Yükselen BalıkBalık Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Haziran 28, 2015by Zafer Ceyhun44

Balık burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Temmuz yorumunu okuduğunuzda, balık burcunu nelerin beklediğini biliyor olacaksınız. Bu yazının amacı yolunuzu aydınlatarak hayatınızı kolaylaştırmak ve olumsuzluklardan korunmanızı sağlamak olacak. Temmuz ayında birçok astrolojik olay yaşayacağız, hepimizin gündeminde iç içe geçmiş konular var ancak ortam bir tema olacaktır. Temmuz 2015 astroloji gündemi şöyle:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Hadi şimdi bunların ne anlama geldiğini anlayalım.

Balık Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

Temmuzu anlatmak için 4 etkiden bahsetmem gerekiyor: Mars, Satürn, Neptün ve Pluto. Fakat öncesinde hatırlatayım: hayatınıza yeni bir uğraş/hobi dahil etmek istiyorsanız veya diyete/spora başlayacaksanız 1 Temmuz en ideal gün olacak, mutlaka değerlendirin, başlangıcı bu gün yapın.

Temmuzda Satürn etkisi

Temmuzda gündeminizin arka planında, Eylül ayının ortasına kadar yaklaşık 3 ay yeniden akrepte olacak Satürn etkisi olacak. Satürn’ün 2013/21014 yıllarında bulunduğu akrebe geri dönüşü, bir şeylerin ters gittiği, hayatın doğal akışının bozulduğu hissini getirebilir. Hepimiz aynı şeyi hissediyoruz. Geçtiğimiz 2 yılı bir düşünün:
 1. geleceğe yönelik iyimserliğiniz azaldı
 2. inançlarınızı ve hayat görüşünüzü sorgulamaya başladınız
 3. hayatınız bir sebeple sıkıcı olmaya başladı, yeni bir anlam katmak için çabaladınız
 4. evlilik, yeni bir iş, yeni bir ülke vs..hayatınızı geliştirmeniz gerekiyordu
Bu konular 2015 yılında hayatınızdan çıkmıştı, yani yapacağınız yapmıştınız ve konu kapanmıştı. Artık kariyerinize odaklanma zamanı gelmişti ancak bir haftadır eski günlere döndünüz. Kapandığını düşündüğünüz konular yeniden gündeminize girdi. En azından yeniden zihninizi meşgul eder oldu. Bu geriye dönüş herkeste rahatsızlık yaratıyor. Hayatınızda olup biteni en iyi siz biliyorsunuz ve ne demek istediğimi çok iyi anladığınızı düşünüyorum. Ne de olsa geçen 2 yıl hepsini deneyimlediniz. Her ne olursa olsun, artık yaşananların burcu balık olan herkeste ortak bir tema olduğunu biliyorsunuz, bu sizlerin ortak yazgısı. Geçmiş deneyimlere dayanarak, hayatınızı dönüştürmek ve geliştirmek için neye ihtiyacınız olduğunu da en iyi siz biliyorsunuz. Bu noktada bir önerim olacak: Azalan iyimserliğiniz moralinizi bozma potansiyeli taşıyor, buna izin vermeyin, Eylül ortasından itibaren yine başarıya, kariyere ve imajınızı güçlendirmeye yöneleceksiniz, bazılarınız evlilik hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek.

Temmuzda Mars etkisi

Mars, küçük bir çocuğun neşeli ve bazen de huysuz enerjisine benzer. İstediğini aldıysa gözleri ışıl ışıl olur, neşeyle güler oynar ama tersi olduğunda kızar, huysuzlanır ve ortalığı ayağa kaldırır. Mars Temmuz ayında yengeç burcunda olacak ki bu sizin için harika bir haber çünkü aşk ve mutluluk arayışınızda Mars desteği sizinle birlikte… Bu nedenle genel anlamda keyifli ve neşeli Mars enerjisinin size yarayacağını söyleyebilirim. Hayatın birden daha güzel olduğunu hissedebilirsiniz 🙂 Eğer tatilde olursanız, her gününü çok seveceksiniz diyebilirim. Diğer yandan, Mars ile Satürn etkileri birleştiği için şu ihtimaller de mümkün görünüyor:
 1. kendinizi neşeli ve canlı hissedeceksiniz, aşkınızı tazelemek için şartlar harika
 2. yalnız balıklar için de yaz aylarının canlılığı güzel bir fırsat getirebilir
 3. cinsel isteğiniz/enerjiniz yüksek olacak
 4. bazen risk almak isteyeceksiniz, bu noktada uyarıyorum: Temmuz 2015 risk almak için iyi bir dönem değil, risk almayın
 5. çocuklarınıza karşı da agresif olma ihtimaliniz var, aklınıza olsun, onların suçu yok, bir suçlu varsa o Mars’ın getirdiği enerjidir
Bu ay, herkes için normalden daha riskli bir ay. Üstelik siz gereksiz riskler almaya meyilli olacaksınız, bunu mutlaka frenleyin. Diğer yandan, hislerinize karşılık bulamadığınızda veya eşiniz/sevgiliniz size istediğiniz kadar değer vermediğinde sinirlenebilirsiniz. Ayrıca 19 Temmuzda Venüs’ün güzel etkilerinin de azalacağını hatırlatmak istiyorum. Venüs enerjisi azaldığında, yeterince sevmediğimizi/sevilmediğimizi hissedebiliriz. Buna kanmayın, bu hislerin sizi üzmesine izin vermeyin. Temmuzun şanslı burcu olarak dolu dizgin yola devam.

Temmuzda Neptün etkisi

Neptün sizin yönetici gezegeniniz ve ayrıca 2011 den bu yana balık burcunda. Neptün’ün varlığı nedeniyle sınırlarınızı zorluyorsunuz, sahip olduklarınız size yetmiyor. Diğer yandan başarılı olmak düşündüğünüz kadar kolay olmuyor çünkü hayalleriniz çok büyük, doğal olarak engellerle karşılaşıyorsunuz. 2 Temmuz’da yaşanacak Dolunay sırasında Neptün etkisi nedeniyle önünüze yeni engeller çıkma ithimali var. Nedir bu engeller derseniz, balık burcunun diğer burçlardan farklı doğası nedeniyle cevap vermek imkansız. Siz karar verin: 2011 öncesini ve sonrasını düşünün, hangi konuda sınırlarınızı aşmak istiyorsunuz? Bir balık burcu olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı ele alalım. Güneş’i 8. evde olduğu için daha fazla güç ve kontrol istiyor ancak sorunlarla karşılaşıyor. Sizde durum nedir? Özgürlük, eğitim, aşk, para, huzur, eğlence, güç, kariyer, saygınlık, dostlar? Bu soruya henüz cevap veremiyorsanız, 6-7 Temmuz gibi Dolunay gündemi sonuçlandığında engellerin hangi alanda olduğuna bakıp anlayabilirsiniz. Neptün Temmuzun ilk 10 günü etkin olacak.

Temmuzda Pluto etkisi

Pluto etkisi kendini Dolunay sırasında göstermeye başlayacak ve Temmuzun büyük çoğunluğunda var olacak. Zaten Dolunay, Pluto’nun bulunduğu oğlak burcunda gerçekleşiyor. Pluto ilginç bir etki getirir: saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı getirir. Bu hissiyatı Nisan ayının ortalarından itibaren yoğun bir şekilde yaşıyorsunuz. Bir düşünün, geçtiğimiz 3 ayda isteyerek veya istemeden soluksuz odaklandığınız mesele ne oldu?
 1. çok önemli bir hedefinize ulaşmak için tanıdıklarınızdan destek mi alıyorsunuz?
 2. sürekli arkadaşlarınızla görüşmek istiyorsunuz ya da öyle mi gerekiyor?
 3. deyim yerindeyse “farklı mahalleden” insanlar hayatınıza mı girdi?
 4. sosyal/iş arkadaşlarınızla aranızda bir çatışma ortamı mı oluştu, sizi zorluyorlar mı?
 5. bir sorununuzu çözmek için doktor/avukat/mimar gibi profesyonellere mi ihtiyacınız oldu?
 6. bir parçası olmak istediğiniz dernek/kulüp/parti mi arıyorsunuz?
Pluto etkisi, Temmuzun neredeyse tamamında etkin olacak. Tüm bu etkiler bir araya gelince görünüyor ki, balık burcu okurlarım Temmuz ayında dışa dönük ve hareketli olacaklar. Genel çerçeve ise şöyle çizilebilir:
 1. mutlu olmak ve rahatlamak istiyorsunuz, tatil en çok size iyi gelecek
 2. neşeli olacaksınız, enerjiniz de ilk hafta hariç yüksek olacak
 3. aşka ihtiyacınız var, daha fazla aşk ve paylaşıma
 4. işiniz veya şartlar gereği eğlenme imkanınız olmazsa gergin olacaksınız
 5. sosyal/profesyonel anlamda görüşme trafiğiniz yoğun olacak
Yazının başında söylemiştim, karmaşık bir Temmuz bizleri bekliyor. Bütün önemli gezegenler Temmuzda etkin ve birbirleri ile sert etkileşimler de yapıyorlar. Siz gündeminizin ne olabileceğini belki tahmin ediyorsunuz belki de hiç fikriniz yok. Her koşulda, iyi-kötü sürprizler de olabilir, temkinli olmak faydalı. Diğer yandan, bütün burçlar içinde en aydınlık gündem sizinki olacak fakat yine de gereksiz risk almayın. Şimdi Dolunay ve Yeniay sırasında neler olup biteceğini keşfedebiliriz. Önemli günler ve detaylarla devam ediyoruz.

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Dolunay yeni gündem oluşturmaz, var olan bir konunun sonuçlanmasına neden olur. Mesela gündemdeki konu bir sonuca bağlanır veya alınan bir kararla mesele netleşmiş olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. profesyonel destek alacaksınız
 2. bir dostunuz/tanıdığınız ile ilgili gündem sonuçlanacak
 3. arkadaş ortamındaki bir mesele varsa netleşecek
 4. üyelikle ilgili bir konu varsa, karar alacaksınız
Dolunay gündeminiz 6 – 7 Temmuz civarında sonuçlanacaktır. Neptün bölümünde bahsettiğim gibi aksaklıklar yaşanması da ihtimaller dahilinde. Yani olaylar tam da istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir bu nedenle verilen sözlere hemen inanmayın. Diğer yandan, arkadaşlarınızdan birisinin ardınızdan işler çevirdiği ortaya çıkabilir veya siz böyle bir şey yaptıysanız yine açığa çıkabilir. Bunu da bir ihtimal olarak görün.

16 Temmuz Yeniay

Yeniay, yeni bir dönemin başlangıcıdır. Yeniay enerjisini en çok 16-17 Temmuz civarında hissedeceksiniz. Peki gündeminiz ne olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. çocuğunuzun geleceği ile ilgili bir karar
 2. yeni bir ilişki/aşk veya tersine ayrılık
 3. yeni bir girişim başlatmak
 4. yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir uğraş/işe başlamak
Bu arada bir dipnot ilave edeyim. Dolunayda aldığınız sonuçlar, Yeniay gündeminizin de bir parçası olacaktır.

Diğer önemli günler

21 – 22 Temmuz’da hayatınızda bir şeylerin çok sıkıcı olduğunu düşünüp (iş, sevgili vs) terk etmek isteyebilirsiniz. Hiç acele etmeyin derim, vereceğiniz karar çok da sağlıklı olmayabilir. Genel olarak önerim, 19 Temmuzdan itibaren negatif veya büyük kararlar vermemeniz yönününde. Negatif karara örnek eşinizden/sevgilinizden ayrılmak, büyük karara örnek ise önemli bir harcama yapmak veya çok az tanıdığınız biriyle sevgili olmak/evlenme kararı almak… 19 Temmuz’dan itibaren Venüs gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz ve gerileme tam olarak 25 Temmuzda başlayacak. Venüs gerilemesi nedeniyle ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşabilir, ayrıca yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye yazdım bunları. 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Son kez hatırlatayım: Tatil yapıyorsanız risk almayın ve sevdiklerinizi de yollarda ve denizde dikkatli olmaları yönünde uyarmayı ihmal etmeyin. Umarım sorunsuz bir Temmuz yaşarsınız, Ağustos ayına iyi bir başlangıç yaparsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

44 comments

 • Latife

  Haziran 28, 2015 at 8:13 pm

  Ceyhun bey merhaba
  Geçen ay siZe bir iş mükakatına girdiğimi söylemiştim evet olumlu denebilecek haber geldi 1temmuZda bir mükakata daha davet ettiler.sizce nasıl bir etki olabilir?teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2015 at 10:07 pm

   Sınav için Harika bir gün, başarılar

 • irina

  Haziran 28, 2015 at 10:30 pm

  Merhaba Ceyhun bey.1 temmuz da işe başlıyorum. Doğru bir zaman mi benim için sizce?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2015 at 11:01 pm

   harika bir zaman..hayırlı olsun.

 • seda

  Haziran 28, 2015 at 11:43 pm

  Mrb ceyhun bey; temmuz yorumumu okuyunca su anki ruh halimi sayenizde cozebildim..saturnun akrep burcuna gecmesiymis sebep, gectigimz iki yilda yasadiklarm aynen saturn hakkinda yazdgnz gibi soyleki; iki sene boyunca hem is sahibi olmak icin hemde iliskim icin buyuk caba sarfettim kasim 2014de ise girdim, aralik 2013de biten iliskimde işe baslamamla ayni gunlerde tekrar basladi (isle birlikte iliskinin yeniden baslamasi icinde bu surede cabalamistim)ama ne olduysa iliski kisa sürdü aralik ayinda bitti tamda saturn yay burcunu gectigi zamana denk geliyor..iki burc iki farkli bir durum oldu bnm icin akrepteyken pesinde kostum, yayda ise isime gucume sarildim.simdi yine akrep burcunda ama sanirim saturnden dersimi almis oluyorm, evet istiyorum seviyorm hala ama bu defa cabalayan ben olmayacgm..karsi taraf terazi burcu para pul islerinden firsat bulursa o kossun:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2015 at 11:50 pm

   Seda hanım merhaba 🙂
   tıpkı dediğiniz gibi terazi de Satürn etkisiyle para pul derdine düştü geçtiğimiz 2 yıl, aslında 2015’te Satürn yaya geçince artık mesele hallolmuştu ama bu sefer de iletişim sorunları çıkacak karşılarına, bu sizin açınızdan bakınca daha kötü aslında..
   kısacası, İbrahim Tatlıses’e başvurmak en iyisi: “dertler derya olmuş, ben de bir sandal” durumu yaşayıp gidiyor işte 🙂
   önemli olan nedir biliyor musunuz? astrolojik etkilerin hayatımızdaki rolünü doğru anlamak ve böylece hayatımızı Satürn Uranüs demeden istikrarlı bir şekilde sürdürebilmek…
   ben bunun için yazıyorum, keşke o da okusa 🙂
   her şey gönlünüze göre olsun, Eylül sonrası kariyerinizde başarılar dilerim, 2 yıl gündem o olacak.
   sevgiler, Ceyhun

  • seda

   Haziran 29, 2015 at 12:19 am

   Oncelikle cvbniz icin tesekkur ederim 🙂 bir gün fırsatım olursa mutlaka okutacagm, zor gibi ama belki bir aydinlanma yasayip farkindaligi artar kararsiz yapisi netlesmis olur…tek sormak istedgm eylul sonrasi kariyer demissnz, evde kalmis iskolik birimi olacagm yoksa:/ hayatima anlam katmak istiyorm.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 29, 2015 at 12:31 am

   Mayıs yorumunuzda detayları yazdım Seda hanım.

 • gizemb

  Haziran 29, 2015 at 12:37 am

  Zafer bey merhaba,2temmuzda boşanma davam var ve umarım bu sefer biter çok yoruldum artık uzamasından.yine bu hafta is açısından durumum netleşecek ve umarım hakkımda hayırlısı olur,hepimizin tabiki 🙂 umarım bu temmuzu en az hasarla atlatirim.yukselenim terazi bi de onu okumayı bekliyorum sabırsızlıkla,ellerinize sağlık,sevgiler iyi çalışmalar:-)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 29, 2015 at 12:46 am

   tşk ederim Gizem hanım, umarım sorunsuz bir şekilde geçip gider Temmuz 2015…
   dediğiniz gibi, hayırlısı olsun inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

 • Eda

  Haziran 29, 2015 at 1:15 am

  Midemde bir yumru var. Tam da kova da kaldı 🙁

  Reply

 • Aysa

  Haziran 29, 2015 at 10:06 am

  Ceyhun bey Selam. Daha önce sunduğum görüştüğüm bir projemi satmak için aynı kişileree projemi bu hafta 1 ya da 2 Temmuzda yeniden sunacağım. Sizce bu hafta içerisinde medya sektöründeki bu iş için en uygun görüşme hangi gündür. 25.02.1982 doğumluyum ve yükselenim boğa. Sizce görüşme için uygun mudur bu iki gün.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 29, 2015 at 3:10 pm

   1 Temmuz en iyi, 2 temmuz da iyi..
   Başarılar dilerim

 • Yusra

  Haziran 30, 2015 at 12:59 am

  Iyi geceler ceyhun bey ben balik burcu eşim yay burcu hiç anlaşamıyoruz. Ben ilgi sevgi bekliyorum eşimden hiçbirini görmüyorum ne yapmalıyım ne onerirsiniz

  Reply

 • Kubra

  Haziran 30, 2015 at 2:17 am

  Ceyhun Bey, merhabalar. Vaktinizi almak istememekle beraber oldukça merak ettiğim bir durum var. Genelde sanıyorum yükselen burç birinci ev olarak sayılıyor ve ona göre hangi gezegenin hangi evde olduğuna bakılıyor. Bu şekilde bakarsak hayatımdaki iki önemli ilişkimin birincisi venüsüm 5. Evimdeyken ikincisi jüpiterim 7. Evimdeyken başladı. Ama bu hesap 1. Ev yükselenlen kabul ettiğimde bu şekilde. Hayatın bize hem yükselenimizi hemde burcumuzu birinci eve koyarak şanslar getirdiğini varsayabilir miyiz? Mesela burcumu 1. Ev olarak alırsam ekim ayı başında hem jüpiter hem mars hemde venüs 7. Evimde olacak. Bu durumda ilişki konusunda büyük şanslar getirecek midir?

  Reply

 • Suzidil Derya

  Haziran 30, 2015 at 4:51 pm

  Ceyhun bey merhaba, merkür gerileme zamanında bir ev beğenmiştim ve gerileme bitince satılmazsa almam demiştim, ev satılmamış ve ben şimdi alsam bu ay uygun mudur? ne dersiniz, istanbul 11/03/1971 18.18 doğumluyum.. teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2015 at 5:15 pm

   alınabilir tabi hatta yazıda anlattığım gibi, 19 Temmuz sonrasında makul fiyata alma ihtimaliniz de var..
   bir de hatırlatma: Venüs gerilemesi finansal konularda yanılgılara neden olabilir, siz bunu kendi lehinize kullanın, aksinin de mümkün olduğunu da unutmayın.

  • Suzidil Derya

   Temmuz 1, 2015 at 9:10 am

   çok teşekkür ederim, hayırlısı

 • Ayse

  Haziran 30, 2015 at 9:42 pm

  Sabirsizlikla Terazi burcunu bekliyorum..
  Haziran’da herhangi bir kariyer sicramasi yasamadim, tersine belirsizlikler artti 😉
  Temmuz ne getirecek?

  Reply

 • ela

  Temmuz 1, 2015 at 12:55 am

  Zafer bey merhaba 03/14/1988 19:00 19:30 arasi doğmusum yukselenim sanirim terazi o da etkilemis midir bu alani sizce? son bir kac yildir aşk alaninda ciddi sinavlar veriyorum. 2010 da biriyle sözlendim olmadi ayrildik 2012 de baska biriyle evlendim 1 bucuk yıl da o surdu yine olmadi ciddi anlamda bu alanimda sınandım e tabi bunun sonucunda da hayata dönük koca bir umutsuzluk artik güzel etkiler olur mu dersiniz yılın bu ikinci yarisinda cevabınizi merakla bekliyorum…

  Reply

  • ela

   Temmuz 3, 2015 at 1:06 am

   Rica etsem cevaplayabilir misiniz? yorumunuz benim için önemli

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 3, 2015 at 1:34 am

   Ela hanım siz aklınızdaki sorulara kendiniz ayrıntılı cevaplar verebilesiniz diye her şeyi uzun uzun yazıyorum..
   kendi şartlarınıza ve yazılarıma göre sorunuzun cevabını verebilirsiniz, ki doğrusu bunu yapmanız olur.
   sizin keşfettiğiniz cevap, benim vereceğim cevaptan daha doğru olacaktır, sizi motive edecektir.
   lütfen bu önerimi uygulayın, yazıyorum çünkü her okurumun hayatı değişsin istiyorum ama bunu ancak siz yapabilirsiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 • demet

  Temmuz 1, 2015 at 10:25 pm

  Merhaba 26 temmuzda benim eğitimim için çok önemli olan bir sınavim var Açıkçası temmuz yazısı beni ürküttü :/

  Reply

 • ozge

  Temmuz 2, 2015 at 12:20 am

  Merhaba ceyhun bey, ben 3 ay once gunes tutulmasindan sonra bebegimi kaybettim yeniden gebelik istiyorum sizce en uygun ay ne zaman olur? bi mesajinida cocuk eviniz temmuzda filan gibi bisi demistiniz tam hatirlamiyorum, 9 mart 80liyim oglenden once 11gibi dogmusum bana en uygun zmani soyleyebilirmisin rica etsem..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:59 am

   Evet hatırlıyorum özge hanım…
   Bu ay uygun, bir dönüm noktası olmaya en yakın aday Temmuz..

 • Aze

  Temmuz 2, 2015 at 12:57 am

  Merhaba Zafer bey,
  Emeğinize sağlık, danışmanlık danışmanlık danışmanlık? 🙂 skypetan filan harika olur bence 🙂 birde yazınızın son kısmına fena takıldım, tüm burç yprumlarında yaZmışsınız şimdi ağustos temmuzdan daha beter anlamınamı geliyor?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:01 am

   Ekim gibi başlayacağım inşallah 🙂
   Ağustosa gelince kötü Değil, Venüs gerilemesi keyifsizdir o kadar

 • büşra

  Temmuz 2, 2015 at 3:57 am

  Ceyhun bey ben 19 mart 1996 liyim bu aralar konuştugum kisiyle aram bozuk karisik bi durum aklimda ayrilik var ama konustugum kişi ikizler burcu onceki gibi ilgide goremiyorum sizce durum duzeleblirmi yoksa tamamen ask bitermi sanki biraz sacma soru sordum gibi :/:)

  Reply

 • Yasemin

  Temmuz 2, 2015 at 3:08 pm

  Zafer bey 4-5tmmz da 2yıldr bekledgm sınawm war calştm fakat korkuyorm nasl bir sonuçla karslşma ihtimalim yüksek

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 3:15 pm

   Satürn 2 yıldır eğitim/öğrenim alanını da temsil eden 9. evde sizi zaten sınav için tam donanımlı hale getirmiştir 🙂
   başarılar dilerim, yolunuz açık olsun Yasemin hanım, sonuçlarını da Ekim gibi alırsınız inşallah.
   Ceyhun

 • arzu

  Temmuz 3, 2015 at 2:35 am

  Merhabalar öncelikle yazılarınızi sürekli takip ediyorum çok tesekkur ediyorum yol gosterici bilgileriniz için. Lakinbenim sorunum biraz hassas oldugu için temmuz yorumlarını didikleyerek okudum . ben 5 mart 92 saat. 23.30 gibi doğmuşum sevgilim 20 ağustos 89 doğumlu biz evlilik yolunda adım atmak istedik şubat ayında ailevi problem oldu kısmet olmadı şimdi yine bu adıma karar verdik bu son şansımız evet ama umut hep var bu adım için temmuz ağustos ayları ne derece uygun sizden bilgi almak isterim. Burada yazamadigim karmakarışık duygularla yazdım bunlari ilginize şimdiden tesekkur ederim.

  Reply

 • sibel

  Temmuz 12, 2015 at 7:25 pm

  Balik burcuyum yukselenim yengec ama ben bu ay cok aci cekiyorum icimde iliskimle ilgili hep bir suphe belirsizlik var halbuki hersey cok guzel gidiyor ama ben hep huzursuz ve mutsuzum bunun sebebi satrnmu acaba gecicekmi bu donem ceyhun bey cok canim yaniyor

  Reply

 • Tülay

  Temmuz 19, 2015 at 4:19 pm

  Merhaba zafer bey.ben 27 subat 1981 dogumluyum.yukselenim terazi.12 nisan2014te bebegimi kaybettim.hayatimin en zor gunleriydi.o gunden beri eskisi gibi olamadim.yeniden bebek denemelimiyim yoksa bu sayfayi kapatmalimiyim.belkide yildizlar bana bir yol gosterir…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 19, 2015 at 8:58 pm

   Tülay hanım merhaba,
   Kaybınız çok üzücü, başınız sağ olsun.
   Bir yandan da hayat devam ediyor, sorunuzun cevabı ise sadece sizde var, çok kişisel bir karar çünkü.
   Umarım hızla eski günlerinize dönersiniz, öyle yapmalısınız.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 • irina

  Temmuz 19, 2015 at 5:00 pm

  Iyi bayramlar Ceyhun bey.baliklarin para durumu nasıl olacak bir bilgi verebilirsiniz?

  Reply

 • AzE

  Temmuz 20, 2015 at 4:46 pm

  Zafer bey merhaba,
  31temmuz dolunayı yaklasıyor, hatta agustos yaklasıyor, bizi bu ay ihmal ettiniz valla 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 5:08 pm

   Yazmaya başlayacağım birkaç gün içinde, olabildiğince erken yayınlamak için 🙂

 • Nuray

  Temmuz 24, 2015 at 10:56 am

  Zafer Bey Merhaba,
  Ay sonu geldi yine sabırsızlıkla yeni yazılarınızı bekliyorum.
  Yalnızca Ağustos ayı yazınızı değil danışmanlığınızı da sabırsızlıkla beklemekteyiz..
  Sevgiler,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 24, 2015 at 2:29 pm

   Nuray hanım çoook teşekkür ediyorum 🙂 değerli işler yaptığımı anlıyorum sayenizde..
   sevgiler, Ceyhun

 • sibel atlıhan

  Temmuz 26, 2015 at 7:50 pm

  ceyhun bey yorumlarınız çok isabetli tebrik ediyorum ben 7 mart 1979 dogumluyum önümüzdeki birkaç ay içinde ev lmayı düşünüyoruz sizce uygun olurmu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 26, 2015 at 7:58 pm

   tşk ederim Sibel hanım, her zaman beklerim 🙂
   bu yazıda sorunuzun cevabını verdim aslında, yazıyı okudunuz mu?

  • sibel atlıhan

   Temmuz 26, 2015 at 8:22 pm

   tabiki baştan aşagı okudum ama en uygun zaman konusunda çok kararsızım ceyhun bey kusura bakmayın birde yükselen burcumu bilmiyorum dogum saatim yok nasıl hesaplanır 7 mart 1979 dogumluyum

 • yasemin

  Temmuz 27, 2015 at 12:09 pm

  Temmuz yorumu için teşekkürler, şans balıktan yana dönüyor heralde artık 🙂 Size bi soru soracağım, ben doğum saatimi net bilmiyorum, bunu öğrenmenin bi yolu var mı acaba? İyi çalışmalar…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 2:59 pm

   merhaba Yasemin hanım 🙂
   malesef yok, saat yükselenin en önemli belirleyicisi oluyor.
   sevgiler, Ceyhun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin