Yükselen BalıkBalık Burcu Kasım 2016 Yorumu: Kariyerde Gelişmeler, Hareketli Günler

Ekim 31, 2016by Zafer Ceyhun52

Balık burcu Kasım yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Kasım 2016, aylar sonra nihayet yumuşak ve keyifli bir enerji olacak. Baskı, belirsizlik ve değişimin yarattığı stresi üzerimizden atma fırsatı bulabileceğiz hep birlikte. Kasımın enerjisini belirleyen iki gezegen olacak: Venüs ve Neptün. Zaten Venüs varsa, işlerin yolunda gitme ihtimali artıyor. Atmosfere keyifli bir enerji yayılıyor. Hep olsun Venüs! 🍀 Balık burcu Kasım yorumunuzun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Balık Burcu Yorumu

30 Ekimde Venüs/Satürn kavuşumu yaşadık kıymetli dostlar, kavuşum yay burcunda gerçekleşti. 25 Kasım’da ise oğlak burcunda Venüs/Pluto kavuşumu olacak. Yay burcunda gerçekleşen Venüs/Satürn kavuşumu, 2 yıla yakın zamandır yay burcunda bulunduğu için baskı ve belirsizlik oluşturan Satürn enerjisini hafifletecek önemli bir olay. Geçtiğimiz aylar boyunca üzerinde çokça konuştuğumuz Satürn kaynaklı gündeminiz çerçevesinde attığınız adımlar, girişimleriniz ve deneyimleriniz, Venüs gelince pozitif bir noktaya doğru ivme kazanacaktır. Neydi bu konular? Yeni okurlarım için hatırlatmak istiyorum:
 1. kariyeriniz, iş ortamınız
 2. başarma azminiz
 3. maddi hedefleriniz, gayretleriniz
 4. itibarınız ve saygınlığınız
 5. sahip olduğunuz ünvanlar
2015-2016 boyunca Satürn etkisini yaşarken, bu alanlarda ciddi baskı hissetmiş olmalısınız. Kendinizi başarsız hissetmiş olabileceğiniz gibi, daha fazlasına ulaşmak için hırslanmış fakat istediğiniz hızda gidememiş olabilirsiniz. İşten ayrılmak, gelir kaybı, yeterince değer görmediğiniz bir görevde bulunmak, saygınlığın erozyona uğraması gibi zorlayıcı olaylara maruz kalmış da olabilirsiniz. Özellikle 2016 bu anlamda oldukça ters bir yıldı, tabi Eylül sonuyla birlikte baskı oluşturan gündem büyük ölçüde hafiflemişti. Kasım artık tamamen rahatlama sağlayacak, yıl boyunca katlandığınız her ne varsa olumlu sonuçlanması ihtimalini doğuracak ya da artık siz dert etmeyeceksiniz, kabullenme ve rahatlama olacak. Burcuna Göre’yi farklı kılan en önemli etkenlerden birisi; bugün yaşadığımız gelişmelerin, geçmişte yaşanmış ve gelecekte yaşanacak hangi gelişmelerle ilişkili olduğunu anlamaya çalışması olsa gerek, ne dersiniz? Bu çerçevede iki hatırlatma yapmak istiyorum: Birincisi; Ekimde Mars etkindi, Kasımda ise Venüs etkin. Ekim’de zihninizi ve/veya gündeminizi meşgul eden konular, Kasım’da keyifli bir noktaya evrilecektir. Olumlu olun, işler yolunda gidecek. İkincisi, söz konusu gündeminiz Kasım, Aralık ve Ocak’ta şekillenmeye devam edecek; Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimlere yol açacak. Özellikle Ocak ayında gezegenlerin dizilimi, atılım zamanının geldiğini söylüyor. Bir şeyleri değiştirmek isteyeceğimiz kesin. İleride bahsedeceğim detaylıca. Neptün’e gelelim. Balık burcunun yönetici gezegeni olan Neptün, 2011 yılından itibaren balık burcunda. Tarihi zamanlar!! Peki etkilerini hangi alanlarda hissediyorsunuz?
 1. egonuz, benliğiniz
 2. görüntünüz, imajınız, tanınırlığınız
 3. sağlığınız ve fiziksel enerjiniz
 4. olmak istediğiniz yer, gitmek istediğiniz yol: hedefleriniz
Biraz da Neptün enerjisinden bahsedelim. Neptün etkisinde olduğumuz konularda sınırsız bir iyimserlik hissederiz değerli okurlarım. Her şey kendiliğinden yolunda gidecekmiş gibi görünür! Aksi olduğu zaman ise hayal kırıklığı yaşarız. Ayrıca sorunlardan uzak durmaya çalışmak isteriz, sorumluluklardan kaçmaya meyilli oluruz. Zaten olacaksa, olması gerektiği zamanda kendiliğinden olacaktır, demeyi tercih ederiz. Kasım ayında bazı adımlar atmak ve sorumluluk almak gerektiğine yönelik işaretler görebilirsiniz!

30 Ekim Yeniay: Balık Burcuna Etkileri

Öncelikle Yeniay enerjisini tarif edeyim: Yeniay zamanları, yola koyulmak ve ilerlemek için gerekli enerjiyi veren, odaklanma yaratan etkili zamanlardır. Bu nedenle her Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen bir adım atarız, bazen her şey kendiliğinden gelişir; sonuçta yeni bir yolda ilerliyor oluruz. Kasım ayına girmek üzere iken gerçekleşen Yeniay sırasında Venüs/Satürn kavuşumu ve pozitif Güneş/Neptün etkileşimi olacağı için zamanın ruhu gayet güzel! Balık burcuna göre olası konu başlıkları şöyle:
 1. yurt dışı kaynaklı bir konuda harekete geçme
 2. eğitim hayatınızla ilgili bir adım
 3. seyahat, tatil, dinlenme imkanı
 4. spor, dans gibi fiziksel bir aktiviteye başlama
 5. yazmak, yayınlamak: kitap, blog, video, instagram vb.
Yeniay sırasında gündem olacak konular, geçtiğimiz aylarda Mars’ın akrepte bulunduğu/gerilediği zaman aralıklarında da gündem olmuştu: Ocak-Mart ve Haziran-Temmuz 2016. O zaman aklınızda veya gündeminizde olan konular her ne ise, şimdi olgunlaşarak yeniden gündeme geliyor olmalı.

14 Kasım Dolunay: Balık Burcuna Etkileri

Yeniay bir dönemi başlatırken, Dolunay bir başka dönemi bitirir değerli okurlarım. Dolunay etki alanında bulunan gündeminiz olgunlaşır ve sonuçta gündemden düşer. Dolunay sırasında bir yol ayrımına gelinmiştir: istikamet seçilir/belli olur ve yola devam edilir. Gündem, Dolunay gerçekleşmeden birkaç gün önce belirgin hale gelir ve 1 hafta içinde de sonuçlanır. Bu nedenle 20 Kasım’a kadar gündeminizin sonuçlanacağını söylemek mümkün! 14 Kasım Dolunay ile birlikte netlik kazanacak konu başlıkları:
 1. bir eğitim/öğrenme sürecinde netlik
 2. kurs/online eğitim, dil öğrenme vb kararı
 3. sunum, tez gibi entelektüel bir konunun tamamlanması
 4. ulaşıma yönelik bir konu: araba almak-satmak gibi
Dolunay etkisinin hakim olduğu zaman aralığında Neptün duraklamış olacacağı için, Neptün kaynaklı “bulanık hissiyata” dikkat edin lütfen. Klasiktir, Neptün durakladığında zihinler karışır! Bu dönemde atılacak adımların sonuçlarını iyi hesaplamış olmak şart..

29 Kasım Yeniay: Balık Burcuna Etkileri

Kasım sonundaki Yeniay yay burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım.. Olasılıklar ve konu başlıkları, Venüs etkisini anlattığım konu başlıkları ile aynı! Yani,
 1. kariyeriniz, iş ortamınız
 2. başarma azminiz
 3. maddi hedefleriniz, gayretleriniz
 4. itibarınız ve saygınlığınız
 5. sahip olduğunuz ünvanlar
2016 yılı boyunca, bu saydığım konularda oluşan gündemle meşgul olmuştunuz. Şimdi Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlıyor. Aralık ayında yaşanacak Güneş/Satürn kavuşumu, gündemin resmi açılışı olacak fakat öncesindeki Yeniay da gündeme dair ipuçları verecektir. Aralık ayında işiniz, çalışma ortamınız, kariyerdeki gelişmeler ve itibar yine gündem oluşturup 2017 boyunca devam edecek. Zaman içinde hangi tarihlerinde önemli olacağını konuşacağız her zamanki gibi.. En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum 🍀🍀🍀 En geç Aralık yorumunuzda görüşmek üzere. 👍 Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Balık burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Kasım 2016 yazısından ve tabi Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. 🍀😍 Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>

52 comments

 • devrim

  Ekim 31, 2016 at 3:41 pm

  Bana bu ay çok karışık geldi hiçbirşey anlamadım ama olsun emeğinize sağlık :))

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 31, 2016 at 10:03 pm

   sanıyorum bu ay zihnim farklı çalışıyor, birkaç okurumdan duyduğuma göre bu yorumu, bende bir sıkıntı oldu 🙂 Aralıkta telafi ederim artık, ilginiz için çok tşk ederim…
   sevgiler ZC

 • YG

  Ekim 31, 2016 at 3:49 pm

  Sayın Zafer Ceyhun Büyük, merhaba.
  Gökyüzünün mucizevi etkileri , bana yeni aşk ve bulunduğum şehirden taşınma imkanı sağlayacak mı ? Bu benim için çok önemli .
  ( 06.12.1974 , saat: 13:30 ) YAY-BALIK
  SAYGILAR; emeğinize nazar değmesin

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:24 pm

   öncelikle saygılar benden, çok tşk ediyorum..
   Nisan-Haziran arasında şehir değişikliği ihtimali yüksek YG hanım, aşka gelince, Jüpiter terazide kaldığı sürece (Ekim 2017) aşk ihtimali de yüksek…
   en güzel olanı yaşamanız dileğimle.
   ZC

  • Elmira

   Kasım 6, 2016 at 10:21 am

   Zafer Ceyhun! Cok tesekkur ederim, ensaAllah her sey soylediniz gibi olur!

 • balik

  Ekim 31, 2016 at 4:16 pm

  Ceyhun Bey merhaba,
  Emeğinize sağlık!!
  Ben ikizler, yükselen balığım. Yaklaşık bir yıl önce doğum haritam üzerine görüştük sizinle, o zaman 4 yıldır devam eden ilişkimde ayrılık yaşıyordum. Bana nisan-mayıs gibi evlilik teklifi ile gelebileceğini söylemiştiniz öyle de oldu. Şimdi, evlilik teklifinden sonra yine yılın aynı döneminde bu kez evliliği konuşmamız gerekirken çok ani ve şiddetli bir ayrılık yaşadık. Farkettim ki; uranüs şu anki konumuyla doğum haritamda 1. evimdeki venüsle aynı noktada. Ve jüpiter 7. evimde. Ah Ceyhun bey, ilişkilerimle alakalı kuvvetli birşeyler oluyor ama ne!

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 31, 2016 at 11:37 pm

   bana mail atar mısınız H. hanım, doğum saatinizi kaç olarak netleştirdiğimizi bulamadım.
   sevgiler ZC

 • nigar

  Ekim 31, 2016 at 7:06 pm

  bi şey anlamadım :/

 • Bi umut

  Ekim 31, 2016 at 7:44 pm

  Uzun bir suredir takipteyim elinize saglik. 2016 beni hem maddi hem manevi hemde psikolojik acidan cok zorlayan bir yildi suan da ise sozlenicem insallah yeni nir hayat kurucam zor inisleri cikislari cok fazla bir iliski yasiyoruz ama birbirimizi seviyoruz.sevdigim insan yay artik mutlulugun kapisi aralanacak mi bize ben 15.03.90 sozlum ise 14.12.81

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 31, 2016 at 11:34 pm

   şimdiden mutlu sağlıklı birlikte bir ömür diliyorum.
   yükselen burçlarınızı biliyor musunuz?

  • Bi umut

   Ekim 31, 2016 at 11:50 pm

   Maalesef annem sabaha karsi 5-7arasi diyo benim dogumumu sozlumunkini bilmiyorum ayrica cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin guzellikler sizinle olsun

 • lusi

  Kasım 1, 2016 at 7:03 am

  yazdıklarınız ilk okunduğunda gerçekten bulanık geliyo, teknik olarak da pekçok detay içerdiğinden sanırım,, ama geçtiğimiz ayları geri dönüp tekrar okuyunca ‘ vay be tıpkısının aynısını yaşamışım ! ” hissi oluşuyo, tam olarak nokta atışı tespitler belirginleşiyo 🙂
  bir de yay-yükselen balıklarla ilgili umut verici bikaç cümle yazsanız ne iyi olur 🙂 teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:28 pm

   çok tşk ediyorum, bundan sonra daha az gezegen adı verip daha çok olası sonuç anlatacağım, söz 🙂 🙂
   dediğiniz gibi, aslında yazdıklarım bir şekilde yaşanıyor fakat zamanla anlamlı hale geliyor olmalı, henüz gündem yokken anlamlandıramamak bence normal fakat olsun yine de somutlaştırmaya çalışacağım amaç bu zaten.
   ümit/inanç hepimizde her daim olmalı, aksi durumda karanlık hisler alıp başını gidiyor, bizi de beraberinde sürüklüyor tabi.
   güzellikler dilerim Lusi hanım.. 🙂
   sevgiler ZC

 • nur

  Kasım 1, 2016 at 8:16 am

  emeğinize sağlık gerçekten çok isabetli bir yazı birebir yaşadıklarım ve beklentilerimi anlatmışsınız. Ve gerçekten iş hayatım kafamı çok meşgul ediyor aylardan beri inş. güzel şeyler olur çok teşekkürler ceyhun bey :* :*

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:28 pm

   siz de sağ olun, inşallah güzel haberler duyarız sizden Nur hanım..
   sevgilerimle ZC

  • nur

   Kasım 15, 2016 at 1:55 pm

   şimdi güzel bir haber vermek istiyorum size zafer bey hiç çalışmadığım artık ümidimi kestiğim olmaz dediğim bi sınavdan çok güzel bir puan aldım hangi sınav dediğinizi duyar gibiyim tabiki kpss 🙂 ) Umarım bu sefer atabilirim gelişmeleri yazmaya devam edicem. Size gerçekten çok teşekkür ediyorum yazılarınız yolumu aydınlatıyor ışık oluyor ciddi emek veriyorsunuz. Sevgilerimle <3

 • nar

  Kasım 1, 2016 at 9:59 am

  sevgili Ceyhun bey, her ay okuyorum yazılarınızı ama bu ayki kadar odaklanmamıştım nedense. çok net algıladım ilk defa bir çok insanın aksine.
  2 yıldır bulanık ve bir olmaya çalışırken, kendimi mutlu edecek herşeyden mahrum ederek bir ilişki sürdürdüm. ekim sonunda tamamen sıyrıldım bulanıklıktan. herşey bir anda oldu ve onları yaşayan ben miydim, hayatımı yaşamak herşeyden önemli, ben önemliyim demeye başladım 1 haftadır. neptün’le ilgili yazdığınız şeyler hayatımla senkronize oldu sanki. ve kendi işimi yapıyorum birden nasıl daha iyi hale getirim ve hayatımı daha iyi yaşamamı destekler bu durum ve önde olmalıyım yeter geride tuttuğum kendimi hissi geldi. herşey çok hızlı oldu ekim sonu. yazdıklarınız aynı yaşadıklarım oldu. emeğinize sağlık. bundan sonra daha dikkatli okuyacağım yazılarınızı. sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:30 pm

   çok tşk ediyorum, her zaman bekliyorum 🙂 🙂
   tek bir okurumda dahi böylesi faydalı sonuçlara ulaştığını bilsem yazılarımın, dünyalar benim oluyor, sağ olun paylaşımınız için.
   sevgiler ZC

 • nar

  Kasım 1, 2016 at 10:00 am

  Bu arada balık burcuyun, yükselenim ikizler, ay burcum akrep

 • Yasemin

  Kasım 1, 2016 at 6:43 pm

  Zafer bey, 2015 yilindan beri sizi takip ediyorum. Her ay yorumlarinizi buyuk bir merakla okudum. Cok zorlu bir yildi benim icin, hedeflerim hayallerim kariyerim bi turlu istedigim gibi olmuyordu ve o belirsizlik iki uc gun once bitti 🙂 artik hayallerimin meslegine ilk adimi attim. Neptun ne demis, olmasi gereken zaten gunu geldiginde olur 🙂 yorumlariniz hep beni tatmin etti, bu ay da oyle oldu. Cok tesekkurler emeginize saglik 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:31 pm

   Yasemin hanım merhaba,
   ne güzel haber! 🙂 🙂
   çok sevindim adınıza, hayırlı uğurlu olsun inşallah, başarılar diliyorum..
   ZC

 • pares

  Kasım 1, 2016 at 11:43 pm

  Merhaba, gunesi balik ayi balik yukseleni akrep olan biri olarak hep olmasi gereken zamani geldiginde olacaktir inanciyla yasayan biriyim. 2000 li yillar ile baslayan olumsuzluklari buyuk yikintilarin altindan daha guclu bir sekilde cikmayi basardigima inaniyorum. Ama artik bu hayati tek basina degilde ben olarak degil de biz olarak kucaklamak istiyorum. Yasadigim butun olumsuzluklari unutup mutlu olmak istiyorum insallah o gunlerinde yakin oldugunu hissediyorum. tskler

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:34 pm

   Doğru insanı da bulmanızı diliyorum, geçtiğimiz Jüpiter etkisi bir şekilde birlikte olmak, hayatı birlikte yaşamakla ilgili bakış açınızı tam da olması gerektiği gibi dönüştürmüş.
   aday ortaya çıktığında doğum bilgilerini alıp benimle paylaşmayı ihmal etmeyin, doğru insan mı değil mi bakalım mutlaka..
   sevgiler ZC

 • Emzz

  Kasım 2, 2016 at 12:12 am

  Merhaba Zafer bey,
  Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.. Gerçi evet bu ay biraz karışık olmuş ama önümüzdeki aya bakacağız artık
  Zafer bey bir şey sormak istiyorum.. Güneş burcum balık,
  Yükselen terazi,
  Ay başak..
  Yorumları okurken yükseleni okuyoruz fakat bunu ay burcu için de yapabilir miyiz aynı şekilde??

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:35 pm

   Hayır Ay burcunu okumaya gerek yok 🙂
   şöyle ki: eğer bir gezegen başakta olursa evet onu okumak faydalı olur fakat yine de anlattığımdan farklı etkileri var, onu da belirteyim.
   sevgiler ZC

 • melda

  Kasım 2, 2016 at 4:21 pm

  Merhabalar Zafer Bey,
  Burcum balık,yükselenim kova ve ay burcum koç.Sizden rica etsem bu tabloya istinaden bir yorumunuzu bir bakış açınızı öğrenebilir miyim lütfen,şimdiden çok teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:36 pm

   Melda hanım merhaba,
   gezegenlerin kaç derece olduğunu biliyor musunuz? çok fark ediyor çünkü..

  • melda

   Kasım 8, 2016 at 7:59 am

   O konuda bilgi sahibi değilim,yeterli değilim Zafer bey,az buçuk bir değerlendirme bir genelleme yapılamaz mı rica etsem

 • Özge

  Kasım 3, 2016 at 12:49 am

  Anladigim kadarıyla ben tamda sizin bahsettiginiz durumdayim yani ekim ortasi gibi bi karar aldim kızıma aşi yaptirmama kararı bunun sonucu mart/nisan gibi gelicek görünüyor tamda kizimin dogum tarihi (29 mart) yani bu durumda ya devlet tarafindan mahkemeye verilcem yada asi yaptirmadigima pisman olucam Allah muahafaza hastalik bulaşma vs gibi sebeplerden.. Ayrinti oldu biraz ama hep 12den vuruyosunuz bunu belirtmrk icin yazdim

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:37 pm

   Özge hanım paylaşım için çok teşekkür ediyorum öncelikle..
   süreç ilerledikçe deneyimlerinizi ve kararlarınızı da paylaşır mısınız müsait olduğunuz zamanlarda?
   şimdiden sorunsuz bir süreç dilerim.
   ZC

 • HİCRAN

  Kasım 3, 2016 at 10:23 am

  Zafer bey çok çok teşekkür ederim, tarihler, hazırlıklar inanılmaz tutmuş, Kariyerim ile konular aynı sizin sıralamanızda gidiyor. Genel olarak 2017 den biraz bahsetseniz. Benim yükselenim boğa.Tekrar teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:39 pm

   Aralıkta anlatacağım inşallah Hicran hanım, olabildiğince detaylı hem de.. 🙂
   şimdiden başarılar diliyorum
   ZC

 • AJDA

  Kasım 3, 2016 at 12:42 pm

  ARTIK GÜZELLİKLER OLSUN İNŞ 🙂

 • Birsen

  Kasım 3, 2016 at 3:07 pm

  22.02.1980 dogumluyum gece 00.30 hayatımdaki rutinlik sona ersin ve guzel seyler olsun artık. Yaklasik 3 senedir zorlu geçiyor herşey. İlişki durumum da hiç düzelmiyor.

 • zeliha

  Kasım 3, 2016 at 3:16 pm

  valla hepsi doğru ….

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:40 pm

   🙂 🙂 tşk ediyorum, her zaman beklerim Zeliha hanım.

 • arzu

  Kasım 4, 2016 at 8:37 am

  Teşekkürler. Çok güzel tespitler..her satırını okudum.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 4, 2016 at 12:36 pm

   her zaman bekliyorum Arzu hanım, sevgilerimle ZC

 • Esin

  Kasım 6, 2016 at 12:28 am

  Yine muhteşemsin yine süpersin yine tam isabet. Gerçekten ne diyeceğimi şaşırıyorum artık geçen ay işten ayrılış yazıyordu hiç hesapta yokken oldu. Şimdi yeni bir yol kariyer, kurs, yayın hepsi var. Kafam karışınca, bu yol nereye gidecek diye düşünürken, neden böyle ya da neden ben dediğim zaman açıp açıp okuyorum. Rahatlıyorum, anlıyorum,güç buluyorum. Enerjine, emeğine kalemine gönlüne sağlık ❤ iyi ki varsın.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 12:43 am

   Esin hanım merhaba, sizden haberler duymak, sesinizi işitmek (bir anlamda) harika!
   çok daha güzel haberler verdiğim ve sizin de fazlasıyla yaşadığınız günler gelsin istiyorum 🙂 🙂
   Ocak ayını beklemek lazım sanıyorum, büyük değişim zamanına doğru gidiyoruz hep birlikte..
   başarılar diliyorum.
   Zafer Ceyhun

 • Dyg

  Kasım 6, 2016 at 5:10 pm

  Merhaba ceyhun bey yazılarızı ben de takip ediyorm. Gündem olassılıklar herşey tutuyor ama sonuçta birşey yok:) her ay umutlanıyrm gündem tutunca ama ay sonunda her hangi bir gelişme yok.artık burcumdan şüpheleniyorum :)) 09.031982 saat 11. 25 doğumluyum acaba yükseleni mi takipetmek lazım daha çok bilemedim yada sabır sabır:(

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:39 pm

   özel bir konu var mı Duygu hanım?
   sizin haritanızda birçok gezegen sert etkileşimler alıyor bir süredir, ayrıca 7. evinizde Satürn var (yay yönetiyor 7.evinizi)

 • Şebnem

  Kasım 6, 2016 at 10:35 pm

  Merhaba Ceyhun Bey yazılarınızı büyük bir heyecanla takip ediyorum.23.07.1969 yılında 01:20 de doğmuşum yengeç mi Aslan burcumuyum tam bilemiyorum ve ikisini de okuyorum bu konud ayardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim elinize kaleminize yüreğinize sağlık…

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:18 pm

   Şebnem hanım merhaba,
   burcunuz kesinlikle yengeç, yükselen burcunuz da ikizler..
   sevgilerimle, ZC

 • Tülay Şenöner

  Kasım 7, 2016 at 2:43 am

  vallahi söyleseler inanmazdım.. işten ayrıldım hiç hesapta yokken.. maddi sıkıntı borç sıkıntılı devreler bu kadar olur.. ama ne zaman feraha ercez acaba… satürn bizi yeterince terbiye etti ne zaman gidiyo bu yaa 🙁

 • Umut

  Kasım 7, 2016 at 8:04 am

  Merhaba Ceyhun bey
  Burcum balık, ama yükselenimi tam bilemiyorum bir sitede aslan bir sitede başak olarak görünüyor. 16.03.1989 tarihinde saat 16.00 gibi doğmuşum. Yükselenim nedir aceba ve yorumlarda filan biz hep yükseleni mi baz alacağız? Normal burcun ve yükselenin bize etkileri nedir aceba? Şimdiden teşekkürler cevap için

 • Raziye

  Kasım 14, 2016 at 6:07 pm

  Gercekten sizi geç buldu ama tam zamanında yorumlarınız tek tek hayatımdan geçiyor..her hafta tekrar tekrar okuyirum..15 yillik bir evliliğin ayrilik noktasindayiz cocuklarim bi bende bi baba da 2017 nisana kadar bekleme düşünme karari aldım..herseyin daha netleşeceği dönem sanirim..yuksekenim yay..

 • simsim

  Kasım 16, 2016 at 10:01 am

  Zafer beyciğim nedendir bilemiyorum son bir aydır insanların benim hakkımdaki düşüncelerini çok sorguluyorum. İnanılmaz bir takıntı haline geldi bu durum. Hemen hemen ağzımdan çıkan her lafın sonrasında “acaba bunu demekle iyi mi ettim, neden böyle söyledim ki şimdi?” gibi sorularla boğuşuyorum. Haliyle kendi içimdeki bu savaş hali beni yoruyor. Ben başkalarının ne düşündüğünü takmayan, hayatı olduğu gibi yaşayan bir insandım. Ama son bir aydır kendime takıntılı hale geldim. İtibar konularının ön plana çıkmasından dolayı olabilir mi bu durum? Ne zaman sone erecek? çok yoruldum… çok teşekkür ederim.

 • Mecit

  Kasım 18, 2016 at 11:19 pm

  Bu işi Türkiyede en iyi yaptığınızı umarım biliyorsunuzdur.Teşekkür ediyorum.

 • bahtsız bedevi

  Kasım 23, 2016 at 11:44 am

  sonuc olarak 1 yıldır sıkıntılı buhran dolu bır yıl 2017 de ne olacak ıyımı kotu mu

 • balikk

  Kasım 30, 2016 at 12:07 am

  Merhaba zafer bey bende 25.02.1979 şanssız bir balık olarak satrun terbiyesinden geçtim Uranüs degisimlerimi olumlu yönde yaptı yanliz yaklaşık son 3 aydir kitlendim bir miras konusu var olumlu süreçte gibi ama bir türlü sonuçlanmiyor tam oldu derken bi aksilik oluyor para evim nasıl görünüyor acaba yükselen burcum aslan bekledigim para gelecekmi

 • Muge

  Aralık 1, 2016 at 7:28 pm

  Zafer Bey Merhaba, yorumlarınızı okumak çok keyifli, yorjmlarınıza teşekkür ederim.Fakat balık burcu Aralık 2016 yorumunuz yok. Diğer burçlara yazmışsınız, bizi de mahrum bırakmayın lütfen. Her aybaşı olduğu gibi okumak için sabırsızlanıyorum.

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin