Başak burcu Aralık 2018 yorumunda, Aralık ayındaki astrolojik olayların sizin hayatınızı nasıl etkileyeceğini anlattım. Değerli dostlar hoş geldiniz, ben Zafer Ceyhun. 4,5 yıldır her ay her burç için özel olarak hazırladığım kapsamlı aylık yorumları burcunagore.com üzerinden okuyorsunuz. Artık Burcuna Göre mobil uygulaması ile hayatınızı yönetirken astrolojiyi daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazının sonunda detayları bulacaksınız. Sizlerin doğru bilgiye ulaşabilmesi en önemli hedefim. Bu amaçla aylardır yükselen burcunuza göre analizler yapıyorum çünkü doğru öngörüler sadece yükselene göre yapılmış analizler ile oluşturulabiliyor.Bu noktada yükselen burcunuzu biliyor olmanız gerekiyor. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Yükselen burcunuz başak mı? Öyleyse başlayalım.

Aralık 2018

Aralık ayında zamanın ruhu, birbiriyle çelişen enerjilerden oluşuyor. Daha önce bahsetmiş olduğum üzere, Jüpiterin katkısıyla hayatınızda yenilikler ve atılımlar için yeni yeni kapılar aralandı, Aralıkta bu gündem devam edecek. Kasımın son haftasından itibaren yaşadığınız pozitif gelişmeler, atılımlar bu etkinin ürünü.. Fakat sizi etkileyen tek gezegen Jüpiter değil. Aralık ayının ilk haftasında yoğun bir şekilde Neptün enerjisine maruz kalacaksınız. 4-7 Aralık arasında gerçekleşecek Güneş-Mars-Neptün etkileşimleri nedeniyle tatsız gelişmeler olabilir. Biraz detaylandırayım: Mars ve Neptün yaklaşık 2 yılda bir araya geliyorlar. Daha önce Ocak 2015’te ve Ocak 2017’de bir araya geldiler. O dönemlere dair hatıralarınızda neler var? Aralık ayının ilk haftasındaki gelişmeler, benzer bir süreci tetikleyecektir. Bu etkiyi spesifik olarak tarif edecek olursak eğer; yoksunluk, mahrumiyet, huzursuzluk, ayrılık kelimelerini kullanırız. Genel manada tarif edecek olursak “istemediğimiz sonuçlar” diyebiliriz. Mars-Neptün kaynaklı istenmeyen olaylar Aralık ayının ilk 10 günü başlayacak, tam olarak sona ermesi ise 1 yıl sonra olacak, yani Aralık 2019’da sona erecek.. Haritanıza özel etkilerini mobil uygulamada bildirimler üzerinden detaylı olarak anlatacağım. Ay boyunca yaşanacak Güneş, Merkür ve Venüsün etkileşimlerin etkilerini de yine mobil uygulamadaki bildirimler ile sizlere ileteceğim. Aylık yorumunuz hatırda kalabilecek bir özet olarak hazırlıyorum. Diğer detayları uygulama üzerinden zamanı geldiğinde aktaracağım. Gelelim Aralık’taki Yeniay ve Dolunayların etkilerine..

7 Aralık Yay Burcunda Yeniay

Öncelikle bilmeyenler için Yeniayın ne olduğunu tarif edelim. Yeniay ile birlikte şunlardan birisi olur:
 • bir ihtiyacımızı gidermek için harekete geçeriz
 • yeni fikirler, haberler veya kararlar ile yeni bir dönem başlar
 • önceki haftalarda netleşen bir konu fiilen başlar
7 Aralıktaki Yeniayın sizin hayatınızda vesile olacağı başlangıçlar şunlar:
 1. kurum içi eğitimler başlayabilir
 2. yabancı dil öğrenmek – öğretmek için adımlar atabilirsiniz
 3. ilgi alanınıza göre farklı eğitimler olabilir
 4. internet üzerinden bir projeye emek vermeye başlayabilirsiniz
 5. bir nedenle reklam ve tanıtım gerekebilir
 6. arkadaş, kuzen, kardeş ile daha sık görüşmeye başlarsınız
 7. otomobil alabilirsiniz
Hayatınızın hızının arttığı, daha çok sosyalleşme isteğinizin olduğu bir dönem başlamış oluyor böylece..

22 Aralık Yengeç Burcunda Dolunay

Bilmeyenler için Dolunayın ne olduğunu anlatayım. Dolunay etkisiyle şunlardan birisi olur:
 • 6 önce başlayan bir süreç sona erer
 • beklediğimiz bir haber/karar alırız, gündem netleşir
 • bir dönem biter, bir yenisi başlar
Özetle Dolunayı takip eden günlerde, devam eden bir sürecin sona erdiğini, gündemden düştüğünü görürüz. Size özel olasılıklar şöyle:
 1. iş hayatınızda/çalışma ortamınızda bir dönem sona erer
 2. işle ilgili beklediğiniz haber gelir, Neptün kaynaklı olumsuz ihtimallere hazırlıklı olmalı
 3. sevdiklerinizin size ihtiyacı olabilir, destek vermeniz gerekebilir
 4. yaşam alanınız değişebilir, taşınma vb. ihtiyaçlar oluşabilir
Aralık ayı bitmeden önce (mobil uygulama üzerinden) Jüpiter, Satürn ve Uranüs’ün 2019 yılında neler getireceğini haritanıza özel olarak ileteceğim. 2019 yılındaki sizi nelerin beklediğini detaylıca anlatacağım. 2019 yılını adım adım öngürüyor olmanızı istiyorum. Sevgilerimle

Mobil Uygulama

Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor değerli dostlar. Bugünü ve geleceği anlamamızı sağlıyor. Doğru ilişkiler, doğru kariyer seçenekleri.. Uygulamayı store’dan yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümünde yer alan formu doldurmanız yeterli, size ulaşıp bilgiler vereceğiz. Mutla gelin, sizi de bekliyorum. 🤗 iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store Eğer birebir danışmanlık almak isterseniz, bilgi ve randevu için: burcunagore@gmail.com Görüşmeler 2-3 saat kadar sürüyor ve telefonda yapıyoruz, bu nedenle hangi şehirde/ülkede yaşıyor olursanız olun, benimle görüşebilirsiniz. Sevgiler, ZC]]>