Yükselen BalıkBalık Burcu Nisan 2016 Yorumu: Kariyer ve Başarı

Mart 31, 2016by Zafer Ceyhun33

Balık burcu Nisan 2016 yorumu, 7 Nisan Yeniay ve 22 Nisan Dolunay etkileri ile Nisan ayında gerçekleşecek diğer astroloji olaylarının etkilerini içeriyor. Nisan ayına gelinceye kadar değerli dostlar, birbirinden epey farklı aylar yaşadık. Geçtiğimiz ay ise sanıyorum ki birçok okurum için yeni bir dönemin kapılarını aralamış oldu, en azından bazı önemli adımlar atıldı/kararlar alındı. Nisan 2016 yorumunuz, kesintisiz bir çizgi üzerinde devam eden hayatlarımıza, birbiriyle ilişkisiz görünen astrolojik olayların nasıl etki edeceğini, hayatımıza nasıl dahil olacağını anlamak/anlatmak istiyor. Balık burcu Nisan yorumu başlasın. 😊

7 Nisan Yeniay Balık Burcunu Nasıl Etkiler

Geçen ay burcunuzda yaşanan Yeniay, ki aynı zamanda bir Güneş tutulmasıydı, yeni yılınızı güçlü bir enerji ile başlatmış oldu. 7 Nisan’daki Yeniay da son derece zengin bir enerjiye sahip. Güneş tutulmasını aratmayacak gibi görünüyor. Yeniay sırasında Satürn, Uranüs ve Pluto enerjilerini eş zamanlı olarak hissedeceğiz. Bu gezegenlerin etkisiyle yaşadığımız olaylar/konular, 7 Nisan sonrasında hareketlenecektir. Satürn etkisiyle başlayalım mı? Satürn 1 yılı aşkın süredir yay burcunda bulunuyor ve etkilerini zaten yaşıyordunuz. Buna rağmen, Satürn etkilerinin hayatımıza dahil olması Aralık 2015’te gerçekleşti. Ancak, geçtiğimiz günlerde başlayan gerileme nedeniyle, Nisan-Haziran arasında Satürn etkisiyle oluşan gündeminizi lehinize dönüştürmek için adımlar atmanız gerekecek. Nisan 2016 ile birlikte, Satürn’ün getirdiği “daha çok çabala, eksikleri gider, başarı için sorumluluk almaktan çekinme” motivasyonu yoğun hissedilmeye başlıyor. Satürn kaynaklı gündeme dair konu başlıkları şunlar:
 1. kariyerinizde daha iyi bir konum elde etme
 2. çalışmayanlar için işe girme gayretleri
 3. bir nedenle kariyere ara verme, farklı sorumlulukları sonuçlandırma
 4. itibarınızı ve saygınlığınızı güçlendirme
 5. bekarlar için evlilik hazırlıkları
Satürn gerilemesi nedeniyle oluşan motivasyon değişikliği, 7 Nisan Yeniay ile başlayıp Haziran’ın ilk haftasına kadar sürecek. Haziran 2016, çabalarınızın ilk sonucunu alacağınız dönem olacaktır. Not: Bu konuya, Mars gerilemesi başlığında yeniden değineceğim çünkü Mars ve Satürn etkisini aynı alanda yaşıyorsunuz. 7 Nisan Yeniayı sırasında Pluto da etkin olacak. Özellikle 5-8 Mart arasında doğanlar bu etkiyi daha yoğun hissedecek. Pluto’nun getirdiği değerleri şöyle sıralayabiliriz: Hırs, kararlılık, tedbir, mücadele, azim, odaklanma ve stratejik davranma zorunluluğu.. 2008 yılından beri iş ortamınızdaki bağlantılar, arkadaşlık ilişkileriniz, gerektiğinde doğru insanlardan bilgi/destek alma isteğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmetler alanında bulunuyor. Pluto kaynaklı gündeminizin olası sonuçlarını şöyle sıralayabiliriz:
 1. iş ve sosyal çevrenizde dönüşüm
 2. yeni tanıdıklar edinme, doğru/itibarlı insanları tanıyor olmanın avantajını kullanma
 3. profesyonel destek alma, başkalarının sahip olduğu bilgi/ayrıcalıktan faydalanma
 4. yaşam alanınızda değişim: şehir/ülke değişimi gibi
İşin içinde hırs ve mücadele gibi kavramlar olduğu için, eğer ki iş/arkadaş ilişkilerinizde olumsuz bir gündem varsa, size bir önerim olacak: 5-11 Nisan arasında çatışmaya/öfkeye yenilmeyin. Kontrollü olmak, aniden yükselen öfkeyi yönetmek lehinize olacaktır. Bu noktada, Ocak ayına dönmenizi istesem? Yılın ilk 2 haftasında, yukarıda saydığım konularda bir durum oluştu mu? Bilmenizi isterim ki, önce Yeniay ve sonrasında 18 Nisan’da başlayacak Pluto gerilemesiyle birlikte, Ocakta başlayan gündem çerçevesinde girişimleriniz olacaktır. Temmuzun ortasına kadar bu enerjiyi kontrollü bir şekilde kullanarak şartları istediğiniz noktaya getirmeye çalışmak iyi bir fikir.. Pluto kaynaklı yoğun enerjinin Temmuzun ikinci yarısında sona erdiğini hissedeceksiniz. Son olarak Uranüs’e değinmek gerekiyor. 2011 yılından beri koçta bulunan Uranüs, Yeniay enerjisine doğrudan dahil olacak. 9 Nisan’da Uranüs/Güneş etkileşimiyle birlikte, şu konularda bir gündem oluşması mümkün:
 1. gelirinizi etkileyecek bir gelişme/karar
 2. iş değişimi, işten ayrılma, işe girme (hangisi gündeminize uyuyor?)
 3. önemli harcamalar
 4. gayrimenkul alımı-satımı, yatırımlar
İşin içinde Uranüs olduğu için, bu konulardaki gelişmelerin çok hızlı/ani bir şekilde gerçekleşmesi mümkün. Öyle ki, sanki her şey göz açıp kapayıncaya kadar olmuş gibi hissedebilirsiniz. Uranüs’ün iyi yanı, başta beğenmeseniz bile, yaşananların uzun vadede lehinize olmasına katkı sağlamasıdır. Her şey olup bittikten sonra, kendinizi rahatlamış/özgür hissedersiniz. Bir de kötü yanı var: Eliniz kolunuz bağlanmış hissettirebilir, hatta göz önündeki gerçekleri görmeyi zorlaştırabilir. Bu nedenle sevdiklerinizin tüm uyarılarına rağmen kendi bildiğiniz yolda gittiğiniz için hatalar yaparsınız. Her koşulda, Uranüs etkisi alan “iş, gelir/harcama ve yatırım” konularında ciddi bir farkındalık edinirsiniz. Peki bu aralar sizin gündeminizin merkezinde neler var?

Mars Gerilemesi Balık Burcunu Nasıl Etkiler?

Mars gerilemesi 17 Nisan’da başlıyor ve 29 Haziran’da sona eriyor değerli dostlar fakat gerilemeyle birlikte oluşan gündemin Eylül ayına kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Genel etkilerinden şu yazıda bahsetmiştim: Mars gerilemesinin etkileri Mars, 17 Nisana kadar normal seyrinde fakat oldukça yavaş ilerleyecek. Gerileme öncesindeki en önemli aşamayı birkaç gün önce yaşadık: Mars/Güneş etkileşimi 26 Martta gerçekleşti. Bu olay, Mars kaynaklı bir heyecan dalgası oluşturduğu için mutlaka bir canlılık getirir. Sonucunda, belki hayatımızda bir değişiklik yapmaya karar veririz, belki yeni girişimlere yöneliriz, belki de bir sorunu aşmak için harekete geçeriz. Şunu demek istiyorum: Nisan ayına farklı bir hissiyat, gündem ve hedefle girmiş olabilirsiniz, ki bu son derecek sağlıklı bir durum. Belki gözle görünen bir şey olmadı fakat düşünce/karar seviyesinde bir değişimden gerçekleşti. Bir heyecan oluştu!! Peki hangi konularda? Mars ve Satürn aynı burçta olduğu için, konu başlıkları Satürn ile aynı:
 1. kariyeriniz
 2. başarılı olma isteğiniz
 3. itibar ve saygınlık arzunuz, imajınız
 4. evli olmak, anne/baba olmak gibi unvanlarınız
Eğer ki son 1 yıldır kariyer yolunuzdaki engeller veya huzursuzluklar nedeniyle iş hayatınızı sorguluyorsanız, bu aralar durumu değiştirme isteğiniz oluşmaya başlamıştır. Hatta bir yol haritası bile belirlemiş olabilirsiniz.. Bu noktada Mars gerilemesi devreye giriyor! 17 Nisan’da Mars gerilediğinde, yol haritanızı/planlarınızı ve o zamana kadar attığınız adımları gözden geçirmek isteyeceksiniz. Mars enerjisi, gerileme başladığında içe dönük bir hal aldığı için, “nereye/nasıl gidiyorum?” sorusu önem kazanır, sorgulama başlar. Bir kez karar verildiğinde ise, yeni hedef/yön doğrultusunda kararlı bir çalışma başlar. İşte bu nedenle, 2 yılda bir kez gerçekleşen Mars gerilemesi önemlidir. Yönümüzü ve yolumuzu sorgulamamıza vesile olur, yeni hedefler seçmeye olanak sağlar. Sonrasında sakin ama kararlı şekilde yeni istikamette yol almaya başlarız. Diğer yandan, eğer ki engelleri olan bir yolda ilerliyorsak, bu dönem muazzam çaba sarf etmemiz mümkündür, gerileme hepimize gereken gücü/enerjiyi hediye eder. Ayrıca sadece Mars gündemine odaklanırız ve diğer konular önemsiz/tali kalır. Gerilemenin ilk evresini 17 Nisan – 22 Mayıs aralığı olarak görebiliriz. 22 Mayıstan sonra, içsel değerlendirme ve çabalama süreci sona erecek; yerini, yön tayin edip harekete geçme sürecine bırakacaktır.

22 Nisan Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkiler

Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Her Dolunay gibi, bir dönemin/sürecin sona ermesine vesile olacaktır. Muhtemelen 27-29 Nisan arasında… Dolunayda netleşecek konu başlıkları ise şunlar:
 1. üniversite, yüksek lisans gibi öğrenimle ilgili konu
 2. dil/ehliyet kursu veya benzeri eğitim
 3. yurt dışı bağlantılı konu varsa netleşmesi
 4. hayatınıza canlılık getiren veya getirecek olay/kişi
Son olarak bir hatırlatma yapmak istiyorum. 28 Nisan’da Merkür gerilemesi başlayacak. Merkür gerilemesinin etkilerine değinmeyeceğim, zaten Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olmalı. 😎 Aramıza yeni katılan okurlarım “Astroloji Rehberi” bölümününden ilgili yazılara ulaşabilirler. Merkür gerilemesi 28 Nisan – 22 Mayıs arasında yaşanacak. 2016 yıllık yorumunuzda, yılın ilk yarısının en önemli bölümü olduğunu söylemiştim. Umarım ki bu süreçte hayatınıza değer/renk katacak adımlar atma imkanı yaratabilirsiniz. Balık burcu Nisan 2016 yorumuna, yazının sonundaki yorumlar bölümünde yapacağınız katkıları bekliyorum. Bu yazıyı balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak bu önemli süreçte onların hayatına katkı sağlayabilirsiniz. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

33 comments

 • sevinç

  Mart 31, 2016 at 8:05 pm

  merhaba, yükselenim boğa (yanlış değilse) balık burcu biri olarak 2016yılı bana uğurlu gelmedi diyebilirim.. Gerek iş hayatım gerekse özel hayatım daha da kötü oldu ve karamsarlık hat safhada.. Yaklaşık 5 aydır iş arıyorum tık yok.. bu tutulmalar bana yaramadı sanırım

  Reply

 • Merve

  Mart 31, 2016 at 8:11 pm

  İnşallah iyi olur nisana sevgilimden ayrılarak başladım …

  Reply

 • gull

  Mart 31, 2016 at 8:16 pm

  İş kariyer yüksek eğitim mevcut işte huzursuzluk yüksek eğitimle yeni ve prestijli bir olasılık etkili yetkili kişilerden cesaretlendirme ve destek ve bütün bunların sonucu yoğun bir sorumlulukyorgunluk; yemek yerken ve uyurken bile sanki boşa zaman harcıyorum gibi En geç haziranda sonlanacak takvim belli bilginize…ne dersiniz??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 31, 2016 at 8:21 pm

   Satürn ve Pluto etkilerini, tam da olması gerektiği gibi ve aslında en güzel boyutlarıyla yaşıyorsunuz Gül hanım..
   başarılar dilerim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Gul

   Mart 31, 2016 at 10:54 pm

   Teşekkür ederim; kaleminize, yüreğinize sağlık…Daima sizi takipteyim sizden bilgilendikçe paralel giden gündemim hakkında sizi de bilgilendireceğim,sevgiler

 • sinem

  Mart 31, 2016 at 8:22 pm

  balık burcu için kariyer ve para evi 2021 yılına kadar olumsuz olduğunu okudum. 🙁 2014 yılından beri iş hayatım berbat ötesi şuan bile iş arıyorum 🙁 15.03.1979 ist.doğumluyum. saat gece 21 ile 22 arası yükselenim biryerde terazi çıkıyor başka bir yerde akrep çıkıyor ama sizin yorumlarınızı okuduğumda kendimi yay burcu gibi hissediyorum bu arada en nefret ettiğim ve hiççç anlaşamadığım insan grubu yaylardır testle tecrübe edilmştir. bana birşeyler söylermisiniz lütfen 🙁

  Reply

 • pares

  Mart 31, 2016 at 8:36 pm

  Harika yorumlariniza bayiliyorum. Bir balik burcu olarak 2000yili ile baslayan zorlu mucadele insallah 2016 ile son bulacak. Mart ayinda benim icin guzellikler oldu…. Evimde yapilan degisiklikler ogluma alinan araba ve benim emekliligim 🙂 bunlarin hepsi 18/25 mart gibi kisa bir surede olustu 🙂 ama uzun zamandir bekledigim baska bir sey daha var insallah oda kisa bir sure icinde gerceklesir diye dua ediyorum.

  Reply

 • Seda

  Mart 31, 2016 at 8:51 pm

  Terezi ne zaman paylasacaksiz Ceyhun bey?

  Reply

 • şükran

  Mart 31, 2016 at 8:59 pm

  merhabalar.bende yükselen yengeç ay balıkım.aralığkta başladı benim işyeri ve arkadaş sorunlarım.dediğiniz gibi ocak ilk 2 hafta da yaşadım.değişim doğru.şubatta umreye gitmek nasip oldu.ve kendi işimi kurabilmek için düşünceler üretiyorum.ev hanımıyım ve de 🙂 sorunlar dolayısıyla ayrıldığım işyerinden de ılımlı davranışlar görüyorum.önümüzde dönem ne gösterecek bilmiyorum.ama yazdıklarınızdan az çok fikir edindim.çok tşk ederim.emeğinize sağlık.sevgiler saygılar 🙂

  Reply

  • sevmek

   Nisan 5, 2016 at 9:03 pm

   Sukran hanim benimde asc yengec ay balik gunes koc zor oluyor degil mi 🙂

 • Papillon

  Mart 31, 2016 at 9:03 pm

  Ceyhun Bey. Balık ile yay anlaşamıyor bunu astroloji kitabına yazın 😀 valla 🙂

  Reply

  • Papillon

   Mart 31, 2016 at 9:07 pm

   Satürn den mi kaynaklı, mars mı deseniz, bilmiyorum ama bir gerginlik var yani 🙂 yay burcu yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum 😀

 • Omur

  Mart 31, 2016 at 10:13 pm

  Valla martta ne soylendiyse yasadim.Alnimin akiyla cikicam Insallah nisan ayindanda.hadi bakalimkaleminize saglik ceyhun bey.ama bi yukselen aslan ay burcuda kova olan bayanin yorumunu alamadim o ayri konu

  Reply

 • ezo

  Mart 31, 2016 at 11:22 pm

  İş ve kariyer odaklı tüm konularda 2013ten beri istikrarlı bir başarısızlık,şanssizlik ve mutsuzluk mevcut.yükselenim koç ay burcum yengeç ne kadar sabırlı olabilirimki:) anlatımlarınız ve yorumlasiyiniz net ve akıcı umarım söylediğiniz gibi bu dönem is ve kariyer alanında artik iyi şeyler olur

  Reply

 • Esin

  Mart 31, 2016 at 11:25 pm

  Ceyhun bey
  Artık sizi okumadan aya başlayamaz ve karar vermez olduk yorumlar süper tespitler çok doğru. Ben hepsini yaşıyorum. Özellikle kariyer ve iş konusu gündemimde sürekli aklım bu konuda hatta aşktan bile öncelikli oldu ki genelde başı aşk çekerdi hep. Yüksek lisansım bile aynen yazdığınız gibi bir anda gündeme geldi. Enerjinize emeğinize kaleminize sağlık. Nisan ayına iş ve maddi gelirle ilgili çok önemli bir kararla girdim umarım bu kez başarırım… Yazılarınızı dört gözle bekliyorum. Sevgilerimle.

  Reply

 • Dery

  Nisan 1, 2016 at 1:12 am

  Her zamanki gibi yorumlariniz yine cok isabetli! Kariyer kariyer.. kocaman harflerle baktigim heryerde goruyorum bir balik burcu olarak! Haziranin son haftasi ya da temmuzun ilk haftasi doktora yeterlilik sinavina girecegim ki ocak sonunda olusan sacma bir sebepten dolayi son iki aydir gunde 6 saatimi yolda geciriyorum..Ders calismak benim icin neredeyse imkansiz! Nisan ve mayis beni korkutuyor Ceyhun bey, ne dersiniz? Yukselenim basak, ayim akrep. Oyle bir dogum haritam var ki 7 kare aci saydim.. astroloji bizde var olan eksiklikleri görüp kendimizi toparlamamizin vesilesi ya hani, bazen bakinca nasil olacak bilemiyorum..

  Reply

 • miren

  Nisan 1, 2016 at 6:27 am

  Ceyhun bey teşekkür ederiz.Benim ay burcum balık,eşim de bir balık olarak bugun ilk iş seyahatine çıktı.Beklentisi büyük.Ben de iş kurma yolunda bir adım atmak istiyorum.Umarım her şey istediğimiz gibi gider.Yengeç burcunu da merakla bekliyorum. Sevgiler

  Reply

 • simsim

  Nisan 1, 2016 at 10:25 am

  Merhaba, 27 yaşındayım ve bir dergide editörüm. Yaşadığım iş stresi ve yaptığım hatalar bazen kendimi sorgulamama neden oluyor. Gerçekten de balık burcu için verdiğiniz tarihlerde gerçekleşiyor bu olanlar… Sonra durup diyorum ki; yav kardeşim 27 yaşındasın, elbette arada bir hata yapacaksın, işte hayat bu. Yaşaya yaşaya öğreneceğiz. Elbette bazen kötü şeyler olacak, ama bazen de çok güzel şeyler olacak, inanamayacaksın. Artık iş yerinde yaşadığım mutsuzluklar, huzursuzluklardan keyif almaya başladım. Çünkü tüm yaşadıklarım beni büyütüyor ve yaşadığımı tüm iliklerimde hissedebiliyorum. Yaşamayı bilenlere yaşasın hayat! 🙂

  Reply

 • çisel

  Nisan 1, 2016 at 12:21 pm

  Merhaba Ceyhun bey,öncelikle bu kadar ayrıntılı ve duru anlatımınız için teşekkür ederim.Benin ay ve yükselenim balık olduğu için öncelikle bunu okumak istedim ve içim ferahladı resmen :)güzel enerjiler aldım yazınızdan umarın satrünün halkaları bir kez daha içimi delip geçmeden usulca geçer hayatımdan zira 8. evimde akrepte Retro olan satürnüm beni evirip çevirdi 🙂 alışkın olmak başka tabii ama yine de uğramasını istemem 🙂 şimdi güneş burcum olan ikizleri de okuyup aklımın bir köşesine yazacağım..tekrar teşekkürler

  Reply

 • SILA

  Nisan 1, 2016 at 2:21 pm

  selam. yorumlarınız sanki son 6 aylık dönemimi anlattı.1 yıldır eksik maaş aldığım için 31 martta dilekçe verdim. sizce koordinatörle pozisyonumu yukseltmek için nisanın hangi gunune randevu almalıyım? rica etsem bir gün önerebilir misiniz? 🙁 mayıs mı olmalı? balık burcuyum. yükselen akrep. Bu arada saturn yayda ve 1. evimdeymiş. saturnden etkilenmem bir yay kadar mı olacak? Sevgiler. <3

  Reply

  • sila

   Nisan 10, 2016 at 9:15 pm

   ya ceyhun neden cevap vermiyorsunuz

  • sila

   Nisan 10, 2016 at 9:18 pm

   ceyhun bey neden cevap vermiyorsunuz

 • sevgi

  Nisan 1, 2016 at 2:33 pm

  Teşekkürler Ceyhun Bey
  eskiden yükselen burcumun boğa olduğunu sanıyordum ancak yaptığım son incelemeler neticesinde Yükselenimin balık olduğuna karar verdim. Aslında olmasaydı..nedense bu burcu sevmiyorum.
  Nisan ayı yorumları olumlu yönde sanki 🙂

  Reply

 • Duygusalkedi

  Nisan 1, 2016 at 3:14 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  Sayfanızı uzun süreden beri takip ettiğimi söyleyemem, yaklaşık 4 aydır sadece kendi Burcu’mu takipteyim. Ancak mart ayı yorumunuz beni oldukça etkilemişti. Büyük kararlar verileceğinden bahsediyordunz. 3yıldır süren bir ilişkim var. Yorumunuza göre ya bitecek ya adım atlayacaktı ve ben ciddi bir ilişkide olduğum için hep iyi düşündüm, bir adım daha öteye gideceğimizi düşündüm. Ancak 26 martta ayrılmaya karar verdik. Aslında hiç istemiyorum. Çünkü iki tarafta seviyor. Ayrılık gerekçemiz benim çok duygusal karşı tarafın rahat olması. Ama bu. Bugüne kadar sorun yaşatmadı bize. Ve şimdi sevgilim ilerde büyük kavgalar edeceğimizi anladım diyor. İki tarafta isteksizce ayrılıyoruz. İçim içimi yiyor, ayrılmayı gerçekten hiç istemiyorum. Sizce diretmeli miyim? Gurur yapmayı bırakıp sevgimin peşinden gitmeli miyim? Yardıma ihtiyacım var.

  Reply

 • ramseyy

  Nisan 3, 2016 at 12:59 am

  balıklar nexzaman aşk ta ve işte kazanmaya başlayacak bu talihsizlikleri nezamana kadar sürecek acaba

  Reply

 • bal - lık

  Nisan 5, 2016 at 9:55 am

  Merhabalar Ceyhun Bey Mart ayında kariyer anlamında bazı adımlar atıldı sıra geldi gerçekleşmesine heyecanla bekliyorum yorumlarınızı birde haftalık yorumlara başlasanız ne iyi olur 🙂 Sevgiyle kalın.

  Reply

 • Tanya

  Nisan 5, 2016 at 10:10 pm

  Merhaba Ceyhun Bey
  Yükselenim akrep,ay burcum oğlak.2007 yılından beri iş hayatında sürekli yardıran,azimli ve başarılı bir hatunken,2015 te iş yerinde yaşadığım bir haksızlık ve 1 gün içinde (1 nisan da müdürle yaşadığım bir gerginlik 28 nisan da başka şehir e tayin olmam) yaşadığım şehrin değişmesi ve bunun nasıl sudan bir sebepten dolayı olduğunu anlayamam bu olayların akabindede kariyeriyle ilgili hiçbir beklentisi olmayan bir hatuna dönüştüm.Tabi hala bununda bir sebebi vardır illaki diye polyannacılık yapmıyor değilim.Aşk konusuna hiç girmiyorum çünkü 2011 den beri o da berbat… Gezegenler artık bizim lehimize haraket etsinler.çok ihtiyacım car

  Reply

 • şenay

  Nisan 6, 2016 at 7:42 am

  Teşekkürler ceyhun bey.15-mart doğumluyum.11 nisanda tüp mide ameliyatı olucam.doğru bir zamanmı acaba ??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 6, 2016 at 5:18 pm

   Şenay hanım merhaba, zaten günü belli olmuş, değiştirme imkanı olduğunu da sanmıyorum..
   hiç zihninizi bulandırmayın, şimdiden geçmişler olsun..
   ameliyat sonrası güzel haberlerini paylaşın bizimle olur mu? 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • ceren

  Nisan 7, 2016 at 1:27 pm

  siz süpersiniz. harikasınız :))77 liyim burcum balık, yükselenim aslan. ve neden benim hayatımda aşk, evlilik, çocuk gibi şeyler olmuyor olamıyor işin kötüsü artık istekte yok :))

  Reply

 • derya erbaş

  Nisan 15, 2016 at 12:43 am

  ceyhun bey merhabalar yıllardır yukselen koc bıldıgım yanlısmıs megerse yukselen balıkmısım ben artık basak ve balık okuycam tesekkurler çok guzel bır yazı olmus bılgınıze saglık…

  Reply

 • Sırma

  Nisan 27, 2016 at 3:24 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yine Nisan başında yorumlarınızı heyecanla okumuştum. Ayın sonunda bana bunu yazdıran ise, adeta benim hayatımı yazıyor oluşunuz:) Yaşadıklarımdan sonra dönüp burayı okuduğumda gerçekten şok oldum. Sonra bir Yengeç olan erkek arkadaşımın yorumlarına baktım, orda da bu ay yaşadığımız sorunları anlatmışsınız. Ben belki size çok özel bir soru soracağım ama yorumlarınız bu kadar doğruyken, bunu yapmaktan kendimi alamadım 🙂
  Ben yükseleni Yay olan bir Balık burcuyum. Erkek arkadaşım da yükseleni Terazi olan bir Yengeç. Bu yaz için evlilik hazırlıkları yaptığımız bir noktada, ilk defa bu ay çok tesadüfi bir şekilde bazı yalanlar ortaya çıktı ve şu an ilişkimizde bir güvensizlik problemi yaşıyoruz. Hatasını kabul etmiş durumda ve bundan sonrası için elinden geleni yapmaya hazır. Ancak ben nedense bir türlü affetme noktasına gelemiyorum, içimden bu güvensizlik hissini tuhaf bir şekilde söküp alamıyorum. Karamsarlıktan kurtaramıyorum kendimi yani. Bu yapmak isteyip yapamama hali bana biraz yabancı bir his aslında. Benim size sorum ise, sizce şu an bir Balık olarak gezegenlerin hareketlerinden kaynaklı mı bu şekilde sıkışmış durumdayım? Öyleyse bu durum düzelecek mi? Benim bu histen kurtulmam için enerjimi nasıl kullanmam gerekir? Bana bunu hangi gezegen yaptırıyor sizce 🙂 Yoksa, alakası yok, ilişkinizi ayrıca gözden geçirin mi dersiniz?
  Teşekkürler!

  Reply

 • Pingback: Balık Burcu Mayıs 2016 Yorumu: İlişkiler Yeniden Güzelleşiyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin