  Zafer bey ilk sıralarda yazdığınız için sağolun. Güvende hissetme ve kaybetme korkusu yaşamaktayım. İşim yükselme derdim iyi para kazanmak için fikirler dönüyor kafamda taşınmak istiyorum ama kredi borcu tek maaş ile mümkün olamayabiliyor. Çabalmak zorundayım hepimizde olduğu gibi. Hayat süprizlerle dolu ama iyi mi kötü mü bunu kestiremiyoruz. Hepimize aydınlık günler dilerim yorum on ikiden vurma yine teşekkürler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:33 pm

   Çiğdem hanım merhaba 🙂
   bunların hepsi çok güzel planlar ve gündeminizle de son derece uyumlu.
   umarım önümüzdeki 10 ayı çok güzel değerlendirirsiniz, Jüpiter fırsatını iyi değerlendirmek lazım..
   tabi zorlamaya da gerek yok, zaten göreceksiniz, önünüze beklenmedik sürprizler çıkacak.
   en güzelini dilerim 🙂
   Ceyhun

  • Vendetta

   Ekim 3, 2015 at 11:44 pm

   Çiğdem Hanim merhaba,
   Sizinle paralel gidiyoruz yükselen burcunuz nedir?

  • Nida

   Ekim 4, 2015 at 10:40 pm

   Sizi iki ay once kesfettim. Bu kadar mi taşları yerine oturtan yorumlar olur. Güneş burcum Başak,yukselenim Terazi,Ay burcum ise Oğlak. Üç yıldır tepetaklak olmuş durumdayim.Sorunlu bir Evliliği sürdürmeye çalışırken son noktayı koymak uzereyiz. Esimle anlastik ancak bunu büyüklere söylemek bayağı zor. Bir de evimizi satılığa çıkartacağız. Ne dersiniz? En uygun dönem ne zaman olur?

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:39 pm

   Nida hanım merhaba,
   sorunuzu yeni gördüm, netleştirdiniz mi? ikinci bir şans yok mu cidden?

 • eylül20

  Ekim 3, 2015 at 10:45 am

  MERHABA CEYHUN BEY . (Bu ay birçok açıdan önemli olacak, eğer bazı önemli adımlar atacaksanız veya bir şeyler satın almanız gerekiyorsa 9 Ekim sonrasına bırakmanızı öneriyorum) . her zaman ki gibi yorumlarınız harika evet araba almayı düşünüyorum önerinizi dikkate alacagım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:34 pm

   şimdiden hayırlı olsun 🙂
   15-20 Ekim arasını tercih edebilirsiniz..
   sevgiler, Ceyhun

 • DUYGU YILMAZER

  Ekim 3, 2015 at 10:47 am

  03.08.1976 doğumluyum burcum aslan yükselenim yengeç ay burcum akrep 2012 yılından bu yana özellikle iş konusunda çok büyük sıkıntılar yaşadım ve bu sıkıntılar halen de sürüyor uzun süredir neticelenmeyi bekleyen bir davam var sorum şu; gezegenlerin olumlu etkileri bana ne zaman uğrayacak?)) cevabınız için şimdiden teşekkürler.. sevgiler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:35 pm

   Duygu hanım merhaba,
   burada başak burcunun gündemini konuşuyoruz, aslanı yazdım biraz önce, orada sorar mısınız?
   diğer aslan burcu okurlarım da faydalanır böylece soru-cevaptan.
   sevgiler, Ceyhun

 • Nihannn

  Ekim 3, 2015 at 11:01 am

  Harikaaa ellerinize saglik!
  Bir bayan basak olarak ozetlersem;
  İş hayatim cok hareketli
  Anlasamadigim mudurum gitti yeni gelenle aram iyi vee bu durum is arkadaslarimi rahatsiz ediyor
  Ek bir ise basladim. Eylulun ilk haftasi belli oldu ve bu ay o iste kendimi kanitlamam lazim.
  10 agustostan bu gune 8 kilo verdim. Fit oldum.
  Ailem maddi acidan sıkıntılı ve birbirimize destek oluyoruz.
  Eşim çok calisiyor ve ben surekli bir şuphe icindeyim. Bu ruh hali bu yil oldu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:36 pm

   Nihan hanım merhaba,
   Jüpiter size yaramış 🙂
   bir tek önerim var size: Neptün eşinizle ilgili şüphe uyanmasına neden olur, dert etmeyin, kurcalamayın, kendinize ve eşinize güvenin..
   sevgiler, Ceyhun

 • zhr

  Ekim 3, 2015 at 11:03 am

  12 eylul 80 dogumluyum haber bekledigim hayatimin is firsatinda surekli bir ertelenme oluyor.bu ay sonuca baglanirmi sizce.sabrim kalmadi artik.lutfeeen cevaplarmisiniz.her kelimeniz kiymetli benim icin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:37 pm

   Zehra hanım merhaba,
   Jüpiter varken neden bu ümitsizlik? 🙂
   içiniz rahat olsun, bu olmasa bile çok daha iyisi olur.
   geleceğin güzel olacağına inanın, çok sebep var.
   Ceyhun

 • Edali

  Ekim 3, 2015 at 11:05 am

  Ceyhum Bey gecen aralikta ortakli bi is kurmustum ve sizin fikrinizi sordugumda yanlis zaman oldugunu ve isin cok uzun surmeyecegini yazmistiniz.Malesef oyle oldu ve bu ay itibariyle artik birlikte calismiyoruz. Suanda ego savaslari ve cikar catismalari donuyor. Umarim bu surecte dogru kararlar vermisimdir.Benim yukselenim basak oldugu icin onu daha once okuyorum ama dogru mudur? Sanki yasadiklarim basak yorumuna daha yakin oluyor

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:39 pm

   Merhaba Edali,
   tabi ki, yükseleni okumak şart.
   hangisi gündeminize daha uygunsa zaten orada gelişme olacaktır.
   sevgiler, umarım süreci sorunsuz atlatırsınız.
   Ceyhun

 • ayşe atar

  Ekim 3, 2015 at 11:55 am

  zafer bey merhaba ne zaman harita bakacaksınız. ekim ayında başlıycam demiştiniz . yengeç yükselen başak burcuyum ve ağustos ve eylül çok zor aylardı. bundan sonra herşey nasıl olur. artık uzun yıllardır yaşadığım sıkıntılardan kurtulmayı ve rahat bir nefes almayı diliyorum sizden haber bekliyorum lütfen

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:39 pm

   Ayşe hanım merhaba,
   evet bu ay başlayacağım, az kaldı 🙂

 • DNZ

  Ekim 3, 2015 at 12:50 pm

  Merhaba Ceyhun bey.Ben 02.07.1982 Muğla doğumluyum. Doğum saatim 11:55 civarı sanırım. 10dk önce ya da sonra olabilir.Yükselenim başak, ay burcum akrep diye biliyorum. Benim ne zaman işim, eşim olacak 🙁 İş başvurusu için en uygun zamanlar ne zaman acaba? cevap verirseniz çok mutlu olurum. Bir de doğum haritası analizi yapmaya başladığınızda mutlaka beni listenin ilk sıralarına yazın. Sizin yorum şekliniz çok güzel çünkü 😉 Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:40 pm

   Merhaba Dnz, ilginiz için tşk 🙂
   kişisel analizlere önümüzdeki günlerde başlıyorum, yakında duyuracağım zaten.
   sorunuza cevap verebilmek için haritanızı incelemem gerektiği için şimdilik izninizi istiyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • özge

  Ekim 3, 2015 at 1:13 pm

  hocam o kadar jupiter venüs güneş falan dediniz ama aşk hayatında hiçbir değişiklik yok 🙁 umarım bu ay dediğiniz gibi verdiğimiz emeklerin olumlu karşılığını bu konuda da alacağımız bir ay olur. hocam bir de bu aylık yorumlarda yükselen burcumuz için neye odaklanarak okumamız lazım? yükselen burç tam olarak neyi temsil ediyor dış görünüş mü, bilinçaltı mı, iç dünyamız mı tam anlayamıyorum yükseleni..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:42 pm

   Özge hanım merhaba,
   Jüpiter’i kimse doya doya yaşayamadı desek yerinde olur 🙂
   Venüs gerilemesi, 2 tutulma, ardından Merkür gerilemesi derken 3 ay geçti, dile kolay.
   aslına bakarsanız zorlu bir süreç sona eriyor yakında, daha iyi olacaktır.
   sevgiler, Ceyhun

 • Neda

  Ekim 3, 2015 at 1:19 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Öncelikle yazdıklarınızı zevkle okuyorum.Bende başak burcuyum.Ekim ayı için yazmış olduğunuz burç yorumlarını okudum fakat sonunda yazmış olduğunuz bir cümle beni düşündürdü…
  ”Geçmişte yanlış kararlar almış,hatalar yapmış olanlar bu güzel dönemi ıskayalabilirler.”
  Ben 2012 yılında çok hata yaptım ve bedelini de ödedim. Bu hata kismina biraz acarmisiniz.
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:44 pm

   Merhaba Neda 🙂
   2012 yılındaki hatalar bugünkü gündeminizle ilişkiliyse ve hala sonuçlarını yaşıyorsanız, süreç aynı istikamette gidebilir.
   ancak şu da var: bu ay düzeltme imkanı da var, tabi gündeminizi bilemiyorum ama imkan varsa Ekimi değerlendirin.
   sevgiler, Ceyhun

 • Neda

  Ekim 3, 2015 at 1:20 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Öncelikle yazdıklarınızı zevkle okuyorum.Bende başak burcuyum.Ekim ayı için yazmış olduğunuz burç yorumlarını okudum fakat sonunda yazmış olduğunuz bir cümle beni düşündürdü…
  ”Geçmişte yanlış kararlar almış,hatalar yapmış olanlar bu güzel dönemi ıskayalabilirler.”
  Ben 2012 yılında çok hata yaptım ve bedelini de ödedim.
  Sevgiler

  Reply

 • Gul

  Ekim 3, 2015 at 1:53 pm

  Merhaba, benim yükselenim başak vüneş burcum balık. Fakat başak etkilerini daha cok yaşıyorum aralık ayına yetişecek bir tez savunması var.son iki yılın sonunda geldiğim nokta.amacım bu yolla daha ust bir iş değisikligi.bir de mayistan beri tadilatı bitmdigi için taşinamadıgim evimiz.umarım emeklerimin karşiligini alirim.yoruldum artık:-(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:46 pm

   Merhaba Gül hanım,
   balık burcunun geçmiş 2 yıldaki Satürn gündemi ile gelecek 2 yıldaki Satürn gündemini yazmışsınız aslında.
   okudunuz mu Satürn yazılarınızı? Mayısta yazdım detaylıca.
   bu ayki gündem maddeleri farklı olacak.
   sevgiler, Ceyhun

  • Gul

   Ekim 4, 2015 at 11:09 pm

   Ceyhun Bey okumuştum;tekrar okudum.Tam örtüşüyor.Hem de son derece.Hem pluto hem Satürn etkileri.zaten pluto 1.ev rx konumu.eğitim ve meslekigelişim hem çok yoruyor hem de tek yol benim için.Dönülmez bir süreç gibi hissediyorum.Vurula vurula tırmanıyorum;nefes nefese.Daima Takipteyim;süpersiniz,teşekkürler

 • Tülay

  Ekim 3, 2015 at 2:19 pm

  Merhaba ceyhun bey başak burcuyum yakselenim akrep.eşimde terazi.maddiyat yüzünden eşimden 3 senedir ayrı yaşıyoruz.6 aydır beklediğimiz para var gelirse evimizi alıp beraber yaşayabilecez.Allah bilir tabiki de ekim ayından çok umutluyum.siz ne dersiniz.artık çok yoruldum.beklemekten ve verici olmaktan.artık kendimi düşünmek istiyorum.bu ayda olmazsa artık beklemeyi bırakayımmı sizce.?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:27 pm

   Tülay hanım merhaba,
   olayın içeriğini bilemediğim için kesin konuşamıyorum, en doğrusunu siz tahmin edebilirsiniz fakat sizin başak eşinizin de terazi olduğunu göz önüne alınca, 12 Ekim-18 Ekim arasında bir gelişme yaşanması hiç şaşırtıcı olmaz.
   güzel haber alın ve bizi de haberdar edin olur mu 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • ipek

  Ekim 3, 2015 at 5:24 pm

  Ceyhun bey pozitif yorumlarınız için çoook teşekkürler 🙂 Ekim in 25 bizim için çokmu şanslı olacak ? 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:22 pm

   İpek hanım merhaba, ilginiz için tşk ederim 🙂
   pozitif yorum yapmış olmak için güzel şeyler yazmıyorum, gökyüzü ne diyorsa onu yazıyorum, bunu söylemek istedim, yanlış anlama olmasın 🙂
   anladığım kadarıyla felaket tellallığı yapan çok yazar var, onları okuduktan sonra Burcuna Göre farklı geliyor olsa gerek..
   siz bakmayın onlara, hayat felaketlerden ibaret değil çok şükür 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • ipek

   Ekim 4, 2015 at 7:27 pm

   İYİKİ VARSINIZ CEYHUN BEY 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 9:20 pm

   sağ olun İpek hanım, siz de hep aramızda olun 🙂

 • sevda

  Ekim 3, 2015 at 5:32 pm

  Merhabaaaa 🙂 valla ben ekimi sevmeye başladım,sizin yorumlarinizla daha da sevdim 🙂 yaraticiligimi veya farkimi gosterdigim bi alan var evet: spor! sporla son bir senedir ilgileniyorum ve gecen hafta trainer’lik teklifi aldim ama kabul etmedim ,kafa karisik biraz 😉 ayrica 2012 de basladigim isimden 2014 sonunda ayrildim,yani bir donem sonuclandi benim icin 🙂 hayirdir insaallah

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:23 pm

   Sevda hanım merhaba 🙂
   ne zaman teklif geldi?
   aslında çok güzel bir teklifmiş, kabul ederseniz hayatınızda büyük bir dönüşüm başlayacak çünkü.

  • sevda

   Ekim 3, 2015 at 7:16 pm

   28 eylulde geldi ama kabul etmememin sebebi,aslinda 4 5 sene once gelseydi kabul ederdim cunki bu alana hep ilgim olmustur fakat suan issizim ve gelecegim icin daha saglam bir is istiyorum?

 • Mey

  Ekim 3, 2015 at 5:44 pm

  Merhabalar Zafer Bey,
  Yorumunuzun son paragrafında “Ekim ayı hayatınızda harika bir dönemin başlangıcı olacak diyebiliriz 🙂 Elbette geçmişte yanlış kararlar almış, hatalar yapmış olanlar bu güzel dönemi ıskalayabilir.” demişsiniz. Paragrafınızda neyi kastettiğinizi anlayabilmek için örnek/ler vermenizi rica ediyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 6:24 pm

   Merhaba Mey,
   hepimiz farklı insanlarız, bambaşka hayatlarımız var, bu nedenle örnek vermek zor 🙂
   herkes yanlış kararlar alıyor, eğer bahsettiğim gündemle ilişkili olumlu bir yöne doğru gidiyorsa hayatınız, içiniz rahat olsun 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Ekim 3, 2015 at 7:58 pm

  Merhaba ceyhun bey 2015 yılı çok kötü gecıyo hiç bişey beklediğim gbi olmuyo tüm islerim ters gidiyor bu jüpiter ne zaman iyi gelicekk

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:31 am

   Merkür gerilemesi bitince inşallah 🙂

 • sahra

  Ekim 3, 2015 at 9:04 pm

  Zafer Bey merhaba
  Bu 2yil icinde sorunlu bitmesi gerektigi 3yil önce belli olmus olan evliligim bitti. Maddi manevi olarak ailemden yana da cok problem yaşadim. Bu surecte hem cocugum hem maddi manevi mücadeleyle gecti artik daha sakinlesmeye basladi hersey hatta bi sevgilim de var 1yildir sabit bir isimde daha da güzellesecegini hissediyorum. Yorumlarinizdan da bunu anliyorum.
  Tesekkur ederim olumlu yorumlariniz icin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 9:30 pm

   Sahra hanım merhaba,
   Başak burcunu geçmişte yaşadıklarından daha iyi bir gelecek bekliyor, mutluluk ve başarı dilerim 🙂
   Ceyhun

 • Suzi

  Ekim 3, 2015 at 9:04 pm

  Merhabalar Zafer bey sitenizi 3 ay önce tesadüfen keşfettim iyiki de keşfetmişim özellikle teşekkür etmek için yazmak istedim.Yorumlarınız ve tek tek sorulara cevap vermeniz çok güzel.Hazır yazmışken bir soruda ben sorayım 12 eylül doğumluyum yükselenim yengeç kendime bir ev almak istiyorum ama bir türlü istediğim gibi bir ev bulamıyorum sizce önümüzdeki zamanlarda ev bulabilecek miyim şimdiden teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 3, 2015 at 9:28 pm

   Merhaba Suzi, aramıza hoş geldiniz 🙂
   asıl soru şu: ev alma konusunda ne kadar kararlısınız? İstediğiniz evi buluncaya kadar pes etmeden arayacak mısınız? 🙂
   bu soruya bir cevap vereyim: Ekim ortasında buna karar vereceksiniz.. Alayım mı almayayım mı?
   Cevap evetse, evden çok ne var, mutlaka bulursunuz 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Cologne

  Ekim 3, 2015 at 11:14 pm

  emeginize saglik Ceyhun bey, umut Dolu yorumlariniz Icin tesekkür ederim.
  9 ekimde is görüsmesi var, merkür gerilemesi bitiyor diyorsunuz, insallah iyi haberlerle burdan size sevincimi iletebilirim,Allah hepimizin yolunu acik Eylesin.amin.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:32 am

   şimdiden başarılar dilerim size..haberi de bekliyorum 🙂
   Ceyhun

 • Ceren

  Ekim 3, 2015 at 11:15 pm

  2012’de hata yaptım ama çok da dersler aldım.hayatımda yeni adımlar atmak istiyorum ama son 2 sene çok zorladı.Son paragrafta demek istediğiniz, bu zorlanma süreci devam mı edecek yoksa gezegenler bizi yeni isteklerimize doğru destekleyecekler mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:33 am

   bu ayki gündeminizin olumlu-olumsuz olması geçmişle ilgili ama gelecek 1 yıl iyi diyebilirim gönül rahatlığı ile 🙂

 • defne

  Ekim 3, 2015 at 11:51 pm

  Ceyhun bey merhabalar sitenizi keşfedeli yaklaşık 6 aylık bir süre oluyor. Yorumlarıniz için teşekkür ederim öncelikle. Eylül ayı iş yeri değişimi ile geldi bana. Ve korktuğum gibi olmadı sartlar ve uzun zamandır satmayı dusundugum arabami da satabilince hadi bakalim Jüpiter yüzüme mi gülmeye başladı dedim. Ama son birkaç gündür merkurun geri hareketinden mi bilinmez herşeye negatif bakar oldum. Özellikle aşk konularına artık hayatıma birinin gireceği umudunu yitirmiş oldum. Ekim bu konuda ümit vadediyor mu başaklar için 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:34 am

   yazıda güzel şeyler olmasını bekliyorum dedim zaten Defne hanım, bizde yalan yok 🙂 inanın yani 🙂 🙂

  • defne

   Ekim 11, 2015 at 8:59 pm

   Öyle iyi şeyler güzel şeyler olduğu filan yok. Beynimin içinde yalnızca depresyon çığlıklari. Jüpiter isterse on sene kalsın hayatımda herşey aynı karanlıkta sürüp gidiyor yalnızca

 • sengül

  Ekim 4, 2015 at 12:20 am

  Merhabalar ceyhun bey.Benim burcum basak,yükselenim ikizler,ay da balikta.esim ise terazi burcu,yükseleni boga,ay da kovada.sorunlarimizi asabilecekmiyiz acaba

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:36 am

   verdiğiniz bilgiler, özellikle yükselenler doğruysa, sorun yaşamış olmanızı dahi yadırgıyorum Şengül hanım 🙂
   Venüs gerilemesi ve tutulmalardan sonra sorunlar olabilir, dert etmeyin.
   siz birbirinizi sakın bırakmayın, çok şanslı bir birliktelik..
   sevgiler, Ceyhun

  • sengül

   Ekim 4, 2015 at 5:20 pm

   cok tesekkür ederim ceyhun bey basarilarinizin dvemini diliyorum

 • tuğba

  Ekim 4, 2015 at 12:21 am

  Merhaba Ceyhun Bey, yazilarinizi surekli takip ediyorum. Tam olarak neler yasiyorsak onu yaziyorsunuz cok basarilisiniz tebrik ederim. Erkek arkadasimin burcu basak benim burcum kova ve su an iliskimiz sallantida sebebi evlenme istegi ve uzun zamandir bu isteginin gerceklesmemis olmasi. Ailemin tanisma icin bekletmesi, tamamen olmadigi biri haline geldi. Fakat hala bekliyor bir gelisme olmasi icin ve ailemin de bir adim atmasi yakindir. Ekim ayi bize iyi gelecek diyebilir miyiz yazdiklariniza istinaden?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:30 am

   Tuğba hanım merhaba,
   erkek arkadaşınızı Merkür çarpmış, Merkür gerilemesinde olur böyle gecikmeler deseydiniz ya, rahatlardı biraz 🙂
   size mutlu bir gelecek dilerim, Ekim ayının ikinci yarısına bir gün verin olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

  • tuğba

   Ekim 4, 2015 at 6:36 pm

   Cok tesekkur ederim biraz daha sabir diyorsunuz 🙂 dediginizi uygulayacagim.

 • esroşş

  Ekim 4, 2015 at 5:06 am

  yeminederim bu kdr tatli hos anlasilir bi burc yorumu hic okumamistim.nasi oldu da daha yeni farkettim burayi..
  benim size bir sorum olucak.ben basak tanistgim kisi yengec yaklasik 2 aydir konusuyrz.sonunda bulusucaz didismelerden firsat bulup.bgn yarin eli kulaginda ve aska cok yakin duruyo durum.ama simdi bu merkur gerilemesi canimi sktı.sizce erteliyimmi bulusmayi neyapmaliyim blmyrm gına geldi cocuga bklemekten :)))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:17 am

   Esra hanım merhaba, aramıza hoş geldiniz 🙂
   12 Ekime ne dersiniz? beklesin biraz daha bir şey olmaz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • esroşş

   Ekim 4, 2015 at 3:15 pm

   he hmn 9’undan snraki gunde olmuyo 3 gun gecicek yani ? :(( peki biz bulussakta ben kararimi ertelesem iliskiye baslamak icin,12sinde sevgili olsak olmuyomu?yoksa karar vericek biri kalmicak :((

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:41 pm

   hayır ilk görüşmeyi yapmak için beklemek yerinde olur.
   sonra benim görüşümü önemsemeyip pişman oluyor okurlarım…siz öyle olmayın 🙂

 • Seyma

  Ekim 4, 2015 at 5:40 am

  Merhaba ceyhun bey yine okuyup okuyup mutlu olduğum bir yazı 🙂 tesekkür ederiz 🙂 benim sormak istediğim gezegenlerin karşıtlığı basıl etkiler yapar?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:42 pm

   sağ olun 🙂
   bu yazıda karşıtlığın etkilerini anlattım Şeyma hanım ama yine de bir genelleme yapacak olursak, karar verme zamanı veya bir şeylerin sonuçlanması demek yerinde olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • yakup

  Ekim 4, 2015 at 8:48 am

  Zafer Bey kolay gelsin,
  31 Ağustos 1981 Konya 6:15. Eylül ayının ilk haftası kısa süre önce tanıştığımız bir kişi ile çok büyük çapta bir projemiz vardı. Şu an incelenme sürecinde haber bekliyorum. İnşallah bu ne zaman tamama erer ve müspet olur mu ? Ayrıca maddî anlamda yaklaşık 2,5 seneden beridir sıkıntı çekiyorum. Bir gelişme olabilir mi ? Bunun yanında Terfi durumlarım olabilir mi ? ilgiyle takip ediyorum. Cevaplarsanız teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:50 pm

   Yakup bey merhaba,
   işin detaylarını anlatmadığınız için net konuşamıyorum ancak Venüs gerilemesinde tanışıp görüşmüşsünüz, buna bir rezerv koymak gerekiyor, Venüs gerilemesi sağlıksız bir dönemdir.
   Ayrıca Güneş-Neptün karşıtlığına denk geldi Eylülün ilk haftası..
   Ekim ayında Neptün ile Venüs temas edecek, bugünlerde adım atmayın, 17 Ekim ve takip eden günlerde ilk adım atılabilir… Her şeyin net olmasına dikkat edin, finansal konularda Neptün varken tahmin edilemeyen belirsizlikler olur genelde ve riskli görülmelidir. Her açıdan sorgulayın, net olsun, siz de emin olun, kişiyi iyi tanıyın, sorgulamadan/hevesle adım atmayın sakın.
   yolunuz açık olsun
   sevgiler, Ceyhun

 • efoloji

  Ekim 4, 2015 at 12:56 pm

  Ceyhun Bey,yorumları okurken mutlu olmamak mümkün değil. yükselenim yengeç, burcum başak. Yorumlarda genellikle yükselen yorumları geçerlidir denir ama umarım güneş burcumun yorumları da en az yükselen kadar geçerli olur 🙂 Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:51 pm

   🙂 🙂 mutlu olmanın zamanı gelmedi başağa? bence artık geldi..
   Güneş burcumuz temel yönü belirler, elbette etkili olacaktır
   sevgiler, Ceyhun

 • Pisinunu

  Ekim 4, 2015 at 3:31 pm

  Merhaba ceyhun bey 2 yildir maddi inanilmaz sıkıntı yasadik alacaklarimizi alamadik umarım son bulur bu sene evimde tutsulukler boyamaya resim yapmaya basladim icimde inanilmaz bir ilham ve sanat atesi var satilmiyor ama ben uretme duygumu engeliyemiyorum bir türlü hatta atelye acip daha rahat ortamda calismak icin yer arayisina girdim umarim bu ay bekledigimiz paralar gelirde bende atelyemde sanat denemelerime devam ederim beynim bir an bos durmuyor renkler sekiller tuvaller dolasiyor kira derdim olmasa para umurum deyil sadece renkleri düşünüyorum bu arada 13 eylül doğumluyum yukselenimde ikizler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:53 pm

   muhteşem haberler 🙂 ben alacaklarınızı almaya yakın olduğunuzu düşünüyorum, gün vereyim mi? 🙂
   16-18 Ekim arası mesela..
   güzel haberlerinizi bekliyorum.
   içinizdeki güzel enerji, bu ilham daha birkaç yıl devam edecek, Pluto enerjisinden geliyor ve doğru adımları atarsanız size maddi getirisi de olacaktır.
   sevgiler, Ceyhun

 • sema

  Ekim 4, 2015 at 4:22 pm

  Merhaba Ceyhun bey öncelikle sizin sitenizi kesfettigim icin cok mutluyum. Yorumlariniz ilgiyle takip ediyorum. Burcum kova yükselenim basak ay burcum boga. Su siralar evliligimle ilgili kararlar alma ve aciklama asamasindayim. Sizde en uygun zaman nedir ve bu olayin geri dönüsümü nasil gözüküyor. Tesekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:55 pm

   Sema hanım merhaba,
   sizin ve eşinizin haritasını incelemeden yorum yapmam doğru olmaz.
   burcunagore@gmail.com mail adresine bilgilerinizi gönderirseniz, detayları konuşabiliriz, kişisel analizlere başladım.
   sevgiler, Ceyhun

 • SEREN

  Ekim 4, 2015 at 6:52 pm

  Yay burcuyum ve yukselenim bir basak ..saturn yay burcundayken bu guzellikleri nasil hissedecegim ..2017 ye kadar disipline girmis bir yay olarak yukselenim basagin etkileri ne olacak ailemin astrologu 🙂 sevgi ve saygimla …

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:57 pm

   sevgiler saygılar benden Seren hanım 🙂
   Satürn kesinlikle kötü değildir, gerileme sürecine girdiğinde yoğun bir eksilik/çaresizlik hissi hissettirir ancak sonuçları hep iyi olur, tabi Satürne yenik düşmemeniz kaydıyla geçerli 🙂
   başarılar dilerim, yükselen başak mutlaka başarı getirecektir bu dönemde..
   sevgiler, Ceyhun

  • SEREN

   Ekim 12, 2015 at 10:45 am

   saturne yenik düşmemek ne anlamda idrak edemedim…yay burcu olmanın dirayetini taşıyorum ..hayata karşı guclu olmak direnmek ve savasmak mecbur kavramlar benım ıcın ..saturn gerıleme surecı ne zaman bıtecek..çaresızlık yalnızlık hıssını yogun hısseder durumdayım…yenık dusmemem lazım sadece manasını anlamak ıstıyorum yardımlarını beklıyorum sevgimle …:)

 • Kardelen

  Ekim 4, 2015 at 8:11 pm

  Merhabalar Zafer Bey,öncelikle yorumlarınız için tebrik ederim. Sizi yeni keşfettim. Keşke venus gerilemesinden önce keşfetmiş olsaydım 🙁 ama olmadı. Venüs gerilemesi doneminde küçük bir hata yaptım ve haziranda baslayan birlikteliğim suruncemede bekliyor. 11 eylülden bu yana.Güneş burcum koç, yükselenim akrep, ay burcum başak, sevgilimin burcu balık. Koc burcu yorumlarınızı acil bekliyorum lütfen…daha anlatacak çok seyim var

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 9:19 pm

   aramıza hoş geldiniz 🙂
   koç burcunu yazdım..

  • Mers

   Ekim 4, 2015 at 9:36 pm

   Çoook teşekkürler Ceyhun Bey 🙂 Anladığım kadarıyla büyük bir adım atmak için merkür gerilemesinin bittiği gün değil de birkaç gün sonrası daha uygun oluyor. Peki yıllardır süre gelen bir arsa ile ilgili dava açmak için en uygun vakit sizce hangi gün olur yorumunuz çok önemli teşekkürler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 4:58 pm

   merhaba Mers 🙂
   11-12 Ekim en ideal gün ve takip eden hafta içinde gündem gelişecektir, sonucu ise 17-18 Ekim gibi alabileceğinizi düşünüyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • burcu

  Ekim 5, 2015 at 12:26 am

  Hiç iyi bisey olmuycakmiş gibi etkilendim benim yukselenim oğlak..normal burcum başak..yine yaziyorum ve soruyorum size aslında..
  Başak burcunun yorumlarını okuyunca bi heyecanlaniyorum güzel günler bekliyor gibi..yukselenimi okuyunca içim kararıyor.. Ben hep bu sene gelgitmi yaşatacağım diyorum..kpssye hazırlanıyorum..yanı ekimin 10undan sonra dersanem başlıycak..yeni bi sezon.ben kayıt yaptırırken bi tercih yaptım gelecek seçimiyle alakalı..şimdi kafam bulanık.. Ne olacağım benim bu sınavla imtihanim hiç bitmeyecekmi..hem hayat sınavı hem insanlarla mücadele hem kendimle iç hesaplaşma hem de gerçek iş meslek için olan sınavlar.. Yipraniyoruz yipranmanin adı olgunlaşmaksa evet daha olgunum..ama beynim yorgun sanki 60yasinda gibi hissediyorum..ustelik bu kadar yogunlugun arasında benden koşulsuz sevgi bekleyen birbuçuk yaşinda bir kızım var…dünyaya pembe gozlukle bakmam için o gozluğe ihtiyacım var..ama nerde nasıl bulurum yolunu bilmiyorum..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:00 pm

   Ekim size iyi gelecektir Burcu hanım 🙂
   yükselen oğlak olmanız bu süreci doyasıya yaşamanızı engelleyebilir ama önünüzü kapatmayacaktır, geleceğin daha güzel olacağına inanabilirsiniz kesinlikle, yolunuz açık..
   ailece mutlu ve sağlıklı günler dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

  • burcu

   Ekim 11, 2015 at 3:29 pm

   Ayyy:)) çok sevindim artık gıcık değilim..inş yolum.açılır.. Benim bir seçim yaparkende aklim çok karışıyor.. Kararsızlık hep hakim..ama yorumuma cvp yazdığınız için teşekkürler ediyorum.. Sevgi saygı ve esenlikler diliyorum.

 • Hande

  Ekim 5, 2015 at 1:52 am

  Ekim’de gündeminizde aşk hayatınız, ilişkileriniz, para ihtiyacınız, gelirinizi ve gücünüzü artırma çabalarınız ile yaşadığınız güç mücadeleleri olacak.
  Bu yazınızdaki olayı yaşıyorum zaten fakat ben bu durumu Merküre bağlamıştım çok zorlanıyorum adı konmamış bi flörtüm var ne başladı ne sonlandı ortada kaldı bir türlü buluşamadık.genel olarak ekim aynının zorlayıcı geçmesi beni üzdü şimdi ne Venüs kaldı ne Jüpiter..Sevgiler Ceyhun bey elinize sağlık..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:02 pm

   Hande hanım merhaba,
   Merkür gerilemesinde hayat başaklar için zorlaşır, hiç merak etmeyin, Ekim ayında günler geçtikçe işler kolaylaşacak, hayat daha bir güzel görünmeye başlayacaktır 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • zeynep

  Ekim 5, 2015 at 9:18 am

  bu ay, iki senedir istediğim arabama kavuşuyorum galiba. üstelik ben umudumu kesip ısrar etmeyi bırakmışken babamın beni dün araba bakmaya götürmesi harika bir duyguydu. 😀 hala inanamıyorum böyle bir gelişme olduğuna. üstelik çok kararlıydı. 🙂 bir de şu aşk işleri düzelirse tadından yenmez 2015. mart başı da hiç beklemediğim bir şekilde terk edildim. ama şimdi beni o kadar üzen adam peşimde dolanıyor. onun burcu da terazi. geri mi dönecek ne… 😀 arabam olsun da o gelmese de olur canım. 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:04 pm

   Zeynep hanım bu güzel enerjinizle, daha iyi günlerin gelmesi de yakındır 🙂
   hem Ekimde teraziler için ilişkileriyle ilgili gelişmeler de olacak, bakarsınız kapınızda belirir 🙂
   arabayı alınca da bir heyecanla hız yapmayın olur mu? 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • zeynep

   Ekim 12, 2015 at 2:42 pm

   ben bundan sonra hiç sizin sözünüzden çıkar mıyım ceyhun bey 🙂 yapmam hız. valla iyi ki bulmuşum sizi. astrolojiden soğutmuştu diğerleri. sayenizde gökyüzüne tekrar güvenmeye başladım 😀

 • selcen

  Ekim 5, 2015 at 12:37 pm

  Merhaba Zafer Ceyhun Bey,
  Gelecek hafta sezaryen ile doğum yapacağım.Ayın 12’si saat 8, 13’ü saat 9 olmak üzere tercih yapmam isteniyor.Size danışmakta fevkalade fayda görüyorum.Tavsiyenizi dört gözle bekliyorum.Burcum başak, yükselen ve ay burcum ikizler.16.09.1984,22.30, Antalya doğumluyum. Şimdiden teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:10 pm

   Selcen hanım merhaba, gözünüz aydın olsun 🙂
   iki sorum var:
   – kız mı erkek mi?
   – aralığı değiştirmeniz mümkün mü?
   kızsa 13 Ekim en erken saat 10:30
   erkekse farklı bir şey söyleyeceğim.
   sevgiler, Ceyhun

  • basak

   Ekim 15, 2015 at 9:29 pm

   Sizi merakla takip ediyorum.Yorumlariniz cok dogru.tesekkurler.

 • Neriman

  Ekim 5, 2015 at 5:21 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  Kafamın son derece karışık olduğu bir dönemden geçiyorum. Başak burcuyum ve yükselenim akrep. Bir arkadaşım vasıtasıyla 11 eylülde şehir dışında yaşayan biriyle tanıştırıldım. (oğlak burcu yükseleni ikizler). Sürekli olarak telefonla iletişim kuruyoruz ve 9 ekim günü görüşmek için bulunduğum şehre gelecek. Nedense bu beni aşırı derecede tedirgin ediyor. İlk kez görüşmek için uygun bir tarih midir? Merkür gerilemesi başlamadan tanışmamız ve merkür gerilemesi bitiminde görüşecek olmamız olumlu bir gelişmeyi beraberinde getirir mi yoksa tam bir felaket beni mi bekliyor? 🙂 Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 5, 2015 at 5:54 pm

   Neriman hanım merhaba,
   yükseleninin ikizler olduğuna emin misiniz? görüşmenin tarihi önemli değil, asıl onun yükselen burcu önemli..
   buluşun, gözlemleriniz sonucu zaten yükselenini anlarsınız, sonra yeniden konuşuruz.
   sevgiler, Ceyhun

  • Neriman

   Ekim 7, 2015 at 5:10 pm

   Bana ikizler olduğunu söyledi yükseleninin annesi bakmış herlade 🙂 Aslında meraklı ve entellektüel yapısı bunu birazda karşılıyor sanırım 🙂 Akreple ikizler olmuyo mu ki 🙂 Şimdiye kadar aramızda bi heyecan ve hoşlanma olsada, ileriye dönük olarak bana pek anlaşabilecekmişiz gibi gelmiyo :)))))))

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:14 pm

   yükselini ikizlerse sizin için zaman kaybı malesef 🙁

 • Nida

  Ekim 5, 2015 at 6:17 pm

  Sizi iki ay once kesfettim. Bu kadar mi taşları yerine oturtan yorumlar olur. Güneş burcum Başak,yukselenim Terazi,Ay burcum ise Oğlak. Üç yıldır tepetaklak olmuş durumdayim.Sorunlu bir Evliliği sürdürmeye çalışırken son noktayı koymak uzereyiz. Esimle anlastik ancak bunu büyüklere söylemek bayağı zor. Bir de evimizi satılığa çıkartacağız. Ne dersiniz? En uygun dönem ne zaman olur?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 5, 2015 at 6:24 pm

   Nida hanım merhaba,
   aslında astrolojinin mucize bilgilerini “doğru insanla evlenmek veya boşanmayı engellemek için ne yapmalıyım” sorularına cevap vermek için kullanmayı çok isterim ancak hayatın gerçekleri malesef farklı olabiliyor.
   evinizi ne zaman satışa çıkaracağınızı belirlerken astrolojiye ihtiyaç yok, ne zaman satılabileceğini ise astroloji belirler muhtemelen. ki sizin için Aralıktır.
   sevgiler, Ceyhun

  • Nida

   Ekim 5, 2015 at 8:35 pm

   Umarım Ekim bir dönüm noktası olur çünkü “sudan çıkmış balık” gibi çırpınmaktan çok yoruldum…Doğum haritası analizine başlayacağınız günü iple cekiyorum. Başarılarınız daim olsun…

 • fiyona

  Ekim 5, 2015 at 7:33 pm

  Selam Ceyhun bey 05.09.81 doğumluyum. Yükselenim kova. 2011 de eşimi kaybettim. Bu döneme kadar herşey olumsuz gitti. Ağustos ve eylülde kurduğum ikili ilişki tam bir felaketti. Eski ilişkime döndüm kendisi koç burcu ve bu ay nisanlan mak istiyor gündem bir anda değişti. Sizce bu ayın ikinci yarısı uygunmu? İş maddi gelir sıkıntısını aşma şansı varmı? Teşekkür ediyorum keyifle okuyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:32 pm

   Merhaba Fiyona, ilginiz için çok tşk ederim 🙂
   asıl soru şu olmalı: birbirimize uygun muyuz?

 • Nazan

  Ekim 5, 2015 at 7:45 pm

  Ceyhun bey aslında bir başak burcu ve yükseleni akrep olaraktan tam diyorum artık tükendim hayatımda hiç birşey istediğim gibi olmuyor bi değişiklik yok..yeni ay geliyo ve pat sizin yazınızı okuyorum 🙂 sevincim ve neşem yerine geliyor.. siz hep yazın olur mu 🙂 emeğinize sağlık…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:50 pm

   siz de sağ olun 🙂 tşk ederim, geleceğin güzel olacağına inanabilirsiniz Nazan hanım..
   Ceyhun

 • lvs

  Ekim 5, 2015 at 9:15 pm

  merhabalar Zafer Bey, yorumlarınız,anlatımınız ve ilginiz için tekrar teşekkürler ben daha önce de yazmıştım ilişkimle ilgili Merkür gerilemesi yazısına yönlendirmiştiniz..10 gündür görüşmüyoruz,ayrıca Haziran ayında i ş yerim değişti..yeni iş yerime eylülde başladım; ama alışmakta çok zorlanıyorum, adapte olamıyorum.ağustos ve eylül hiç iyi değildi…dilerim ekim dediğiniz gibi olur özellikle 12 ekimi bekliyorum sevgiler…

  Reply

 • Utkutku

  Ekim 6, 2015 at 12:52 am

  Merhabalar, çok uzun zamandır sizi takip ediyorum. Burdan diğer takipçilere seslenmek istiyorum. Zafer Ceyhun’un söylediklerini kulağınıza küpe yapın.(Temmuz ayında, imaj değişikliği yapmayın dediğini kulak ardı edip güzelim saçlarımdan olduğumda acı bir tecrübeyle anladım da söylüyorum, adamcağız biliyor da söylüyor) Gelelim ekim gündemime, bir aile bireyine kefil olmak gibi yapılmış geçmiş bir hatadan ötürü tüm odağımız gayrimenkul konusu, tam da verdiğiniz tarihte evimizin satışı gerçekleşecek. Şayet başarabilirsek, tekrar kendi evimizi satın almak gibi planlarımız var. Yani bir Başak insanı olarak yatıyorum gayrimenkul, kalkıyorum gayrımenkul. Bakalım, ekim bize neler sunacak. Bir de sitemim olacak, neden bu girişimi 3 sene önce yapmadın sevgili Ceyhun, o Zaman hayatımızda olsaydın ve deseydin ki kimseye kefil olmayın, başımıza bunlar gelmeyecekti

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:53 pm

   Merhaba Utkutku 🙂
   ben ev sizde kalacak diyorum, inşallah öyle olur, ki olmalı..ben buradan gerildim yaşadıklarınıza..
   neyse, sonu hayrolsun diyelim, Jüpiter yakınlarda geziniyor sonuçta..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Utkutku

  Ekim 6, 2015 at 1:05 am

  Bir ilave daha yapmak istiyorum, buralarda bu Başak’lara hiç aşk yok mu diye feryat ettiğim günlerden sonra Nisan ayında bir Oğlak erkeğiyle birlikteliğim başladı. Ciddiyete dökülecekken onun ailesinden kaynaklı dökülemedi. Aşk geldi de evlilik gelemedi. Burada insanların biraz daha gerçekçi bakmasını rica ediyorum, son zamanlarda mutsuz olduk mu? Elbette. Hayalkırıklığı yaşadık mı? Bolca. N’apıyorsun dedik mi kendimize? Defalarca. Ama lütfen ardınıza dönüp bir bakın sevgili Başak’lar. Bence bizler çok yol aldık, her şey iki yıl öncesinden daha oturmuş, daha sağlam ve daha dingin. Asla aynı yerimizde değiliz ve inanıyorum ki daha da zirveye çıkacağız

  Reply

 • burcu

  Ekim 6, 2015 at 3:15 pm

  Yorumuma yanı yakarişima 2.kez cevap yazmadığınız için ayrıca teşekkürler… Buda ekim ayının başak sendromu heralde

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:54 pm

   Merkür gerilemesi başağa hiç yaramıyor, kızmayın cevap verdim 🙂

  • burcu

   Ekim 11, 2015 at 4:58 pm

   Demek sinirim ondan kaynaklanıyor..:)) geçici olması güzel haber

 • Melek

  Ekim 6, 2015 at 5:38 pm

  20 Eylül 1982 doğumluyum yükselenim ikizler kendimi hiç iyi hissetmiyorum herşey üstüme geliyor gibi insan ilişkilerimde sorun yaşıyorum para kazanamıyorum Ekim ayında gerçekten sürpriz iş var mı ? Işlerim engelleniyor lütfen yazacaklarınızı çok ihtiyacın var hani şanslıydık bu yıl ;((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:57 pm

   Melek hanım merhaba,
   Ekim dönüm noktası, gelişmeler yaşanmaması mümkün değil..
   sonucu iyi olacak mı? geçmişte ne kadar çaba sarf ettiğinizle ilgili. eğer doğru adımları attıysanız, şimdi meyveleri toplayacaksınız, emin olabilirsiniz.
   gelişmelerden haberdar edin bizi de..
   sevgiler, Ceyhun

 • Meryl

  Ekim 6, 2015 at 6:02 pm

  Nolcak bu burcu başak, yükseleni ikizler olanların hali? 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 5:57 pm

   bunlar hep Merkür gerilemesi kaynaklı endişeler…
   evet geçtiğimiz 3 ay kötüydü ama diyorum ya, artık düzelecek 🙂

 • zeynep

  Ekim 6, 2015 at 7:24 pm

  merhaba Ceyhun bey yorumlarınız ümit verici .13 eylül 1995 saat 1-2 civarı doğmuşum yükselen burcum ne acaba? teşekkürler

  Reply

 • kadriye ertaş

  Ekim 7, 2015 at 7:26 pm

  koç burcuyum 212 yılı mayıstan itibaren sagdan soldan tokat yiyiyorum babamı kaybettim bir yıl sonra annemi kaybettim. Sonra kardeşlerim ikisi benimle görüşmüyor 2015 haziranda diger kardeşim tafır aldı ben ne zaman rahatlayacagım lütfen yazarmısınız teşekkürler

  Reply

 • kadriye

  Ekim 7, 2015 at 7:31 pm

  ayrıca ne zaman dogdum ay net degil annem zehmerinin kışı sabaha karşı diyordu.20.04. 63

  Reply

 • Pelin Tekin

  Ekim 9, 2015 at 8:24 pm

  Merhaba ceyhun bey 4.9.1987 dogumluyum burcum ve yükselenim başak sabah 5;45 de dogmusum bu nasıl zor bir burctur dediklerinizi aynen yaşıyorum 5 yıllık bi ilişkim vardı bitti ve radikal bi karar alarak memleket degiştirdim tam 750 km uzaga tasındım 1 yıldr sizin yazdgnz yazılarda ne zaman eski ilişki gündeme gelecek dediyseniz aradı o kişi beni ama ben artık yılların yorgunlugun piskolojimle ödüyorum mutsuz keyifsiz sinirli bi insan haline döndüm artık cok sıkıldım kendimden bile lütfen bu konuda kişidel analizlerinize ihityacım var ben artık mükemmel kılı kırk yaran takıntılıbi insan olmak istemiyorum ne zaman mutlu olcam

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 6:03 pm

   Pelin hanım merhaba,
   kişisel analizlere başladım, buradan ulaşabilirsiniz:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • Pelin

  Ekim 9, 2015 at 8:25 pm

  Lütfen cevap verin olurmu zaten takıntılı bi insanım

  Reply

 • Mers

  Ekim 10, 2015 at 10:02 am

  Ceyhun Beyy lütfenn cevabınıza çok ihtiyacım var kafamda deli sorular. Burcum başak yükselenim ikizler, beyefendinin burcu balık yükseleni oğlak sizce uygun mu? Bu ekim ayı bizim için de bi dönüm noktası olur mu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 6:04 pm

   yeniden merhaba,
   bu bilgiler yeterli değil yorum yapabilmem için 🙁

 • Melek

  Ekim 10, 2015 at 5:16 pm

  Merhaba
  Jüpiter’in etkisini neden göremedik daha/((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 6:05 pm

   Melek hanım merhaba 🙂
   Venüs gerilemesi, güneş-ay tutulması ve Merkür gerilemesi peş peşe geldiği için diyebiliriz.
   neyse ki bitiyor bu hafta, artık hissedersiniz..
   sevgiler, Ceyhun

 • Melek

  Ekim 10, 2015 at 6:20 pm

  Merhaba
  Doğru adım attıysanız demişsiniz
  4 yıldır çok çalıştım ödüller başkasına gitti kusura bakmayın unutmuşuz dediler emeklerim değer görmedi çalışanı sevmiyorlar :((
  Şimdi durum ne olabilir. Başak burcuyum yükselen ikizler

  Reply

 • ulviye

  Ekim 11, 2015 at 9:28 pm

  Ceyhun bey merhaba
  17 ekimde tekrar direksiyon sinavim var bu kez gecmek zorundayim kabusum oldu cogu yerde 17 ekim gunu bireysel anlamda da stresli diyor

  Reply

 • Zafer ceyhun

  Ekim 12, 2015 at 8:24 am

  Zafer Ceyhun merhaba,
  Bir arkadasşım beni googlayınca seni bulmuş,haber verdi ve ben de seni şimdi takip etmeye başlayacağım.Başarılar dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 12, 2015 at 3:13 pm

   her zaman beklerim, sanırım Türkiye’de 3 Zafer Ceyhun var, ikisi birbirini bulmuş oldu 🙂

  • Zafer ceyhun

   Ekim 12, 2015 at 5:00 pm

   3. sü voleybolcu onu biliyordum. Zafer CEYHUN TENDAR.Bursaya yolun düşerse beklerim…

 • melek

  Ekim 12, 2015 at 11:41 pm

  Zafer bey ekimde basaklar icin uranus karsitligi olucak demistiniz tam olArak hangi gun acaba cvp verirmisiniz tatsiz olabilir demistiniz kafama takildi cok

  Reply

 • seda

  Ekim 13, 2015 at 10:57 am

  Ceyhun bey merhaba koç burcuyum erkek arkadaşımla oğlak yaklaşık 6 ay ayriydik 6 ağustos itibariyle tekrar başladık fakat 09 ekimde çok kötü tartıştık ve ayrıldı sebebide hayatinda başka biri olduğunu ima etmemdi sürekli bu süreç boylemi devam edecek cumadan beri ipler koptu. Sevgilerimle

  Reply

 • sabırsız koç

  Ekim 13, 2015 at 11:48 am

  bende koç kadınıyım..karşı cins olarak anlaşamadığım ise kesinlikle oğlak..acaba diyorum oğlak burcunun yönetici gezegeni satürn biz özgür koçların üzerinde baskı mı uyguluyor..Ceyhun bey siz daha iyi bilirsiniz seda hanımla beni bu konuda aydınlatırsanız seviniriz.

  Reply

 • sabırsız koç

  Ekim 13, 2015 at 11:50 am

  şimdi fark ettim neden başak burcuna yazdık ki :-/

  Reply

 • Seyma

  Ekim 13, 2015 at 12:22 pm

  Venüs gerilemesi sırasında 2 yıllık ilişkim bitti. Ve eski sevgilimin ekim ayı içerisinde bir ilişkisinin başladığını duydum. Hemen hemen aynı tarihlerde 5 ekimde bende birisiyle tanıştım. Sizce şans vermeli miyim?

  Reply

 • Yeşim

  Ekim 13, 2015 at 4:48 pm

  Bence bolum bolum ayirmamalisiniz. Ay’in ikinci yarisinda ne olacak diye dusunmek yorucu. Ya da iki yari olacaksa bile genel bi yorum yapmalisiniz. Genel yorumlariniz cok daha eglenceliydi. Bilirsiniz ileriyi bilerekadim atmak her zaman iyidir. 13 gundur ayni yaziyiokuyorummm 🙂 yenisi gelsin artiiiikk 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 13, 2015 at 6:41 pm

   🙂 sanırım kasımda dediğiniz gibi yapmam şart oldu bu yorumdan sonra 🙂

 • seda

  Ekim 13, 2015 at 8:50 pm

  Ceyhun bey yorumlarınızı merakla bekliyorum yukarda yazmıştım durumumu ☺

  Reply

 • melek

  Ekim 13, 2015 at 11:05 pm

  Zafer bey ekimde basaklar icin uranus karsitligi basaklar icin tatsiz olabilir demistiniz tam olarak hangi gun cvp lutfen

  Reply

 • dilek

  Ekim 14, 2015 at 6:35 pm

  Cok vuzel yazmissiniz ama bende basak burcuyum ama ekim ayini bitmek uzere daha bir olumlu birsey olmadi benim icin guzel bir donem degil yukselenim terazi acaba ounmu etkisi var

  Reply

 • Queen

  Ekim 14, 2015 at 8:41 pm

  Merhaba Ceyhun bey, sizi sıkı takip eden takipcilerinizden biriyim. Eğer sizi rahatsız etmeyecekse bir şey sormak isterdim. 13 Ekim yeniayinda eskiden biten bir ilişkinin baslamasi doğru bir zaman midir? Bilgilerinizi bizimle paylasabilirseniz çok mutlu olurum.
  Sevgiyle kalin

  Reply

 • yasemin ezgi

  Ekim 15, 2015 at 1:37 am

  Merhaba
  Bu yorumlar Tr’de yaşayan başaklar için geçerli mi? Yurtdışında da aynı mı ?? Hani dereceler değişiyor ya?

  Reply

 • burcu

  Ekim 15, 2015 at 3:21 pm

  Ceyhun bey, yarın ayın 16sı ve ben yarın neyle karşılaşacağımı henüz bilemiyorum. Çok bekletmeyin bizi! Şaka bir yana gerçekten yorumlarınızı dört gözle bekliyorum. Sanırım ay başında o ayın şöyle genel bir özetini verirseniz okuyacaklar için daha tatmin edici olacak. Ellerinize sağlık.

  Reply

 • deniz

  Ekim 15, 2015 at 6:31 pm

  mrb zafer bey.yorumlarınız tam isabet.8 eylül doğumlu bir başak olarak şu yazınızdakilerin çoğunu tam anlamıyla yaşıyorum.gerçekten sizi tebrik ediyorum.işinin ehli olmak zafer ceyhun olmak sanırım.kasım ayı yorumunuzu ne zaman yayınlayacaksınız acaba.merakla bekliyorum.sevgiler

  Reply

 • deniz

  Ekim 15, 2015 at 6:33 pm

  Ayrıca yazılarınızı ay içinde defalarca okuyorum

  Reply

 • basak

  Ekim 15, 2015 at 9:34 pm

  Merhaba yorumlarin ikinci bolumunu sabirsizlikla bekliyorum.sevgiyle kalin.

  Reply

 • yeliz

  Ekim 17, 2015 at 1:51 am

  ceyhun lutfen ıkıncı bolumu sabırsızlıkla beklıyorum lutfen yazın artık 🙂 bır de sorum olucak cevaplarsanız cok mutlu olucam yasadıgım bır kazadan dolayı ufak bır estetık operasyon gecırmem gerekıyo bu ay uygunmudur yoksa beklemelımıyım ıyı bır sonuc ıcın sımdıden cok tesekkur ederım…sevgıler

  Reply

 • yeliz

  Ekim 17, 2015 at 1:53 am

  ceyhun bey cok ozur dılerım yorumumu okuyunca farkettım ımla hatası yapıp ceyhun yazmısım kusuruma bakmayın lutfen ıyı calısmalar dılerım 🙂

  Reply

 • Pingback: Burcuna Göre | Burcuna Göre

 • Pingback: Başak Burcu 27 Ekim Dolunay Etkileri

 • Hacer

  Ekim 23, 2015 at 1:21 am

  22 eylül başak burcuyum eylül-ekim yani 2 aydır hislerim çok kuvvetli içime doğan oluyo gerçek gibi rüyalar görüyorum sürekli hatta bazıları ertesi gün devamını görüyorum bi yere gitmeden önce rüyamda aynen o şekilde görüyorum acaba neyin etkisi olabilir ? Cevap verirsiniz umarım önemli çünkü

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 24, 2015 at 3:49 pm

   hangi yılda, yerde ve saatte doğdunuz Hacer hanım?

 • haspolat

  Ekim 24, 2015 at 3:07 am

  Ceyhun bey merhaba.
  Bu aralar tüm burç yorumcuları başak burcu için süper bir yıl şeklinde yorumlar yapıyor! Ben de bir başak burcu yum ancak hiç de söylendiği gibi bir yıl geçirmiyorum. Hatta tam tersi bir durumdayım! Acaba ben eylülde doğup da başak burcu olmayan bir uzaylımıyım!!! Yoksa sizler burç yorumlarını mı boş keseden sallıyorsunuz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 24, 2015 at 3:22 am

   Salladığımızı keşfetmiş olmanız çok kötü oldu.. Neyse biz bir kılıf buluruz yine de 🙂
   Doğum haritası çok şey değiştirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin