15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeniay bir de dolunay oluşur. Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’le de güzel bir etkileşim kuracak. 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız; bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Sağlığınızla ilgili bir sorununuz var mı? Şimdi çözüm yolları  arayacaksınız, bu sosyal çevreden ya da internet üzerinden bir gelişme olabilir. Elbette bir profesyonel hizmet almanız gerekebilir. Örneğin  arkadaşlarınız bir doktor tavsiye edebilir ya da tamamen tesadüfü internet üzerinden bir bilgiye erişirsiniz ya da planlanan tıbbi operasyon gerçekleşir.

Sıkıntılı bir ruhsal dönemden geçtiniz, zihninizde bir değerlendirme süreci başlamış olmalı ne istiyorum nasıl yol almalıyım diye! İnançları sorguladığınız  bir dönemde olabilir, yoga, meditasyon gibi grup çalışmalarına yönelebilirsiniz; iyi gelecektir.

Evinize evcil bir hayvan almayı mı düşünüyorsunuz? Şimdi tam sırası harekete geçip evinize yeni bir üye kazandıracaksınız, bunu internet üzerinden yapmanız yüksek ihtimal !

Çalıştığınız işten sıkıldınız işten ayrılmak gibi bir fikriniz mi var? Olaylar bu yönde gelişebilir örneğin zihninizde yeni farklı bir iş ya da çalışma metodu olabilir ve bunu gerçekleştirmek için ilk adımı atarsınız.

Evinizle ilgili tamamlamanız gereken eksiklikler varsa, dolunayı takip eden günlerde buna odaklanmanız gerekebilir.