Balık burcu Kasım 2017 yorumu, Kasım ayının astrolojisini doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Balık burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin başaksa ise, sizi başak burcu yorumuna alalım. ✌️ Şimdi okuyacaklarınız, bugün için hayatınızın gerçeklerine uygun olmayabilir. Zaten önümüzdeki haftaları konuşuyoruz. ☺️ Ay sonunda tekrar okuduğunuzda yaşadıklarınıza uygun değilse, işte o zaman bir sorun vardır. 🕵️‍♀️ Bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi/yükselen burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayın lütfen: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 3 Şey

1. Jüpiter Etkisi Başlıyor

Hepimizin endişeleri ve tereddütleri var, sonuçta kararsız kaldığımız zamanlar oluyor. Fakat kıymetli okurlarım, Jüpiter etkisi varken karar vermek kolay oluyor. Jüpiter özgüven ve rahatlığın gezegenidir, bir arayış başlatır. Bu arayışla birlikte keşfetmek, denemek ve öğrenmek isteriz. Bunu yaparken cesur ve hevesli olduğumuz için başarılı olma ihtimali de artar. Geçtiğimiz 2 yılda Jüpiter etkisini ilişkiler alanında yaşadınız. Kasımla birlikte yeni bir dönem başlıyor, bu defa 1 yıl sürecek. Ne beklemeli?
  1. rahatlama ihtiyacı duymaksızın çalışırsınız
  2. hayatınızı daha iyi hala getirmek için cesur ve keskin adımlar atarsınız
  3. yürümeyen her şeyi terk etmek daha kolay görünür
  4. ekonomik kaygılarınız azalır, geliriniz artar
  5. korkularınız azalacaktır
  6. insanlarla yakınlık kurmanız kolaylaşacaktır
Önümüzdeki 1 yılı kapsayan bu süreçte, hayat kalitenizi artıracak fırsatlar da olacaktır. Bunun farklı sebepleri olabilir: evlendiğiniz için olabileceği gibi; eşinizin geliri arttığı için, ailenizin imkanları genişlediği için, çalışma hayatına atıldığınız için de olabilir. Genelde bu dönemde para kolay yoldan gelir, hak etmek için 7/24 bitap düşerek çalışmak zorunda olmadan.. Bu dönemin bir diğer sonucu, güvende hissetmektir. Tehdit algınız azalır, insanlara ve olaylara kuşkuyla yaklaşmazsınız. Bunun sosyal hayatınıza olumlu sonuçları olacağı kesin.. Ayrıca cinsel deneyimlerin artacağını söyleyebiliriz. Eğer hayatınız dönem olarak uygunsa, çocuk sahibi olmak da klasik sonuçlardan biridir. 1 yıllık Jüpiter etkisi bu ay başlıyor. Adı üzerinde bu etki 1 yıl sürüyor, somut sonuçlar hemen alınmayabilir. En geç önümüzdeki yıl Kasımda somut sonuçlar alacağınızı düşünebilirsiniz.

2. Dolunay

Dolunay 4 Kasımda gerçekleşiyor. Dolunay 7-8 gün süren bir gündem oluştur: başlar ve biter. Dolunayın etkisiyle 2 Kasımda bir gelişme olur, sonuçlanması ise 10 Kasımı bulur. Neler olabilir?
  1. iş hayatınızla ilgili konu varsa netleşir
  2. gelirinizi etkileyecek mesele sonuçlanır
  3. kendinizi rahatlatmak için harcama yaparsınız
  4. dinlenmek için mola vermeniz gerekir
Aslında Dolunayın enerjisi tek başına değerlendirince güzel ama aynı günlerde farklı gezegenler de aktif olacak. Bu nedenle bazı ihtimaller eklemem gerekiyor. İlişkiler özelinde olası sorunlara karşı dikkatli olmanızı öneriyorum. Özellikle 4 Kasım civarında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz veya bir dayatmaya maruz kalabilirsiniz. Her koşulda bir şeyi feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Örneğin, ailenizle eşiniz/sevgiliniz arasında kalabilirsiniz veya egonuzu savunmakla ilişkinizi yürütmek arasında sıkılabilirsiniz. Sağlık sorunları da ihtimaller arasında yer alıyor, az bir ihtimal de olsa.. Aslında geçen yıl 1 Kasımda yaşanan olayları düşünürseniz, benzerlikler kurabilirsiniz. Astrolojik olarak aynı olaylar.. En doğru kararı alacağınıza eminim.

3. Yeniay

Yeniay 18 Kasımda gerçekleşiyor değerli okurlarım. 18 Kasıma ilişkin en önemli bilgi, Jüpiter etkisinin ilk kez, güçlü bir şekilde Kasımda başlıyor olması. Jüpiter başlığında konuştuğumuz konulara ilişkin gelişmeler olabilir. Hele ki Kasım sonundaki gündeminiz bugünden görülebiliyorsa, zaten siz ne olacağını anladınız bile.. Yeniay ile birlikte yaşadığınız huzursuzlukların da azalacağını düşünüyorum. Kasımın ilk 15 günü ne kadar risk taşıyorsa, ikinci 15 günü de o kadar rahatlatıcı görünüyor. Umuyorum ki en güzel olasılıkları yaşarsınız. Sevgiler Zafer Ceyhun]]>