Yükselen Burç Hesapla

Mart 2018 Yorumu

Mart ayında değişim rüzgarlarının estiğini göreceğiz değerli okurlarım. Özellikle Martın son 10 günü sert/hareketli astrolojik enerjiler taşıyor. O günler geldiğinde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Duygularınız veya gündeminiz aniden dalgalanacaktır ki gözden kaçacak gibi de olmaz doğrusu. Size özgü etkileri değerlendirelim.

Olasılıklar

1. Bütçenizi ve harcamalarınızı düzenlemeniz gerekebilir çünkü yeni şartlar oluşmak üzeredir ve eski tempo sürdürülemez. 2. Eşinizin veya ailenizin geliriyle ilgili değişiklik oluşmaya başlayabilir. Zamanla gelirinizi artıracak şekilde sonuçlanacak olsa da, Mart itibarı ile fedakarlık yapmanız gerekebilir. Belki bir süre yanınızda olamayabilirler veya gayrimenkul satışı/ipotek gibi durumlar olabilir. Diğer yandan, olumsuz giden ve bitmeye mahkum gibi görünen bir evlilik/ilişki varsa, Martın enerjisi destekleyici değil. Yolların ayrılması dahi konuşulabilir. 3. Aile büyüklerinizin yanında olmanız gerekebilir, belki bir sorun yaşadıkları için olur ya da sizin desteğiniz gerekiyordur. 4. Sağlık sorunları olabilir, yolunuz bir şekilde hastaneye düşebilir. Eğer yoğun tempolu spor yapıyorsanız temkinli olmakta fayda var. İnsanlar bileklerini böyle zamanlarda burkuyorlar 🙂 5. İş hayatınızda çalışma koşullarınız değişebilir, birlikte çalıştığınız ekip veya yönetim kadrosu dağılabilir hatta sinyaller varsa iş yeriniz kapanabilir. 6. İşten ayrılma isteği oluşabilir. Aklınızda daha iyi bir seçenek olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa bile, bu dönemin şartları idealden uzak.. 7. Çocuk sahibi olma gündemi olan okurlarım için Mart doğru zaman! 8. Sağlığınızla veya görüntünüzle ilgili adımlar atma ihtiyacı varsa, mesela tıbbi/estetik operasyonlar, yine Martın kapsamında olması mümkündür. 9. Bir ilişkiniz yoksa fakat flört aşamasında iseniz, Martta başlama ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

2 Mart Dolunay

Dolunay başak burcunda gerçekleşiyor, sonucu 7 Marta kadar netleşecektir. Dolunay bir gündemin sonuçlanmasına vesile olur, böylece bir dönem kapanır, bir konu netleşir. Sizin için olasılıklar şöyle:
  1. bir tanışma/flört olur
  2. ilişki başlayabilir, adı konulabilir
  3. sevgilinizle/eşinizle ilgili bir konu netleşir
  4. sağlık sorunu varsa tedavi sürecine karar verilir
  5. işinizle ilgili bir gündem oluşur/sonuçlanır

17 Mart Yeniay

Yeniay ile birlikte Martın aktif-stresli zamanları da başlıyor. 1. İş hayatınızın seyri değişebilir, işten ayrılıp bir süre dinlenmek isteyebilirsiniz. 2. İşe girersiniz ve canlı/heyecanlı bir koşturmaca, tatlı bir telaş olur. 3. Sağlığınızla veya görüntünüzle ilgili adımlar atıyor oluyorsunuz veya kararını alırsınız. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel oçapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Burcuna Göre Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Astroloji eğitimi almak isteyen tüm okurlarımı bekliyorum. Online eğitimler ile astroloji öğrenme imkanı bulacaksınız.Astroloji Akademisi Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>