Yükselen BaşakBAŞAK BURCU – 2 TEMMUZ GÜNEŞ TUTULMASI

Haziran 22, 2019by Yasemin YAPICI6

2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Tutulmanın ardından oluşan şartlar nedeniyle yeni bir dönem başlamış olur.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

* Kuzen, kardeş, amca, teyze gibi bir yakın akrabanızın desteğine ihtiyacınız olabilir. Sizin çözemediğiniz bir konuda atacağı adımlarla işinizi kolaylaştırmasını bekleyebilirsiniz. Eğer tutulmayla birlikte bu gündemi yaşıyor olursanız, venüsün konumu sayesinde sonuç sizin lehinize olacaktır.

* Sosyal ilişkilerinizin değişmesine neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni mevcut arkadaşlarınızla oluşan huzursuzluk olabilir. Örneğin bazılarına kızabilirsiniz veya bunalabilirsiniz, sonuçta evde zaman geçirmeyi onlarla birlikte olmaya tercih eder hale gelebilirsiniz.

* Aracınızı ya da otomobil kullanımınızı değiştirecek bir gelişme beklenebilir. Örneğin araç almaya / satmaya karar verebilirsiniz. Ailenizin de bu konuya dahil olacağını söyleyebiliriz. Araç almak için aile büyüklerinizden ya da kardeşinizden destek isteyebilirsiniz veya aracınızı eşinize / sevdiklerinize bırakmaya karar verebilirsiniz.

*Yaşayacağınız bir gelişme (varsa) çocuğunuzla ilişkinizin – yakınlığınızın değişmesine neden olabilir. Belki fiziken ayrı yerlerde olmaya başlarsınız ya da fikren/duygusal olarak bir değişiklik olur. Sonuçta çocuğunuzla ilişkiniz yeni koşullarda devam eder.

* Çocuklarınızla ilgilenmek için ailenizin desteğini almanız gerekebilir. Ya da yine çocuklarınızla bağlantılı olarak evinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz.Bu durum daha serin bir tatil kasabasına gitmek gibi de olabilir, tamamen evinizi değiştirmek gibi de olabilir. Özetle tutulmayla birlikte yaşayacağınız gelişmeler neticesinde, çocuklarınızın düşünerek yaşadığınız yer ve ailenizle ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.

*Kariyerinizle / işinizle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bunun neticesinde işinizle ilgili yeni şartlar oluştuğu gibi yaşadığınız şehir ya da oturduğunuz muhit de değişebilir.

 

6 comments

 • Dicle sevinç

  Haziran 27, 2019 at 8:19 pm

  Ay Burcu önemli mi tutulmada

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2019 at 1:09 pm

   Tutulmanın haritanızda hangi evde olacağını yükselen burcunuz belirler, temel etkiler de buradan gelir. Ancak ay burcunuz yengeçse, bu durumda tutulma da yengeçte olduğu için önemli hale gelir. Onun dışında önemli değil Dicle hanım.

 • Nazife koksal

  Haziran 30, 2019 at 9:14 am

  Merhaba Zafer Bey 22eylul dogumluyum dogum saatim kesin degil sabah ezani saatleri gibi oldugunu biliyorum sadece tam olarak yukseleni bulmak bu sekilde mumkun mu?sirf bu nedenle burcuna gore premiuma uye olamadim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2019 at 11:52 am

   Nazife hanım merhaba,
   22 Eylülde sabaha karşı doğduğunuz belliyse yükselen burcunuz da başaktır.Tespit etmesi çok zor değil aslında, siz de birkaç alternatif saat belirleyip bakmış olsaydınız görebilirdiniz. Öyle zor ya da karmaşık işler değil bunlar, hele ki bir başak için hiç değildir 🙂

 • İrfan Özdemir

  Temmuz 3, 2019 at 9:10 am

  Zafer Bey merhabalar..İlk öncelikle sitenizden otürü sizleri tebrik ve de takdir ederim..Görmüş olduğum en işlevsel ve de kullanışlı sitelerden olmuş..Basarilariniz daim olsun inşallah..Zafer bey yillardir yükselen burcum hususun da ikilemdeyim😪😪Yardimci olmanizi rica ediyorum sizlerden..Dogum tarihim 14 eylul..1976 duisburg – almanya .. dogum saatim ise ogleden sonra 2 ile 3 arasi ongorulmekte..ama net olarak belli degil..yukselen burcumun hangi burc olduguna dair yardimlarinizi rica ediyorum..Yillardir suregelen merakimi cozmeniz dilegi ile..Saglik ve de sihhatle kaliniz zafer bey..Basarilarinizin devamini dilerim..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2019 at 4:18 pm

   İrfan bey merhaba, ben ve yazar arkadaşlarım ilginiz için teşekkür ediyoruz.
   Yükselen burcunuz her halükarda yay oluyor, 14-15 arasında.
   Yay burcu için yazdığımız yorumları takip edin lütfen, eğer ki yaşadıklarınızla uyumlu değilse oğlak yorumlarına da bakın. Benim öngörüm yükselen burcunuz 10 – 15 derece yay.
   Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin