Yükselen BalıkBalık Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun0

Balık burcu haziran 2014 yorumunda; “modern astroloji” mucizesinin, balık burcuna göre haziran ayını nasıl gördüğünü detaylarıyla öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

Haziran ayına günler kala, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek ve 1 Haziran günü Yeni Ay’ın enerjisi zirve yapacak. Tıpkı Dolunay’larda olduğu gibi, Yeni Ay enerjisi de zirve yaptıktan sonra kaybolacak. Haziran ayının ilk günü, yepyeni bir enerji ile dolu olacaksınız ve bu enerji zaten birkaç gündür kendini göstermeye başladı.
Yeni ay 4. evinizde olduğu için balık burcu ile yüzde yüz uyumlu olmayacak çünkü 4. ev her zaman bir miktar gerginlik sebebidir ancak kötümser olmayın sakın, sonuçta bu Yeni Ay ve Yeni Ay her zaman iyidir… Geçtiğimiz iki ay yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız ve tertemiz bir nefes alacaksınız.
Balık burcu, kendi iç dünyasıyla ve iç güdüleriyle temasa geçip kendiniz daha güvende hissetmek için gerekli enerjiye sahip olacak. Yeni Ay’ın enerjisi, sizi geçmişinize dönüp bakmaya, güvende hissetmenizi engelleyen her ne varsa, o konuda yeniliklere açık olmaya ikna edecek.”Balık burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi evde zaman geçirmeye çalışın, ailenizle birlikte olun. Yeni Ay enerjisi bunu gerektiriyor.

Balık burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Geçtiğimiz aydan hatta yıllardan kalan aile içi sorunlarınız varsa, Yeni Ay bunları çözmek için yılın en iyi dönemi olacak. Kesinlikle bu fırsatı değerlendirin. Meseleleri konuşun, tartışın, çözün ve rahatlayın.Evinizle ilgili bir adım atmak istiyorsanız – bir odaya yeni eşyalar olmak, tadilat yapmak, hatta yeni bir eve taşınmak- Yeni Ay sizi destekleyecek, ilk adımı 1 Haziran’a kadar atmış olun. Uzunca bir süredir, ailenizden ve/veya arkadaşlarınızdan yeterli destek görmediğinize dair bir düşünceniz varsa, bu konuda harekete geçin. Açıkça ne istediğinizi söyleyin, hislerinizi bilsinler. Kendinizi daha güvende ve destekleniyor hissetmek için ne eksiğiniz varsa, Yeni Ay enerjisiyle bu eksiği tamamlayın.

Balık burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Sorunlarınızı çözmek, evinizde bir değişiklik yapmak için 28 Mayıs – 1 Haziran arasında harekete geçin, sakın ertelemeyin.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda, bu nedenle yoğun ve agresif bir enerjiniz var. Kızgın Mars, öfkeli sesiyle bağırarak, daha fazlasını hak ettiğinizi, daha güçlü olmanız için hayatınızın kontrolünü ele almanız gerektiğini söylüyor. Yeni Ay’da oluşacak yeni hedefiniz ise güvende hissetmek olacak. Aslında bu iki enerji bir araya geldiğinde ortaya tüm sınırların yeniden çizilmesini gerektirecek bir değişim enerjisi çıkardı ancak neyse ki her iki enerji birbiriyle uyumlu olacak. Yine de, güvenlik hissinizin kaynağı olan aileniz ve evinizle ilgili meselelerde fazlaca kontrolcü ve katı olma ihtimaliniz olduğunu düşünüyorum.Aklınızın bir köşesinde olsun, Yeni Ay’ın olumlu enerjisini değerli bir şekilde kullanmak için, uzlaşma enerjisini devreye sokmanızı öneriyorum, çok katı ve korumacı da olmayın, eşinize karşı kıskanç da olmayın. Yeni Ay’ın tek olumsuz etkileşimi Neptün’den geliyor ki Neptün balık burcunun yönetici gezegeni. Bu nedenle sizi daha güçlü bir şekilde etkileyecek. Kendinizi güvende ve mutlu hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca, daha siz emin olamadan, sevdiklerinizin sizi anlamalarını bekleyebilirsiniz. Sonuçta siz net olmadığınız için, istediğinize ulaşamadığınızı düşünüp, alınganlık yapabilirsiniz. Burada bir altın kural var: Zaten uzun bir süredir aklınızı kurcalayan bir mesele üzerine kendinizi desteklenmiyor/sevilmiyor hissediyorsanız, bu konuda tereddüt etmeyin, o düşünceniz doğrudur. Ancak Yeni Ay ile birlikte ortaya çıkan böyle bir düşünce, sizi yanıltıyor olabilir. Hemen sahiplenmeyin.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
Tüm burçlar gibi, Balık burcu da zorlu bir Dolunay yaşayacak. Her Dolunay zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşır ancak bu Dolunay ayrıca Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Üstelik, 7 Haziran’dan itibaren Merkür gerilemede olacağı için, iletişim yolları taşlarla dolacak, bazı yerlerde tıkanacak.
Herkes gibi balık burcu da kavgacı ve tartışmaya yatkın olacak…Özellikle uyarıyorum, geçmişte çözemeyip üstünü örttüğünüz sinir bozucu meseleleriniz varsa, gün yüzüne çıkıp bir kez daha sinirlerinizi bozabilir. Sorunlarla yüzleşmek ve sorunlu insanlarla bir arada bulunmak için yanlış en yanlış zaman Dolunay ve takip eden günler olacak.Dolunay toplumdaki konumunuz ile ev/aile hayatınız arasında kalacaksınız. İşiniz evinizi olumsuz etkiliyor gibi hissedebileceğiniz gibi, tersini de hissedebilirsiniz ve ev hayatınızın toplumdaki rolünüz ve prestijinizi sarstığını hissedebilirsiniz. Sonuçta her Dolunay bir çeşit çatışma getirir, bu Dolunay’ın farkı, oluşacak çatışmaların büyük tartışmalara dönme ihtimalinin fazla olması… Dolunay için söylediklerim aklınızda kalsın ama sonuçta hayat sizin hayatınız ve en doğrusunu siz biliyorsunuz. Bana düşen, hazırlıksız yakalanmanızı önlemek, ne yapacağınıza dair tavsiye vermek değil. En iyi kararı ancak siz verebilirsiniz.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin