Balık burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz balık olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz boğa ise, boğa burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 Balık Burcu Yorumu

Gezegenler bazen doğum haritamızdaki hassas derecelere eş zamanlı olarak gelirler değerli okurlarım ve bu süreçlerde hayatımız değişir. İyi yönde mi değişir yoksa kötü mü? Etkin gezegenlerin hangileri olduğu önemlidir elbette ama bizim karakterimiz (doğum haritamız) da çok çok etkilidir. Bazı insanlar fırsatları gördükleri halde tedbirli davranıyorum diyerek yerlerinde kalmayı tercih ederken bazıları hesaplı riskler alır ve yola koyulur, öyle değil mi? Kimi hiç hesap yapmaz, bırakın tedbirli olmayı.. İşte doğum haritamızdan, bizim hangi gruba girdiğimiz belli olur, yani doğduğumuz anda, ileride kim olacağımız belli olmuştur. Lafı dağıtmayayım. Neptün ve Satürn, eş zamanlı olarak haritanızda kritik alanlara geldi. Bunu en yoğun yaşayan okurlarımın yükseleni 8 – 14 derece.. Peki sonuçları nedir? Başlıca sonuç, hayatı değiştirme arzusunun oluşmasıdır. Özellikle iş hayatı, kariyer yolu veya evlilik gibi temel konularda yeni kararlar almak, güçlü adımlar atmak, hayatı değiştirmek.. Tahammülsüzlük oluşabilir vs. Diyorum ya hepimiz farklıyız, doğum haritalarımız farklı diye.. Bazı okurlarım bu süreçte evlenebilir, ilk işine girebilir, daha iddialı iş arayışları başlayabilir, ülke değiştirebilir, hayatına yeni bir anlam katmak için riskler alabilir vs. Eylül 2017, bu sürecin önemli bir ayağı olacak gibi görünüyor. Yeni ve önemli kararları şimdi vermek isteyebilirsiniz. Başlıca konular arasında evlilik, ilişki ve iş olacak. Eğer bazı önemli kararlar vermeniz gerekiyorsa veya bir haber bekliyorsanız, yakında alacaksınız!

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Dolunay etkileri iki farklı şekilde yaşanabilir, yükselen dereceniz belirleyecek. Birincisi, 0-15 derece. Hayatınızda yeni dönem başlıyor, yukarıda bahsettiğim konular öncelikle sizi ilgilendiriyor. Neler olabilir?
  1. bir ilişkiye başlarsınız
  2. eş/sevgili ile ipler gerilebilir, bazı ilişkilerde kopabilir de
  3. iş hayatınızda önemli gelişmeler olur
İşe girmek bu dönemin şartlarına gayet uygundur. Tüm bunların yanında, çocuk sahibi olmak veya bu yönde karar vermek de ihtimaller arasında..Sonuçta eş/sevgili ile ilgili konu ana ihtimal olsa da, diğer ihtimalleri yaşayacak olanlar da olacaktır. Eğer yükselen 16-29 arasında ise ihtimaller biraz kötü, siz ters bir Dolunay yaşayacaksınız gibi görünüyor. Elbette belalı olaylar gelip sizi bulacak demiyorum fakat bazı Dolunaylar kadersel olarak olumsuz olaylara gebedir, Eylül Dolunayı da öyle.. Örneğin, bir ayrılık/kayıp, sağlık sorunu, dolandırıcılık girişimine maruz kalmak, ilişkiyi bitirmek gibi olumsuz çağrışımlar yapan olaylar Dolunayı takip eden günlerde olabilir. Olacaktır demiyorum fakat zaten terslikler varsa, köy göründüyse, kılavuzunuz olarak o köye gitmeniz gerekecek diyorum. Yok her şey yolundaysa, yorgun ve bitkin, belki biraz melankolik geçiştirebilirsiniz. Bu arada, olur da küslük yaşadığınız biri varsa veya eski sevgili/eşin sesi duyulursa, zamanın enerjisi yeniden bağlar kurmak için ideal.. Affetmek lazım.

20 Eylül Yeniay Etkileri

Yeniay ise bambaşka bir senaryo, herkes için ortak: eş/sevgili ile ilgili gelişmeler, ilişkiler.. Eğer ilişkiniz yoksa, tanışma zamanı olarak gayet güzel zamanlar olacak Eylül sonu.. Evli/ilişkisi olanlar içinse her şey güzel görünüyor. Düğün bu tarihlere gelirse ne güzel, tam zamanı! Eşinizle ilgili bir haber mi bekliyorsunuz? Yeniay ile birlikte gerekli adımlar atılır.
  1. ilişkiye başlamak
  2. eş/sevgilinin şartları nedeniyle yeni bir dönemin başlaması
  3. ilişkinin ciddileşmesi, nişan vs.
Yeniay ile birlikte aylardır süren kasvetli hava da dağılacak emin olabilirsiniz. Pozitif veya negatif, her ne kadar alırsanız alın sonunda rahatlama olacaktır. Balık burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: kariyer, sorumluluklar Eylülde şanslı alan: ilişkiler Eylülde sorun ihtimali: hüzün hissi, sağlık sorunu, keyifsizlik Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>