Balık Burcu Haziran 2016 Yorumu: Yeni Unvanlara Hazır Olun

Yazar 

Balık burcu Haziran 2016 yorumu, yılın en önemli günlerini doğru analiz ederek anlaşılır kılmaya çalışıyor.

Değerli dostlar, biliyorsunuz, yılın başından bu yana, 2016 yılının önemli bir geçiş yılı olacağını, hepimizi bir sonraki yıla hazırlayacağını söylüyorum. Haziran ayının en önemli yanı, bu geçişin artık gözle görünür bir hale bürünecek olması!

Neler yaşıyorsunuz, işaretleri almaya başladınız mı? Mart ayından bu yana Güneş/Ay tutulmaları, Mars ve Satürn gerilemeleri bu süreci tetiklemiş olmalı..

Haziranda gezegenlerin gökyüzündeki dizilimleri öyle sıra dışı ki, önümüzdeki 1 ayda, henüz yoksa bile birçok gelişme yaşanacaktır.

Şimdiden diliyorum ki, hepimiz için en hayırlı seçenek gerçek olsun!

Balık burcu Haziran 2016 yorumu başlasın öyleyse. 👍

Balık Burcunu Haziranda Neler Bekliyor?

Öncelikle önümüzdeki günlerde hangi astroloji olaylarının gerçekleştiğine değinmeliyiz, inceleyin lütfen, çok önemli.

Sırasıyla şöyle:

 1. Güneş-Neptün etkileşimi – 2 Haziran
 2. Güneş-Satürn karşıtlığı – 3 Haziran
 3. Güneş-Jüpiter etkileşimi – 4 Haziran
 4. İkizler burcunda Yeniay – 5 Haziran
 5. Güneş-Venüs kavuşumu – 6 Haziran
 6. Yay burcunda Dolunay – 20 Haziran
 7. Mars gerilemesi bitiyor – 29 Haziran

Astrolojik olaylardan görüldüğü gibi, Haziranda önemli gezegenler Güneşle temas ediyor olacak. 🌞 İşin içinde Güneş varsa, bilin ki bir hareketlilik de beraberinde gelecektir.

Tüm bu olayların Haziranın ilk haftasında gerçekleştiğini de göz önüne alırsak, Haziran ortasına kadar mesele büyük ölçüde belirgin olacaktır. Ayrıca, diyebiliriz ki gelişmeler hayatınızın birçok farklı alanında etkisini gösterecek kadar geniş kapsamlı olmaya aday!

Olasılıkları şöyle düşünebilirsiniz:

 • beklenmeyen bir olay olabilir
 • beklenen bir gelişme netleşebilir
 • bir süredir devam eden konuda karar aşaması gelebilir
 • mevcut bir konuda eskisi gibi devam etmeniz imkansız hale gelebilir
 • seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz
 • başkalarının seçimlerine uyum sağlamanız/direnmeniz gerekebilir

Peki hayatınızın hangi alanları bu olaylardan etkilenecek? Bu noktada her gezegenin etkisini ayrı ayrı anlatmak istiyorum, sonra özetleriz.

Güneş/Venüs etkisi

Yaşanan olayların bu çerçevedeki sonuçlarının keyifli olmasını bekleyebilirsiniz, Venüs var.

 1. aileniz, aile büyüklerinizle ilişkiler
 2. ev hayatınız, yaşadığınız şehir/ülke
 3. evlilikle ilgili gelişmeler (evlenmek/ayrılmak)
 4. çocuk sahibi olmak, ailenize yeni bireyler katılması
 5. birikim ve yatırımlarınız

Mars/Satürn etkisi

Bu başlıkta yaşananların baskı unsuru olabileceğini, sizi zorlayabileceğini söyleyebiliriz, Satürn var.

 1. kariyerinizle ilgili gelişmeler/kararlar
 2. başarı, imaj ve itibarınızı etkileyen olaylar
 3. gelirinizi artırma arayışlarınız
 4. otorite konumundaki insanlarla (üstler, patron gibi) ilişkileriniz

Jüpiter etkisi

Biliyorsunuz Jüpiter varsa işlerin yolunda gitmesi normalden daha kolay olur, fırsatlar çıkabilir. Hatta diyebiliriz ki, hayatınız beklediğinizden çok daha iyi gider, hem de çok çaba göstermeniz bile gerekmeden.

 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili gelişmeler
 2. evliliğiniz, evliliğe yönelik adımlar ve kararlar
 3. eşinizin/sevgilinizin hayatınızdaki gelişmeler
 4. ticari ortaklıklar, ortak girişimler
 5. sosyal ilişkileriniz ve tanıdıklarla iletişim

Neptün etkisi

Neptünün bulunduğu alanda çoğu zaman bir genişleme olur, hemen her zaman olumlu yönde. Neptün sizin burcunuzda olduğu için, özellikle şu alanlarda pozitif gelişmeler muhtemeldir.

 1. itibarınız, tanınırlığınız ve popülerlik
 2. egonuz, azminiz ve iradeniz
 3. sağlığınız
 4. hayatınıza yeni yön verecek büyük hedefleriniz

Unutmayın ki, hem Cumhurbaşkanı hem de önceki Başbakan balık burcu, son yıllarda yaşananları değerlendirerek ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Neptün yüksek potansiyelli bir enerji verir.

Değerli okurlarım!

Haziran ayında tüm bu konu başlıkları, bir şekilde birbiri ile ilişkili olarak hayatınızda gündem oluşturacaktır.

Gündemi oluşturan etkilerin geleceği başlıca konu, Mars/Satürn kaynaklı konular olacaktır, bunu biliyorsunuz zaten.

Bu noktada 2 hatırlatma yapmak istiyorum:

Güneş-Venüs kavuşumu harika bir zamanda gerçekleşiyor. Satürn kaynaklı gelişmelerin en yoğun olduğu günlerde Venüs’ün varlığının ne kadar kıymetli olduğunu kelimelerle ifade etmek zor. Büyük bir şans diyebiliriz.

Venüs sayesinde, ağır şartlar altında bile derin bir nefes almak mümkün olacaktır, bu nedenle iyimser olabilirsiniz. Venüs’ün hangi alanda olduğuna değindik az önce..

Bu kadar da değil çünkü Jüpiter de Güneş ile temas kurarak işlerin lehte olması için desteğini var gücüyle gösterecektir.

Şöyle söylemek lazım: Eğer ki Venüs ve Jüpiter aynı anda varsa, işler hepten kötü gidemez! Evet kolay olmayabilir, zorluklar çıkabilir fakat zor/kötü görünen şeylerin bile harika sonuçlar vermesi güçlü ihtimaldir.

Bu noktada bizlere düşen, iyimser kalmak, her şeyden önce kendimize inanmak, dik ve kararlı durmak, yolumuzdan şaşmamaktır. Yeter ki inanalım!

Zor bir gündem mi oluşuyor? Sakın moral bozmayın! 💪

Biliyorum, Haziranda karmaşık kararlar almanız gerekebilir, kritik bir eşikte olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yılmadan yola devam çünkü güzel sonuçlar çıkma potansiyeli oldukça yüksek; bunu hatırlayın lütfen. 🍀

Olasılıklara dair birkaç örnek vereyim:

Kariyerinizle ilişkili beklenen veya beklenmeyen bir gelişme olduysa ve bu durum sizi zor görünen bir yola sevk ediyorsa, bilin ki, diğer yandan bir gün evleneceğiniz insanla tanışmanıza vesile olabilir.

İş değiştirme kararı alıp yola koyuldunuz ve zorlu bir sürecin ilk adımını atıyorsunuz diyelim. Bu durumda belki de ev/şehir değiştiriyorsunuz. İnanın şimdikinden daha mutlu bir ortama adım atmaya yakınsınız!

Kısacası zorluklar da olacaktır, henüz gözle görünmeyen fırsatlar da. Bu noktada, sonuç alıcı önemli kararlar almanız, bir seçim yapmanız zorunlu olabilir. İyimser olup kendinize inanarak yola devam etmelisiniz!

Önemli not:

Yaşadığınız gelişmelerin hangi konu başlığında olduğuna dikkat edin. Mesela Güneş, Venüs veya Jüpiter kaynaklı gündem baskınsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Fakat şurası kesin: şanslı dahi olsanız, atacağınız adım Mars/Satürn konularında bir baskı unsurunu beraberinde getirecektir..

Belki de gündem şimdiden size bunu gösteriyordur..

Hayat hızla değişiyor, umarım ki en şanslı ihtimalli yaşarsınız. Gözleri dört açmak, sakin kalmak, ince eleyip sık dokumak gerekiyor!

Balık burcu Haziran 2016 yorumu, bu ay yazacağım tek yazı olmayacak, başka yazılar da yazmak istiyorum. Bir yazı ile anlatılamayacak kadar zengin bir gündem var. 😊

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu arada, böylece hep birlikte bir ortak akıl geliştirme imkanı olur.

Ayrıca balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize bu yazıdan bahsetmeyi ihmal etmeyin. Onları önemsediğinizi göstermenizin iyi bir yolu olduğunu düşünüyorum.

En güzel olasılıkları yaşamanız, en doğru kararları almanız dileğimle…

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

38 Yorum

 1. Esin

  04/06/2016

  Ceyhun bey süpersiniz…
  Benim gündemimde yine ilişkiler var haziran ayı çok sürprizli başladı ve ben de biraz karışık olsamda bu yorumlarınızla içim rahatladı. Aylık yorumları ay boyunca defalarca okuyorum dönüp dönüp bir rehber gibi. Daha yeni ay başlamadan da yeni yorumlarınızı dört gözle bekliyorum. Bağımlınız oldum
  İyi ki varsınız ❤

  Sevgiler

 2. inci

  05/06/2016

  ben 23 Şubat balık erkek arkadaşım 9 Mart balık bu Merkür gerilemesi bizi çok sarstı belkide öyle olacağı vardı. gene beraberiz nolucak bilemiyorum eski heycan gitti tekrar eski uyumu yakalama şansımız var mı sizce. hayata olan neşem sevincim sıfır.yeni bir işe başlıcam dedikleriniz harfi harfine çıkıyor. elinize yüreğinize sağlık

 3. Burcu

  06/06/2016

  Zafer bey balık kadını yengeç erkeği sancılı geçen bir ay ne diyorsunuz feraha çıkar mıyız

 4. Arzu

  07/06/2016

  Tam isabet bir yazı olmuş tamada dün eşim boşanmak istediğini söyledi şu an pikolojim çok bozuk süper bi evliliğimiz yoktu ama toparlananazda değildi yıkıldim..

 5. Havva

  12/06/2016

  Ben balik burcuyum yukselenim yengec cok guzel yazmissiniz elinize saglik. Bosanma asamasindayim durusma gunu bekliyrm sizce nasil etkiler ne dersiniz

 6. seher

  13/06/2016

  merhaba Zafer bey,

  burcum balık yükselenim terazi 16.03.1978 19.00 da doğdum. kısaca bilgi alabilirmiyim

 7. canan Alkan

  19/06/2016

  Kaleminize sağlık gerçekten üç dört aydır takip ediyorum her yaşadığım biseyde aylık yorumunuzu tekrar okuyorum gerçekten 12 den vurus tebrik ediyorum dolunayla birlikte gercektem bir karar ve ayrılık yaşadım.Süpersiniz Başarılarınızin devamını dilerim

 8. ceren

  20/06/2016

  ceyhun bey,
  balık burcuyum yükselenim aslan, bu aralar tayin isteme, taşınmak, şehir değişimi için uygun bir zamanda mıyım.
  tşk.

 9. Zaur

  21/06/2016

  Merhabalar
  Ben cokdan sizi izliyorum.azerbaycandan.
  Tahminleriniz tam hedefe vuruyor.tesekkur edirem. Ikinci bir yaziniz olacakdi bu ay icin saniyordum. Yukselenimde burcumde balik. Haziran son hafta icin kicik bir isik tuta bilirmisin yola. Onceden tesekkur edirem.

 10. Gaye

  22/06/2016

  Merhabalar Zafer Bey… Haziran ayının ortalarından beri ilişkimde sıkıntı yaşıyorum. Beni üzmeyeceğine dair söz veren sevgilim son bir haftadır eski sevgilisini düşünür oldu bu durum beni çok üzüyor ve kırıyor. Ona dönmeyi düşünmediğini fakat 4 yıllık bir ilişki olduğundan aklına geldiğini söyledi. Bizim ilişkimiz henüz çok yeni 2 ay kadar oldu. Fakat kafasının karışık olduğunu hissedebiliyorum. Benden önce hayatında olan kadın yüzünden eşinden ayrılmış 4 yıl önce ve iki çocuğu var. Bu kadın beni tahmin edersiniz ki çok tedirgin ediyor. Kadının hala başka biriyle evli olmasıda ahlaksızlıkta son nokta. Benimle beraber olmaya başladığında bütün bu çarpıklıkları fark etti benim çocuğum olmadığı halde ( ben hiç evlenmedim ve kendisinden 10 yaş küçüğüm) çocuklarıyla çok güzel bir ilişki kurdum bütün bunlarında farkında. Kendisi 28 nisan doğumlu ben 8 mart doğumluyum. Fakat dediğim gibi son bir iki haftadır bu kadının tekrar gündeme gelmesi beni çok üzüyor. Nasıl davranmam gerekiyor bana yardımcı olurumusunuz… Bunun dışında temmuz ayı içinde benim için çok önemli olan Master sınavına giricem kariyerim için oldukça önemli bu sınavın benim için olumlu olması demek ayaklarımın daha sağlam yere basması demek. Beni neler bekliyor Nasıl hareket etmeliyim lütfen yardımcı olun Çok sıkılıyorum….

 11. Sevgi

  27/06/2016

  İlgi ve merakla sizi takip ediyorum söylediğiniz etkileri nerdeyse birebir yaşıyorum yükselen aslan ve ay burcu akrep olan bir balık burcuyum. Bu soylediginz etkilerin diğer aya sarkması olabilir mi. .Teşekkürler başarılar