Yükselen BalıkBalık Burcu Eylül 2016 Yorumu: İlişkiler ve Kariyer Yolunuz

Ağustos 30, 2016by Zafer Ceyhun56

Balık burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile Eylül ayındaki diğer astrolojik etkileri anlatıyor. Sıra dışı insanların burcu çoğu zaman balık oluyor kıymetli dostlar, farkında mısınız? Doğru zamanda doğmuş bir balık burcu başkalarının hayatlarını değiştirecek, güzelleştirecek güce sahip olabiliyor. Ne güzel bir özellik! Konumuza dönelim, uzun bir yazı olacak zaten. 2016 yılının zorlu kısmı bitmek üzere! Yıl boyunca yorucu geçen zamanlar yaşadık, şimdi gündem nihayet sona eriyor. Ayrıca Eylül’de yaşanacak Güneş/Ay tutulmaları ile yeni bir dönem de başlamış oluyor. Önümüzdeki Mart’a kadar -geçmişe kıyasla- daha rahat bir dönem bizleri bekliyor. Peki Eylül 2016 nasıl bir ay olacak? 1 Eylülde karşıt burcunuz olan başakta Güneş tutulması, 16 Eylülde ise sizin burcunuzda Ay tutulması var. Önemli zamanlar olsa gerek, belli ki hayat kazanında bir şeyler pişiyor! Yakında servise hazır olacaktır. 1 Eylül’de başak burcundaki tutulmanın bir anlamı var bu arada: Balık-başak Güneş tutulmaları serisinin son başak tutulmasını yaşayacağız. Mart 2017’de son kez balıkta tutulma olacak, sonraki birkaç yıl boyunca Güneş ve Ay tutulmaları aslan-kova ve yengeç-oğlak burçlarında olacak. 1 Eylüldeki tutulmanın etkilerini net olarak anlayabilmeniz için – referans olması açısından- size bir tarih vermek istiyorum: 1 Eylül 1997. Söz konusu tarihte gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri, bir ölçüde Eylül 2016’daki tutulma ile benzer olacaktır. Hatırlıyor musunuz, Eylül 1997’de ne olmuştu? Ayrıca, 97 sonrasında başak burcunda gerçekleşen tutulmalar 2006-2008 arasında olmuştu, Eylül aylarında. Bu bilgileri veriyorum ki geçmişte yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun. Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 
Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

Balık Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Her Güneş tutulması güçlü bir enerji açığa çıkarır kıymetli okurlarım ve şunlar yaşanır:
 1. yepyeni bilgiler/haberler alırız
 2. bir şekilde yeni bir farkındalık ediniriz
 3. hiç gündemde olmayan konular ışık hızıyla gündeme girer
 4. aniden bir karar alırız ve hayatımıza yeni bir yön veririz
 5. yaşanan bir olay, bakış ve motivasyonumuzu değiştirir
 6. bizim dışımızda gerçekleşen olaylar hayatımıza yeni bir boyut katar
Kısacası tutulmalar önemlidir ve sonrasında önemli şeyler olur. Öncelikle Güneş tutulmasının balık burcuna özel etkilerine ve sonuçlarına dair -konu başlıkları üzerinden- genel bir çerçeve çizelim. Fakat öncesinde bir hatırlatma yapmak istiyorum. Burcuna Göre’nin düzenli okurları biliyordur: Jüpiter Ağustos 2015’te başak burcuna geçerek fırsatlar döneminin kapılarını aralamıştı. Geçmişte birçok kez bu konuya değinmiştik zaten. Yeni açılan bu kapıdan girmeyi başaranlar eminim ki son derece mutlu olmuştur. Konu başlıkları ise başta eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz olmak üzere tüm özel/sosyal ilişkileriniz ve ticari bağlantılarınız olmuştu. Jüpiter’in başak burcundaki bir yıllık süreci başlarken, Eylül 2015’te, Güneş tutulması yaşamıştı. Şimdi de Jüpiter başaktan ayrılırken tutulma oluyor. Bu nedenle Eylül 2015 – Eylül 2016 aralığında evlilik veya ilişkiler odaklı zamanlar yaşamış olmanız doğal. Bu süreçte birçok şey olmuştur elbette fakat her şey bitmiş değil. Değişim devam ediyor! 1 Eylüldeki tutulma zincirin son halkası olacak ve gündeminize damgasını vuracaktır! Olası etkilerin görüleceği konu başlıklarını tekrar edelim:
 1. bir ilişkinin başlaması, adının konulması
 2. mevcut bir ilişkinin devam edemeyeceğinin anlaşılması
 3. nişan/evlilik kararı
 4. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir gelişme olması
 5. sosyal/profesyonel hayatınızdaki biriyle ortak projeye girişmek
Öte yandan, Güneş tutulmasının ertesi günü gerçekleşecek 2 önemli olay daha var: Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş ile temas edecekler. Peki bu ne demektir, nasıl etkiler getirir? Yine konu başlıklarını sıralayalım, sonra olasılıklardan bahsederiz. Bu konulardan bazıları yıl boyunca zaten gündeminizde kalmıştı:
 1. kariyerinizde oluşan baskı ve zorluklar
 2. başarısız ve yetersiz hissettiren gelişmeler
 3. başarı ve popülerlik yolunda girişimleriniz
 4. statü ve imajınızın sarsılması veya bu alandaki yatırımlarınız
 5. etki alanınızı genişletme isteğiniz
 6. benlik/egonuzun hassaslaşması, isteklerinizin yoğunlaşması
 7. görüntü ve imajınızı iyileştirme çabanız
Olasılıklardan bahsetme zamanı geldi. Olasılık 1 Evlilik kararı alırsınız ve artık toplumdaki statünüz de değişmiş olur. Bu durumda artık hayatınızın dinamikleri değişecektir. Olasılık 2 Bir süredir görüştüğünüz kişiyle ilişkiye başlama kararı alırsınız, devamında görüntünüze de daha fazla odaklanma ihtiyacı hissedersiniz. Olasılık 3 İş hayatınızla ilişkileriniz arasında bir bağlantı olabilir. Mesela bir iş arkadaşınızla ilişkiye başlarsınız. Olasılık 4 Kariyerinizdeki gelişmeler, eşiniz/sevgilinizle ilişkinizdeki meselelerden etkilenir. Biri diğerini tetikler veya olumsuz etkiler. Eşinizin/sevgilinizin hayatındaki gelişmeler, sizin imajınızı da etkileyebilir. Belki de saygınlığınız birden bire artar! Olasılık 5 Siz veya sevgiliniz iş değiştirir veya işe girer. Bu nedenle artık evlilik için şartlar müsait olur, gerekli adımlar atılır. Diğer yandan, yeni işiniz/kariyer seçiminiz sayesinde gelecekte bir gün ilişki yaşayacağınız/evleneceğiniz kişiyle tanışma imkanınız olur. Belki hemen değil ama bir gün tanışma gerçekleşir. Sonuçta bunun gerçekleşmesi için kat edilmesi gereken yolun taşları döşenmiş olur. Bu noktada bir hatırlatma yapmak istiyorum! Tutulma sırasında yine başak burcunda Merkür gerilemesi yaşıyor olacağız. Bu nedenle geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelebilir veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Tutulma enerjisiyle birlikte epey yoğun enerji olacak. Eğer ki olumsuz bir gündem içindeyseniz, keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, yeterince hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek akılcı olur! Gerileme 22 Eylülde sona erecek, takip eden günlerde ise Güneş-Jüpiter kavuşumu olacak. En iyi başlangıçlar için en ideal zaman Eylül sonu gibi görünüyor.

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor diyebiliriz! Jüpiter etkisi hakkında detaylıca bir yazı yazacağım için bu bölümü uzun tutmayacağım. Bundan sonraki 1 yıl boyunca Jüpiter’in açılımlar getiren etkisini şu alanlarda hissedeceksiniz:
 1. parasal bolluk, zenginlik ve güç edinme imkanları
 2. gayrimenkul alanında şans ve fıratlar
 3. rahat/neşeli hissettiğiniz için anı yaşama motivasyonunun artması
 4. hedeflerinize ulaşmak için gereken odaklanabilme gücünün olması
 5. cinsellik isteğinin artması, güçlenen libido
 6. tutku ve cesaretle yeni ilişkilere başlama yolunun açılması
Bu etkileri getirecek olan Jüpiter, 26 Eylül’de Güneşle bir araya geliyor. Jüpiter kaynaklı gündemi şekillendirecek güçlü ve pozitif bir enerji açığa çıkacaktır. Bu nedenle Eylül’ün son haftasında başlangıçları tetikleyen bir hareketlenme olması güçlü ihtimaldir. Eğer yukarıda saydığım konularda bir gündeminiz varsa ve süreci başlatmak sizin elinizde ise, 26 Eylül civarında harekete geçmenizi öneriyorum. Yok eğer mümkün değilse hiç sorun değil, daha erken/geç de olabilir. Eylül’de bu konular çerçevesinde atacağınız adımlar Venüs’ün koruyucu şemsiye altında olduğu için güvendesiniz. Merkür gerilemesi var diye endişe etmeye gerek yok.  Sadece en doğru zamanlama için Eylül sonu ideal diyorum, o kadar!

16 Eylül Ay Tutulmasının Balık Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının aksine, Ay tutulması yeni bilgiler getirmez, yeni gündem de oluşturmaz kıymetli okurlarım! Ay tutulması, özünde bir Dolunaydır; bir gündemin netleşmesine ve bir dönemin sona ermesine vesile olur. Ay tutulması 16 Eylülde balık burcunda gerçekleşiyor ve her tutulma gibi güçlü bir enerji getiriyor! Sonuçta tutulma sizin burcunuzda.. Peki Ay tutulmasının etkileri hangi alanda olacak? Burcunuzda gerçekleşen tutulmanın kapsamı son derece geniştir ve doğum haritanızda Güneş’in konumuna bağlıdır. Yine de bazı tahminler yapalım.
 1. hayatınızın yönünü değiştirme gücü olan konu netleşir
 2. ilişki olabilir, iş veya para meselesi olabilir
 3. şehir değiştirmeniz mümkündür, eğitimle hayatınızda kritik bir eşik aşılabilir
 4. sağlık veya imajla ilgili gündem varsa karar verilir, gerekli adımlar atılır
Tutulmadan birkaç gün önce, 13 Eylül’de gerçekleşecek Güneş-Mars karesi de önemli bir olaydır. Neden? Hayatımızın gözle görünen gündemini çoğu zaman Mars, Jüpiter ve Satürn belirliyor değerli dostlar! Mars ve Satürn, 2016 yılında gerileme sürecine girdiklerinde ortak gündem oluşturmuştu. Gerileme süreçleri bittiğinde ise (Mars Temmuz, Satürn Ağustos) gündeme ilişkin değerlendirme ihtiyacı sona ermişti. Artık karar verme, ilerleme zamanı geldi diyebiliriz. Eylül 2016 bu imkanı verecek! 2 Eylül’de Mars, 13 Ağustos’ta ise Satürn Güneşle temas ediyor ve artık son hamlemizi yaparak yolumuza devam ediyoruz. Konu başlıkları mı? İşiniz, kariyer yolunuz, başarma azminiz, hırslarınız, itibarınız ve toplumdaki yeriniz! Tabi bir de şu var: Eylülün ilk haftasında Güneş tutulmasıyla birlikte açılacak yeni kapılar, Ay tutulmasını takip eden günlerde (17-19 Eylül) vereceğiniz kararla artık geleceğinizi şekillendirecek. Son olarak zamanın değişen ruhunu özetlemek istiyorum kıymetli okurlarım. 2016 yılındaki temel gündeminiz her ne olduysa, Eylül’le birlikte artık geride kalıyor! Kesin olarak söylemek mümkün: Yeni bir dönem başlamak üzere. Bundan sonra ileriye bakmak zorundasınız, aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkmalı. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, gerekli adımları atıp, kararı verip siz çıkarmalısınız. Muğlak/belirsiz bir şey kalmamalı! Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi! Bu noktada bir de bilgi vermek istiyorum: Eğer ki doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz:  burcunagore@gmail.com Kişisel analiz sürecinin nasıl işlediğini size yardımcım Burcu hanım anlatacak, görüşme gününü ve saatini belirlerken de yardımcı olacaktır. Balık burcu Eylül 2016 yorumunu, balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır. En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

56 comments

 • Burcu

  Ağustos 30, 2016 at 9:38 pm

  Yine muhteşemsın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 31, 2016 at 12:11 am

   kalp kalp kalp 🙂

  • MELODİ

   Eylül 1, 2016 at 5:35 pm

   mükemmel

 • Dodem

  Ağustos 30, 2016 at 10:45 pm

  Merhabalar Ceyhun bey , ben akrep burcunda bir bayana aşığım ama bir türlü açılamıyoruz birbirimize, benim burcum balik yükselen aslan , tutulma bu konuya bir açıklık kazandırır mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 31, 2016 at 12:12 am

   konuşmak için ideal zamanlar gibi görünüyor Dodem, beklemek olmaz artık bu saatten sonra desem 🙂
   en güzelini dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Zuhal

  Ağustos 31, 2016 at 12:50 am

  Balık burcu bayanı olarak. Bu yıl Olumsuz şeyler yaşadım . İlk sevgilim terketti sonrasında işyerinden ayrıldım. Umarım güzel başlangıçlar olur Yazınız güç verdi. İnsan iyi şeyler duymak istiyor. Emeğinize sağlık çok teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:08 pm

   umarım ki önümüzdeki 1 yıl, 2016dan daha iyi olur Zuhal hanım..
   zor bir yıl atlattık sonuçta.
   mutluluklar başarılar diliyorum
   ZC

 • feray

  Ağustos 31, 2016 at 11:11 am

  Tşk ederiz Cyehun bey.Facebook’ta paylaşmıyorsunuz artık.Kaç kişi gelip bakıyor diye mi kontrol ediyorsunuz 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:09 pm

   paylaşıyorum Feray hanım fakat tüm burçları 31 Ağustosta paylaştım 🙂

 • firuze

  Ağustos 31, 2016 at 2:12 pm

  yine muhteşem bir yazı…iyi haberler verdiniz inşallah her şey söylediğiniz gibi olur. 🙂

  Reply

 • Evrem

  Ağustos 31, 2016 at 5:57 pm

  zafer bey merhaba çok umut verici bir yazı olmuş 2 buçuk yıl aradan sonra yarın biriyle tanışıcam sanırım jübiter gitmeden 7 evimden bi süpriz yapıyor:) bu arada balık burcuyum yükselenimde akrep sorum şu ki merkür gerilemesi de var sizce doğru bir tarih mi:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:10 pm

   hiç endişe etmeyin, bu kadar güçlü astrolojik etiler varken, kıytırık Merkür gerilese ne olur? 🙂 🙂
   sevgiler ZC

 • Saf balık

  Ağustos 31, 2016 at 7:41 pm

  Zafer bey ağustos ayında dediğiniz gibi tam da verdiğiniz tarihte gizli meseleler açığa çıktı ölümle yüzyüze geldim gelmek üzereyim henüz bitmedi çok korkuyorum bu ay kapanır mı konu cevap veririseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:12 pm

   Eylülde temkinli olun siz yine de, Güneş/Ay tutulması önemli olaylardır, tehlikeli durum varsa çok ihtiyatlı olmak lazım.
   ZC

  • Saf balık

   Eylül 3, 2016 at 11:57 pm

   Çok teşekkürler Zafer bey sizi mart ayından beri takip ediyorum arkadaşlarıma tavsiye ediyorum nokta atışı yapıyosunuz her seferinde cevapladığınız için çok telşekkürler umarım sizi takip etmeye devam edebilirim ☹️☹️

  • Saf balık

   Eylül 3, 2016 at 11:57 pm

   Çok teşekkürler Zafer bey sizi mart ayından beri takip ediyorum arkadaşlarıma tavsiye ediyorum nokta atışı yapıyosunuz her seferinde cevapladığınız için çok telşekkürler umarım sizi takip etmeye devam edebilirim ☹️☹️

 • Dilek

  Ağustos 31, 2016 at 7:49 pm

  Zafer bey. Balık burnunu bu ay daha detaylı anlattığınız için öncelikle teşekkürler. Bir çok konuya açıklık getirdiniz. Süpersiniz valla

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:13 pm

   her zaman bekliyorum Dilek hanım 🙂 🙂
   ZC

 • Banu

  Ağustos 31, 2016 at 10:12 pm

  Şuan yazıyı okumanın verdiği heyecanla yazıyorum vuuuhuuuu eline sağlık Ceyhun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:12 pm

   🙂 🙂 siz de sağ olun Banu hnm

 • Emine

  Ağustos 31, 2016 at 10:23 pm

  Yarın yeni bir işe başlıyorum sizce uygun bir zaman mı 🙂 ayrıca yine harikasınız…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:14 pm

   Emine hanım merhaba hayırlı olsun..
   yazıda anlattım, uygun zaman tabi ki..
   hem değil desem Allah aşkına, başlamayacak mısınız ki? 🙂
   demek istiyorum ki, zihninizi olumsuz yöne sevk etmeyin, şartlar düzeliyor..
   en güzelini yaşamanız dileğimle, ZC

 • deniz

  Ağustos 31, 2016 at 11:33 pm

  zafer bey bi sorum olacak yakın arkadaşım balık burcu balık burcu bir kadınla sevgiliydi ama bazı sebeplerden dolayı ayrıldılar aile vs..bazı şeyler yarın kaldı ama çocuk gerçekten aşıktı hala bile sevdigini düşünüyorum kızda seviyor ama gurur inat vs.. bu arkadaşım şuan koç burcu bir kadınla birlikte ama daha çok mantık birlikteligi diyebilirim huzurluyum mutluyum kafasında merak ettigim için soruyorum bu iki arkadaşımın barışma şansı olabilir mi bu dönemde

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:15 pm

   olabilir tabi ki

 • Makbule

  Eylül 1, 2016 at 12:06 am

  Valla uzun bir suredir takip ediyorum henuz dediginiz gibi ne is ne evlilik hicbir sey olmadi. Balik burcu olmama ragmen burcumdan suphe eder oldum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:17 pm

   Makbule hanım merhaba,
   hiç bir gezegen etkisi, herkesi kitleler halinde evlendirip işe girmelerini sağlamaz.
   keşke öyle olsa ama olmuyor işte, genelde en çok çabalayan, hayatının şartları (doğum haritası) en iyi olanlar yaşıyor güzel etkileri.
   bundan sonra iyili ve güzelliklerden yararlanmanız dileğimle
   ZC

 • demir

  Eylül 1, 2016 at 3:25 am

  Çok teşekkürler zafer bey yükselenim yay 6 mart doğumluyum genel olarak balıklar çok çektik artık yeniden diriliş zamanı geldi inşallah engeller varlığı ebedi olan Allahın da yardımıyla ortadan kalkar artık bizimde yüzümüz güler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 4:18 pm

   diliyorum ki yolunuz engelsiz olsun, var olan engelleri aşma gücünüz olsun!
   sevgiler ZC

 • Bahar

  Eylül 1, 2016 at 8:19 am

  Teşekkürler ceyhun bey ruhunuza,öngörünüze,astrolojik yapınıza sağlık

  Reply

 • nur

  Eylül 1, 2016 at 9:36 am

  emeğinize yüreğinize sağlık güzel insan… öyle aydınlatıcı öyle akıcı yazıyosunuz ki defalarca okuyorum. İyi ki varsınız…

  Reply

 • Sibel

  Eylül 1, 2016 at 11:17 am

  Ceyhun Bey Merhaba, daha önce de hangi bırç olduğum ile ilgili sizinle yazışmıştık. Ben 20 şubat 1979 doğumluyum, kova mı balık mı olduğum net olmadığı için sizden bilgi istemiştim… Bugün işten çıkarıldım, çıkarılma nedenimle ilgili konu 2 ay önce önüme getirilmişti
  Şimdi yazmış olduğunuz balık burcunun yazısını okudum sizinde fikrinizi almak isterim, şu an moralim çok bozuk en azından sonrası için sizin fikriniz nedir diye sormak istedim. Şimdiden teşekkürler, sağlıcakla kalın…

  Reply

 • gul

  Eylül 1, 2016 at 11:38 am

  ‘Deniz feneri’nden ipuçlarını aldım her ay olduğu gibi yola devam teşekkürler Burcuna Göre. Geçen yıl eğtm. Kariyer iş hayatı çok çalıştım, 3 yayın 3 kongre ve bir kitap hazırlığı içindeyim. Temmuz ve Haziran popülarite harika idi ve taktirle dolu başarı tebrikleri aldım. Bir üst aşama doktora eğt. bu Eylül başlıyorum Allah yardımcım olsun sevgiler benden

  Reply

 • ayşnr

  Eylül 1, 2016 at 12:41 pm

  zafer bey balık burcu olarak 2015 basından bu zamana kadar maddı olarak cok aşırı sıkıntı yaşadık esım yay burcu ve butun kapılarımız kapalıydı artık düzelme olurmu lütfen cevap verın

  Reply

 • Celal öz

  Eylül 1, 2016 at 10:46 pm

  Zafer bey ben balık burcuyum evliyim ama iki sene önce yay burcu bi kadına aşık oldum 1 seneden beri evde pek huzurum yok ama sevgilimden kopamıyorum çok seviyorum duzelecekmi herşey sevgilim le eski günler gibi mutlu huzurlu olabilirmiyim lütfen cevap yazın teşekkürler şimdiden saygılar

  Reply

 • pervin

  Eylül 3, 2016 at 8:28 pm

  Merhaba
  Sizce balık burcu kadını ile oğlak burcu erkeği ilişlisi nasıl olur oğlak burcu zaman zaman yamlışları vol oluyor siz ne düşünürsünüz

  Reply

 • dilek besnı

  Eylül 5, 2016 at 1:01 pm

  Merhaba ceyhun bey balık burcuyum yukselenımı bılmıorum24.02.1985 dogumluyum sevgılım aslan burcu dort yıılık bı ilişkim var ne bıtıyor nede duzene gırıyor sızce nasıl olur.bırde sınav var onuncu ayda nasıl bı surec olacak sonuç olumlu olur mu .emegınıze saglık balık burcu yorumunz ıcın .vetecegınız cevap içinde tsk ederım ıyı gunler

  Reply

 • melda

  Eylül 5, 2016 at 4:56 pm

  Tek kelimeyle mükemmel

  Reply

 • melda

  Eylül 5, 2016 at 5:01 pm

  Teşekkürler Yorumlarınız için ben bir balık burcuyum ve artık kazanmak istiyorum iyi niyet ve samimiyet ve dürüstlüğün simgesi olan balık burcu bunu kesinlikle hak ediyor ve iyiler bir gün mutlak kazanır 🙂

  Reply

 • Ayse

  Eylül 5, 2016 at 7:36 pm

  Zafer bey ben balık burcuyum ve hamileyim nasip olursa 22 eylül normal doğum tarihi başak balığın ters burcu diye biliyorum umarım herşey güzel olur yazınız bende tutuyor yoğun bir tempoda çalıştım şimdi izindeyim gerçi hala devam ediyor ama çok farklı bir alana gireceğim

  Reply

 • Legendary

  Eylül 6, 2016 at 10:08 am

  Burcum balık okudum ve emin oldum ki yükselen terazi bana daha çok uygun geliyor. Orada, yazdıklarınız alanlarda yaşadım her neyse 😐 teşekkurler Zafer abi ei, mükemmelsiniz

  Reply

 • Hülya

  Eylül 6, 2016 at 4:11 pm

  Merhabalar 🙂 çok başarılı yükselenim balık ,ayrıca verdiğiniz adresten mail attım,müsait zamanda geri dönüş yaparsanız çok çok çok mutlu olurum :)iyi çalışmalar.

  Reply

 • Hatice

  Eylül 7, 2016 at 3:10 pm

  Acil evimizi Satmamız gerekiyor karlı bir şekilde eylül de mümkün mü

  Reply

 • Fatma

  Eylül 8, 2016 at 11:05 pm

  Mayıs ayında girdiğimde sınav sonucu bugün belli oldu ve ben kazandım.kariyerimde bir ust unvana geçtim…tamda dediğimiz gibi ve şimdi bu sonuçla beraber şehir değişikliği olacak ileri tarihlerde …fakat biraz telaş, heyecan ve korku da hakim..10 yıldır aynı yerde çalışırken su an kendi memleketinden baska bir yere gitmek korkutuyor doğrusu….ama bugün çok mutluydum…ve yorumda şunu da belirtmişsiniz ..” iş değişikliği/ sehir değişikliği nedeniyle ileride evleneceginiz kişiyle tanisacaksiniz diye…” işte şimdi bu önermenin gerceklesebilme ihtimalini dusunmeye başladım bile !! Bekar bir balık kadını olarak…sevgiler Ceyhun Bey…rn baştan beri takipteyim..sizi seviyorum…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 9, 2016 at 4:46 pm

   Fatma hanım merhaba, öncelikle hayırlı olsun, çok güzel bir haber 🙂
   açılımlar döneminde, belirsizlikten çekinmemek gerekiyor diye düşünüyorum.
   Yepyeni kapılar aynı zamanda güzel olasılıklar demek, öyle değil mi?
   sevgiler, ZC

 • Zeynep

  Eylül 9, 2016 at 6:22 pm

  Selam Zafer Bey,
  gecmiste yasanan bir birliktelik yeniden bir baslangic yasanabilinir mi?
  Tesekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 9, 2016 at 6:31 pm

   Selamlar 🙂 evet olabilir Zeynep hanım..
   sevgiler ZC

 • Arzu

  Eylül 15, 2016 at 12:14 am

  Ben Başak burcuyum 3 eylul 1980 doğumluyum eşimde 2 mart dogumlu 1981 çok şey yaşadık bı bebegımızı karnımda kaybettık çok şükür sımdı 3 yasında bı oğlum var çok kötu günülerimizde oldu 2015 tem bu yana yolunda gıdıyo herşey işimizde ıyı sadece bı Araba hayalımız var pahalı bı araba şansımız yaver gıdemıyoz eylulde alırmıyız umarım cevap verırsın cevap verırsen çok sevınırım

  Reply

 • Arzu

  Eylül 15, 2016 at 12:15 am

  1 mart dogumlu eşim yanlış olmuş

  Reply

 • Kerem

  Eylül 16, 2016 at 11:53 am

  Sağlık bakimindan nasıl olcak balıklar için Ceyhun Bey cevap verirseniz sevinirim saygılar..

  Reply

 • zehra

  Eylül 17, 2016 at 10:22 am

  Mrb ceyhun bey. Ben 11.03.1983 istanbul doğumluyum.ama yukselenim ne tam olarak bilmiyorum.akşam 4ile 6arasında doğmuşum.doğum haritama göre iş hayatım ne şekilde ilerler acaba?şimdiden teşekkür edeim

  Reply

  • zehra

   Eylül 17, 2016 at 10:31 am

   Bu arada bi’şey eklemeyi unutmuşum yaklaşık bir ay önce bi sağlık sorunuyla karşılaştım.bu durumum gerileme durumu ne olabilir?

 • Emre

  Eylül 17, 2016 at 6:14 pm

  Zafer bey,
  Bilimsel açıklamalarınızı ilgiyle takip ediyor ve tavsiye ediyorum.geçen dönem yani 2016 senesinin 30 yaşında verdiği bir sakinlikle geçirdim.10 Mart Balık burcu olarak,geçmişi tecrübe yaratarak önüme koydum,Burcum ile yazdığınız bilgileri okudum,evrendeki enerji çok dengesiz geldiğinin kanısındayım bana,anlatıların çoğu uysada işte insanoğlu beklenti bitmiyor.iş ve kariyer anlamında bu zamana kadar beklenenden fazla olumlu geçti.Ancak özel hayat ve aşk hayatında tamamen nötr bir hâl takındım,hep seçici,hissiz,daha iyisi vardır düşüncelerimle yeni bir insanı tanımadan yolun başından döndüm,dene diyeceksiniz belki ama yapamıyorum.iş pozisyonum ve kişisel dış görünümüm gayet taşeplar olmasına rağmen neden sorusundan yinede alamıyorum kendimi,bazen bütün herşeyi bu duruma bağlayıp kolay depresif hal alıyorum.Bu yıldan epey umutluyum ancak bana enerji getirisi nasıl olur,yükselenim kova burcum balık anlayacağınız burcun şuan temel özelliklerini dibine kadar yaşıyorum ancak beni bu durum rahatsız ediyor.son olarak bu NASA’nın burçlar değişti açıklaması hakkındaki düşünceniz nedir,teşekkürler

  Reply

 • dilek besnı

  Eylül 18, 2016 at 12:04 am

  Benm içinde yorum yazın zafer bey .sızın yazıları okudukca dusuncelere dalıyorum

  Reply

 • Şefika

  Eylül 19, 2016 at 2:37 pm

  16 eylül ay tutulmasından sonra yoğun duygular yaşadığım ilişkimde sıkıntılar buhranlar yaşamaya başladım sanki boğuluyorum ve sonlandıracak gücü arıyorum kendimde. Ay tutulmasıyla ilgili olabilir mi ani kararlar vermek istemiyorum

  Reply

 • alev ateş

  Eylül 20, 2016 at 5:19 pm

  süpersiniz yine…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin