Yükselen BalıkBalık Burcu Nisan 2017 Yorumu: İş Hayatınızda Yeni Döneme Doğru

Mart 28, 2017by Zafer Ceyhun29

Nisan 2017 balık burcu yorumunda, 11 Nisan Dolunay ve 26 Nisan Yeniay ile Jüpiter, Satürn ve Pluto gerilemesinin burcunuza göre etkilerini konuşacağız. 2017 yılının en yoğun ve karmaşık gezegen etkilerinin olduğu zaman dilimi başladı değerli dostlar. Aylardır süregelen görece sakin ve keyifli enerji kaybolacak. Nisanda önemli gerilemeler başlıyor, bazıları sona eriyor. Ayrıca Satürnün yıllık döngüsünün baskı ve belirsizlik oluşturan bölümü de başlamak üzere.. Astrolojinin dinamiklerini anlamak isteyen okurlarım için Nisan 2017’deki olayları sıralayayım.

 1. Satürn gerilemesi başlıyor: 6 Nisan
 2. Jüpiter – Güneş karşıt konumda: 8 Nisan
 3. Plut0 – Güneş etkileşimi: 9 Nisan
 4. Merkür gerilemesi başlıyor: 9 Nisan
 5. Terazi burcunda Dolunay: 11 Nisan
 6. Uranüs – Güneş kavuşumu: 14 Nisan
 7. Venüs gerilemesi bitiyor: 15 Nisan
 8. Satürn – Güneş etkileşimi: 17 Nisan
 9. Pluto gerilemesi başlıyor: 20 Nisan
 10. Boğa burcunda Yeniay: 26 Nisan
Gördüğünüz gibi değerli okurlarım, birçok olay var. Peki bu olaylar bizleri nasıl etkiler? Analiz zamanı 🕵

Nisan 2017 Balık Burcu Gündemi

Satürn etkisiyle başlayalım mı? Balık burcuna özel Satürn kaynaklı gündem maddeleri şunlar:
 1. iş hayatınız, kariyer hedefleriniz
 2. statünüz, başarılı olma isteğiniz
 3. daha fazla sorumluluk alma ihtiyacınız
 4. sahip olduğunuz ünvanlar
 5. kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını etkileme kapasiteniz
Daha önce gezegenlerin yıllık döngülerine ilişkin bilgiler paylaşmıştım, Burcuna Göre okurları hatırlayacaktır. Aralık 2016 önemli bir tarih demiştik çünkü 2017 yılı gündemini başlatan olaylar Aralıkta ilk keze kendini göstermişti. 17 Mart civarında ise ikincil etkilerini gördük, belki bazı gelişmeler yaşadık. Hatırlıyor musunuz, siz bu tarihlerde neler yaşadınız?  Önümüzdeki aylardaki gündeminiz işte o yaşananların uzantısı olacak. Nisandaki Satürn gerilemesiyle birlikte, artık yeni bir hedefiniz olacak veya üstesinden gelmeniz gereken bir engelle karşılaşacaksınız. 17 Nisandan itibaren hangi yöne gitmeniz gerektiğini tespit etmek zorunda kalacaksınız. Belirsizlik ve baskı artmaya başlayacak. İşler istediğiniz hızda gitmeyebilir, çabalarınız sonuçsuz kalabilir. Birçok değişkeni hesap etmeniz gerekebilir, şartların olgunlaşmasını beklemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Beklemek zorunda olmayı kim ister? Sonuçta önümüzdeki aylarda yaşanacak olan şu: en doğru adımı atmak ve isteğiniz noktaya ulaşmak için bazı engelleri aşmak zorunda kalacaksınız. Mücadele etmeniz gerekecek, zaman zaman elleriniz bağlı kalacak. Düşünecek, hesap edecek, bekleyeceksiniz; gün gelecek şartlara boyun eğeceksiniz! Bu süreç kolay geçmeyecektir elbette fakat Eylül geldiğinde sizin için hangi yolun/tavrın doğru olduğunu çok daha iyi biliyor olacaksınız. Ömürlük kazanım! Bir hatırlatma daha yapayım: Eylül 2017’de mutlaka bir yere varmış olacaksınız fakat Aralıkta planladığınız yerde olmayabilirsiniz. Şartlar sizi farklı bir yöne itmiş olabilir. Tıpkı Mart-Ağustos 2016 da olduğu gibi.
Bu noktada yükselen burcu balık olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma ilave bilgiler vermek istiyorum. Burcuna Göre’nin okurlarının ayrıcalıklı olması gerektiğini her zaman söylüyorum. 😊 Yükselen burcunuzun derecesini biliyor olmanızda fayda var, örneğin balık 7 derece, 19 derece, 26 derece gibi.. Bilmeseniz de şimdi anlarsınız zaten. Eğer 1 – 9 derece arasında ise, iş hayatınız ve kariyerle ilgili konular geçen yıl ilk kez güçlü bir şekilde kendini göstermiş olmalı. 2017 – 2018 boyunca devam edecek. Eğer 10 – 19 derece arasında ise ilk kez bu yaşıyorsunuz, muhtemelen 2016 sonunda kıpırdanma başladı fakat asıl gündem Ocak-Nisan 2017 arasında başlıyor ve 2019 yılını da kapsayacak şekilde devam edecek. Eğer 20 – 29 derece arasında ise Satürn etkisini Nisanda sert bir şekilde hissedeceksiniz ve 3 yıla yakın süre -azalarak olsa da- devam edecek.
Gelelim Pluto etkisine.. Balık burcuna göre Pluto kaynaklı konular şunlar:
 1. arkadaş ortamınız, sosyal ilişkileriniz
 2. kendinizi ait hissettiğiniz sosyal/kültürel çevre
 3. öğrenme isteğiniz, entelektüel ihtiyaçlarınız
 4. yeni bilgiye ve yeni insanlara ne kadar açık olduğunuz
 5. aldığınız profesyonel hizmetler
 6. hizmet aldığınız kişi ve kurumlarla ilişkileriniz
Plutonun yıllık döngüsü 7 Ocak civarında başlamıştı değerli okurlarım, o günlerde oluşan gündemi hatırlıyor musunuz? Şimdi ikinci safha başlıyor. Pluto varken benzersiz bir odaklanma kapasitesi oluşur, hırs yaparız, bazen takıntı seviyesinde bir kişiye/duruma tutunuruz. Diğer yandan Pluto siyah-beyazdır, orta yol tanımaz. Bu nedenle ya tamam deriz ya devam! Eğer “buraya kadardı” dediysek terk etme cesaretimiz yüksek olur. Pluto enerjisi cinsel dürtülerimizle ilişkili olduğu için şunu söylemek de mümkündür: eski bir arkadaşınıza, iş ortamından tanıdığınız birine veya bir doktora/avukata veya hocanıza aşık olmak ihtimaller arasında yer alabilir. Diğer yandan, sosyal ilişkilerinizi bir güç olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıma, yeni ortamlara girme ihtiyacı oluşabilir. Tabi sosyal ilişkilerin size bir katkısı olmalı, bu önemli bir referans olacaktır. Eğer beklediğinizi bulamazsanız, hırslı yanınızla tanışacaksınız. Son olarak, farklı bir ülkede yaşama girişimleriniz de olabilir. Yeni bir kültür, yeni sosyal dinamikler.. Pluto enerjisinin getireceği hırs, yoğunlaşan cinsel içgüdü, rekabet avantajı oluşturma güdüsü ve takıntıya varabilecek odaklanma durumu Nisanda başlıyor ve Temmuz ortasına kadar dolu dizgin devam edecektir. Unutmadan söyleyelim: yıllardır var olan bir etkiden bahsediyoruz, ilk kez yaşamıyorsunuz. Jüpiter etkisi nasıl olacak? Jüpiter inancın gezegenidir! Şubat ayına girdiğimizde gerilemeye başlamıştı ve hepimizi bir inanç yoksunluğuna, yani karamsarlığa sürükledi. Bu konuda hazırladığım videoda bir kırlangıcın hayatı üzerinden Jüpiteri konuşmuştuk. İzlemeyenler için paylaşıyorum. Peki balık burcuna göre konu başlıkları neler? İki farklı ihtimaller dizisinden bahsedebiliriz: Birincisi maddi konular, ikincisi ise ilişkiler. Maddi konular üzerindeki olası etkiler şunlar:
 1. çalışmayanlar işe girer
 2. daha fazla gelir elde edeceğiniz bir iş bulursunuz
 3. işinizden ayrılma cesareti bulursunuz
 4. beklenmedik şekilde geliriniz artabilir (miras, evlilik vb)
 5. (varsa) dava süreci lehinize ilerler
İkinci ihtimal ise evlilik ve çocuk sahibi olmakla ilişkilidir. Mesela:
 1. geçen yıl Jüpiter başakta iken evlendiyseniz, şimdi de çocuk sahibi olursunuz
 2. müstakbel çocuklarımın annesini/babasını buldum demenizi sağlayacak biri olur
 3. geçmişte yaşamadıysanız cinsel deneyimler yaşarsınız
 4. cinsel arzunuz artar
 5. sizle evlenmek istediğini açıkça söyleyen bir sevgiliniz olur
 6. evliyseniz eşinizin geliri artar
 7. varlıklı biriyle evlenme hazırlıkları yaparsınız
Jüpiter kaynaklı gündeminizin özünde aslında çocuk sahibi olmak var ve bu nedenle cinsellik ve maddi konular da gündemin parçası.. Tabi Jüpiter Şubatta gerilemeye başladığı için 2 aydır bu konularda duraksama ihtiyacı oluşmuştur. Gerilemenin en önemli yönü; kendine, insanlara ve geleceğe olan inancın azalmasıdır. Şubat-Martta yaşadığımız gerileme bizlere şu mesajı veriyor aslında: Şartlar her zaman iyi gitmeyebilir, insanlar desteğini çekebilir, sen ne kadar hazırlıksın? Zorlu şartlara rağmen tek başına yola devam edecek gücün ve donanımın var mı? Bu mesaj ciddi bir mesajdır değerli okurlarım, hepimizi duraksatır! Durup düşünmek, hesap etmek, planlarımızı gözden geçirmek zorunda kalırız. 8 Nisandaki Jüpiter – Güneş etkileşiminin ardından karamsar hava dağılacak ve yeniden kendinizi hazır hissetmeye başlayacaksınız. Özellikle 11 Nisandaki Dolunay ile istikametinizi seçmeniz gerekebilir. Jüpiter gerilemesi Haziranda bitecek kıymetli dostlar, Nisan-Haziran arasında alacağınız kararlar sonucunda, Haziran sonrasında büyük açılımlar mümkün olacaktır. Gelelim Venüs gerilemesine.. Geçtiğimiz aylarda tüm detaylarıyla incelediğimiz Venüs gerilemesi 15 Nisanda sona eriyor. Gerileme bitmiş olsa da, oluşan gündem Hazirana kadar devam edecektir. Son olarak Merkür gerilemesine değinelim. Gerileme 9 Nisanda başlayacak olsa da etkilerini Nisanın ilk gününden Mayısın ilk haftasına kadar hissedeceğiz. Tipik Merkür gerilemesi olayları yaşayacağız, yakında bu konuya özel bir yazı/video hazırlamayı planlıyorum, bu nedenle şimdi detaylara girmiyorum izninizle.

11 Nisan Dolunay: Balık Burcuna Etkileri

Biliyorsunuz değerli dostlar, Dolunayla birlikte gündemdeki bir konu sonuçlanıyor. 11 Nisandaki Dolunay, gergin bir atmosferde gerçekleşiyor. Dolunay gündeminiz 16 Nisan gibi netleşecektir. Olasılıkları Jüpiteri konuşurken vermiştim. Dolunaya özgü bazı eklemeler yapmak istiyorum:
 1. iyi gitmeyen bir ilişki sona erebilir
 2. ilişkinizde evlilik kararı alınabilir
 3. işten ayrılmanız gerekebilir
 4. yeni işinize başlayabilirsiniz
 5. para ihtiyacı oluşabilir, kredi kullanırsınız
 6. bir anlaşmazlık dava sürecine dönüşebilir
 7. ameliyat gereksinimi oluşabilir
Nisan ayında gündem yoğun demiştik, Yeniay ile devam edelim.

26 Nisan Yeniay: Balık Burcuna Etkileri

Nisan sonuna geldiğimizde üzerimizdeki baskı artmış olacak değerli dostlar. Ana sebep Satürn/Pluto gerilemelerinin başlaması olacak. Ayrıca Venüs gerilemesinin getirdiği olumlu enerji sona ermiş olacak. Üstüne Merkür gerilemesinin getirdiği telaşı ekleyince.. Böyle bir zamanda boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Balık burcuna özel sonuçlar şunlar:
 1. yeni bir işe girmiş olursunuz, uyum süreci başlar
 2. eğitim/kurs süreci başlar
 3. ehliyet almak, araç satın almak gündem olabilir
 4. iş görüşmeleri yapmanız gerekebilir
 5. iletişim sorunları, kavga/gürültü olabilir
Nisanın son haftasında Yeniay gündeminiz şekillenecek olsa da, 9 Nisanda Merkür gerilemesi başladığında aslında Yeniay gündeminizin temelleri atılmaya başlanacaktır. Konular aynı çünkü.. Uranüs etkisinden bahsetmedik! Önerim şu: Nisanda sürprizlere hazırlıklı olun! Olumlu gelişmeler zaten olumludur ve üzerinde düşünmeye gerek yoktur fakat olumsuz olanlara hazırlıksız yakalandığımızda garip tepkiler verebiliyoruz. Nisanda hayatımız hızlanacak, garantilidir! Umuyorum ki 15 Temmuzda yaşadığımız türden beklenmedik şok edici gelişmeler nedeniyle toptan bir girdabın içine girmeyiz. O zaman da Uranüs enerjisi yoğundu, Nisanda da öyle olacak. Balık burcu Nisan 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Önümüzdeki günlerde videolar ve canlı yayınlar yapacağım, Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm, canlı yayınlar orada.. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 3. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 4. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 5. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

29 comments

 • feray

  Mart 28, 2017 at 5:43 pm

  Tşk.ederim yorum için. Sizden bir ricam var.Şu avatarları değiştirseniz olur mu?Çirkin suratlarıyla insanı sinir ediyorlar.

  • feray

   Mart 28, 2017 at 5:44 pm

   Bak gene aynı suratsız avatar çıktı 🙁

 • esra

  Mart 28, 2017 at 6:03 pm

  Zafer Bey elinize sağlık 🙂 uranüs- güneş kavuşumu 5.evimde olacak. Olumsuz bir enerjiden bahsediyorsunuz sanırım uranüs için. 5.evdeki kavuşumun etkisi ne olur? Cevaplarsanız çok sevinirim.

  • Zafer Ceyhun

   Mart 28, 2017 at 8:02 pm

   siz de sağ olun Esra hanım ❤️
   Uranüs ne kadar zamandır 5. evde?

  • esra

   Mart 29, 2017 at 10:23 pm

   Yaklaşık 2 yıldır, daha da çok orada kalacak gibi 🙂

 • Hazal

  Mart 28, 2017 at 9:52 pm

  Zafer bey yine mükemmelsiniz,yükselen balık bir tersziyim.aşk hayatı ne getiricek acaba ?

  • Zafer Ceyhun

   Mart 28, 2017 at 11:35 pm

   Hazal hanım merhaba, eğer hayatınızda birisi varsa yılın son çeyreğinde (Eylül sonu) evlilik ihtimali konuşulabilir.
   Başak burcunda Venüs-Mars kavuşumu olacak Eylül sonunda.. eğer biri yoksa, bu yıl değişir mutlaka.
   sevgiler ZC

 • Bi umut

  Mart 28, 2017 at 10:46 pm

  Emeginize saglik Ceyhin bey. 21mayista dugunumuz olacak fazlasiyla gergin 5 gun küs 2 gun barisik suratsiz bi ciftiz. Cok agir cok zor geciyo gunlerimiz. O yay ben balik acaba asla birlikte yapamayacak iki burc muyuz ceyhun bey. Agustosta basladik ve basladigimizdan beri bir suru zorlu atlatamayiz dedigimiz sureci atlattik amaa cok fazla yiprandik ikimizde. Tek inancimiz dugunden sonra butun bu kaygilar stresler bitecek diye. Ama gercekten bitme ihtimali var mi yoksa daha mi kotuye gider bi balik bi yay cifti icin bu evlilik

  • Zafer Ceyhun

   Mart 28, 2017 at 11:38 pm

   sadece Güneş burçlarına bakarak uyum analizi yapmak imkansız maalesef 🙁
   astroloji sorunuzun cevabını kesinlikle barındırır fakat cevap ikinizin doğum haritasının detaylarında..
   umuyorum ki uyumlusunuzdur ve ömür boyu mutlu olursunuz.
   sevgiler ZC

  • Bi umut

   Mart 30, 2017 at 12:46 am

   Cevap verdiginiz icin tesekkur ederim Ceyhun Bey maalesefki nisanlimim dogum saatini bilmiyoruz galiba dogum haritalarimizida ogrenemicez herken icin hayirlisi olsun ne diyelim. Umarim hersey duzelir umarim

  • hcr

   Mart 31, 2017 at 2:59 pm

   al bendende okadar ben yay nişanlım balık ve çok zor geçiyor hakkaten günler dediğiniz gibi atlatamayız dediğim bissuru olayı atlattık ve bende endişeliyim hep böylemi sürecek diye

 • Hazal

  Mart 29, 2017 at 1:36 am

  çok teşekkür ederim zafer beyuzun bir ilişkimiz var erkek arkadaşımda başak ,eylül ayı olabilir demişsiniz geçerlidir umuyorum sevgiler

 • LEYLA

  Mart 29, 2017 at 11:09 am

  O JUPİTER YOK MU O JUPİTER
  ŞUBATTA BİTEN İLİŞKİ NİSANDA GERİ DÖNÜŞ OLUR MU YOKSA ESKİYE ÖZLEM Mİ SADECE AHLAR VAHLAR MI?

 • Sinem

  Mart 29, 2017 at 8:24 pm

  Merhaba zafer bey öncelikle emeğinize sağlık bu işte gerçekten çok iyisiniz, gerek açıklayıcı yorumlarınız gerek yol gösterici olayları bağlayıcı yorumlarınız ile eminim herkes ne yapması gerektiğini gayet net anlıyordur. Takipteyiz 🙂
  Benim bir sorum var Nisan ayı diğer burç yorumlarında gördüm de balık yorumunda özellikle yükselen balık olanları ilgilendiren birşeyler konu başlıkları vs yok mu? Şimdiden teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum 🙂 sevgiler

 • Bekare

  Mart 30, 2017 at 11:54 am

  Merhabalar zafer bey sıkı bir takipçinizim bazen yazıları akışını çok anlayamadamda dikkatlerim üzerinizde.. burcum balık yukselen yay saturn dogum haritasında 5/6 evde ikizler e düşüyor.. iş arıyorum kariyer durumum ne zaman düzelecek. Cevap verirseniz çok sevinirim

 • Gülşah güneş

  Mart 31, 2017 at 7:34 pm

  Merhaba biley sorucaktım size ben yükselen burcumu öğrenmek istiyorum herkes baska bişey söylüyor benim doğum günümde yaz saati uygulamadı varmış yükselen oğlak diyorlar kimiside hayır kova diyor kütfen siz cvp yazın benim yükselen burcum ne ? 08.03.1982 edirne/ipsala saay 05:15 sabaha karşı doğmuşum sadece gerçek yükselenimi bilmek istiyorum

 • Sibel

  Mart 31, 2017 at 8:00 pm

  Bugün işten ayrıldım desem… Gerçi çok önceden belliydi bugün işimin son günü olduğu. 20 şubat 1979 sabah saat 5:00 ile 5:30 arası doğmuşum Ceyhun Bey, daha öncede güneş burcumla ilgili konuşmuştuk sizinle kova mı yoksa balık mıyım diye yükselen burcumu hala tam olarak bilmiyorum ve mart ayı boyunca iş görüşmeleri yaptım hiçbiri olumlu sonuçlanmadı. 6 nisanda bir görüşmem daha var, sizce önğmğzdeki süreçte beni neler bekliyor en önemli gündem maddesi tabiki iş bulma durumum, yorumunuz için şindiden teşekkürler, biraz morale ihtiyacım var…

 • özge

  Nisan 1, 2017 at 12:35 am

  Biz baliklar ne zaman rahata erecegiz yaa.. 2015ten beri tutulmalar yüzünden cok cektim cekmeyede devam ediyorum.. Satürn dikkatimi cekti etkilerini bilhassa yasiyorum tam eylulde rahat edeceksinizi okudum oh dedim aralık yorumunuz yine bozdu moralimi 🙁 of bıktım yaa 3 senedir çek çek bitmedi

  • Meryem

   Nisan 3, 2017 at 12:13 am

   Ceyhun Bey Ozge Hanim gibi bende 3 senedir per perisanim. Allah beni siniyor biliyorum ama is bulabilecekmiyim cok merak ediyorum, parasizlik tak etti artik canima

 • şaziye

  Nisan 1, 2017 at 9:52 am

  zafer bey öncelikle yazılarınız için teşekkürler.daha ay bitmeden sonraki ayda neler olacak merakla bekliyorum.tabi ben hala bekliyorum.yazı başlıkları genelde iş ve kariyer onlarda benim gibi değişmemekte direniyor. hayırlısı bakalım. ya sabır çekmeye devam.ikinci ev koç (sanki bana ikinci ev koş daha uygun:))

 • Leyla

  Nisan 1, 2017 at 11:57 am

  Merhaba Ceyhun bey, ben boga burcuyum yukselenim balik 20derecede. Ama haritamda saturn ve pluto Rx ,bu donem benim icin olumlu mu olacak yani

 • Neriman

  Nisan 3, 2017 at 8:39 pm

  Merhaba ben doğum haritamı öğrenmeyi çok istiyorum ama doğum saatimi tam olarak bilmiyorum bunun bir çözümü var mı?

 • gamze

  Nisan 7, 2017 at 8:58 pm

  Merhaba ceyhun bey,
  8 mart 1987 tarihinde 09-09:30 saatleri arasinda izmit gölcükte doğdum.biz bu süreçte aşık oldugumuzda güzel bir iliski olur mu..ben sanırım aşık oldum… lütfenn..lütfenn..cevap verin..lütfeeennnn..

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 7, 2017 at 11:48 pm

   Adınıza çok sevindim Gamze hanım, aşık olmayı bekleyen milyonlarca insan var, insanın kimyasını değiştirecek doğru insana denk kolay değil 🙂 🙂
   verdiğiniz saate göre yükselen burcunuz boğa oluyor, sizce boğa olabilir mi? (saat yanlış olabiliyor, belki koçtur, en iyi siz bilirsiniz)

 • EROL

  Nisan 10, 2017 at 2:58 pm

  26 şubat 1967 saat 18.15 – 18.30 civarı doğdum hayatım 7 yıllık döngülerle bazen iyi oldu bazen kötü şu dönem kötü ve çok borcum var çalıştıgım yerden ayrılamıyorum ne zamana kadar devam eder.

 • serkan

  Nisan 12, 2017 at 3:17 am

  Öncelikle teşekkürler ben iş konusuyla ilgili soracaktım memnun değilim yeni iş arayislarindayim 12.03.81 izmir doğumluyum

 • Ebru

  Nisan 20, 2017 at 11:30 pm

  Merhabalar Ceyhun bey
  Sıkı takipçinizim yazılarınızı çok seviyorum ve yorumlarınız gerçekten çok kapsamlı.. Okurken de sürekli evet işte bu evet işte ben diyorum 🙂 size bir sorum var sadece. Ben yükseleni yay olan güneş balığıyım. Uzun zamandır kuyunun içine atılmış gibiyim. Sanırım hayatımda hiç bu kadar kapana kısılmış hissettiğim bi dönem yaşamadım. Tabiki herşeyin daha kötüsü vardır Allah korusun diyorum 🙂 ne zaman bitecek bu dönem. Ne zaman gelecek güneşli günler :-/

 • Hülya

  Nisan 28, 2017 at 1:51 am

  Ceyhun bey 11 mart 1976 saat 20:30 da doğmuşum özellikle son 2 senedir ikili ilişkiler anlamında çok zorlu dönemeclerden geçiyorum…
  Artik kafam darmaduman…neye karar vereceğimi bile şaşırdım… ve sabırda bitmek üzere…
  Bu daha ne kadar sürecek önümüzdeki dönemde bi rahatlama görünüyor mu?

 • Pingback: Balık Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyerde Yeni Dönem, Evlilik Süreci

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin