Yükselen BaşakBaşak Burcu Ağustos 2016 Yorumu: Yanınızda Yürüyenlerle Yola Devam

Ağustos 1, 2016by Zafer Ceyhun71

Başak burcu Ağustos 2016 yorumu, Ağustos ayı astroloji gündeminizi, Yeniay ve Dolunayın başak burcuna etkilerini içeriyor. Kıymetli dostlar, değerli okurlarım. Başak burcu olmanın büyük bir kapasiteye sahip olmak olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız, kendinizi (ve başkalarını) doğru tanımanız için geçtiğimiz 1 yılda yaşadığınız deneyimler farkındalık sağlamış olmalı. Nihayetinde Jüpiter sizin burcunuzdaydı, 2 geri 3 ileri şeklinde olsa bile hayatınızda bir ilerleme sağlamak için birçok fırsat bulmuş olmalısınız. En önemli Jüpiter etkilerinden bazıları, bu keyifli gezegenin egonuzu güçlendirmiş, kendinizi tanıma imkanı vermiş ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü anlamanızı sağlamış olmasıdır. Görüntünüze, popülerliğinize, çekiciliğinize, hayatta ilerleme hızınıza ve hedeflerinizin sınırlarına olumlu müdahalelerde bulunmadan geçip gitmez Jüpiter! Umarım ki iyi değerlendirdiniz bu süreci. Astroloji mucizevi bilgiler taşıyor. Hangi gezegenin ne zaman nerede bulunuyor olacağını bilmek, zamanın ruhunu/akışını anlamamızı sağlıyor. Bu sayede doğru zamanda doğru adımlar atmak, baskı oluşturan durumları önceden tahmin edebilmek ve önlem alma fırsatı bulabilmek harika değil mi? Burcuna Göre’nin amacı her zaman bunu başarmak oldu. Sizlere hangi ayda ne yaşacağınızı anlatmak değil astrolojinin mutlak hedefi! Başka bir şeyler var astrolojide: bir farkındalık hali ve öngörü yeteneği desek en doğrusu olur sanıyorum. Evet kadersel olaylar yaşıyoruz; evet, son aşamada kararı biz veriyoruz, seçimler bize ait! Öyleyse zamanın enerjisini bilelim, kendimizi çok iyi tanıyalım, doğru seçimleri en doğru zamanda yapıp harekete geçelim! Hadi o zaman, başlayalım 😀 Burcuna Göre ailesi olarak yılın başından bu yana, zamanın ruhunun ay ay bizleri nereye götürdüğünü anlamaya çalıştık. 2016 yılının <bir geçiş yılı> olacağını söylemiştik, sebep olarak da Mars ve Satürn’ün eş zamanlı olarak yay burcunda gerilemesini işaret etmiştik! Peki başak burcu için Mars/Satürn kaynaklı gündem tam olarak neydi? Burcuna Göre okurları gündeme dair olasılıkları zaten biliyordu fakat aramıza yeni katılan okurlarım olduğunu biliyorum (hoş geldiniz, doğru yere geldiniz ❤️ ), onlar için tekrar etmekte fayda var:

 1. aile büyükleri veya kardeşlerle ilgili sorunlar
 2. evliyseniz kendi ailenizle ilgili baskı, yeni sorumluluklar/kararlar
 3. evinizle ilgili konularda beklentinin karşılanmaması
 4. ev satın alma/değiştirme gereksinimi
 5. huzur ve güven duygusunu sarsan gelişmeler, belirsizlik ortamı
 6. geçmişinizin yük olmaya başlaması, sevdiklerinizle uyumsuzluk
 7. ülke/şehir değişikliği gündemi
 8. yatırımlar, gayrimenkul konularına odaklanma zorunluluğu
 9. “yeri/zamanı geldiğinde yanımda olmaları gerekenler yoklar” durumu/hissi
Diyebiliriz ki değerli dostlar, hayatın hassas bir alanındaki gelişmeleri açığa çıkaran zorlayıcı ve sarsıcı olabilecek bir yıl sizler için. Evimiz, ailemiz, geçmişimiz, güvende olma ve gerektiğinde destek bulabiliyor olma ihtiyacımız hassas konulardır. Astroloji bu gelişmeleri 4. evin kapsamında değerlendirir, özel/içsel bir konudur ve olası sorunlara duygusal yaklaşmak kaçınılmazdır. Her başak duygusal olmaz ve hatta diyebiliriz ki, başak burcunun benliğinde duygusallığa ayrılmış alan, bazı burçlara kıyasla çok çok azdır. İşte bu nedenle, geçtiğimiz aylarda yaşananlara verdiğiniz tepkiler, sizi tanıyanların şaşırmasına neden olmuş olmalı. Sonuçta güvende/huzurlu olma ihtiyacımızın karşılanmaması halinde, sıradan/bir şey yokmuş gibi basit tepkiler vermek çok da kolay değildir. Tabi 2016 yılının aşırı yoğun gündeminde Mars/Satürn birlikteliğinin önemli bir payı vardı. Diğer yandan 2015 yılına dönüp bir bakın, yine benzer bir motivasyon olduğunu keşfedeceksiniz:
 1. güvenli/huzurlu bir aile ortamı
 2. hayal ettiğiniz evde yaşayabilmek
 3. mutlu ve rahat hissettiğiniz şehirde/ülkede olabilmek
 4. aile büyüklerinizin ve sevdiklerinizin desteğini hissedebilmek
 5. tehdit altında hissetmeden yolunuza devam edebilmek
Tehdit algısı, bir kaplanın bile yolunu değiştirmesine neden olabilir. Bir ata sözümüz vardır, biliyor musunuz: İte dalanacağına çalıyı dolan. Güvende olmak, huzurlu olmak, geleceğin iyi olacağını, sevdiklerinizin yanınızda olacağını öngörerek yaşamak her canlı için önemli bir ihtiyaç sonuçta. İşte bu alanda sınandığınız bir yıl geçiyorsunuz kıymetli okurlarım, Jüpiter burcunuzda olduğu için yine korunaklı bir zamana denk geldiniz. 🍀 Belki bir yandan zorluklar diğer yandan fırsatlar oldu. Umuyorum ki aylar boyunca yazdıklarımız ve konuştuklarımız sayesinde daha kontrollü gittiniz, Jüpiter kaynaklı fırsatları da iyi değerlendirdiniz. Bu noktada bir eklemeye ihtiyaç var: Satürn kaynaklı baskıdan kurtulmak için içgüdüsel olarak bir çözüm/panzehir ararız. Farkında olmadan hep Satürn etkisinin olduğu alanın “karşıt alanında” buluruz çözümü.. Başak burcu için çözüm şunlardan biri oldu:
 1. işe ve başarıya odaklanmak, sürekli çalışmak
 2. huzuru dışarıda/insanlar arasında aramak/bulmak
 3. toplumdaki yerinizi güçlendirmek, statünüzü artırmak
 4. gelirinizi artırmak, prestif elde etmek
 5. aile ile yaşıyorsanız; aile kurmak, kendi ailenize odaklanmak
 6. çocuk sahibi olup anne/baba olmayı istemek
 7. birinin çocuğu olmayı ikinci sıraya alıp birinin annesi/babası olmayı ilk sıraya almak
Doğup büyüdüğünüz ortam, hayatı birlikte tanıdığınız çocukluk arkadaşları, akrabalarınız, kardeşleriniz, anne ve babanız.. Yaşadığınız şehir/ev hatta ülke.. Nereden geliyor ve nereye gidiyorsunuz? Başarıya odaklı, toplumda kendi yerini bulmaya çalışan, iş/başarı odaklı biri misiniz? Olması gereken buydu, 2016 yılında oluşan baskıyı aşmanın bir yolu da buna odaklanmaktı. Jüpiter teraziye geçince, 2016 yılında attığınız kariyer/iş odaklı adımların sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Devam edelim mi? 😊  Önce derin bir nefes alalım ve birlikte devam edelim.

Ortak Yorum: Ağustos 2016, Astrolojik Yol Haritamızın Neresinde?

Burcuna Göre’nin benzersiz olmasının önemli sebeplerinden birisi, sürekli olarak “zamanın ruhunu” ve dolayısıyla dönemin enerjisinin bizleri nasıl yönlendirdiğini anlamaya ve anlatmaya çalışması olsa gerek. Bu yoldan yine sapmayalım ve nereden geldiğimizi, şu anda nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi anlamaya çalışalım. 2016 yılında baskı oluşturan, şartları değiştiren ve hepimizi değişime zorlayan başlıca olay, Mars ve Satürn’ün yay burcunda eş zamanlı olarak gerilemesiydi. Mart sonunda Satürn, Nisan ortasında ise Mars gerilemeye başlamıştı. Diyebiliriz ki Mart ayında Satürn gerilemesi ile başlayan süreç, 13 Ağustosta Satürn gerilemesinin sona ermesi ve 22 Ağustos’ta Mars’ın (Nisan’da gerileme başladığı nokta olan) 8 derece yay burcuna gelişi ile sona erecek. Birkaç gün sonra da zaten (24 Ağustos) Mars ile Satürn aynı noktada buluşacaklar: 9 derece yay burcunda. Ağustos ayının ilk haftası ve son haftası çok önemli. Bir uyarı yapayım! Mars/Satürn kaynaklı gündeme ilişkin kararlarınızı en erken ay sonunda alın, öncesinde harekete geçmek, ham kararlar almaya neden olabilir. Bu noktada bir ekleme yapmakta da fayda var: Mars-Satürn kavuşumu 2 yılda bir gerçekleşen nadir bir olaydır. Daha önce Ağustos 2014’te akrepte ve Ağustos 2012’de terazide kavuşum olmuştu. Bu yılki kavuşum, sonuçları itibarı ile çok daha güçlü olacaktır çünkü öncekilerden farklı olarak Mars/Satürn birlikte yay burcunda geriledi, gerilemeler bittikten hemen sonra da yay burcunda kavuşum oluyor. Mars-Satürn kavuşumu, Mart 2016’dan bu yana yaşadığımız süreci bitiren, karar aldıran, netlik getiren ve artık bizleri harekete geçiren tetikleyici bir olay olacak. Bu neden cidden önemli sonuçları olacak, hep birlikte göreceğiz. Diyebilirizi ki, Ağustos’un son haftasından itibaren sürüncemede kalmak imkansız olacaktır. Kaldığımız yerden yola devam etme zamanımız geldi. Hazırlıklara başlasanız iyi edersiniz. Geçmiş geride kaldı, artık ilerleme zamanı! Madem öyle, biraz daha ileriye bakalım mı? 🕵 1 Eylülde Güneş tutulması, 16 Eylül’de Ay tutulması olacak. O sırada Merkür de başakta geriliyor ki “Nerden çıktın Merkür, biz tam rahatlamak üzereyken❗️” demek istiyorum cidden..😠 🚫 Güneş tutulması, geçen yıl olduğu gibi yine sizin burcunuzda. Eylül Güneş tutulması üzerine yazacağım detaylıca. Tabi ay tutulmasını da.. Eylül sadece tutulmalar zamanı olmayacak, çok önemli bir olay daha var: 9 Eylülde Jüpiter terazi burcuna geçiyor. Eylül ve Ekim hızlı zamanlar olacak çünkü Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Pluto gibi güçlü gezegenler Güneşle önemli temaslar yapacaklar. Farklı/yeni gündem ve heyecanlar getirecektir mutlaka! Özetle, tıpki 2016 yılının başında söylediğimiz gibi, Martla başlayan 2016 gündemi, bu ay sona eriyor çok şükür. 👍 Yılın kalan zamanları için iyimser olabilirsiniz dostlar. Her şey muhteşem olacak demiyorum tabi ki fakat şunu diyorum: En azından belirsizlik ve baskı olmayacak, beklemek zorunda kalmayacağız, elimiz ayağımız bağlı kalmayacak geçmiş günler gibi. Eylül çok daha güzel!

Başak burcu Ağustos 2016 Yorumu

Tüm burçlara hitaben Ağustos’ta bir uyarıda bulundum, size de tekrarlamak istiyorum: Ağustosun ilk haftasında güçlü bir enerji dalgası olacak. Önünü ardını pek düşünmeden acilen bir şeyler yapmaya sevk edebilir. Hangi konuda mı? Yukarıda detaylıca bahsettiğim Mars/Satürn kapsamındaki konularda.. Geçen aylardan bu yana gelen/devam eden bir durum var mı? Aile sorunları mı var? Üstüne gitmeyin, doğru zamanda değiliz. Aylardır takip ettiğiniz bir gayrimenkul var, satın almak için bekliyorsunuz, satışa mı çıktı? Alın. Kısaca gündem olumlu ise süper, tereddütsüz yola devam! Yok eğer “olumlu olmayan” bir motivasyonla bazı adımlar atmak istiyorsanız, bu durumda önce duraklamanızı ve şundan emin olmanızı öneriyorum: <Bir şeye tahammül edemediğiniz için> mi yoksa <çok daha güzel olacağı için> mi harekete geçmek istiyorsunuz? Tekrar ediyorum: olumsuz bir gündem/his yoksa, geçmişten gelen/aylardır size ayak bağı olan bir konu yoksa, harika bir Ağustos sizi bekliyor. Tabi bu uyarının konusu, geçmiş aylar boyunca süregelen gündeminizdir. Farklı konu başlıklarındaki gelişmeler bu uyarıdan muaf. Gelelim Yeniay ve Dolunay etkilerine❗️

2 Ağustos Yeniay Etkileri

Yeniay zamanında yeni bir karar almak, bir şeye başlamak veya bir şeylerin kendiliğinden başlaması ve ilk adımı atmak esastır. Yeniay 2 Ağustosta aslan burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar ve takip eden 1 hafta boyunca bir gündem oluşturacaktır. Muhtemelen 6-8 Ağustos aralığında harekete geçmenize vesile olacağını söylemek mümkün. Güneş aslan burcunda kaldığı sürece oluşan enerji, aslan burcundaki gelişmeler başak burcuna iyi gelmez dostlar. Mümkünse sadece kafanızı dinlemeye odaklanın bu ay, uzaklaşın ve dinlenin. Ve dikkatli olun, fiziksel olarak dinç olmayacağınız bir zaman dilimindesiniz. Ağustosun son haftasına kadar devam edecek. Kendinizi çok yormayın, riskli sporlardan uzak durun, denizde çok açılmayın; kısaca riske girmemeyi tercih edin. Dinlenme, huzur, meditasyon, iç sesinize odaklanma, müzik dinleme zamanları 3 hafta devam edecek. Neyse ki bu ara Venüs de sizin burcunuzda olacak, işler kötü gidemez Venüs varken. Yine de uyarmadan geçmek istemedim. Olası gündem maddeleri şunlar:
 1. birinin hatası/yanlışı sonucunda sizin için yeni bir sürecin başlaması
 2. mücadele etmek istemediğiniz, uzak durmayı seçtiğiniz bir meselenin üzerinize gelmesi
 3. düşmanlık, kötü muamele veya yanlış anlamaya maruz kalma
 4. birinden/bir durumdan uzaklaşma kararı almak
 5. sağlıkla ilgili bir konuda adımlar atmak
 6. başkalarının sağlık sorunlarıyla ilgilenmek
 7. gizli/perde arkası bir girişimde bulunmak
 8. sizin ardınızdan gizli bir şeylerin yapıldığını fark etmek
Bu noktada yeniden hatırlatayım: Yeniay sırasında verdiğiniz kararları, yukarıdaki uyarım çerçevesinde değerlendirin mutlaka. Pozitif adımlar atın, negatif değil..

18 Ağustos Dolunay Etkileri

Her Dolunay/Ay tutulması, mevcut bir gündemin netleşmesi veya bir dönemin kapanması ile sonuçlanır. 18 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay’ın sonuçları 22-24 Ağustos arasında netlik kazanacaktır. Peki Dolunay başak için hangi alanda sonuçlar doğurur?
 1. işle ilgili bir konu var mı? sonuçlanacaktır
 2. zaman ve süreç yönetimine ilişkin kararlar almak mümkündür
 3. spora başlamak/kilo vermek için doğru zaman geldi diyebilirsiniz
 4. yoğun bir dönem/tempo oluşturacak mesele netleşir, harekete geçersiniz
Başak burcu Ağustos 2016 yorumununun amacı, zamanın bugünlerde hızla değişecek ruhunu doğru şekilde sizlere aktarmaktı. Umarım ki başarılı olur. 😊  💪 Bu yazıyı başak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşın lütfen, ki astrolojinin mucizevi bilgilerinden mahrum kalmasınlar. 🍀 En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>

71 comments

 • Nida

  Ağustos 1, 2016 at 6:11 pm

  Nutkum tutuldu. Hayranlık, şaşkınlık, kızgınlık(yazı bir nefeste bittiği için 😉 ) Hissettiğim duyguları açıklayabilecek kelime yok Türkçemizde… Yüreğinize sağlık.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:01 pm

   Çok tşk ediyorum Nida hanım 🙂 🙂 🙂
   siz de sağ olun, her zaman beklerim.
   Ceyhun

 • seray

  Ağustos 1, 2016 at 6:13 pm

  yazilarinizi heycanla takip ediyorum…yasadiklarim ve hissettiklerim ancak bu kadar net yazilabilirdi…iyiki varsiniz ceyhun bey…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:08 pm

   her zaman bekliyorum Seray hanım 🙂 siz de iyi ki varsınız, iyi ki aramızdasınız.
   kalp kalp

 • Ümran efe

  Ağustos 1, 2016 at 6:16 pm

  Satürn koçta ,Mars aslanda ,yükselen Oğlak ay burcum akrep 2evim balıkta Jüpiter terazide şans getirecekti bana şans noktam ve Kuzey ay düğümü de ikinci evde ve kavuşum da kısacık bir bilgi lütfen sizi yormadan

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:10 pm

   Ümran hanım bu bilgiler bir şey ifade etmiyor aslında…
   doğum haritanızda hangi gezegen hangi burçta, hangi evde, birbiri ile hangi açıyı yapıyorlar gibi çok kapsamlı/karmaşık bilgiler vardır, siz bunların çok az bir kısmını verip hayatınıza dair bilgi istiyorsunuz..
   bu imkansızdır.
   sevgiler, Ceyhun

 • Emel

  Ağustos 1, 2016 at 6:24 pm

  Merhabalar, ben ikizler kadiniyim eşim ise başak Burcu. Evliligimiz yolunda gitmiyor. Sizce sorunları alabilir miyiz yoksa herseyi oluruna mı bırakmalı. Tamamen bencil bir karaktere sahip bu özelliği degisime açık mı? Cevap verirseniz mutlu edersiniz beni.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:12 pm

   Emel hanım merhaba,
   Başak burcu, taşıdığı temel motivasyon itibarı ile bencil olmayı başaramayan burçlardan biridir.. doğum haritasında elbette birçok açı bencilliği tetikleyebilir…
   ikizler için evlilik/ilişkiler baskı alanı oldu son yıllarda, 2016 tam zirve yılıydı..az kaldı, sabredin diyebilirim aslında ama bunu demeden önce yükselen burçlarınızı da alabilir miyim?

  • Emel

   Ağustos 3, 2016 at 8:48 am

   Oncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Zafer bey. Benim yukselen burcum yengeç eşimin ki boğa.

 • zeynep

  Ağustos 1, 2016 at 6:27 pm

  harikasın dostum bi harikasın teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:13 pm

   🙂 🙂

 • Ayşen

  Ağustos 1, 2016 at 6:29 pm

  Yok artık daha neler diye diye bir solukta okudum, bu yazdıklarınız akıl almaz derecede doğru..tüm emeğinize ve zamanınıza teşekkürler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:13 pm

   sağ olun Ayşen hanım 🙂 🙂

 • Arya

  Ağustos 1, 2016 at 6:32 pm

  Jüpiteri kendisini hissettirmeyen bir yıla denk geldiği için kınıyorum Zor bir yıl geçiyor, iş- kariyer anlamında daha en başta doğum haritamda yıldızımın düşük olduğunu düşünüyorum napalım hayat☺️
  Bu arada çok fazla reklamınızı yapıyorum, yazılar çıktığı anda adeta tüm şirketle paylaşıyorum. Populariteniz çok arttı. Burçlara inanmayan arkadaşlar bile şoka giriyorlar yazılarınızı okuyunca. Çok teşekkürler

  Reply

 • Seza

  Ağustos 1, 2016 at 6:42 pm

  Sok icindeyim mart ayindan beri yatay gecis islemleriule ugrasiyorum ailemle aramin bozulmasini goze alarak, bu ayin 24 unde de sonuclar aciklaniyor bu benim icin yepyeni bir donem demek. Yaklasik 1.5 yildir takip ediyorum sizi bu kadar sasirdigimi hatirlamiyorum Agziniza saglik dokturmussunuz yine.

  Reply

 • Halil

  Ağustos 1, 2016 at 6:43 pm

  Selam Ceyhun bey aşk şans ve para ne Zaman Başak Burcu’nda tam olarak olacak

  Reply

 • Ahmett

  Ağustos 1, 2016 at 7:33 pm

  Ceyhun BEy merhaba,
  10.09.1980 yükselen kova.
  Bu gün (01.08.2016) geçen ay başvuru yaptığım şirketin sınavına girdim. İş değişikliği için doğru bir zaman mı?
  Teşekkürler…

  Reply

 • arife

  Ağustos 1, 2016 at 8:33 pm

  Ya benim hiç uymuyo bende başağım:(

  Reply

 • Çiğdem

  Ağustos 1, 2016 at 8:35 pm

  Emeğinize sağlık Ceyhun Bey. Harika bir yazı olmuş :)İnşallah, dilekleriniz kabul olur.Sevgiler.

  Reply

 • yasemin

  Ağustos 1, 2016 at 9:01 pm

  Arabami değiştirmek, modelini yükseltmek istiyorum ama hep bir kararsızlık içindeyim iznimin bitmesine bir ay kaldi. ne yapacagimi bilemiyorum

  Reply

 • Emine

  Ağustos 1, 2016 at 9:14 pm

  Ceyhun Beyyyy ben basak burcu olarak jupiterden hala faydalanamadim desem 9 eylule kadar yinede umudumu kesmiyorum ama. Ayrica agustos ayi hic bi zaman bana iyi gelmedi tabiidediginiz gibi soyle bi durum var en azindan hayatimda olumsuz bi gundem yok 🙂 olmaz da umarim.

  Reply

 • Seher TÜRE

  Ağustos 1, 2016 at 9:24 pm

  Kesinlikle doğru,dakika bir gol bir 1 ağustos yaklaşık 6 aydır beklediğim maddi anlamdaki süreç sonuçlandı.Hani ne zaman Jüpiter bana gülümseyecek derken,gelirde artışbakalım ağustosun kalan günleri nelere gebeYüreginize sağlık Ceyhun bey

  Reply

 • Nur

  Ağustos 1, 2016 at 9:32 pm

  Daha ne kadar kötü olabilir dedikçe daha kötüsünü gördüğüm bir yıl oldu 2016. Dediğiniz konularda baskısıyı fazlası ile hissettim üzerimde burcum başak yükselenim yay umarım yılın geri kalanı iyi olur benim için. bu ay da harika yorumunuz için size çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık 🙂

  Reply

 • Nilsu

  Ağustos 1, 2016 at 10:08 pm

  Merhaba Ceyhun bey söyledikleriniz birebir uyuyor Mart ayından beri yaşadığım belirsizlik bitti iş görüşmem Temmuz ayinda netleşti olumlu sonuçlandı hiç beklemiyordum olumlu olacağını. Jüpiter bana yaradı emeğinize sağlık teşekkür ederim 🙂

  Reply

 • Esra

  Ağustos 1, 2016 at 11:06 pm

  Merhaba Ceyhun Bey
  Ellerinize kaleminize sağlık çok emek vererek sekiz yüz ayı bile özetlemişsiniz. Lakin 26 ağustos doğumlu güneş burcu ve yükselen burcu başak birisi olarak Jüpiteri hiç hissedeceğim hala. Aşk diledim olmadı henüz. 9 Eylül e kadar beklemeli mi şimdi ümitvar olayım mı hâlâ?
  Saygılar sevgiler tüm burçdaşlarıma…

  Reply

 • Cansel

  Ağustos 1, 2016 at 11:41 pm

  Ceyhun Bey sizi tebrik ediyorum… 2016 yılında hergün kurduğum bir cümle vardı… ‘Hayat Çok Zor’ 🙂 Umarım artık güneş hergün bizim için doğar 🙂

  Reply

 • erol

  Ağustos 2, 2016 at 12:07 am

  Ceyhun bey iç balık yükselenim başak olarak biliyorum yaklaşık 6-7 yıldır kredi kartı borçlarıyla uğraşıyorum. artık çok yoruldum bu durum
  ne zaman sona erer

  Reply

 • özgü

  Ağustos 2, 2016 at 1:06 am

  Ceyhun Bey, her cümleniz içime işledi.Jüpiter sayesinde hep güneşli günler geçireceğimi düşünmüştüm ama çok zor bir yıl geçti.Yıl diyorum çünkü bana 2016 çok uzun geldi.”En önemli Jüpiter etkilerinden bazıları, bu keyifli gezegenin egonuzu güçlendirmiş, kendinizi tanıma imkanı vermiş ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü anlamanızı sağlamış olmasıdır” cümleniz acaba bu yılki şanslı noktamız mı?En azından aydınlandık, farkındalığımız arttı. Fakat ben kariyer anlamında bir şans beklemiştim yakınımdan bile geçmedi.Emek çeken meyvesini toplayacak diyordunuz. Malesef benim kariyere yönelecek ne vaktim ne sağlığım vardı. Böylesine kendimi şanssız hissederken yılın ikinci yarısı rüzgar benden taraftan da eser mi dersiniz? Yükselen ve ay burcumun ikizler olası sebep olabilir mi?

  Reply

 • mine

  Ağustos 2, 2016 at 2:22 am

  agziniza kaleminize saglik bir basak olarak okudum ama nasil davranmam gerektigini bilemiyorum ailevi yorumlariniz cok yerinde ve dogru yaklasik sizi 3 senedirtakip ediyorum yuvsm yikildi nedenini bilmeden

  Reply

 • emine

  Ağustos 2, 2016 at 2:36 am

  Yüreğinize salık harika sınız rabbim güç kuvvet versin sise allaha emanet ol lun

  Reply

 • emine

  Ağustos 2, 2016 at 2:36 am

  Yüreğinize salık harika sınız rabbim güç kuvvet versin sise allaha emanet ol lun

  Reply

 • canan

  Ağustos 2, 2016 at 11:39 am

  Teşekkürler ceyhun bey kafam öyle daginikki okuyorum yorumlaya miyorum 2014 yılında ev almıştım ödemelerde sıkıntı yaşıyoruz martta n bu yana eşim iki aydır satmak istiyo aslında hiç taraf değildim düşündüm daha kötüye gidicek belki banka bile alacak evi 3 gün önce satması ni onayladim ama iyi mi kotumu hala terddutteyim ne olur bilmiyorum ödeme yapamıyoruz bir yandan 2 yıllık emek boşa gidicek düzenim bozulucak ağustos ilk hafta Son hafta riskli demissin iz bu konuda beni etkiler mi acaba sizce iyi karar mi vermişim aslında bi çıkış arıyorum açıkçası yardimci olurmusun teşekkürler

  Reply

 • Hülya

  Ağustos 2, 2016 at 2:00 pm

  Ceyhun bey, uzun zamandır takip ediyorum yazılarınızı.
  Alacağım kararlarda, yazılarınızı tekrar tekrar okuyorum, gerçekten tam bir bagimlilik yaptınız. Emeğinize ve cabalarınıza sağlık. Cok Tesekkurler.

  Reply

 • Gulay

  Ağustos 2, 2016 at 3:34 pm

  Emeginize saglik ben daha bir surpriz yasamadim sikintilar duruyor firsat yok ama cidfi anlamda korunuyorum bu harika gercekten cok guzel yazmisiniz yasadiklarimi ozetliyor umarim sans kapilari banada acilir iflas ettim issisizim isyerim yandi cok ama cok borcum var is bulamiyorum tum sikintilar ustuste 6 aydir insallah bu ay umutluyum emeginizesaglik iyiki varsiniz allahta sizin yolunuzu acsin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2016 at 3:48 pm

   Gülay hanım merhaba,
   yaşadıklarınızı okuyunca, pek de korunmamışsınız aslında?
   bunca olay peş peşe.. doğum bilgilerinizi alabilir miyim, incelemek istiyorum izninizle..

 • Merve aksu

  Ağustos 4, 2016 at 11:31 am

  Ceyhun Bey , ellerinize sağlık. sizi kesfettigimden beri başka burç yazısı okumazaman oldum. bir sorum var. 6 haziranda proje bitimi sebebiyle işsiz kaldım ve hala işsizim. bu durum ne zaman rahatlar acaba.
  sevgiler

  Reply

 • özge

  Ağustos 4, 2016 at 9:07 pm

  bu ayki yazınızdan özellikle etilendim. geçmişe dair herşeyi bilmişsiniz adeta. şuanki süreçte zihnimde aldığım kararlar, yapmak istediklerim, endişelerim, güncel meselelerim vs hepsini yazmışsınız. tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum zafer bey. sevgilerimle

  Reply

 • hulya

  Ağustos 5, 2016 at 4:23 pm

  merhaba burcum başak yükselen aslan.Sevgilimle ayrıldık bir türlü uzlaşamıyoruz.Barış var mı acaba?

  Reply

 • Bahtsız bedevi

  Ağustos 5, 2016 at 9:30 pm

  27.05.1976 saat 11.30 sivas doğumluyum size Mart ayında msj atmıştım kabuslar görüyorum ruhi bunalımda parasızlık çekiyorum demiştim sizde Plüton kaynaklı demiş temmuz ortasında biter demiştiniz yine aynı şeyleri yaşar gibiyim ne zaman bitecek yükselen başak resmen kıtlık yaşıyorum ben çözemedim Jüpiter bi güzellik gostermedi

  Reply

 • dertli

  Ağustos 6, 2016 at 12:32 pm

  burcum aslan yükselen başak bu yazılanlardan bende etkilenirmiyim

  Reply

 • deniz

  Ağustos 7, 2016 at 9:38 am

  Çok teşekkürler, bu bunalım artık bitsin istiyorum, artık ölümü bile düşünüyorum…

  Reply

 • Asli

  Ağustos 9, 2016 at 8:04 pm

  Ceyhun bey bravo
  Sans eseri görüp okudum ve ağzım açık kaldı.
  Özellikle 18 agustos sonrası bir daha yazacağım. Arkamdan çeviriler işler vs. Hepsi gerçekleşti.
  Moralman düşük haldeydım güzel oldu okumak

  Reply

 • Merve özgül

  Ağustos 9, 2016 at 8:26 pm

  Merhaba çok önemli bi konuda size danışmak istiyorm. 3 ağustos tarihinde işyerimden şahsıma atılan bir iftira nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım. Ama önünü ardını kestiremediğim bi ayrılıştı çok ani oldu. Kendimi korumak için de işverene ihtarname gönderdim. Şuan tedirginim arkamdan bi takım işler çevrildiğini öngörüyorum çok kaygılı ve endişeliyim yardımcı olur musunuz

  Reply

 • Emine Pek

  Ağustos 9, 2016 at 9:02 pm

  Her cümle, abartısız her cümle tam isabet. Bu kadar olur.

  Reply

 • bahtsız

  Ağustos 10, 2016 at 11:20 am

  burcum aslan yükselenim başak dün halam aradı ve hiç olmayacak birşey oldu ve ben halamla tartıştım normalinde böyleşeyler olmazdı ama beni okadar zorladıki
  mecburen tartıştık ve şimdi konuşmuyoruz

  Reply

 • Gökçe

  Ağustos 10, 2016 at 2:25 pm

  Merhaba sorumu cevaplarsanız cidden çok sevinirim.
  Güneş burcum Koç yükselenim ikizler.
  Merkürüm balıkta ve 10.evde
  Bu bana nasıl bir talihsizlik getirebilir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 10, 2016 at 6:29 pm

   hiç bir şekilde getirmez Gökçe hanım 🙂

  • Gökçe

   Ağustos 21, 2016 at 4:12 pm

   Teşekkür ederim:) Doğum haritasına bakıyor musunuz ?Buna ihtiyacım olan bir süreçten geçiyorum..

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 22, 2016 at 7:52 pm

   evet, mail ile yardımcım Burcu hanıma ulaşabilirsiniz Gökçe hanım:
   burcunagore@gmail.com

 • Eylül

  Ağustos 10, 2016 at 8:00 pm

  Zafer bey 33 yaşında bi başağım hala bekarım napcaz bu yıl.hoşlandığımız adamlar adım atmıo .bu yıl da mı bekar gezecez

  Reply

 • zeze

  Ağustos 10, 2016 at 8:59 pm

  Zafer Bey muhteşem yorumlamışsınız. Bu iş emek işi canı gönülden tebrik ederim.
  Yükselen başak olarak;
  Martta sevgilimden ayrıldım. tutulmalar ve natal neptünümün aldığı açıların neticesi..şok etkisi hala devam ediyor. umarım eylül tutulmalarıyla bir nebze daha iyi hissederim.
  Nisanda büyükannem biraz rahatsızlandı ve sanırım kendisi satürn oluyor bize yani 4.eve taşındı geçici süre 🙂
  Yine nisanda kendi evimi kapatıp ailemin yanına taşındım. jupiter jupiter 180i varken ayrı eve çıkmıştım. jupiter jupiter kavuşumunda geri döndümmm
  Astrology works…

  Reply

 • leman

  Ağustos 10, 2016 at 11:52 pm

  başak duygusaldır, hem de epey…

  Reply

 • Halil

  Ağustos 12, 2016 at 11:12 pm

  Ceyhun bey emeğinize sağlık Başak burcu şans ve parayı ne Zaman bulur şimdiden teşekkür ediyorum

  Reply

 • necla

  Ağustos 13, 2016 at 8:43 pm

  Emeğinize sağlık çok güzel yorumlamışsınız

  Reply

 • necla

  Ağustos 13, 2016 at 8:43 pm

  Emeğinize sağlık çok güzel yorumlamışsınız

  Reply

 • fatma

  Ağustos 14, 2016 at 1:41 am

  emegınıze saglık.15.09.1962 ıskenderun/hatay saat11.-11.30 arası eylul tutulmaları benı nasıl etkılıycek.sımdeden tsk. ederım tlf. no ıstıyorum sıze ulasmak ıcın.

  Reply

 • Banu

  Ağustos 15, 2016 at 10:19 pm

  Gercekten cok sagolun harbi bukadar olur

  Reply

 • Banu

  Ağustos 15, 2016 at 10:21 pm

  Gercekten bukadarmi cikar yazdiklariniz

  Reply

 • şuşu

  Ağustos 18, 2016 at 11:59 pm

  o kadar astroloji yazısı okurum ilk kez anlayarak ve hayretle bitirdim… süpersiniz süper

  Reply

 • şuşu

  Ağustos 19, 2016 at 12:00 am

  bundan gayrı sıkı takipçinizim…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 21, 2016 at 3:58 pm

   her zaman beklerim 🙂

 • zeynep nur

  Ağustos 22, 2016 at 5:13 pm

  Allahım nolur artık yılın bundan sonrası güzel geçsin

  Reply

 • Ece

  Ağustos 23, 2016 at 11:33 am

  Hepsi nokta atışı, inanılmaz! 9 ağustosta bir karar verdim ama tam manasıyla uygulamaya koyamadım, zaten olumsuz bir karardı. Dün ve bugün her şey son aşamaya geldi, gerçekten daha netim. Ayın ilk günü söylediğiniz 22-24 ağustos arası netleşecek karar yorumunuz gerçekten beni benden aldı. Eylül için de umarım her şey dediğiniz gibi güzel olur, çünkü çok zor günler geçirdim son bir yıldır, artık gülmek istiyorum. Tüm başaklar gibi… 🙂

  Reply

 • Asli

  Ağustos 25, 2016 at 12:28 am

  Zafer bey 19 eylül 1977 yükselen yengeç agustos gerçekten dediğiniz gibi zor geciyo.eylul inslh guzelliklerle gelir artık yüzüm gülsün be bütün başaklara slm olsun.sevgiler.

  Reply

 • ss

  Ağustos 25, 2016 at 2:52 pm

  Zafer bey merhaba, size sydneyden yazıyorum hatırlarsanız sizi buraya gelmeden önce aramistim telefonla konusmustuk. Geçenlerde de hala aynı telefon numarasını kullandığınızı soylemistiniz ama ben kaybettim :((
  Size birşey sormak istiyorum burda araba almayı dusunuyorum ama alicagim araba çok eski bir model olucak ve Merkur gerilemesi geliyor. Sizce bitmesini beklemem gerekir mi yoksa alabilir miyim.. Cok tesekkur ederim surekli sizi takip etmeye devam ediyorum.. Her ongorunuz muhtesem.. Basarilarinizin devamını dilerim..

  Reply

 • Aysel Baytok

  Ağustos 27, 2016 at 2:05 am

  Zafer Bay, başak burcuyum. Jüpiter bu yıl bendeydi, yakında gidecek ama hiçbir hayrını görmedim. Hatta kötü şeyler bile oldu. Bu nasıl oluyor bana biraz bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

  Reply

 • Nilsen Bilir

  Ağustos 27, 2016 at 5:28 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, ben burcum ve yükselenimle ilgili net bir bilgi rica edeceğim. 22 eylül 1980 saat 20:30 da doğmuşum. Özellikle yükselenimle ilgili farklı sonuçlar alıyorum. Başak burcuna da tam uygun değil gibiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 27, 2016 at 11:51 pm

   doğum yerinizi alabilir miyim Nilsen hanım?

  • Nilsen Bilir

   Ağustos 28, 2016 at 9:02 pm

   Doğum yerim Mersin, teşekkür ederim 🙂

 • nilay

  Ağustos 28, 2016 at 3:00 pm

  eylül ayı yorumları ne zama gelecek

  Reply

 • Bahhh.

  Ağustos 29, 2016 at 12:23 pm

  Ben akrep akrep burcuyum yukselenim koç, erkek arkadaşim başak burcu iliskimiz su aralar iletisimini kopardi bu durum nasil aciklanabilir.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin