Balık burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz balık mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Eylüle girerken yaşıyor olacağınız 2 konu var. Birincisi, işle ilgili baskı ve stres yaşıyorsanız, bu konuda bir gelişme bekleyebilirsiniz. Zaten çalışıyorsanız, işteki sorunlardan kaçmak için ayrılık kararı almanızı önermem. Fakat bir şekilde işteki sorunları çözmek için şartlar oluşacaktır. Sizde bu yönde bir isteklilik olacağı kesin. Var olan baskıyı aşmak için Eylülün ilk yarısını bir fırsat olarak görün lütfen. Çalışma hayatınızı veya sizin çalışma hayatınıza/arkadaşlarınıza bakışınızı değiştirecek, durumu ve ilişkileri değiştirecek bir süreç başlıyor. İkincisi ise ilişkiler.. İşte bu ihtimal biraz daha riskli görünüyor. İlişkilerin gezegeni Venüsün konumu pek iyi değil, insanlar böylesi zamanlarda ilişkilerini bitiriyorlar. Bu dönem tamam-devam dönemi.. İlişkiniz sorunlu mu? bitişe gidebilirsiniz. İlişkiniz güzel ve sorunsuz ise, bu da olabilir elbette, bu durumda eşinizin/sevgilinizin hayatında işle ilgili gelişmeler de olabilir. Bunun sonucu sizi rahatlatacak türden olabilir. Yani eş/sevgilinin işleri açılacak! Peki ilişkiniz yoksa, böylesi dönemlerde yeni bir ilişkiye başlanır mı? Neden olmasın? Kasım bitince nereye doğru gideceğiniz belli olur.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı ilave olasılıklar verelim.
  1. çalışmıyorsanız işe girebilirsiniz, çalışma hayatınız başlar
  2. iş değişikliğiniz gerçekleşebilir veya iş aramaya karar verirsiniz
  3. çalışma arkadaşlarınız veya onlarla ilişkileriniz değişir
  4. yapacak çok şeyiniz vardır, koşturmaca başlar
  5. yeme/uyku düzeniniz gibi alışkanlıklarınızı değiştirmeye karar verirsiniz
Girişte bahsettiğim gibi, bazı okurları için konu ilişkiler olacak. Bu durumda eş/sevgilinin iş hayatında işler yolunda gidebilir, çocuk kararı alabilirsiniz, kötü giden sallantıda ilişkiler biter.

25 Eylül Dolunay

Eylül sonuna gelindiğinde odağınız ilişkilere kesin olarak kaymış olacak. Böylesine bir zamanda yaşanacak Dolunay, yeni istikametinizi belirliyor olacak. Nereye gidiyorsunuz, kimle gidiyorsunuz? Ayrıca şu konular gündeminizde ise, şartlar olgunlaşacak, gündem netleşecek ve yolunuza devam edeceksiniz:
  1. sağlık, görüntü
  2. evinizle ilgili kararlar, değişiklikler
  3. anne-baba olmakla ilişkili konular
Eylül sonunda Dolunay dışındaki astrolojik olaylar çok önemli. Bu nedenle Eylül sonu hareketli olacak. Venüs, Mars, Satürn ve Pluto eş zamanlı aktifler. Hayatınıza etkilerini anlamak isterseniz lütfen okumaya devam edin. ⤵️ Ekimde görüşmek üzere.

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>