Yükselen BalıkBalık Burcu Haziran 2015 Yorumu

Mayıs 30, 2015by Zafer Ceyhun59

Balık Haziran 2015 yorumu şu konuları içeriyor: 2 Haziran Dolunay, 16 Haziran Yeni Ay ve Haziran ayı genel astroloji görünümü. Haziran, balık burcu için güvende/huzurlu olmayı temsil eder, aile ve ev hayatı gündemin merkezinde yer alır. Güneş’in ve Ay’ın etkileşimleri, bu alanda yeni başlangıçlara vesile olduğu gibi bazı konuların sonuçlanmasını da sağlar. Balık burcu, Haziran aylarında geçmişi ve geleceği düşünür, geçmişten aldığı derslerle sağlam bir gelecek yaratmak ister. Haziran’ın balık için önemi budur! Elbette Haziran ayları genel olarak bu anlama gelse de, Haziran 2015’in kendine has özellikleri de bulunuyor. Bu yazıda, bir yandan “Haziran 2015 balık burcunu nasıl etkiler?” sorusunun detaylı yanıtını vereceğim, diğer Haziran 2015’teki büyük resmi önünüze getireceğim. Hemen öncesinde önümüzdeki günlerin astroloji görünümünü, Mayıs’ta yaşanıp Haziran’da etkisini sürdürecek olayları da dahil ederek madde madde görelim:

 1. 30 Mayıs Güneş-Merkür kavuşumu
 2. 31 Mayıs Güneş-Neptün etkileşimi
 3. 2 Haziran yay burcunda Dolunay
 4. 11 Haziran Merkür gerilemesi bitiyor
 5. 12 Haziran Neptün gerilemesi başlıyor
 6. 14 Haziran Güneş-Mars kavuşumu
 7. 16 Haziran Yeni Ay
 8. 21 Haziran Güneş yengeç burcuna geçiyor
 9. 24 Haziran Mars yengeç burcuna geçiyor

Balık Burcu için Haziran 2015 Görünümü

Zamanın Ruhu  tabirini duydunuz mu? Almanlar zamanın ruhunu ifade etmek için “zeitgeist” kelimesini kullanıyorlar. Çinliler ise birisine beddua etmek için “ilginç/garip zamanlarda yaşa” diyorlar. Her ikisi de zeka, farkındalık ve deneyimle bezenmiş ifadeler. Güneş sisteminin bizleri nasıl etkileyebileceğini gösteriyorlar. Gerçekten de, zamanın ruhunu anlamak zorundayız, aksi halde “ilginç zamanlarda” dağılmamak işten değil. Neyse ki, binlerce yıllık insanlık deneyimi -mucizevi bir şekilde – bizlere astronomi bilgisi üzerinden astroloji bilgeliğini kazandırmış. Gökyüzünü kararlılıkla inceleyen meraklı ve bilge insanlara teşekkürler 🙂 Lafı daha fazla uzatmadan Haziran 2015’in genel atmosferini anlatayım: Bu ayın baskın enerjisi Mars’tan geliyor olacak. Mars demek dinamizm, cesaret, coşku ve bazen de agresiflik demektir. Bu nedenle şunu söyleyebiliriz: Haziran’da bizleri sürükleyen enerji, Mars’ın getireceği dinamizm ve heyecan dolu enerji olacak. Haziran sizler için ev/aile meseleleri, birikim ve yatırım konuları olduğu için, Mars enerjisini bu alanda kullanmaya yatkın olacaksınız. Haziran 2015’i temsil eden “büyük resim” olarak aklınızda bu kalsın. Mars etkisinden sık sık bahsetmem biliyorsunuz, bu ayki yazıyı tamamen Mars’a ayırmamın önemli bir nedeni var: 14 Haziran‘da Güneş-Mars kavuşumu yaşayacağız ve bu olay 2 yılda 1 kez gerçekleşir. Mars kavuşumu nadir bir olaydır, ikizler burcunda gerçekleştiği için siz etkisini yoğun yaşayacaklar arasındasınız. 12 – 16 Mart arasında doğduysanız, ekstra dinamizm, ekstra Mars!  Mars zaten 2 haftadır sizi etkisi altında aldı, son zamanlarda kendinizi farklı bir enerji ile donatılmış hissediyorsunuz. Bunu ya olumlu ve neşeli bir dinamizm olarak hissediyorsunuz ya da sinirli ve agresif bir atılganlık olarak.. Her koşulda, bu enerjinin 24 Haziran’a kadar devam edeceğini ve 14 Haziran’da zirve yapacağını ve 10 gün kadar devam edeceğini bilmenizi istiyorum. Bu nedenle, gündeminizde önemli bir konu varsa, yapılması gereken bir iş varsa, Merkür gerilemesinin 11 Haziran’da sona erdiğini de hesaba katarak, 14-24 Haziran arasında harekete geçmenizi öneriyorum.
Hatırlatma: 15 Mayıs’ta Mars-Satürn karşıtlığı etkisiyle bir gündem oluştuysa, o konunun 14 Haziran civarında yeniden gündeminize gireceğini veya sonuçlanacağını hatırlatmak istiyorum.
Haziran ayının ruhunu daha iyi anlamak için Mars enerjisini anlattığım bu yazıyı öneriyorum: Astrolojide Mars

2 Haziran Dolunay

Haziran 2015’ten güzel bahsediyorum ancak ilk haftası olumsuz başlayacak gibi görünüyor. Nedeni ise 31 Mayıs’ta kendini gösterecek olan Neptün etkisi! Haziran ayını 3 bölüme ayırabiliriz aslında: 1 – 7 Haziran, 8 – 24 Haziran ve 25 – 30 Haziran. İlk bölümüne kefil olamayacağım. Diğer taraftan, 2 Haziran’da gerçekleşecek Dolunay da Neptün’ün gölgesinde kalacak. Balık burcu Dolunay gündemi şu alternatiflerden biri olacaktır:
 1. kariyerinizle ilgili mesele sonuçlanacak
 2. itibarınızı ve başarınızı etkileyen konu netleşecek
 3. eşiniz veya çocuğunuzla ilgili gündem belli olacak
Biliyorsunuz, her Dolunay “gündemdeki bir meselenin” sonuçlanmasına veya karar vermeye/seçim yapmaya neden olur. 2 Haziran Dolunayı sırasında, yöneticiniz olan Neptün işin içinde olduğu için, saydığım konularda oluşan gündeminiz istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Ayrıca, Neptün tamamen farklı bir olayda bir kayıp yaşamanıza da neden olabilir. Diğer yandan, Neptün kafa karışıklığına da neden olabilir. Eğer Dolunayda önemli bir karar vermeniz gerekirse, ertelemeye çalışın. Eğer ertelemek mümkün değilse, yanılgıya düşme ihtimalinizin olduğunu akılda tutarak, güvendiğiniz birkaç kişinin görüşlerini almayı ihmal etmeyin. Dolunay etkileri 1 Haziran‘da başlayacak ve oluşacak gündem 7 Haziran gibi sona erecek. Önemli bir bilgi daha vereyim: 7 Haziranda sonuçlanacak Dolunay gündeminize, ilerleyen günlerde düzeltme yapmak amacıyla yeniden dönmek isterseniz, 21 Haziran en ideal gün olacak. İşin güzel yanı, 21 – 22 Haziran gibi atılacak adımların doğru ve sağlıklı olma potansiyeli de yüksek olacak. Bu nedenle, Dolunay’da keyifsiz bir mesele olursa ve geçiştirmek ve ertelemek mümkün olursa, 21 Haziran iyi bir alternatif olarak sizi bekliyor olacak.

16 Haziran Yeni Ay

Güneş ve Ay arasındaki ilişki, hayatımızın merkezindeki gelişmeleri belirler. Yeni Ay ile başlamak, harekete geçmek isteriz; Dolunay ile sonuca bağlamak ve bitirmek… 16 Haziran tarihli Yeni Ay; aile/ev hayatınızı, yatırımlarınızı ve güvende olma ihtiyacınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Yılın en önemli Yeni Ay’larından biri diyebiliriz, etkileri ve sonuçları da birçoğumuz için son derece güzel olacaktır. Yeni Ay sırasında etkin olacak tek etki Mars’tan geliyor, bu iyi bir haber. Mars, balık burcunun gelirini ve kazancını da temsil ettiği için, Yeni Ay gündeminizde parasal meselelerin, gayrimenkul konularının öne çıkma ihtimali yüksek. Yeni Ay gündeminiz için bazı alternatifler:
 1. ev, arsa vb. yatırımlar gündeme gelecek
 2. hem gelirinizi hem de aile/ev hayatınızı etkileyecek bir süreç başlayacak
 3. daha güzel/rahat yaşamak için bazı adımlar atacaksınız
 4. ailenizi büyütme kararı alacaksınız (bebek gibi)
 5. bir aile için para/miras meselesi gündeme gelecek
 6. eşinizle aranızda yeni bir heyecan veya sorun oluşacak
Haziran ayının en hareketli günleri, 14 Haziran gibi başlayacak, 10 gün daha sürecek ve 24 Haziran’da Mars’ın yengeç burcuna geçişi ile sona erecek. 14 Haziran’da oluşacak enerji patlaması, 16 Haziran‘daki Yeni Ay enerjisi ile birleşip zirve yapacaktır. Bunu hep birlikte yaşayacağız. Bu nedenle, önemli bir şeylere hazırlanıyorsanız bu tarih aralığında başlayın ve böylece bilin ki Mars’ın desteği hep arkanızda olacak! Son olarak bir hatırlatma yapayım: Mars coşku ve azim verdiği gibi, aksaklıklara karşı tahammülsüzlük de getirir. Aile büyüklerinize karşı agresif olmamaya, işinizi karışmaları halinde sinirlenmemeye çalışın, bu ihtimal her zamankinden fazla. Hatta eminim olduğum bir şey var: bazı okurlarım çoktan büyüklerinin gönlünü kıracak agresif çıkışlar yaptı. Mars’ın olumsuz yanı da bu işte! Haziran, Neptün etkisi nedeniyle olumsuz başlayabilir ancak öyle devam etmeyecektir. Yolunuz açık olsun. Ceyhun]]>

59 comments

 • suzidil derya

  Mayıs 30, 2015 at 9:51 pm

  Ceyhun Bey merhaba, çok teşekkürler, elinize sağlık, büyük bir emek bu yaptığınız. bir balık olarak kendimle ilgili sorulara cevap aldım, ancak yine bir balık olan kardeşimle ilgili olumsuz bir durum söz konusu, sert bir açı var mı aleyhine olacak merak ediyorum. istanbul 8/3/1974 08.00 doğumlu..şimdiden teşekkürler..sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 30, 2015 at 11:05 pm

   merhaba, siz de sağ olun Derya hanım 🙂
   kişisel analizler yapmıyorum henüz biliyorsunuz, durumu anlatırsanız belki yardımcı olabilirim analize gerek kalmadan..
   sevgiler

  • suzidil derya

   Mayıs 31, 2015 at 12:12 am

   gözaltına alındı cb ye muhalefetten..:(uzun sürer mi, tutukluluk çıkar mı?

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 31, 2015 at 12:19 am

   geçmiş olsun…
   doğum günü 1-3 Mart civarı mı?

  • suzidil derya

   Mayıs 31, 2015 at 12:30 am

   teşekkür ederim ..:(08/03/1974 08.08 istanbul

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 31, 2015 at 1:25 am

   Merkür gerilemesi sonrası sorunun çözüleceğini düşünüyorum..
   beni de bilgilendirin olur mu?

  • suzidil derya

   Mayıs 31, 2015 at 9:59 am

   çok teşekkür ederim, elbette bilgilendireceğim..sevgiler

  • suzidil derya

   Haziran 1, 2015 at 12:17 am

   Ceyhun bey, maalesef kardeşim tutuklandı 🙁 umarım uzun süreli olmaz.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 1, 2015 at 1:54 am

   haberlerde gördüm Derya hanım, sonucu ben de merakla bekliyorum…

  • suzidil derya

   Haziran 24, 2015 at 12:39 am

   Ceyhun Bey merhaba,
   Tam da söylediğiniz gibi merkür gerilemesi bitince 18/06 da serbest bıraktılar kardeşimi, bilginize ..sevgiler Derya

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 24, 2015 at 12:41 am

   gözünüz aydın Derya hanım, Burcuna Göre’de güzel haberleri seviyoruz 🙂
   sevgiler benden, Ceyhun

 • Ayşe

  Haziran 1, 2015 at 10:06 pm

  Ceyhun bey,
  bir balık olarak yorumlarınızı çok beğenerek takip ediyorum,
  belirttiğiniz tarihler tam da Lys tarihlerine denk geliyor; Gaziantep 03.04.1996/03:40 doğumluyum olumlu etkiler varmı şimdiden teşekkür ederim sevgiler:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 10:25 am

   3 nisan mı, 4 mart mı Ayşe hanım?

  • Ayşe

   Haziran 3, 2015 at 8:11 pm

   Ceyhun bey tekrar merhaba,
   4 mart 1996 doğumluyum,

 • AzE

  Haziran 1, 2015 at 11:32 pm

  Merhaba Zafer bey,
  Twitterda paylaşırmısınız, çünkü ben oradan bakıyordum hala neden yazılmadı bizim astrologumuz başına bir iş mi geldi demeye başlamıştımki bir siteye girim dedim gördüm. Eminim sadece twitterdan takip eden okuyucularınızda var biliyorum, çünkü çok kişiye tavsiye ettim takip etmeye başladılar..
  Ki bence sizin asistan edinme zamanınızda geldi, hala bireysel harita danışmanlığı bekliyoruz. 🙂 bizleri bilgisiz bırakmayın, sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 10:24 am

   ilginiz için ne kadar tşk etsem az kalır A. hanım,
   ayrıca hak veriyorum, artık zamanı geldi 🙂

 • simge

  Haziran 2, 2015 at 12:22 am

  Merhaba Ceyhun abi. Ben 27 Şubat doğumluyum. Gerçekten de bugün işten çıkarıldım. Haziran benim için iyi başlamadı ama yine bugün iş görüşmesine çağrıldım ve işe alındım 🙂 Balıklar için ne söylüyorsanız hepsi bende çıkıyor. 26 yaşındayım ve artık kariyerimin sallantıda olmasını istemiyorum. Bir şeyler otursun istiyorum…Bu balıkların tembellik huyu ne zaman bitecek? 🙂
  Sevgiler, iyi çalışmalar.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 2, 2015 at 10:23 am

   epey hızlı başlamış Haziran 🙂
   hep en güzeli olsun, gelip sizi bulsun…tabi aramak da şart, nadiren kendiliğinden geliyor 🙂
   sevgiler

 • Kubra

  Haziran 2, 2015 at 1:57 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, aylardır iş para iş para. Dediğiniz gibi çalışmayan biri olmama, ne parası canım dememe rağmen ev ortamından yürütüp hatrı sayılır meblağlar kazandığım işler geldi elime hiç aramadığım halde. Gelmeyede devam etmekte. Güzel güzel ama artık yeter canım. Ne zaman aşk aşk aşk diyeceksiniz merak ediyorum 🙂 Her yeni ayı heyecanla bekliyorum olmuyor, kaç ay daha böyle olacak 🙂

  Reply

 • Çiğdem

  Haziran 2, 2015 at 7:37 pm

  Harikasınız teşekkür ederim.yazdığınız gib bugün 9hazirandaki hukuk Mücadele’m için kötü bir haber aldım 15.0359 doğumluyum acaba mahkeme günü nasıl olur 1.dönemi atlatıyor Olacağım dokuzunda ama bilemedimcevaplarsanı sevinirim çok sevgiler.

  Reply

 • iris

  Haziran 3, 2015 at 12:21 am

  Ceyhun bey merhaba,
  2 haziranda bi is görüşmesi yasadim, henüz sonuclanmadi ama olumsuz yönler de oldu. Sizce olumlu sonuclanabilme ihtimali var midir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 1:25 am

   Elbette var neden olmasın..başarılar dilerim şimdiden.
   sonucu da paylaşın olur mu?
   Ceyhun

 • Çiüdem

  Haziran 3, 2015 at 7:50 am

  Ceyhun bey merhaba bana cevap vermediniz rica etsem yazarmısınız?

  Reply

  • Çiğdem

   Haziran 3, 2015 at 10:40 pm

   Ceyhun bey ilk defa böyle birşey yazıyorum cevabınızı göremiyorum şimdi olmuştur umarım.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 11:57 pm

   tüm yorumlar bana ulaşıyor Çiğdem hanım, ben onaylamadan sitede görünmüyor o kadar..
   sorunuz neydi ?

 • Özlem

  Haziran 3, 2015 at 10:44 am

  Merhaba Ceyhun bey
  Ben 15.03.77 Karlsruhe doğumluyum lütfen bana günesim hangi evde olduna dahir yardimci olurmusunz. Bi 8.inci bi 9.uncu evde görünüyo.
  Tskler Almanyadan slm

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 3, 2015 at 2:33 pm

   Özlem hanım doğum saati belirler evleri..

  • Özlem

   Haziran 3, 2015 at 6:49 pm

   Ceyhun bey dogum saati 14:35 Karlsruhe Tesekkürler

 • Çiğdem

  Haziran 4, 2015 at 1:45 pm

  Ceyhun bey merhaba Yazdığınız gibi haziran kötü başladı ayın dokuzunda mahkemem var aleyhime olacak bir haber aldım kefil olmadığımız biricii döşemiş geçmiş oluyorum ama bilemedim siz nefesiniz?15.03.1959 doüumluyum ne plur bana cevap verin çok sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 4, 2015 at 2:29 pm

   sorunuzu anlayamadım Çiğdem hanım?

 • Çiğdem

  Haziran 4, 2015 at 2:37 pm

  Ceyhun bey dokuzunda mahkemem var haziran kötü başladı mahkemeyle ilgili kötü bir haber aldım bilirkişi raporu benim aleyhime gelmiş Haziran’ın ilk Haftasını geçmiş Olacağım çünkü ayın dokuzunda mahkeme sizce benim için okulu gelmeler olabilirmi?15.03.1959 doğumluyum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 4, 2015 at 2:49 pm

   olumlu gelişmeler olabilir mi? demek istediniz sanırım…
   olabilir elbette, astroloji kesin cevap veremez Çiğdem hanım.

 • Esra

  Haziran 4, 2015 at 8:31 pm

  Haziran ayında yengeç burcu ile balık burcu arasındaki ilişki nasıl olur?
  Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 5, 2015 at 1:05 am

   Haziranla-Temmuzla alakalı değil Esra hanım..burç uyumuna göre değişir..
   Burç uyumu da yüks, venüs, mars ve güneş burcu ile anlaşılır.
   Umarım gönlünüze göre olur.
   Ceyhun

 • irina

  Haziran 5, 2015 at 9:40 am

  Merhabalar Ceyhun bey.maddi durumundan bahsedebilirmisiniz lütfen. Bu dönem için nekadar sıkıntılı olabilir …Bu arada sizin burcunu de merakettim.tabi sakıncası yoksa. Teşekkürler Irina

  Reply

 • nurtaç

  Haziran 6, 2015 at 6:35 pm

  Ceyhun bey merhabalar ilgiyle takip ediyorum yorumlarınızı. Tesekkurler ediyorum verdigunuz tum bilgiler için. Yukselenini ve ay burcumu cok nerak ediyorum cevaplarsaniz cok sevinirim. 25.02.1981.carsamba sabah 6:30 adana dogumluyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 6, 2015 at 8:15 pm

   ilginiz için tşk ederim Nurtaç hanım 🙂 tabi ki cevaplarım..
   yükselen burcunuz kova, ay burcunuz da akrep..

 • seval

  Haziran 8, 2015 at 5:38 pm

  ceyhun bey merhaba.17/03/1980 sa:10:00 yükselen boğa.Şaka mı dediğim zamanlar yaşıyorum.Hem sevgilimden ayrıldım.hem işimden ayrılma sürecine geldim.Neler oluyor Allahım.Düzelecek mi yoksa kesin dönüşümler mi var?

  Reply

  • seval

   Haziran 11, 2015 at 12:04 pm

   ceyhun bey cevap yazarsanız sevinirim.lütfeen.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 11, 2015 at 1:43 pm

   cevabını “zamanın bildiği” bir soru sormuşsunuz, cevabı yok yani.

 • nurtaç

  Haziran 9, 2015 at 12:21 am

  Çok teşekkürler Ceyhun bey…

  Reply

 • elvan

  Haziran 11, 2015 at 2:58 pm

  balık burcuyum

  Reply

 • Nurtaç

  Haziran 14, 2015 at 12:29 am

  Ceyhun bey merhabalar ben yükselen ve ay burcu için ilce gerektini bilmiyodum baskasina yazdığınız bi cevaptan gördüm gerektiğini.rica etsem tekrar bakarmisiniz tabii farkeder diyorsanız…25.02.1981sabah 6:30 yüreğir/adana dogumluyum . Özür diliyorum vaktinizi aldığım icin.hersey gönlünüzce olsun..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 14, 2015 at 5:28 pm

   yüreğir merkez ilçe olduğu için fark etmez.

 • nurtaç

  Haziran 14, 2015 at 10:33 pm

  Bu kadar kisi arasında tek tek herkese sabirla cevap veriyorsunuz ya hakkınız gecmis olabilir hakkinizi helal edin lütfen..Yuce rabbime emanet olun.hersey gönlunuzce olsun.tüm içtenligimle söylüyorum bunlari…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 14, 2015 at 11:33 pm

   Sağ olun var olun 🙂

 • Rabia

  Haziran 16, 2015 at 1:03 am

  Merhaba Zafer Bey, öncelikle belirteyim ki çok sıkı bir takipçinizim, yorumlarınız yaşantımın iskeletini olusturuyor diyelirim. Bu arada balık burcu için bahsettiginiz enerji patlamasının tam içindeyim. Zor bir bölümde yüksek lisans yapıyorum kariyerim için harika dönüm noktaları oluştu. Benim sorum gönül ilişkileriyle alakalı, bununla ilgili de olumlu enerjiler var mı gökyüzünde?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 16, 2015 at 4:11 am

   Merhaba Rabia hanım, öncelikle tşk ediyorum, yorumunuz beni çok mutlu etti 🙂
   aşk hayatınıza dair gelişmeler Temmuz ayında olacaktır, detayları yazacağım…
   sevgilerimle, Ceyhun

 • ceren

  Haziran 16, 2015 at 10:29 pm

  selam ceyhun bey, yükselen burcumu merak ediyorum… 05 mart 1979 istanbul doğumluyum. sabah 05: 30 da doğmuşum. yükselen burcum nedir öğrenebilir miyim? bazı sitelerde oğlak, bazılarında kova çıkıyor.. ben hiç oğlak gibi biri değilim kova ya daha yakınım… sizin yorumunuz nedir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 16, 2015 at 11:56 pm

   Ceren hanım merhaba,
   sabah 05:40’a kadar oğlak ama yükselen çok nettir, ben kovayım diyorsanız öylesinizdir..demek ki 05:40 sonrasında doğmuşsunuz.
   ay burcunuz da ikizler bu arada..
   sevgilerimle, Ceyhun

  • ceren

   Haziran 17, 2015 at 12:06 am

   çok teşekkürler ceyhun bey 🙂

 • latife

  Haziran 18, 2015 at 1:20 pm

  merhabalar ceyhun bey yorumlarınız gerçekten beğenerek okuyorum.15 haziranda benim için çok önemli bir iş görüşmesi mülakatı geçirdim.2 hafta içerisinde sonuçlanabileceğini söylediler.sizce gökyüzü benim için bu işin olabilirliğine nasıl bakıyor?16.03.1987 sa:03:30 doğumluyum teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 18, 2015 at 2:24 pm

   Latife hanım merhaba,
   çok iyi bir zamanda girmişsiniz mülakata, olumsuz olması için neden yok 🙂
   başarılar dilerim, sonuçtan beni de haberdar edin olur mu?
   sevgilerimle, Ceyhun

 • latife

  Haziran 19, 2015 at 8:28 am

  çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için inşallah güzel haberi sizlerle de paylaşacağım.

  Reply

 • Aysa

  Haziran 19, 2015 at 5:22 pm

  Ceyhun bey slm ben 25.02.1982 doğumluyum. Bir medya işi için proje hazırlıyorum şuan ve projemi haziran sonuna doğru bitireceğim. Projeyi satmak için görüşeceğim şirkete hangi tarihlerde sunmalıyım sizce projemi. Teşekkürler

  Reply

 • irem

  Haziran 22, 2015 at 9:30 am

  merhaba, yorumlarinizi ve ozellikle benzetmelerinizi gulumseyerek keyifle okuyorum. haziranin ortalarindan beri uzun zamandir hedeflediklerimin mesela akademik kariyerin benim icin dogru olup olmadigi gibi seyleri sorguluyorum. genel bir umitsizlik mi hayal kirikligi mi desem oyle bir his var icimde–bunu neptune baglamak mumkun mudur:) bir de 29haziranda doktora mulakatina girecegim yorumunuzu merakla bekliyorum / 22.02.1989 ankara dogumlu bir balik burcuyum yukselenim boga ay burcum basak / sevgiler

  Reply

 • Aysa

  Haziran 22, 2015 at 12:16 pm

  Ceyhun Bey, selam, Yukarıdaki soruma cevap vermediniz 🙁

  Reply

 • Latife

  Haziran 25, 2015 at 11:15 pm

  ceyhun bey merhaba
  15inde benim için önemli iş görüşmesi yaşadığımı size anltmştm sizde olumlu yorumlarınzla beni mutlu ettiniz bugün mülakatımdan olumlu yanıt aldım insan kay müdürü ile görüşmek için ikinci bir mülakata davet edildim.1temmuzda olacak bu mülakat için değerli yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkrler 16 mart 1987 sa 03:30 doğumum gökyüzü yanımda mı acaba ???

  Reply

 • iris

  Haziran 26, 2015 at 1:23 am

  Ceyhun bey merhaba,
  4.3.1987 İstanbul doğumluyum. Bugün bi is görüşmesine girdim, gökyüzünün tepkisi nasildi acaba merak icerisindeyim. Olumlu olma ihtimali var midir?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin