Balık burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları  anlattım. Değerli dostlar balık burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz balık ise, bu yazıda size özgü detaylar da var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım: Tüm dereceler için Jüpiterin 2018 geçişinin şöyle sonuçları olacaktır:
 1. çocuk sahibi olmak isteyenleri destekler
 2. parasal anlamda bolluk oluşur
 3. ev almak/değiştirmek için doğru zamandır
 4. eşinizin/ailenizin gelirinde ve size desteğinde artış olur
 5. cinsellik isteğiniz artar, keyifli zamanlar yaşarsınız
 6. cesaretiniz artar, daha iddialı olmaya karar verirsiniz
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Yükselen 0-10 derece balıksa, Mayısın ikinci yarısında önemli bir astrolojik olay yaşanacak: Mars ters bir alana geliyor. Bu etki Kasıma kadar süren bir trend başlatacak. Depresif ruh hali, sağlık sorunları, kaza-bela ihtimali artacak maalesef. Dikkatli olmak lazım. Bu konuyu detaylı olarak konuşacağız. Yeniay ile birlikte dikkatiniz şu konulara yönelecek:
 1. tanışma, karşılaşma olabilir
 2. sevdiklerinizle iletişiminiz
 3. eğitim/öğrenme süreci
 4. ulaşım, yolculuk
 5. hareket/seyahat kabiliyetiniz
Kardeş, kuzen gibi bir akrabanızla ilgili gündem de oluşabilir. Yükselen 11-29 derece balıksa, Mayısın ikinci yarısında yine iş ve para gündemi olacak, şu konulara odaklanıyor olacaksınız:
 1. ev için harcama yaparsınız
 2. eş/ailenin geliri artar
 3. gayrimenkul alırsınız
 4. para/işle ilgili yeni fikirler oluşur
Dolunayın etkisi ile 9 Mayıstaki Jüpiter kaynaklı etki aynı konularda olacak. Bu nedenle Mayıs boyunca peş peşe gelişmeler beklenebilir.

29 Mayıs Dolunay

Tüm dereceler için Mayıs biterken şu konularda gündem olacaktır:
 1. eğitimle ilgili konu netleşir
 2. akademik kariyeri ilişkin karar alırsınız
 3. hamilelik süreci varsa doğum olur
 4. yurt dışı kaynaklı konu belirginleşir
 5. tatil planları, seyahat organizasyonu olur
 6. dil öğrenmek gündem olur
Mayısın sonunda bir Satürn etkileşimi olacak ve Haziranda Satürn aktif gezegen olacak. Haziranda Jüpiterin değil Satürnün etkilerini konuşacağız. Mayısın kıymetini bilmek lazım 🙂 En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>