2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Tutulmanın ardından oluşan şartlar nedeniyle yeni bir dönem başlamış olur.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

* Kuzen, kardeş, amca, teyze gibi bir yakın akrabanızın desteğine ihtiyacınız olabilir. Sizin çözemediğiniz bir konuda atacağı adımlarla işinizi kolaylaştırmasını bekleyebilirsiniz. Eğer tutulmayla birlikte bu gündemi yaşıyor olursanız, venüsün konumu sayesinde sonuç sizin lehinize olacaktır.

* Sosyal ilişkilerinizin değişmesine neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni mevcut arkadaşlarınızla oluşan huzursuzluk olabilir. Örneğin bazılarına kızabilirsiniz veya bunalabilirsiniz, sonuçta evde zaman geçirmeyi onlarla birlikte olmaya tercih eder hale gelebilirsiniz.

* Aracınızı ya da otomobil kullanımınızı değiştirecek bir gelişme beklenebilir. Örneğin araç almaya / satmaya karar verebilirsiniz. Ailenizin de bu konuya dahil olacağını söyleyebiliriz. Araç almak için aile büyüklerinizden ya da kardeşinizden destek isteyebilirsiniz veya aracınızı eşinize / sevdiklerinize bırakmaya karar verebilirsiniz.

*Yaşayacağınız bir gelişme (varsa) çocuğunuzla ilişkinizin – yakınlığınızın değişmesine neden olabilir. Belki fiziken ayrı yerlerde olmaya başlarsınız ya da fikren/duygusal olarak bir değişiklik olur. Sonuçta çocuğunuzla ilişkiniz yeni koşullarda devam eder.

* Çocuklarınızla ilgilenmek için ailenizin desteğini almanız gerekebilir. Ya da yine çocuklarınızla bağlantılı olarak evinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz.Bu durum daha serin bir tatil kasabasına gitmek gibi de olabilir, tamamen evinizi değiştirmek gibi de olabilir. Özetle tutulmayla birlikte yaşayacağınız gelişmeler neticesinde, çocuklarınızın düşünerek yaşadığınız yer ve ailenizle ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.

*Kariyerinizle / işinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bunun neticesinde işinizle ilgili yeni şartlar oluştuğu gibi yaşadığınız şehir ya da oturduğunuz muhit de değişebilir.