15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Çalışma ortamınızla ilgili bir yenilik gündemde bu her ne ise tamamlanabilir.Örneğin iş yerinizde bilgisayarlarınız, iletişim ağınız değişebilir, iş yeri taşınır çalıştığınız ekip  yada görev tanımınız değişebilir gibi vs..

Sıkıldınız yeni bir iş arıyor iseniz haber gelir yeni işinize başlarsınız, bu işin bilgi ve iletişim odaklı bir iş olma olasılığı yüksek.

Sağlık / beslenme düzeni  ile ilişkili gündeminiz tamamlanır.Mesela yaptığınız rejimi bitirir yada kullandığınız ilaçları bırakırsınız, yeni bilgilerle sağlıklı yaşam konularına yönelebilir, bu konudaki yenilikleri araştırabilirsiniz.

İş  yerinizde ki  rutinlikten sıkılmış olabilirsiniz yeni bir arayış sürecine gireceksiniz.İş ortamınızı güzelleştirmek ufak ,dekor değişiklikleri iyi gelebilir.