Balık burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapacağım. Artık yükselen burcunuza göre yorumlar çok daha kapsamlı olmaya başlayacak. Eğer yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Yorumlar 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre detaylar olacak, fakat önerim yükseleninizi öğrenip 3. bölümü okumanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak. Gerçek gündeminiz -istikrarlı olarak- bu bölümde okuduklarınız olacaktır. 👍
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Nisan itibarı ile Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Mayısta Jüpiter kaynaklı fırsatlar üzerine çalışmaya devam edin, Haziranda harekete geçmeniz kolaylaşacak. Bu gezegenlerin etkilerini hangi konularda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda bulabilirsiniz, henüz okumadıysanız önce onu okuyun sonra bu yazıya devam edersiniz: Balık burcu nisan 2017 yorumu

Balık Burcu Yorumu

Bu bölüm “balık burcu” içindir, yükselen balık yorumu aşağıda..

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’ta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Biliyorsunuz Dolunay ile birlikte bir konuda sonuç alınır, gündem netleşir. Peki hangi konuda?
 1. eğitim hayatınızla ilgili bir karar/sonuç alınır
 2. akademik kariyerinize yönelik beklediğiniz haber gelir
 3. yurt dışında eğitim, çalışma veya yaşama kararı alınabilir
Dolunayın kapsamına giren bazı işler/meslekler bulunuyor: dış ticaret, akademik kariyer, öğretmenlik, avukatlık, reklamcılık gibi.. Bu alanlarda beklentileriniz varsa Dolunay ile birlikte bir sonuç/karar alabilirsiniz. Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Peki Yeniay balık burcu için hangi konuda gündem oluşturur?
 1. evinizle ilgilenirsiniz: eşya almak, tadilat vb.
 2. yaşam alanınız değişebilir: yeni eve taşınmak, şehir değiştirmek
 3. birlikte yaşadığınız insanlar değişebilir
 4. aile büyüklerinizle ilgili gündem oluşabilir
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Balık Yorumu

Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar, yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

11 Mayıs Dolunay

tüm dereceler: 1- 29 2017 yılının özel bir anlamı olmalı değerli okurlarım. Mart-Nisanda yaşadığımız Venüs gerilemesi hayatınızı değiştirme gücü taşıyordu. Temel olarak 2 sebep var:
 1. Satürn kariyer alanınıza geldi, iş hayatınızda baskı oluşacaktır
 2. Venüs/Jüpiter birlikte ilişkiler alanında gerilemeye başladı
2017 yılında, bu iki konu eş zamanlı gelişmelere neden olacaktır. Geçen yıl evlenen veya ilişkiye başlayan okurlarım, 2017 yılının Şubat ayından itibaren eşi/sevgilisi ile ilişkisinin beklediği gibi gitmediğini hissetmeye başlamış olabilir. Doğaldır, zamanın enerjisi böyle çünkü. Eğer ilişkinizde tamir edilmesi mümkün olmayan büyük çatlaklar oluşmadı ise, Haziranla birlikte adım adım düzelmeler olacaktır. Ekimde sorunlar tamamen çözülür, içiniz rahat olsun. Evlilik hazırlıkları yapıyorsanız yine Ekimde evlenmenizi öneriyorum. Öte yandan, Mart-Nisandaki Venüs gerilemesi sırasında yeni bir ilişkiye başladıysanız, sizin/onun işi ve kazancı veya diğer parasal konular önemli hale gelmiş olabilir. Çalışma hayatı ve kazanç ile evlilik planlarınız arasında bağlantı olabilir. Eğer doğru kişiyle birlikte olduğunuza inanıyorsanız telaşlanmadan yolunuza devam etmenizi öneririm, parasal konular düzelecektir. Gelelim 11 Mayıstaki Dolunayın sonuçlarına, ki 17 Mayıs gibi sonuçlanacaktır.
 1. işe girmek, iş değiştirmek, işten ayrılmak
 2. ilişkinizin yönünü belirlemek: ayrılık ihtimali dahil
 3. para ihtiyacı oluşması, kredi kullanmak vb
 4. tıbbi operasyon, ameliyat vb. gereksinimi
 5. boşanma/vefat sonrası mal paylaşımı süreci
 6. ihtilaflı bir konuda devam eden davanın sonuçlanması
Eğer eşiniz/sevgilinizle ilgili baskı varsa, sabretmenizi ısrarla öneriyorum, aylar içinde düzelecektir. Yeter ki kararlı olun. İş hayatınız ise farklı bir senaryo çünkü Satürn etkisi almaya başladınız. Eğer yeni bir işe girdiyseniz veya işinizi değiştirdiyseniz – ki güçlü ihtimaldir- artık eski rahatınız olmayacak. Yıllar içinde size çok şey kazandıracak bu sürecin kıymetini bilmelisiniz. Öte yandan, eğer zaten çalışıyorsanız, iş hayatınız eskisine benzemeyecektir. Daha çok çalışmaktan ve bedel ödemekten başka seçenek kalmadı. Daha çok çalışmaya ve yorulmaya hazır olun. Aksi halde işsiz kalmak veya statü kaybetmek güçlü bir ihtimaldir, işinizi şansa bırakmayın!

25 Mayıs Yeniay

1 – 23 derece

Yeniay ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, tarihi ise 25 Mayıs. Görünen o ki, yeni işiniz nedeniyle hareketli bir süreç başlıyor. Öğrenmeniz gereken çok şey olacak, ayrıca yeni iş arkadaşlarınıza da uyum sağlamaya çalışacaksınız. Diğer ihtimaller:
 1. bir eğitime başlarsınız
 2. yeni bir ortama girersiniz
 3. biriyle tanışırsınız, ileride bir gönül ilişkisi başlayabilir
 4. yapmanız gereken çok iş olur, evi taşınmak dahil
 5. tez/sunum hazırlamak, seyahatler de gündem olabilir
 6. sınavlara girersiniz, iş görüşmeleri yaparsınız
Yeniay etkileri Haziran’ın ilk haftasına kadar uzanacaktır.

24 – 29 derece

Yeniay için temel olarak 2 ihtimal var değerli dostlar:
 1. iş hayatınızda yeni bir dönem başlar
 2. para harcamanız gerekir (evinize, evlilik hazırlıklarına vb)
Eğer ki iş hayatınızla ilgili keyifli olmayan bir süreç başlarsa, Eylülde rüzgar sizden tarafa dönecektir. O zamana kadar yorulmanız muhtemel. Balık burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>