1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak için harika fırsatlarla karşılalabilirsiniz. Bu zaman diliminde hayatınıza yeni insanlar girerse, bilin ki aylar boyunca sizi pozitif etkileyecekler.

Ya da mevcut arkadaşlarınız, kardeş, kuzen veya yakın akrabalarınızla yeniden keyifli zaman geçiriyor olursunuz. Sonuçta ruh halinizi ve yaşamınızı aylarca pozitif etkileyecek.

Medya, internet gibi iletişim teknolojileri üzerine yoğunlaşmanıza neden olacak gelişmeler olabilir. Bir hizmet almanız gerekebilir ya da yeni bir ürün keşfedip araştırmaya başlayabilirsiniz. Zamanla işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Heyecan verici bir aşk hikayesi için şartlar süper pozitif. Eğer ki bir ilişkiniz yoksa ayaklarınızı yerden kesecek biriyle tanışabilirsiniz.

Çocuklarınız için ya da çocuk sahibi olmak için bir uzmandan destek almanız gerekebilir.